Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.06.29 01:14:55

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2009.07.29 13:36:38 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tisztelt modellezők!

2009.09.05-én, szombaton az RCOR rendezésében, a Rc Panda támogatásával megrendezésre kerül az RCOR Egyesület 2009-es kupasorozatának ötödik, egyben évadzáró versenye, az RCOR Kupa 2009 - (5.) futama – Apaj

A RCOR kupa futamain helyszíni nevezési díj 6.000.-Ft /fő/autó, melyből az alábbi kedvezményekkel lehet élni.
Hiánytalanul, pontosan és határidőre leadott internetes nevezés esetén a nevezési díj: 5.000.-Ft/fő/autó, illetve hiánytalanul, pontosan és határidőre leadott internetes nevezés és személyi jeladó használata esetén a nevezési díj: 4.000.-Ft/fő/autó. Hiányosan vagy pontatlanul leadott előzetes nevezés minden esetben helyszíni nevezésnek minősül.

Fontos: érvényes MMSZ regisztrációs kártya és biztosítás nélkül senki sem versenyezhet.

Linkek:
Versenyszabályzat: http://www.rcoffroad.hu/versenyszabalyzat.php
Nevezés: http://www.rcoffroad.hu/versenyek/
Pálya: http://www.rcoffroad.hu/palyak/apaj.php

A témához tartozik, hogy a szokásoknak megfelelően, motor és rezonátor megkötés nem lesz. Illetve tavalyhoz képest annyi változás lesz, hogy nem két, hanem három időmérőt rendezünk. Így mindenki a nap folyamán összesen 1 óra és 12 perc tiszta versenyidőt tud autózni.

Jó versenyzést kívánok minden résztvevőnek!

Üdvözlettel:

F_Gyuri

_________________
KépKép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F_Gyuri 2009.10.07 12:55:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 09:27:46 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Szerda 24.00-ig lehet még on-line nevezni a 2009-es év utolsó RCOR-es versenyére.

üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 12:02:16 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.08.21 06:17:20
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Budapest XIII Kerület
Hello!
Ilyen versenyre még olyan is jelentkezhet akinek ezlene az első futama?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 14:08:20 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.06 01:40:51
Hozzászólások: 444
Tartózkodási hely: Budapest XI.
Tóth István írta:
Hello!
Ilyen versenyre még olyan is jelentkezhet akinek ezlene az első futama?

Igen, amennyiben minden más előírásnak megfelelsz.
Olvasd el a szabályzatot.

Az, hogy ez az első versenyed nem kizáró ok.

Balu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 14:48:31 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Szia István

A Hot Bodies Lightning Stadium Sport 1/8 Truggy-al akarsz rajthoz állni ??
A gyári, telókkal, mocival, szervókkal, gumikkal ??? :? Nem is beszélve a távról sem. :oops:
Mert arra azért kíváncsi leszek hogy miként tudod tartani a lépést a többiekkel :oops:
Bár tény hogy aki mer az..... :twisted:

De előtte szerintem gyorsan be kell lépned gyorsan az egyesületbe, és befizetni a tagdíjat, nevezési díjat stb..

Egyébként a melegedési problémád megoldódott ???

_________________
XRay T2 Pro + Speed Dodge Stratus
Spectrum DX3S

VIDEÓK :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 14:53:27 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.03 16:41:31
Hozzászólások: 862
Tartózkodási hely: Budapest II.ker
Nem kell elvenni a lelkesedést, hisz nagyrészt a sofőrön is múlik!

De az elötte lévő teendők, viszont valóban nagyon fontosak!

Idézet:
De előtte szerintem gyorsan be kell lépned gyorsan az egyesületbe, és befizetni a tagdíjat, nevezési díjat stb..


Sok sikert!

ebencz

_________________
Traxxas Revo™ 3.3 + kisebb átalakítások, itt-ott...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 15:09:18 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
ebencz félre értesz :roll:

Ezzel nem a kedvét akartam elvenni, csak inkább felhívtam rá a figyelmét hogy azért az ö gépét (ill. az én gépemet is idesorolhatnám, annak ellenére hogy azt írják róla hogy versenyre is alkalmas) nem lehet egy lapon emlegetni a kifejezetten versenyre kiélezett gépekkel.

Egyébként ha minden jól megy, én is ott leszek, mivel igeértett kaptam egy RCOR-os pólóra, na meg kaptam egy tesztvezetési ajánlatot is Rob-tól, hogy a Revoját kipróbálhatom (VIP vendége leszek) ;)

Tényleg remélem, nem jön közbe semmi :? és el tudok menni a futamra. Ha igény van rá, akkor borogatást is vállalok, úgy mint a múltkor ;)

Istvánnak meg tényleg sok sikert kívánok, már csak azért is, mert ugyan az a verdája van mint nekem. Szal kíváncsi is vagyok mit tud nyújtani azzal a verdával, versenykörülmények között :-D

_________________
XRay T2 Pro + Speed Dodge Stratus
Spectrum DX3S

VIDEÓK :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 15:31:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.17 14:44:32
Hozzászólások: 954
Tartózkodási hely: XXII-kerület
Akár győzhet is. ;)

_________________
Kép
Design by www.rcpaint.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 15:33:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.05.05 07:13:01
Hozzászólások: 533
Tartózkodási hely: Budapest XXI.
Tisztelt Paler !
az hogy ki mivel áll rajthoz saját szive-joga, első versenyemen egy kyosho mp7.5-el álltam rajhoz, ami ténylegesen nem volt ütőkepés. De a lényeg belekóstoltam a versenyzés izébe és beleszerettem. Teljesen mindegy, hogy a spori mivel áll rajthoz, miután nem olyan rég pont az rcor kupa truggy döntőében fordult elö, hogy egy rtr autó is dobogóra jutott, így egy kis szerencsével minden előfordulhat, inkább lényegesebb, hogy jól érezzük magunkat a versenyen, és versenyezni is meg kell tanulni! És nem utolsó sorban a versenyeknek semmihez nem fogható hangulata van!
Tóth István sporttárs, szeretettel várunk a rajtrácson :lol:
üdv: Z'

_________________
http://www.youtube.com/user/darusZoli


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 16:15:13 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2009.08.21 06:17:20
Hozzászólások: 94
Tartózkodási hely: Budapest XIII Kerület
már csak az a kérdésem hogy én hol kaphatom meg az MMSZ regisztrácios kártyát?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 16:23:51 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Ez így van Z01, teljesen egyetértek veled. Tényleg az a lényeg, hogy jól érezze magát az ember, és ahogy a múltkori versenyen kivettem, tényleg jó társasság van ott Apajon (Papír kutyák :lol: ) . ;)
Az meg külön elégtétel lenne számomra (mivel az én verdám is ez a típus), ha István pont ezzel a géppel tudna valami kiemelkedő eredményt elérni a versenyen :-D

Egyébként István, ha indulsz a futamon akkor csávarárögzítőt bevetni, nehogy pont egy aprócska csavar elvesztése akadályozzon meg egy jó eredmény elérésében. Ja meg természetesen a mechásról is gondoskodjál (tudod a bokszszemélyzet, aki tankolja, ha kell karbullája, újraindítsa a verdádat ha szükséges), mivel arra szükség van a versenyen.

_________________
XRay T2 Pro + Speed Dodge Stratus
Spectrum DX3S

VIDEÓK :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 17:21:32 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tóth István írta:
már csak az a kérdésem hogy én hol kaphatom meg az MMSZ regisztrácios kártyát?


http://www.rcoffroad.hu/tagsag.php

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.08.31 23:07:46 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.09.09 18:09:53
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: SZÉKESFEHÉRVÁR
sziasztok! muhaha

ellnézést a tudatlanságomért,de szeretném meg kérdezni,hogy 1 napos a verseny?? és mikor kezdödik,és kb meddig tart?? :biznisz

nézönek szeretnék ellmenni ha nem esik az esö!! muhaha dehulyevagyok

köszi elöre is! esedezem

üdv peterz muhaha

_________________
robitronic protos 1:8 buggy
hpi evo drift
futaba 3pl


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.09.01 07:04:23 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Szia peterz81

A múltkori versenyen én is nézőként voltam jelen, és 9-17/18-ig óráig tartott a rendezvény. A versenyhétvége 1 napos, és Szombaton (2009.09.05) lesz megtartva.

_________________
XRay T2 Pro + Speed Dodge Stratus
Spectrum DX3S

VIDEÓK :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Első verseny
HozzászólásElküldve: 2009.09.02 13:39:22 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Üdv!

Csatlakozom az első versenyesek névsorához. Én egy "tuningolt" Specter-rel vágok neki, és egy erős motorral. Ez sem egy versenygép, számitokrá hogy törésem is lesz, viszont van egy csomó más körülmény is ami befolyásolja az eredményt, ezért bizakodo vagyok. Hozzáteszem, hogy mi készítettünk egy offroad pályát megfelelő mérettekkel amin nem keveset szoktunk gyakorolni, és hajtani egymást. Érzek magamban egy lelkesedést és hatalmas érdeklődést az egész autos modellezés iránt. Szeretném fejleszteni magam, amennyire saját korlátjaim engedik.
Látok példát sokféle modellezőre. Van aki szereti csinálni és nem érdekli hogy mennyire megy és mekkorát tud ugratni (mivel ne futja gyorsabb és erősebbre), van aki parkolóban autozik a leguljabb szériás méregdárga gépekkel és ott koptatja el (mert megteheti), van aki fejleszti magát és a kocsiját és szeretne lépcsőről, lépcsőre de előre haladni. Senki ne vegye magára!
Szerintem a versenyzést sokféle stilusban lehet üzni. Egy biztos a másikat vagy kocsiját nem szabad veszéjeztetni azzal, hogy alap biztonsági eszközökkel nem előzük meg a bajt (fail safe, gázvissza húzó rugó, bummper a kocsi elején egyenletes tempóban való kiszámitható autozás)

Versennyel kapcsolatban: Mikortól lehet szabadedzeni a pályán? Letelepedési jogok előre kiosztottak, vagy oda pakolok ahova nekem tertszik.

Nekem az a célom, holy a jövő évi verseny sorozatra felkészüljek infóval és szükséges eszközökkel, megfelelő autóval. Ehhez látnom kell belülről az egészet.
Remélem sok tapasztalattal, és örömmel térek majd haza a versenyről.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.09.02 21:30:39 
Offline
Kunyeramatyi
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.29 21:29:14
Hozzászólások: 62
Üdv!

Nekem nagyon nagy élmény volt az első versenyem, remélem hasonlóan jó lesz neked is.

A pályán találkozunk!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Első verseny
HozzászólásElküldve: 2009.09.03 07:46:03 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
szanyin írta:
Versennyel kapcsolatban: Mikortól lehet szabadedzeni a pályán? Letelepedési jogok előre kiosztottak, vagy oda pakolok ahova nekem tertszik.

Nekem az a célom, holy a jövő évi verseny sorozatra felkészüljek infóval és szükséges eszközökkel, megfelelő autóval. Ehhez látnom kell belülről az egészet.
Remélem sok tapasztalattal, és örömmel térek majd haza a versenyről.


Valószínűleg pénteken kora estétől (kb. 17-18 órától) már lesz kint valaki a pályán... ha odajössz, befizeted a nevezési díjat, akkor mehetsz is már pénteken is. Szombaton reggel pedig ki mikor érkezik... Áron barátunk 6 körül szokott ébreszteni bennünket, mert ő nem tud aludni.

Letelepedési jogok nincsenek. A parkolónak egy elkerített része van (ezt látni fogod), oda a szervezők állnak, illetve a konténer melletti fedett részre és mögé is csak a szervezők mehetnek sátorral... Mindezektől függetlenül elég sok hely van, nem lesz gond a hellyel.

Várunk szeretettel! Sok sikert!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.09.03 22:57:15 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.09.09 18:09:53
Hozzászólások: 92
Tartózkodási hely: SZÉKESFEHÉRVÁR
Paler írta:
Szia peterz81

A múltkori versenyen én is nézőként voltam jelen, és 9-17/18-ig óráig tartott a rendezvény. A versenyhétvége 1 napos, és Szombaton (2009.09.05) lesz megtartva.

köszi az infót!!! esedezem

_________________
robitronic protos 1:8 buggy
hpi evo drift
futaba 3pl


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.09.04 00:24:10 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Elkészítettem a csoportbeosztást és az időtáblát.

A truggysokat a kis létszám ellenére szétszedtem, hogy ne legyen fennakadás a mechások és segítők miatt. De ha 10 alá csökken a létszámuk, akkor sajnos a helyszínen össze kell vonnom őket. A döntőben már természetesen együtt futnak, hisz mind a tíznek joga van harcolni a dobogóért.

Truggyban a Ficsor Tomi külön kérte magát a Talum Zolitól, ezt csak úgy tudtam megoldani, hogy B csoportba raktam őt, az összesített eredmények alapján A csoportra lenne jogosult.
Karpeta Lacival hasonló a helyzet.
Hegyi Mihály Csabának rossz hírem van. 00 rajtszám nincs a 99-es meg már kivan adva másnak. :cry: :cry:


Frekvencia ütközést nem találtam! :lol:



Köszönöm mindenkinek, hogy hibátlan és hiánytalan nevezést adott le, nagyban megkönnyítették munkámat.


Minden olyan modellezőnek, aki nevezet az RCOR kupára, köszönjük, hogy megtiszteli Egyesületünket azzal, hogy eljön hozzánk versenyezni. esedezem

Jó versenyzést és remek hangulatot kívánok minden résztvevőnek és érdeklődőnek. hegedü hurra :faltenisz

Találkozunk szombaton. ;)


Sporttársi üdvözlettel:

F_Gyuri




Kép

Kép

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.09.04 08:21:42 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.03.19 10:13:27
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: Miskolc
Sziasztok!

Sajnos nagyon elkapott az alergia éppen csak nem nyír ki, ezért nem valószínű hogy tudok menni!
Bocs ha későn szólok!

Üdv!

_________________
RC MISKOLC OFFROAD TEAM
Bársony Csaba


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 37 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség