Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.01 08:51:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 158 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.20 23:10:05 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
edzesert nem köll tudomasom szerint. mea culpa Tücsi, ha a szombatra gondoltal. De azert olvasd csak at a versenyszabalyzatot :P


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.21 06:34:12 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
Csacsi írta:
edzesert nem köll tudomasom szerint. mea culpa Tücsi, ha a szombatra gondoltal. De azert olvasd csak at a versenyszabalyzatot :P

ja biz a szombatra gondotam!
ma atovastam.

kocce Tucsi rulez

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.21 17:40:48 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.13 16:22:37
Hozzászólások: 1090
Tartózkodási hely: Budapest
Csacsi írta:
engedelmetekkel, a teljesen felesleges reszt toroltem. ;)

Sajnos Dancsó megsem jön. 8)
mi??? én megyek a versenyre

_________________
Van egy kisautóm egy szevidzs huszonöt négy eggyes
Meg van még nekem egy szevidzs iksz négyhat bik blokk
És még van egy tamijjja efszázkettőgétém
szijasztok!
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.21 18:31:34 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.17 14:44:32
Hozzászólások: 954
Tartózkodási hely: XXII-kerület
Igen, versenyre jösz arra mondta hogy az egyzésre nem tudsz menni. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.21 18:59:21 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.05.14 14:59:33
Hozzászólások: 69
Tartózkodási hely: Fót
Urak,

hogyan tervezitek a holnapi verseny várható időbeosztását (kezdés, időfutamok, döntő, stb...) ?

Merthogy kis családommal karöltve szándékunkban áll ellátogatni eme nemes versengés színhelyére, hogy lelkes bekiabálással és buzdító szóval illessük a megmérkőző nemes lovagokat és paripájukat !

_________________
Üdv,
<gk>


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.21 19:07:21 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
GK írta:
Urak,

hogyan tervezitek a holnapi verseny várható időbeosztását (kezdés, időfutamok, döntő, stb...) ?

Merthogy kis családommal karöltve szándékunkban áll ellátogatni eme nemes versengés színhelyére, hogy lelkes bekiabálással és buzdító szóval illessük a megmérkőző nemes lovagokat és paripájukat !


:szetrohogomazagyam: hhát ez jo!

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.21 20:25:16 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Tisztelt nevezők!

Egy fontos dolgot el feldtem jelezni felétek.
A versenyszabályzat ugyan leír egy napi verseny időbeosztást de ezen egy kicsit változtatunk.
Ez talán most egy furcsa de hála nektek mind a 46 nevezőnek némi változtatás alkalmazni kell ahhoz, hogy minden flottúl haladjon és a nap a versenyé legyen.
Szóval reggel szépen 8 órától lehet érkezni a pályára a helyeket elfoglalni kipakolni.
8:30 kor legkésőbb elkezdenénk a gépátvételt és a nevezést.
Remélem az eddig jelezett 31 Buggyt egy óra alatt letudjuk a gépátvételt és 10 órától elindulhat az első futam.
A gépátvétel és az első futam között egy aprócska idő van melyben tartanánk egy eligazítást.

Mivel a nevezők szép száma miatt a versenyt pörgetni kell hogy belátható időn belül eljussunk a díjkiosztóig
így mindenkit arra kérek, hogy maximálisan figyeljen fegyelmezetten legyen részese a napnak.

Mindenkinek kellemes napot és sikeres verseny kívánok.
Tisztelettel Hegyi Mihály


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.22 20:30:59 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Szeretnék köszönetet mondani mindenkinek, akik eljöttek. A versenyzőknek, a segítőknek, az időmérőnek, a szervezőknek, a versenybíróknak (különösen Zozo feleségének, F_Gyurinak és Bergernek) és mindenkinek, aki munkájával hozzájárult ahhoz, hogy ismét egy kellemes napot tudhatunk magunk mögött! A győzteseknek pedig gratulálok!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.22 20:58:08 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Nahát, király volt a verseny!

Köszönöm a segítök és a szervezök munkáját, valamint a minden versenytársamnak. Gratula azoknak akik bejutottak a döntöbe - bazze ezekkel az Erő volt :lol: :lol: :lol:

Annyi hozzáfüznivalom volna, hogy szervezéssel szerintem semmi gond nem volt, csak azzal hogy néhány ember nem vette komolyan a kötelességeit. Ha egyszer ki van irva egy versenyzö segitönek egy futamra, akkor igenis menjen mert kötelessége, és ha nem tud akkor legyen szives szolni elötte.

A pályárol annyit tudok mondani hogy szuperjó hazudsz viszont a 3. kanyarban lévö "kátyú" elég zavaró, és hát elég sok fennakadást okoztak a pályán ide-oda guruló gokart abroncsok. A legjonn lenne persze fektetett téglával körberakni, persze nem várok semmi ilyesmit, hisz örüljünk annak ami van, és amig ingyen van!!!

Mégegyszer köszi annak aki segített, legközelebb már több tapasztalattal fogok indulni...

Üdv: Juhász Gergely

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.22 21:19:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Boldog és büszke vagyok egyszerre.
Köszönet érte mindenkinek megkoronázzátok eddigi munkánkat.
Várunk benneteket legközelebb is és azután is.
Hozzatok ismét izgalmat, barátságot, emberséget, kacagást egészséges kritikát szeretetet.

Mindenkinek gratulálok helyezéstől függetlenül, mert számomra az ember a modellező a legfontosabb és nem az adott helyezés.

Baráti üdvözlettel és tisztelettel Hegyi Mihály Csaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.22 21:36:47 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.04.05 00:32:39
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Bp.Helikopter lakópark
Azt hiszem ma tényleg jó volt modellezônek lenni a Kyosho Katlanban. Igazi kihívás ennyi versenyzô között jól szerepelni, és bár nem mindig sikerül, a bosszankodás helyett jó volt egyet beszélgetni, ugratni a másikat, nevetni közösen a döntô után. Örülök, hogy félre tudtunk tenni mindent az elmúlt hetek puskaporos hangulatából, és mindazok, akikma modellezni mentek, megtalálhatták a számításukat. Annak meg kifejezetten örülök, hogy Misi bácsink is boldogan jött el a Katlanból,mert tudom mennyire aggódott, hogy a Katlanból Ring (ilyen a box) lesz.
Köszönet szintén mindenkinek, Misi bácsi, lesz belôlünk valami, asszem.
Hamarosan tovább gyúrunk vazze. A gyôzteseknek szóló gratulációkhoz is csatlakoznék, Csekô úr, Charlietól kikapni nem akkora cink.:lol:
Én magam visszatérek a bal elsô lengôkarok világába, az autóm kísértetiesen ugyanúgy néz ki mint három hete. Ebben legalább nem hibázok, megint leszakadt a baloldala.


Berger írta:
Boldog és büszke vagyok egyszerre.
Köszönet érte mindenkinek megkoronázzátok eddigi munkánkat.
Várunk benneteket legközelebb is és azután is.
Hozzatok ismét izgalmat, barátságot, emberséget, kacagást egészséges kritikát szeretetet.

Mindenkinek gratulálok helyezéstől függetlenül, mert számomra az ember a modellező a legfontosabb és nem az adott helyezés.

Baráti üdvözlettel és tisztelettel Hegyi Mihály Csaba
:lol:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.22 21:46:31 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Nagyon szuper nap volt!
Hívtam ismerősöket is nézőnek, nagyon tetszett nekik.
Foglalkozni már alig alig tudtam velük a verseny miatt, csak azt vettem észre mindenki vigyorogva távozott 1-2 óra nézelődés után. ;)

A versenyzők jól nyomták, a szervezők (hála istennek) szigorúak voltak > nívós, tiszta rendezvényre sikeredett. Köszönet és gratula mindenkinek, a legfiatalabbtól kezdve!

Én úgy látom fejlődik az RCOR kupa.
:P

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.22 21:52:04 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Azt hiszem meg kell köszönnünk a mai napot mind az RCOR egyesületnek, mind a Kyosho World-nek a mai napért.Volt itt minden ami kell: izgalom, bosszankodás, és örvendezés. Nekem nagyon bejött a mai nap, legfőkképen azért mert 6-ik helyen végeztem az igen nagy számban megjelent tisztelt modellező társak között. A döntő egy külön élmény volt bár azért akadt némi bosszankodni való is (stop and go) amiről igazán nem tehettem. Az első embereket megfogni nem lesz könnyű feladat ,de megpróbálkozunk vele. Még egyszer mindenkinek köszönöm a mai napot (Beus, Zozó, Telek Gabi, Józsa Dzsozi,RCOR és még sokan mások )nagyon szuper volt.És még azt is megéltem ,hogy 3 kör erejéig én voltam Charlie réme :twisted: .

Mindenkinek jó pihenés.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.23 05:36:01 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
hali
telleg zsir volt a `Racing`,csak azt sajnalom hogy az elso idomereben viszonylag szepen mentem,de a kovetkezo kettoben nem.... :cry:
de mind1,gyakoroni ko 8)
jo volt ott lenni,jo volt reszt venni fa..a volt.

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.23 07:53:40 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Csak csatlakozni tudok az elottem szolokhoz. En eredmenytol fuggetlenul nagyon jol ereztem magam.
Tenyleg volt minden. Az 1. idomero utan nagyon bosszus voltam, hogy megint letortem a bal elejet. A 2. utan orultem, hogy egyaltalan vegig mentem a rossz kuplunggal. A 3. utan pedig boldog voltam, hogy egeszen jol sikerult. A 10. hely kornyeket celoztam meg meg verseny elott, ez osszejott. :)

Brain sajnalom, ami veled tortent, es megertem, hogy ideges voltal. Nem mi talatuk ki a szabalyzatnak ezt a reszet, az IFMARbol (vagy ROARbol) lett atveve, hogy a serult/leszakadt kasztnit ki kell javitani.

Es, ha mar a szabalyzatnal tartunk... Kicsit at lesz szabva a lebonyolitas resze. A cel, hogy tobb dontore legyen ido. Tehat fej-fej kuzdelemre, mert az az igazi harc. Sokkal latvanyosabb, es izgalmasabb, mint az ora elleni menet, mert a futam vegen egybol tudja mindenki, hogy tovabb jutott-e, vagy sem.
Hamarosan felkerul majd egy modositott "konyv".


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.23 08:04:29 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Brain75 írta:
Azt hiszem meg kell köszönnünk a mai napot mind az RCOR egyesületnek, mind a Kyosho World-nek a mai napért.Volt itt minden ami kell: izgalom, bosszankodás, és örvendezés. Nekem nagyon bejött a mai nap, legfőkképen azért mert 6-ik helyen végeztem az igen nagy számban megjelent tisztelt modellező társak között. A döntő egy külön élmény volt bár azért akadt némi bosszankodni való is (stop and go) amiről igazán nem tehettem. Az első embereket megfogni nem lesz könnyű feladat ,de megpróbálkozunk vele. Még egyszer mindenkinek köszönöm a mai napot (Beus, Zozó, Telek Gabi, Józsa Dzsozi,RCOR és még sokan mások )nagyon szuper volt.És még azt is megéltem ,hogy 3 kör erejéig én voltam Charlie réme :twisted: .

Mindenkinek jó pihenés.

örülök neki hogy jól érezted magad még úgy is hogy kizavartalak stop and go-ra.hidd el nem bosszantásnak szántam.a szabályzat 2.2.5 pontja szerint azonnal magadtól ki kellett volna állnod a kasznit javítani.2Xszóltam és csak a harmadikra kaptál büntit.szerintem ez így volt korrekt.bárki mással is ezt tettem volna.mint ahogy a Telek Gabit és másokat is visszazavartam a kilátóra mert idQ elQtt akartak lejönni.sajnos a korrekt és "fedhetetlen" versenyhez ez elengedhetetlen és ha már most az elején átlépünk pár apróságon akkor soha nem lehet majd a szabályokat betartatni.további sikeres versenyzést és jókedvq versenyeket kivánok!!!
Üdv.:Nagy Gábor

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.23 08:18:35 
Offline
Nitrofügg&otilde;

Csatlakozott: 2004.03.27 19:57:07
Hozzászólások: 212
Köszönet a káwénak és a kórnak a tegnapi napért :!:
A röntgengépes 8)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.23 08:30:49 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Sziasztok!

Es mint aki meg nem olvasta az elobbi 10 hozzaszolast!

Grat mindenkinek, megint megvolt az az erzesem, amiert jo ezt a sportot uzni: mindenki mosolygos, es jol erzi magat!

Szerintem mindenkinek volt nemi sikerelmenye, en pl. 1 idomerot 1 korrel befejezve, 2-t nagyÁbol korrektul leautozva 14. lettem,, de ami ennel is jobb szamomra, hogy a legjobb koridom 42.200-lett. Ez pont 4.4s javulas a multkori legjobb koridomhoz kepest. Edzesnap, es verseny elotti edzes nelkul, elso idomeron szeteso autoval.

Erzem az erot, reszkess Charlie es Gergo, Zozo, ha egyszer majd tudok gyurni vazze... 8) :lol:

Viccet felreteve, orulok neki, hogy az RCOR Egyesulet tud a modellezokert ilyen szinten tenni, annak pedig kulonosen, hogy tagjainak nagy resze gondolja ugy, hogy attol fuggetlenul, hogy versenyzik vagy sem, segit a lebonyolitasban is, es azt kivalloan teszi.

Mindig van mit javulni, de en nem hiszem, hogy rossz uton jarnank.

Kulon gratulacio a legifjabb versenyzonknek, édesapja adja at! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.23 10:10:16 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.17 14:44:32
Hozzászólások: 954
Tartózkodási hely: XXII-kerület
Ahogyan már sokan elmondták elődtem köszönet mindenkinek ezért a csodálatos és felejthetetlen napért.
Gratulálok minden versenyzőnek írtó jó verseny volt./MOnster/ eljen:

Öcsém amit a BUggy ba műveltek ez hihetetlen. eljen: eljen:

Remélem a következő verseny is ilyen lesz. ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.23 10:20:21 
Offline
Fotóriporter
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:29
Hozzászólások: 936
Tartózkodási hely: Budapest XVIII.
Jó volt! :-D Délutánra jól elfáradtam, alig volt erőm hazamenni.

_________________
MUGEN MBX-6 ECO
BAJA SS
E REVO 1/16
Futaba 3PM
Kyosho Mini Z


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 158 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség