Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 17:06:04

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 20 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 07:37:53 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Megszületett a Magyar Bajnokság 2007-es évad végeredménye, melyet az alábbi linken tekinthettek meg:

http://www.rcoffroad.hu/versenyek/kupas ... rozat_id=2

Világosabb színnel láthatjátok az eldobott eredményeket. Aki talál benne valami hibát (pl. nem látja az eredményeit, pedig elindult az adott futamon, nem szerepel a listában aneve, vagy rossz az összesítés, szóval bármilyen hibát talál), akkor kérjük, hogy jelezzék nekünk.

PÜ Ramsesnek, vagy nekem, de az info@rcoffroad.hu címen is megtehetitek!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Godzilla 2008.02.25 10:56:47-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 09:29:41 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Javasom az ide linkelt eredménylista átalakítását. Több sebből vérzik a táblázat. Hibás adatok, eredmények. :roll:
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 10:25:52 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Javasom az ide linkelt eredménylista átalakítását. Több sebből vérzik a táblázat. Hibás adatok, eredmények. :roll:
Thomas


Kedves Thomas! Kérlek konkrétan mond meg milyen adatokkal van probléma, mert ezzel így nem tudunk foglalkozni! Segítségeddel elállíthatnák a vérzést, ha tenni szeretnél érte! Köszi! ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 11:05:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Had ne én dolgozzak helyettetek. Hibás a listátok.
Pl. truck:
Én az éves bajnokságban a 6-ik helyen végeztem és nem a 10-ik en.
Bálint Mátyás az MB 3 fordulón nem negyedik helyen végzett /38 pont/ hanem 5. és az 34pont

Folytathatnám tovább buggy stb.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 11:32:01 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Had ne én dolgozzak helyettetek. Hibás a listátok.
Pl. truck:
Én az éves bajnokságban a 6-ik helyen végeztem és nem a 10-ik en.
Bálint Mátyás az MB 3 fordulón nem negyedik helyen végzett /38 pont/ hanem 5. és az 34pont

Folytathatnám tovább buggy stb.

Thomas


Köszönjük szépen! Távol álljon tőlem, hogy téged dolgoztassalak! ;) Nem akarok én rosszat senkinek! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 11:41:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:

Köszönjük szépen! Távol álljon tőlem, hogy téged dolgoztassalak! ;) Nem akarok én rosszat senkinek! :twisted:

Ha nem akarsz rosszat senkinek, akkor dolgozz pontossan vagy sehogy.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 11:44:47 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Godzilla írta:
Köszönjük szépen! Távol álljon tőlem, hogy téged dolgoztassalak! ;) Nem akarok én rosszat senkinek! :twisted:

Ha nem akarsz rosszat senkinek, akkor dolgozz pontossan vagy sehogy.

Thomas


Érdekes, hogy ezt magadra nézve nem tartod fontosnak! Pedig, ha mástól elvárod, akkor magadra nézve is kötelezőnek kellene tekinteni!

A továbbiakban nem várok kötözködő hozzászólásokat, erre meg vannak az egyéb fórumok, melyeket ismersz is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 11:55:56 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Talán szebb lenne ha megköszönnéd, hogy szóltam.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 12:04:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Talán szebb lenne ha megköszönnéd, hogy szóltam.


Elvakít a gyűlölet? 8) Pedig még a saját hozzászólásodba is beidézted! De kiemelem neked, ok?

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 12:31:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Részemről nincs gyűlölet, ezt itt és most kijelentem! De szánalom az igen.
Részemről az ügy lezárva.
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.09.28 12:44:02 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
De szánalom az igen.
Részemről az ügy lezárva.
Thomas


Na, akkor már két közös dolog is van bennünk! ;)

Amúgy az említett hibák javítva!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.01 13:50:18 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Épp a minap gondolkodtam, hogy az idén nem volt Thomas-RCOR anyázás (legalábbis nyilvánosan nem), és gondoltam nyitok egy topicot annak, hogy mi minden volt a 2007-es évben, és szándékomban állt, hogy beleírjam azt is, hogy nem basztattuk egymást.

De már elment a kedvem tőle, nem írom. Mindössze annyit, hogy én baromi jól éreztem magam, és nagyon örülök, hogy olyan arcokkal nyomhattam, mint Ti srácok (Thomas-t kivéve persze, leginkább a lenti kijelentései miatt).
Mindenesetre Thomas: a legközelebbi alkalommal is köszönök, és a legközelebbi alkalommal is kezet fogok veled, és a legközelebbi alkalommal is besegítek a mechásodnak, ha az emelvényen vagy és technikai problémái vannak (remélem emléxel rá még...). Kár, hogy te nem így gondolkodsz visszafele, akkor talán lett volna létjogosultsága a fent említett topicnak. :)

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.02 08:59:28 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Kedves Ramszes.
Ha ebben a topikban elő hozzászólásom mely így szólt: „Javasom az ide linkelt eredménylista átalakítását. Több sebből vérzik a táblázat. Hibás adatok, eredmények.” Ha ez neked anyázásnak tűnik akkor gratulálok.
Talán javítani kellett volna a listát. Egyszerű összeolvasás lett volna a megoldás a korrekt késsz eredménylistával, és nem Godzilla szuper hozzászólásai, provokációja. Megjegyzem még mindig hibás itt ott.

Remélem, hogy legközelebbi találkozásunk alkalmával kezet fogsz velem, segítesz a mechásomnak, úgy mint ahogy én is teszem amikor szükséges.
A Thomas topik pedig kiváló gondolat volt részedről. Kár, hogy letettél erről, hiszen ebben a topikban leírták volna az összes rossz tulajdonságomat.

Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.03 13:40:04 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Köszi thomas, majdnem sírva fakadtam az üzenetedtől (amit töröltem), annyira meghatódtam! Hidd el, volt aki százszor többet segített, mint te (anyagilag és tevékenyen is), de mégsem dobálja ránk számon kérőn, hogy "Bezzeg én segítettem...". Te csak azért segítettél, hogy most ezt tehesd!

Olyan segítségre viszont nincs szükségünk, amiért életünk végéig vezekelni kell! Akkor inkább állíts ki egy számlát (nevet, címet tudod), hogy visszafizethessük, amit adtál! A "népnek" mutatod a szépet, a segítőt, a háttérben pedig rombolsz, áskálódsz, szítasz, és álszenten segítségnek nevezed azt, melyet igazából üzleti alapon, haszonszerzés céljából teszel! Erre nincs szükség! Szerintem felejtsd el az RCOR Egyesületet, ezt a fórumot és foglalkozz a sajátoddal, a boltoddal, a pályáddal! Mindenkinek van még mit fejlődni! Hidd el, az sokkal jobban a modellezők javára válik, mint amit most csinálsz. És ha ezt teszed, akkor nem kell majd koholt vádakkal és igaztalan állításokkal megpróbálni előbbre jutni, mert a modellezők előnyhöz juttatnak a tevékenységed miatt!

Választ nem várok, mert semmi értelme megint félrebeszélni! A szokásos két fórumot tudom erre javasolni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.03 16:11:03 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Godzilla írta:
Köszi thomas, majdnem sírva fakadtam az üzenetedtől (amit töröltem)
Én is.
Jó lenne ha idén elmaradna az anyázás nem?most komolyan?ez Yo neked kedves Tamás?Unatkozol?

Itt a számlacím ha nem emlékeznél rá:RCOR Autómodellező Egyesület
1115 Bp.,Bokros u 63/b

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.03 16:42:48 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
nagyg írta:
Godzilla írta:
Köszi thomas, majdnem sírva fakadtam az üzenetedtől (amit töröltem)
Én is.
Jó lenne ha idén elmaradna az anyázás nem?most komolyan?ez Yo neked kedves Tamás?Unatkozol?

Itt a számlacím ha nem emlékeznél rá:RCOR Autómodellező Egyesület
1115 Bp.,Bokros u 63/b

Ne tán van valami tartozásom? :oops: Ejnye no.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.03 17:45:08 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Thomas írta:
nagyg írta:
Itt a számlacím ha nem emlékeznél rá:RCOR Autómodellező Egyesület
1115 Bp.,Bokros u 63/b

Ne tán van valami tartozásom? :oops: Ejnye no.


Nem. Godzi írta, ha úgy gondolod, hogy amit adtál a "népnek", és ki akarnád számlázni...érted. Mármint hogy ne ez legyen az akadálya a részedről.
Részemről pedig a legnagyobb jóindulattal: sajnálom, hogy a szezon végére ismét fellángoltak a dolgok, de én inkább ebbe az irányba szeretném terelni ezeket a dolgokat: ha már nem tudunk normálisan együtt dolgozni, akkor legalább a másikat hagyjuk dolgozni.

Köszönöm:

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.03 17:51:02 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Thomas!

Amúgy félreértettél (vagy félre akartál érteni, nem tudom).
Olyan topic-ot akartam nyitni, ahol méltatom a magyar off-road társadalom és az abban tevékenyen részt vevő személyeket. Szerettem volna kiemelni azt is, hogy az idén csendes volt az off-road community a "szócsatáktól", kvázi ÉPP MEGDÍCSÉRNI akartam mindenkit. De mivel fellángolt megint valami szarság, az isten sem tudja honna, és hogy miért, elment a kedvem tőle. Tehát nem másokat (téged sem) anyázó topic-ot akartam nyitni, ahogy te írtad. Ha ismernél, tudhatnád ezt.

Viszont ha úgy gondolod, hogy valamit meg kellene beszélnünk, akkor hívj fel. A számomat tudod. A személyes dolgokat ne itt tárgyaljuk meg. Szerintem szót tudunk mi érteni, ha akarunk.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.03 21:14:13 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
az utóbbi két törlés én voltam.a jóizlésbe viszont ütközik valakinek az alaptalan vádolása és egy "önzetlen" ajándék állandó felemlegetése.ha nem tetszik ahogy moderáljuk a fórumunkat nem kell ide jönni!nem hinném ,hogy ok nélkül bárki hozzászólása is törölve lett volna az elmúlt években.

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.10.04 10:01:20 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Szeretném jelezni a debreceni futam időmérőjének, hogy a felkerült eredmények "több sebből is vérzenek". A monster időmérők eredményei hibásak (ebből adódóan a mi oldalunkon is hibásan közöltük).

A monster "A" csoport 1. időmérőjében nem szerepel Szentesi Tamás neve, aki indult ezen a futamon és végig is ment. Továbbá a monster "B" csoport 1. időmérőjében nem szerepel Kádár Krisztián (ez lennék én), aki szintén indult ezen a futamon, de Szentesi Tamás nulla körrel viszont igen, aki ezen a futamon nem indult.

Igaz, hogy a csoportok közötti cserét Szentesi Tamás barátom kérésére módosították, de egy modellező ismerősöm egyszer azt mondta nekem, hogy "dolgozni pontosan vagy sehogy". Ezt a véleményt ugyan nem osztom (mert én örülök annak, ha valaki tesz azért, hogy mások is jól érezzék magukat, még akkor is, ha ez nem mindig 100%-os), de szeretném kérni ha lehetséges, hogy kerüljenek fel a helyes csoportbeosztások és eredmények.

Ha ez nagy munkát igényel, esetleg nincsenek már meg a helyes eredmények, akkor nem olyan fontos, hisz a végeredményt nem befolyásolja. És különben is: jól éreztem magam a versenyen és egy igazán jó pályán autózhattunk!

Előre is köszönöm!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 20 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség