Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.14 08:52:23

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 166 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 13:06:20 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.04.05 13:45:02
Hozzászólások: 66
Tartózkodási hely: Győr
Szia!

Írd meg az e-mail címedet, és átküldöm. Nálam van egy példány.

Üdv:Svajda Attila

(remélem ide is felteszi valaki)

husqvarna írta:
Sziasztok
Ti esetleg tudtok valamit a 2008-as MB versenyszabályzatáról???
Egy másik fórumon hiába érdeklődtem...
Le se sz.....tak

Üdv.

_________________
MUGEN MBX-5T, NINJA, GRP


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 15:49:39 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.19 10:13:27
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok!

Addig nem kerülhet fel nyilvános fórumra amíg az MMSZ hivatalossá nem teszi!Már náluk van!

Üdv!

_________________
RC MISKOLC OFFROAD TEAM
Bársony Csaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 15:51:30 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.19 10:13:27
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: Miskolc
Ja és úgy tudom Husqvarna már tájékoztatva lett az érdembeli változásokról!

_________________
RC MISKOLC OFFROAD TEAM
Bársony Csaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 16:58:45 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Baresz írta:
Sziasztok!

Addig nem kerülhet fel nyilvános fórumra amíg az MMSZ hivatalossá nem teszi!Már náluk van!

Üdv!




Elég szomorú, hogy két nappal az első MB futam előtt nincs kint a hivatalos szabályzat.

Monster berkekben jelentős a technikai változás, buggy kategóriában számottevő minimum súly csökkenés lett lefogadva.

Részemről nem tartom korrekt eljárásnak, hogy a modellezőknek azon része ki nem ült közel a tűzhöz annak fogalma sincs a változásokról.

A bennfentesek az új információk birtokában készíthették fel a hosszú tél folyamán, a technikát az idei megmérettetésre.

Egy szó, mint száz abszolút sportszerűtlen azokkal szemben kik nem lettek tájékoztatva a változásokról.

Vagy írhatnám fordítva, az sem korrekt, ha a hivatalos elfogadás előtt, néhány modellezőnek megadatott a lehetőség, hogy az „új” szabályzat szerint építse modelljét.

Észrevételemet nem vitaindítónak szántam, csupán a szélesebb a tájékoztatás és a kiegyenlítetlen esélyek feltárása állt szándékomban.

üdv:

F_Gyuri.

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 18:41:25 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.05 21:17:08
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Miskolc
Baresz írta:
Ja és úgy tudom Husqvarna már tájékoztatva lett az érdembeli változásokról!


Nem az a lényeg hogy én tájékoztatva lettem,ha nem ha ez egy Magyar Bajnokság,akkor az megfelelő keretek között kéne lebonyolitani,tájékoztatni a versenyzőket,akik lehet hogy a tavalyi szabályzattal sincsenek tisztában,mivel tavaly nem versenyeztek.
Ne legyen már ez egy zárt közösség aki ismeri a szabályzatot(és az érdembeli változásokat).
Két nap van a versenyig és nincs szabályzat??Baresz neked kéne ez ellen tenni elsősorban ugy hogy ne engem ossz ki :lol:

_________________
Szponzor Fater:))
RC Miskolc Offroad Team


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 18:52:47 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.05 21:17:08
Hozzászólások: 152
Tartózkodási hely: Miskolc
Svaji írta:
Szia!

Írd meg az e-mail címedet, és átküldöm. Nálam van egy példány.

Üdv:Svajda Attila

(remélem ide is felteszi valaki)

husqvarna írta:
Sziasztok
Ti esetleg tudtok valamit a 2008-as MB versenyszabályzatáról???
Egy másik fórumon hiába érdeklődtem...
Le se sz.....tak

Üdv.


Köszi .
Már feltették a másik fórumra is :lol:

Üdv: Péter Lajos

_________________
Szponzor Fater:))
RC Miskolc Offroad Team


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 22:02:50 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2005.07.09 16:02:13
Hozzászólások: 161
Tartózkodási hely: Göd/Budapest
Ricsy írta:
Sziasztok
Valaki nem tudna engem elfuvarozni debrecenbe és vissza pestről? A csomagomat úgy néz ki serfy eltudja vinni csak 1 személynek(nekem) kéne hely.Legszivesebben szombat/vasárnap mennék de nekem jó a vasárnap is :)

Budapesten belül természetesen bárhova eltudok menni a találka ponthoz. Vagy esetleg nekem Göd-Dunakeszi iránya is jólenne :roll:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.17 22:26:25 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Kedves Fally György!

Szomorúan olvasom soraidat :(

Ezek szerint kérdeznem kell mert lehet téves információim vannak:
Te nem vagy szakbizottsági tag?
Te nem szavaztál a 2008-as szabályzat elfogadásakor?
Te nem vettél részt a 2008-as szabályzat megalkotásában?
Te nem tájékoztatod az RCOR-t a szakbizottságban történtekről?
Nem az RCOR-ben a legtöbb lelket számláló monsteres csapat készítette nagy részben a szabályzat monsteres részét?

Komolyan most azt kell gondoljam, hogy Te nem is voltál sehol az utóbbi fél évben.

Inkább az az elég szomorú, hogy más legalább tájékoztatta a verseny előtt 2 nappal a tagjait, más meg nem.
Még inkább elkeserítő, hogy mintha magadat kihúztad volna az általad említett inkorrektség és felelősség alól. :(

"Észrevételemet nem vitaindítónak szántam, csupán a szélesebb a tájékoztatás és a kiegyenlítetlen esélyek feltárása állt szándékomban. "
(pont ezért bátorkodtam hozzászólni)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 07:41:40 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Vuki!

Tavaly minden rendben volt... elotte is.

udv,
Cs.,


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 08:39:28 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Előre szeretném leszögezni vitát sem itt sem más fórumon nem szeretnék senkivel.
Sem személyekkel sem egyesületekkel ezért a következőkben leírtakat ennek figyelembevételévelé tessék olvasni.

Köszönjük Vuki tájékoztató hozzászólásod.

Kérdéseidre a válasz igen mivel FGyuri barátom mint az RCOR egyesület delegáltja valóban érdemben és tevékenyen részt vett a szabály alkotásban.
Vélem információid hiányosak mivel a szabályalkotás tartalmi része közel két hónappal ezelött lezárul mégha az arra jogosultak sokan távol is maradtak. / Sajnos! Vuki ebben remélem egyet értesz mint a GrimRC egyik tisztségviselője /
Tehát az a felvetés, hogy csak most került publikálásra a 2008-as versenyszabályzat részünről nem FGyuri fellősségét látjuk érzezzük.
Azt pedig tessék már látni értelmezni, hogy nem csak egyesületi tagok érdeklődnek az MB után hanem olyan versenyzők akik csak adott egyesületeken keresztül MMSZ tagsához fizetnek be, hogy jogosultak legyenek a részvételhez.
Számukra és mások számára az egyetlen forrás az időben és a felügyeleti szerv által jóváhagyott és hitelesített szabályzat az irányadó.

Nem tessék bagatelizálni és azt mondani, hogy a szóbeli tájékoztatás is elégséges.
Ha így lenne akkor valóban értelmetlen minden, hiszen csak meg kell beszélni ekkor vagy akkor aztán elmondani így vagy amúgy mint afféle szájhagyomány.
Ez így nem felelős és ilyen formában komolytalanná teszi mindazt amiért évek óta dolgozunk dolgoztok és dolgoznak még nagyon sokan.
Végezetül azt mondom ha valami elromlott vagy nem sikerült jól lehet azt mondani elnézést / nem fog fájni kérem / és mindenki elfogadja, mert csak az hibázik aki tesz érte de ne toljuk már a felelősséget olyanra akinek ez nem posztja tisztje.

ÉBRESZTŐ

Tisztelettel:
Hegyi Mihály Csaba
ha úgy tetszik egy sok közül aki szereti az időben történő tájékoztatást


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 08:51:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Vuki... Vuki... te összekevered a szezont a fazonnal... neked mindegy mi az igazság, mi a valós helyzet, az a lényeg, hogy fikázzuk az RCOR-t meg Fally Gyurit. Misi barátom már leírta mi a helyzet, így erre nem pazarolnám a szavakat. Hidd el, mi jól éreztük magunkat nélküled! Kérlek, ne rontsd el a kedvünket és keverd a szart a saját házad táján! Köszi!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 09:00:40 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Kedves Berger!

Sok igazság van mondanivalódban csak az a baj, hogy az írás nem erről szólt. Kérlek maradjunk az eredeti témánál ha már belevágtunk.

Igen a szakbizottság munkája közös dolog. Ki jobban, ki kevésbé vett benne részt.
Hidd el nekem sem kellemes tény, hogy ha azt vesszük mai napig a hivatalos MMSZ szabályzat 2006-os (!!!) Lássuk be ezért senki nem okolhatja F_Gyurit!
...ezért viszont nem kívánom sem magam sem másokat kihúzni a felelősség alól. Pontosan azért mert a GrimRC SE is szakbizottsági tag és pontosan ismeri ezen szerkezet felépítését. (valami nem működik)

A szakbizottság elnöke speciel e hó 15.-én küldte el a módosított szabályzatot az MMSZ felé. (tehát azt ami 2 hónapja kész van).
Akkor most mi is a baj?

Értem tehát azt mondod, hogy nem érzed a felelősséget abban, hogy elhárítja valaki a publikálást, sőt...
Javíts ki ha tévedek de mivel Ti vagytok a leglátogatotabb off-roados honlap, és figyelembe veszem véleményed abban, hogy nem csak egyesületi tagok érdeklődnek az MB után, akkor miért kell egy ilyen írást kiadni??? Főleg miért kell másokat beálltani negativ irányba akik legalább közzé tették?

Nekem az nyitotta ki a bicskát a zsebembe, ahogy Gyuri úgy állította be mondanivalóját mintha semmiről sem tehetne és semmi köze nem lenne a dolgokhoz. Mert a bennfektes kategóriába Ő is erősen beletartozik.
Ezért a megnyílvánulása sértő számunkra, és engedtessék meg, hogy felháborodjak!

Nem magam miatt. A modellezők miatt akik oly sokan járnak ide és még mindig nem olvashatják a szabályzatot csak ezt az eszmecserét.

Tisztelettel:
Mag Viktor
GrimRC SE alelnök

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 09:02:42 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Godzi Godzi...ha most csöndben maradtál volna, bölcsebb lettél volna.
Látom értelmes hozzászólást idén sem sikerült fabrikálnod, csak a kötekedést. ;)

Idén sem leszel beszélgetőpartnerem ebben a stílusban. :(

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 09:15:17 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2008.03.02 07:46:24
Hozzászólások: 18
Uraim!

Mint az egyik csapat alapítója nagyon rossz néven veszem, hogy publikusan teregettek.

Egyáltalán nem látom építőnek az itt elhangzottakat valamint nem vet jó fényt erre a sportágra.

Ami bármilyen szabályt és kiírást illeti: Mint "fuggetlen" és "friss" csapat mi is rossz néven vesszük ha a komunikáció hiányos. Remélem, hogy a jövőben egyidőben a verseny (vagy versenysorozatot) kiírással a szabályokat is közzé teszik.

Tisztelettel,
Kelemen Árpád

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 09:21:15 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves Vuki!

Látom szokás szerint előkerültél az évad kezdetére, és hasonlóan a korábbi évekhez elkezded írogatni, rosszindulatú, tájékozatlan ás hazug hozzászólásaidat. Szívem szerint törölném, mert nem érdemled meg, hogy minősítsd azoknak a munkáját, akik tettek ezért a sporttért.

Adok egy kis tájékoztatást arról, hogy mi történt a tél folyamán, ugyan nem posztom személyed tájékoztatása, mivel egyesületednek is adott volt a lehetőség a szakbizottság tevékenységében részt venni. Ugyan ezzel a lehetőséggel egy eset kivételével nem éltetek, ezért megértem, hogy ahogy az megszokott, fogalmad sincs róla mi történt a télen.

A tél folyamán sem te, sem egyesületed egyetlen tagja nem vette ki a részét a szakbizottsági munkából.

Az alakuló ülésre jött el egy fő tőletek, ki az elnökválasztás után távozott és soha többé nem láttuk tőletek senkit, egyetlen összejövetelen sem, a tájékoztatást az időpontokról egyesületed minden esetben megkapta.

Érdemi munka valóban folyt, melynek részleteire nem kívánok kitérni. A végleges szabályzat mintegy másfél hónapja megszületet (nem a megállapodás szerinti időpontra). A késés okait nem részletezem, elég legyen annyi nem rajtam múlott (fordulj a felelősökhöz, ha számon akarsz kérni). A szabályzat hivatalossá tétele nem egyesületi feladat, megvannak az arra hivatalos személyek, illetve szervek. Publikálás céljából két nappal ezelőtt kaptunk egy szabályzatot, mely nincs hivatalosan elfogadva. Kérem, rajtuk verd a port, ha nem tetszik az elmúlt félév teljesítménye.
Szánalmas és felháborító hogy egyesületemen és rajtam próbálod számon kérni, amit mások nem végeztek el.




Személyemre vonatkozóan is tettél fel számos kérdést.

Nos, ha kérdeztél válaszolok.

Az összes szakbizottsági összejövetelen részt vettem, aktívan ki vettem a részem a munkából.
Az általam vállalt feladatokat minden esetben határidőre, hiba nélkül elvégeztem.
Ezen felül másoknak is besegítettem munkájukba, mikor arra megkértek, de az ő felelősségüket illetve vállalt kötelezettségeiket. sosem vállaltam magamra.
Számos esetben helyszínt, számító gépet nyomtatót és internet elérési lehetőséget biztosítottam a szakbizottsági összejövetelek munkájának elősegítésére.


Én nem teszek fel neked kérdéseket, csupán azt kérem, tedd fel magadnak, és egyesületed szakbizottsági delegáltjának illetve vezetésének, az általad oly jól megfogalmazott kérdéseket.
A válasszal kérem, ne terheld fórumunkat, mert itt senki nem kíváncsi a kavarásodra.


Amennyiben szakmai jellegű hozzászólásod lenne abban az esetben továbbra is szívesen látunk.


---------------------------------------------------------------------



Más: a mai nap (egy nappal az MB első fordulójának első napja előtt levelet kaptam az rcauto-tol.)

Kérésükre a levelet itt közzé teszem, ugyan meglepődve tapasztalom, hogy a szabályzattal ellentétben a vasárnap érkezőknek nem lesz lehetőségük időmérőt futni, viszont helyette egy időmérő hosszával egyenlő időtartamban szabadedzésen gyakorolhatnak.

Úgy gondolom ezzel a húzással minden olyan versenyző esélyei aránytalanul romlottak akik, csak vasárnap érnek rá versenyezni.

Üdv:

F_Gyuri

És íme a levél:


---------------------------------------------------------------------

Kedves Fally György!

A Magyar Offroad Bajnokság 2008 1. forduló időtáblája, csoportbeosztásai felkerültek: IDE: http://www.rcauto.hu/verseny.asp?v=589

Fontos!

A nagy versenyzői létszám miatt hivatalos időmérő futamok lebonyolításra csak
SZOMBATON kerül sor.

Vasárnap a csoportbeosztás szerint minden csoport számára egy szabadedzésre lesz lehetőség.
Az elődöntőkbe a szombati időmérő eredmények alapján kerülnek a versenyzők,
így azok akik csak vasárnap szándékoznak indulni, automatikusan az elődöntők végére kerülnek.

Viták elkerülése végett: A nagyon szűk szünetekkel tervezett időtábla szerint 18:00 kor lesz eredményhirdetés.
Bármilyen csúszás - így a szabályzat által biztosított időkérések kihasználása - veszélyeztetné a döntő futamok még
világosban történő befejezését.

Ezért mindenkit kérünk arra, hogy már lehetőleg szombati időmérő futamokra időben regisztráljon,
a kezdő időpontoktól eltérni nem tudunk.

Helyszíni nevezésekre csak a már meglévő csoportok feltöltésig lesz mód, ami:
Buggy esetén max 9 fő. (ekkor itt már szükség lesz még egy 1/16-od döntőre)
Truck esetén max. 6 fő
Monster esetén max. 6 fő.

üdvözlettel: Rendezők

ui.: Kérjük, hogy ismeretségi körben - internettel nem rendelkezők esetén különösen - a verseny hibátlan lebonyolítása érdekében
a hírt továbbítsátok, terjesszétek.

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 09:36:43 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Kedves Gyuri!

Látom elkanyarodtál az eredeti témától és nem értelmezed kellő odafigyeléssel az írottakat. Sebaj.
Csak fura, hogy egyik hozzászólásoddal ütöd a másikat és ezt még csak észre sem veszed!

Engem meg szapulhatsz nyugodtan, Tőled megszoktam. Töröld ki ha nem tetszik valakinek a véleménye!
Nem is kívánok rá reagálni.

Most viszont szépen készülődök Debrcenbe mert itt már nem lesz értelmes beszélgetés.

Jó versenyzést kívánok mindenkinek aki ott lesz! hurra

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 10:33:40 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Vuki elnézésed kérem, hogy pirossal beleírtam írásodba de azt gondolom így átláthatóbb és értelmezhetőbb.
Tényleg nem akarok vitát és örülök, hogy eszmecserének tituláltad magad is.
Egy a lényeg és kérésem csak akkor és csakis abban az esetben rójanak fel hibákat számunkra ha megvan annak a valóságos oka.
Tessék elhinni és elfogadni, hogy amit tettünk azt jó szívvel, hittel a legjobb tudásunk és képességünk határai szerint tettünk hozzá az idei bajnoksághoz.
Ami pedig nem tetszik benne az ne csak azok fellőssége legyen akik tenni akartak érte hanem azoké is akik ugyan joggal bírnak de nem élnek vele.


Vuki írta:
Kedves Berger!

Sok igazság van mondanivalódban csak az a baj, hogy az írás nem erről szólt. Kérlek maradjunk az eredeti témánál ha már belevágtunk.

Igen a szakbizottság munkája közös dolog. Ki jobban, ki kevésbé vett benne részt.

Végre érzem, hogy tapisgálod valóban közös fellősség. Ne feledjük el van aki egyáltalán nem vett részt kérdem miért is nem hamár megküzdöttek a jogokért a kutyfáját.


Hidd el nekem sem kellemes tény, hogy ha azt vesszük mai napig a hivatalos MMSZ szabályzat 2006-os (!!!) Lássuk be ezért senki nem okolhatja F_Gyurit!

Vuki ismét arra utalok amire az előbb.
Éveken át ment a küzdelem aztán adott lett a lehetőség. Most itt a 2008-as esztendő kérdem én nem volt eléd idő de lett volna, hol voltak a jogokat szerzett képviselők????????????????????????
Ne tessék viccelni ezzel sem. Ez is minősíti a hozzáállását a jogokat szerzett uraknak.
Addig volt fontos míg nem volt tényleges feladat csak azt kellett létrehozni hogy az RCOR ne egyedül alkosson, mert az "nem jó" felkiáltással.
Lehet mi nem állítottuk hogy makulátlanok vagyunk és ismételve önmagam csak az tévedhet aki tesz valamit.
De akkor tessék odatenni magát mindenkinek, hogy olyan legyen amit mindenki szeret a mindenét.
Amikor az alkotás öröme közös és felelőség teljes lett hát egy kezem is elég aki ezt komolyan vette vagy legalább a fáradságott vette hogy részt vegyen és jelenlétével megtisztelte az ügyet mely a korábbi jelzések szerint fontos volt mindneki számára.
Látod magad ismered el, hogy a 2006-os szabályzat működik de ez sem igaz.
Tájékoztatásúl közlöm veled mivel látom hiányos az infórmációd RC OffRoad ügyekben van-létezik egy közösen kidolgozott 2007-es versenyszabályzat, melyet a tavalyi évben alkalmazott mindenki és ez az MMSZ által kézjeggyel hitelesítve is van.
Ezen szabályzat olvasható az Egyesületünk honlapján is.


Basszus hol is voltatok azok akik nek ott kellet volna lenni!!!!!! ...ezért viszont nem kívánom sem magam sem másokat kihúzni a felelősség alól. Pontosan azért mert a GrimRC SE is szakbizottsági tag és pontosan ismeri ezen szerkezet felépítését. (valami nem működik)

Vuki úgy nem is fog működni ha nem jön el az adott egyesület egyesületek képviselője.
Be kellene már fejezni az informatikai felületeken folytatott verbális másikra mutogatást és adott heéyzettben értéket és érdekeket képviselve valóban munkát végezni.


A szakbizottság elnöke speciel e hó 15.-én küldte el a módosított szabályzatot az MMSZ felé. (tehát azt ami 2 hónapja kész van).
Akkor most mi is a baj?

Azt kérded mi si a baj most ugye megint csak komolytalankodsz.
Vuki mikortól hatályos egy szabályzat a te tudomásod szerint?
Szerintünk a jóváhagyás és hitelesítéstől számítva.
Az a tény, hogy kettő napja került a felügyeleti szervhez hát őszintén sajnálatos gyanítom megvan ennek is az oka de nem látom az FGyuri felelősségét többnek mint mondjuk az általatok delegáltnak.
Ezek szerint ezen is van mit javítani.
Azt gondolom az általunk delgált és még néhányan megtett mindent azért, hogy meglegyen időben.
Meglett azt gondolom, nem került fenntebb hát erre válaszoljon az akinek ez penzuma lett volna.
Jah én kérek bocsánatot ha mindenkit noszogatni kell, hogy tegye a dolgát.
FGyuri eleget tett a delegáltsági feladatinak.


Értem tehát azt mondod, hogy nem érzed a felelősséget abban, hogy elhárítja valaki a publikálást, sőt...
Javíts ki ha tévedek de mivel Ti vagytok a leglátogatotabb off-roados honlap, és figyelembe veszem véleményed abban, hogy nem csak egyesületi tagok érdeklődnek az MB után, akkor miért kell egy ilyen írást kiadni??? Főleg miért kell másokat beálltani negativ irányba akik legalább közzé tették?

Vuki ne forgasd ki szavaim kérlek.
Természetesen felőssek vagyunk a publikációért abban az esetben ha az hivatalosan is elfogadott jelen esetben az MMSZ által aki a sportág felügyeleti szerve.
De kérlek fogadd el ha azt ami nem hitelesített azt csak feltételes módban és felősség nélkül lehet elétárni az érdeklődőknek.
Késett és nem az MMSZ felőssége volt se baj modjuk azt elnézést kérünk tévedtünk hiba csúszott a mechanizmusba.
Legyen így de kérlek ne bagatelizált el azt a tényt, hogy két nappal a Nemzeti Bajnokság indulás elött nem túl szép az opttikája hiteles szabályzattnak megjelenni.



Nekem az nyitotta ki a bicskát a zsebembe, ahogy Gyuri úgy állította be mondanivalóját mintha semmiről sem tehetne és semmi köze nem lenne a dolgokhoz. Mert a bennfektes kategóriába Ő is erősen beletartozik.
Ezért a megnyílvánulása sértő számunkra, és engedtessék meg, hogy felháborodjak!


Szerintem csak csukódjon be az a bicska. A Te felősséged épp akkora mint az enyén vagy másoké akik vezető szerepet töltenek vagy tőltöttek be. Felháborodásod készséggel elfogadom ha mind az az energia a részetekről is látható, melyet azok igyekeztek bele tenni akik hajlandóak voltak eleget tenni az átaluk megszerzett jogoknak.


Nem magam miatt. A modellezők miatt akik oly sokan járnak ide és még mindig nem olvashatják a szabályzatot csak ezt az eszmecserét.

Eszmecsere igazad van és azt mondom szükség is van lenne rá.
Sajnálatos hogy mindig csak akkor kerül rá sor amikopr valami valahol odakozmált.
Továbbra is azt mondom nyitottak vagyunk mindig is azok voltunk ha az alkotó.
És a hozzászólásodra érdemben is válaszoljak.
A hozzánk eljuttatott szabályzat elég "rendezettlen", vélhetően valami konverziós probléma miatt és hibák fedezhetőek fel benne.
Természetesen nem látom akadályát ennek publikálásának és szívesen eleget is teszünk ha azt mondjátok ez az a formátum amit az MMSZ is elfogadott.
Végezetül csak azt moondom azokat sajnálom akik már ma reggel útnak indultak a verseny helyszínére és nem volt és lesz alklamuk olvasni a 2008-as versenyszabályzatot.


Tisztelettel:
Mag Viktor
GrimRC SE alelnök


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 10:43:44 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Mindenkinek sikeres versenyzést kívánunk.
Egy nagyon gazdag mezőny színesíti a 2008-as szezon első versenyét hiszen a nevezettek létszáma 90 fő.
Érezzétek jól magatokat legyetek sportszerűek, figyelmesek, fegyelmezettek.
Segítsétek a szervezők munkáját ne legyen fennakadás és becsüljétek meg mert minden csak értetek nektek szól.

Akinek még lesz alkalma olvasni netet és a megkésett szabálzatra kíváncsi itt gyorsan megteheti:
http://www.rcauto.hu/verseny.asp?t=1&k=68


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 11:10:12 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Kedves Berger!

Beszélünk itt már olyan dolgokról is amit le sem írtam.
Ennek nem tudom mi értelme van.
(Itt szeretném megjegyezni, hogy ezen mondat nem tudom hogy keveredett az idézetek közé: "Basszus hol is voltatok azok akik nek ott kellet volna lenni!!!!!! " - ezt nem én írtam)

Persze lehet gondolatolvasónak lenni de szerintem maradjunk a tényeknél.

Nem bíráltam az RCOR-t! Ezzel szemben hazugnak vagyok beállítva.
F_Gyurit mikor bíráltam, minden szakbizottsági tagot bíráltam.
(sokan megértették mondanivalóm ezen részét)

Mindenki igyekezett elérhetővé tenni a szabályzatot.
És akkor itt megint visszakanyordnék az eredeti témához :)

Csak itt olvasható a szakbizottság negatív feltüntetése, miszerint (jaj el kéne olvasni már végre szóról-szóra F_Gyuri eredeti írását) aki benne volt a szabály alkotásban az inkorrekt meg közel van a tűzhöz és hasonlóak...
Ne menjünk már el -ismétlem- az eredeti ok mellett!
Könyörgöm miért kell beállítani valamit úgy mintha semmi közünk nem lenne a dologhoz?
Vagy most gondoljam azt, hogy Gyuri szembeköpte magát lelkiismeret furdalás miatt mert ismerte az új szabályzat minden porcikáját???
Most mi van? :)

A 2006-os szabályzatra tett utalásom miért kell ennyire magatokra venni? Következő mondatban meg is magyaráztam.
Igen a rendszerrel van a baj!! Viszont tessék rugalmasnak is lenni annak érdekében, hogy ne akadályokat görgessünk! Szerintem ez mindenki érdeke!
Remélem sikerült végre megértetnem, hogy egy problémát tártam fel! Aki nem így gondolja, nem tud olvasni!

Csak a tisztán látás végett Horváth Zsolt idézete egy másik fórumról:

"04.15-én küldte körbe a szakbizottság vezetője a szabályzatot "Felhasználásra" és, hogy terjesszétek!
Nem vár aláírásra, csak fel kell tenni a weboldlara. Hétvégére igérték a többivel együtt.

Idézet a szakbizottság vezetőjének leveléből / utólagos engedelmével/:
"Felhasználásra küldöm a 2008-as Off-Road szabályzatát. A szabályzatot beadtam az MMSZ-hez is, hamarosan felkerül a honlapjukra.
Kérem a versenykiírásokkal együtt bocsássátok a modellezők rendelkezésére.

Kérem a rendező egyesületeket, hogy a szabályzat betartásával készítsék fel a pályát, és a bírókat a sikeres idén érdekében."

Üdv
Zsolt"

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2008.04.18 11:43:49 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Vuki írta:
Nekem az nyitotta ki a bicskát a zsebembe, ahogy Gyuri úgy állította be mondanivalóját mintha semmiről sem tehetne és semmi köze nem lenne a dolgokhoz. Mert a bennfektes kategóriába Ő is erősen beletartozik.
Ezért a megnyílvánulása sértő számunkra, és engedtessék meg, hogy felháborodjak!


Vuki!

Most utoljára!
Nem úgy állítottam be, hanem úgy is van. Nem az én felelősségem, sem feladatom, hogy időre kikerüljön a hivatalosan elfogadott szabályzat.

Állításoddal ellentétben nem 2006-os, hanem a 2007-es a hivatalos szabályzat, mint azt a tavalyi közzétételben is elolvashattad (volna).
Az eredeti példány a mai napig itt van nálam, amit az MMSZ elnöke és autós szakági vezetője a közzététel előtt kézjegyével látott el.

Az meg, hogy szerinted bicskanyitogató, ha felháborítónak tartom, hogy egy nem hitelesített szabályzat mely jelentős technikai módosításokat tartalmaz, csütörtök esete kerül a modellezők elé, kiknek nagy része már pénteken indul a versenyre. Méltó példája annak, hogy dilettáns hozzáállásoddal csak a levegőbe pufogtatsz.

Nem kívánom újra leírni, de sportszerűtlen, hogy a buggysok egy része a verseny hetében szembesül első alkalommal, azzal a ténnyel, hogy a minimum súlyhatár lecsökkent 3 000 grammra stb………


Ne feledd, aki itt bárkit is számon kér az te vagy. Ízléstelen, hogy a nyakamba kívánod varrni másnak a felelőségét. Ha neked az a mániád, hogy elszámoltass másokat, akkor vedd a fáradságot és tájékozódjál, hogy az adott témakörben, ki vagy kik nem végezték el időben vagy egyáltalán, a feladatukat. Utána, ha gondolod, ugorj nekik, ez a te magánügyed, de a piti kis rágalmazásaidat fejezd be. Valamint ilyen irányú késztetésedet ne egy modellezéssel foglalkozó fórum oldalain éld ki. Későbbiekben ilyen irányú hozzászólásaidat szemrebbenés nélkül törölni fogom. Mielőtt bármit is írnál erre a fórum szabályzata erre lehetőséget biztosít.


Ha annyira a szíveden viseled a versenyzők sorsát, akkor inkább vedd észre azt, hogy a jelenlegi időtáblában a vasárnapi időmérő edzést kicserélték szabadedzésre (mely úgyanúgy 5 perces csoportonként), és az elődöntő és döntő futamok közt alkalmanként óriási 10 perces (számtalan gyakorlati példa van rá, hogy 3 perc alatt is kivitelezhető) szünetet iktattak be.
Ennek ellenére a tájékoztatás szerint, nincs idő a vasárnapi időmérőre, mely a szabályzat szerint kötelező, ellenkező esetben a vasárnapi indulók esélyei jelentősen romlanak.

Továbbá az oldalatokon és az rcauton megjelent szabályzat nem azonos az MMSZ-hez beadott példánnyal. Úgy, hogy javaslom drága idődet inkább ezen dokumentumok tanulmányozására fordítsd. Abból lehet, hogy haszna lenne a modellezőknek.



Bicskát meg nyitogass otthon, vagy a barátaid közt, ha ez a szokásod. Kérem, itt mellőzd, mert ezen a fórumon mások a szokások.

üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 166 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség