Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.10 15:22:34

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: 2009. július 25-26. 4. Apaji falunap
HozzászólásElküldve: 2009.07.04 08:29:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.12 18:32:25 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tisztelt modellezők!

2009.07.25.-én szombaton, megrendezésre kerül a 4. Apaji Falunap. A program lentebb olvasható. Egyesületünk a falunap keretében 13.00 órakor bemutatót fog tartani a rendezvény helyszínén, ahol egy nagy füves ápolt területen alkalmi pálya lesz kialakítva a számunkra. Mindenkit nagy szeretettel vár Apaj és az RCOR Autómodellező Egyesület. Egész napos program és garantáltan jó kedv várja a résztvevőket.
Akik részt vesznek a bemutatón vagy a másnapi versenyen, azoknak a pálya szombaton egész nap nyitva lesz és ingyenes autókázás illetve szabadedzési lehetőség lesz biztosítva.

Jó néhányan ott alszunk a pályán (sátor stb.). Akinek van kedve csatlakozni, szívesen látjuk.
Az eddigi tapasztalatok alapján, nem szoktak unalmasak lenni, a közös eseték. :lol: :cola



2009.07.26.-án, vasárnap az RCOR rendezésében, a Apaj község támogatásával megrendezésre kerül az Apaj kupa 2. versenye.

A Apaj kupa futamán helyszíni nevezési díj 6.000.-Ft /fő/autó, melyből az alábbi kedvezményekkel lehet élni.
Hiánytalanul, pontosan és határidőre leadott internetes nevezés esetén a nevezési díj: 5.000.-Ft/fő/autó, illetve hiánytalanul, pontosan és határidőre leadott internetes nevezés és személyi jeladó használata esetén a nevezési díj: 4.000.-Ft/fő/autó. Hiányosan vagy pontatlanul leadott előzetes nevezés minden esetben helyszíni nevezésnek minősül.

Fontos: érvényes MMSZ regisztrációs kártya és biztosítás nélkül senki sem versenyezhet.

Linkek:
Versenyszabályzat: http://www.rcoffroad.hu/versenyszabalyzat.php
Nevezés: http://www.rcoffroad.hu/versenyek/
Pálya: http://www.rcoffroad.hu/palyak/apaj.php

A témához tartozik, hogy a szokásoknak megfelelően, motor és rezonátor megkötés nem lesz. Illetve tavalyhoz képest annyi változás lesz, hogy nem két, hanem három időmérőt rendezünk. Így mindenki a nap folyamán összesen 1 óra és 12 perc tiszta versenyidőt tud autózni.

Jó versenyzést kívánok minden résztvevőnek!

Üdvözlettel:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.12 19:27:08 
Offline
Kunyeramatyi
Avatar

Csatlakozott: 2009.03.29 21:29:14
Hozzászólások: 62
Sziasztok!

Rob barátommal szivesen "bemutatoznánk" a Falunap keretében (RoB bemutathatná végre a 12-es cigánykerekét a nagyközönségnek is), de rutintalanok vagyunk és nem tudjuk, hogy ez mit jelent, kinél kell jelentkezni, mit hozzunk magunkal, és hogy milyen alsót vegyünk aznapra. Ezekre várnánk megtisztelő válaszotokat.

Üdv.
Iván


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.12 21:53:28 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Egyszer 14-is majdnem megvolt! :)

Családostul jövünk, remélem nem zúzom meg a kocsit a másnapi verseny előtt! :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.12 21:58:22 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Csak ugyanazokat, és úgyanúgy mint amikor versenyezni jöttök. Lesz sok sok ember, akik remélhetően kiváncsiak lesznek ránk, és lesz egy speaker (tavaly Rockco volt), aki beszél a nyagyszínpadról (mi is onnan irányitjuk majd a gépeket). Az egész nem lesz több 20-30 percnél.

Nevezni úgyanúgy kell mint a versenyre.

Ha valaki csak az egyik nap jün akkor kérem a megjegyzés rovatba jelezze, és azt is, hogy melyik az a nap.

Pl: csak szombat, vagy csak vasárnap, vagy azt, hogy mindkét napon.

A tavalyi rendezvény topikja: viewtopic.php?t=11813 innen elég sokat megtudhattok.

A bemutató idejére a nitrót a járgányokba az Egyesület bíztosítja.

Lesznek fából készített ugratók, bóják stb.




Utána játék móka kacagás. :lol: :lol: :lol:

Üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.21 11:44:25 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
F_Gyuri írta:
Csak ugyanazokat, és úgyanúgy mint amikor versenyezni jöttök. Lesz sok sok ember, akik remélhetően kiváncsiak lesznek ránk, és lesz egy speaker (tavaly Rockco volt), aki beszél a nyagyszínpadról (mi is onnan irányitjuk majd a gépeket). Az egész nem lesz több 20-30 percnél.

Nevezni úgyanúgy kell mint a versenyre.

Ha valaki csak az egyik nap jün akkor kérem a megjegyzés rovatba jelezze, és azt is, hogy melyik az a nap.

Pl: csak szombat, vagy csak vasárnap, vagy azt, hogy mindkét napon.

A tavalyi rendezvény topikja: viewtopic.php?t=11813 innen elég sokat megtudhattok.

A bemutató idejére a nitrót a járgányokba az Egyesület bíztosítja.

Lesznek fából készített ugratók, bóják stb.




Utána játék móka kacagás. :lol: :lol: :lol:

Üdv:

F_Gyuri


Halli Srácok

Akkor a mostani hétvége nem versenynap lesz ????
Mert úgy gondolatom kinéznék, és megnézném magamnak milyen is egy ilyen Off-Road derby. De most ahogy itt kiveszem, ez nem versenyhétvége lesz. Ez is a pályán lesz megtartva ??? Vagy esetleg a faluban ??? Mettől-meddig tart (pl.8:00-17:00-ig) ??? Belépőt kell fizetni ??

Egyenlőre ennyi kérdésem volna.

Előre is köszönöm.

Paler


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.21 14:10:06 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.01.17 13:19:56
Hozzászólások: 61
Szombaton bemutató a faluban, Vasárnap 9-től pedig verseny a pályán.
Belépőt nem kell fizetni.


Üdv.

_________________
Revo Platinum
E-Revo 1/16
Team Losi 8ight-t 2.0
REVO ALKATRÉSZEK


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.21 14:49:15 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Markus írta:
Szombaton bemutató a faluban, Vasárnap 9-től pedig verseny a pályán.
Belépőt nem kell fizetni.
Üdv.


Köszönöm a választ
Akkor valószínűleg Vasárnap zavarognék, ha nem gond :)

Paler


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.22 06:23:41 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Az on-line nevzésí lehtőség ma 24.00.-kor lejár.

Szeretettel várunk mindenkit.

Valami Rockco nevű tag is nevezet monster kategóriában, ismeri valaki? :lol:

üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.22 17:41:42 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
F_Gyuri írta:
Valami Rockco nevű tag is nevezet monster kategóriában, ismeri valaki? :lol:


Sziasztok,

Én ismerem!!! Nekem a példaképem. esedezem esedezem esedezem
Néha, ha szerencsém van, azt álmodom éjszaka, hogy versenyen vihetem az üzijét a boxba. :lol:

Üdv:

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.23 21:34:48 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Elkészítettem a csoportbeosztást és az időtáblát.

Truggyban a Ficsor Tomi külön kérte magát a Talum Zolitól, ezt csak úgy tudtam megoldani, hogy B csoportba raktam őt, az összesített eredmények alapján A csoportra lenne jogosult.

A szüneteket 4 percesre növeltem, így egy kicsivel több idő marad a helycserékre.

Frekvencia ütközést nem találtam! :lol:

Köszönöm mindenkinek, hogy hibátlan és hiánytalan nevezést adott le, nagyban megkönnyítették munkámat.

Minden olyan modellezőnek, aki nevezet az Apaj kupára, köszönjük, hogy megtiszteli Egyesületünket azzal, hogy eljön hozzánk versenyezni. esedezem
Jó versenyzést és remek hangulatot kívánok minden résztvevőnek és érdeklődőnek. hegedü hurra :faltenisz
Találkozunk szombaton és/vagy vasárnap ;)


A hétvégi versenyen, akik ott maradnak a díjkiosztóra, azok kivétel nélkül mindannyian díjazásban részesülnek!!!!!!!


Sporttársi üdvözlettel:

F_Gyuri


Kép



Kép

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Savage 2. fokozat
HozzászólásElküldve: 2009.07.24 17:25:33 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2007.03.11 11:54:38
Hozzászólások: 2
Tisztelt Urak!

http://svakomodell.hu/webshop/catalog/product_info.php?products_id=3223
http://svakomodell.hu/webshop/catalog/product_info.php?products_id=3224

Ilyet keresnék sürgősen Vasárnap reggelre! Ezen múlik az hogy el tudok e indulni vagy nem... :(

Ha valaki menne Győrből az is kérem jelentkezzen mert nálam van a vándorkupa és ha nem lesz váltófogaskerék akkor igazából csak a kupa visszavitele miatt kéne elautóznom Győrből!

Köszönettel: Nágel József

Bárki tud segíteni kérem hívjon!
30/8585-058


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.24 18:42:37 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Alkatrészben sajnos nem tudok segíteni, de az tudom, hogy Szabics és Gyurics Tomi is jön Győrből.

Kizártnak tartom, hogy valaki ne tudna segíteni.

üdv:

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.24 19:45:02 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Sziasztok,

Leviszem a kupát, és hozzá megfelelő mennyiségű pálinkát :)

Remélem más is hoz és nem nekem kell egyedül piálnom :)

Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.24 20:07:10 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
egy egész település fog segíteni, ha mi kevesek lennénk... :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.24 20:27:32 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Csacsikám megnyugtattál!

Akkor megyek is aludni, nehogy elmenjen a hangom a karaoke party előtt.

Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.25 14:56:44 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.11.22 18:13:22
Hozzászólások: 224
Tartózkodási hely: Szeged
Sziasztok!

Ha van valakinek a képen látható 388-as cikkszámmal jelölt gumimembránja, kérem jelezze! (Ha nem találok, sajnos nem tudok menni)

Kép
.. http://.

Üdv.: Zoli

_________________
Kép
GS Racing XUT Pro AD with SH and Sirio engine


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.25 21:20:35 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2008.07.15 14:06:52
Hozzászólások: 131
Tartózkodási hely: Csepel Tel.:30/730-4645
Sziasztok!
Én már hazajöttem, mert holnap utazunk el, és így nem tudtam maradni a holnapi versenyre.
Nagyon jó kis napon vagyunk túl, az időjárás és a társaság kitett magáért.

Holnapra hasonló jó időt és hangulatot kívánok!

A mai nap tanulsága számomra, hogy a pályára való befutásnál (pl borogatásnál, stb) nézzetek körbe, mint a zebránál! Ma az egyik sporttársam autója telibetalálta a bal bokámat, jól bedagadt meg sajog is rendesen :)
Direkt nem írom a nevét, mert semmi, de semmi harag nincs bennem, sőt én futottam csak be úgy a pályára, csak gondoltam jelzem, hogy figyeljetek oda, mert az autok nem tudnak ezen a homokos pályán gyorsan megállni, nagyon hosszú a fékútjuk, hiába húztok satuféket.
Én sem néztem körbe, csak befutottam borítani egy autót :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Apaji Falunap - Vasárnap
HozzászólásElküldve: 2009.07.27 08:17:46 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.18 19:50:15
Hozzászólások: 95
Tartózkodási hely: Kiskunfélegyháza
Üdv mindenkinek.

Vasárnap (az-az tegnap) :-D voltunk Apajon a párommal életem, első OFF-Roados versenyét néztem meg élőben. Hát el kell mondjam nagyon tetszett, talán csak az volt egy kicsit rossz, hogy pont most volt verseny Bokoron is, és gondolom ezért volttatok ennyire kevesen, ami az időmérőkön látszódott is. De a Buggy és Truggy futamok az ok már jók voltak, hiszen látványos volt 8-10 autót egyszerre látni a pályán. :-D ahogy körbe-körbe róják a köröket. Sajnos Szombaton nem tudtunk elmenni, így azt annyiból sajnálom, hogy szívesen kipróbáltam volna irányítani (vezetni) egy ilyen kis méregzsákot.

A futamon nem csak mint néző voltam jelen, hanem bizony a kemping székemből nem egyszer felugrálva a Truggy (meg a Monsterben is, bár ott nem sokszor kellet) kategóriában mint segítő (borigató) is önként részt vettem, mivel az Istenért nem sikerült (idézném az egyik porondmester szavait: papír kutyák :twisted: ) 3 főnél több segítőt összekönyörögni a szervezőknek a 10 autóra. Így pár versenyzőnek az autóját én segítettem talpra, sőt ha jól emlékszem egy zöld truggy-t (talán Fally Gy. truggyja) is én mentettem ki, mikor is a pályán elhagyta az egyik kerekét. :-D Illetve még mutogatással is koordináltam a döntött kanyarnál narancssárga pólóban segítő egyik Novák srácnak, hogy ha nem vette éppen észre hogy valaki az ugortannál felakadt a kerítésre, vagy ép felborult. Szal főleg a truggy futamon nem csak nézőként, hanem segítőként is részt vettem. Így utólag, mikor kiosztottátok a díjakat meg a plaketteket, talán nekem is az önként végzet munkáért legalább egy pólóért sorba kellett volna állnom :lol:

Amit még nézőként megjegyeznék, mivel rajtunk kívül még voltak páran nézők, hogy a fő konferanszé, kicsit néző-barátabban közvetíthette volna a futamokat. Úgy értem én ezt, hogy nem csak a neveket kellett volna bemondani, hanem pl a nevek mellé a rajtszámot is. Így mint kívülálló nézők, mi is jobban tisztábban lettünk volna a futam során hogy kik is vezetik a futamot. Mi még úgy ahogy tudtuk is követni (néha mi is elveszítettük a fonalat) azt hogy legalább melyik 2 autó áll az élen, de sokan mellettünk azt se tudták hogy ki kivel van. Csak nézték ahogy az autók körbe-körbe mennek a pályán, és néha megkérdezték egymástól hogy "most melyik autó is az első ?". :oops: Szerintem nem nagy plusz az, hogy ha van egy kisebb-nagyobb nézősereg, hogy bemondjuk pl. azt hogy az első helyzet Ficsor Tamás 40 rajtszámú autóval, 2-ik Varga Károly 66 rajtszámú autóval.....és így tovább. ;) Így legalább az autókon levő rajtszámok alapján (mivel előfordulhat hogy színben is hasonlíthat több járgány is egymásra) be tudják azonosítani a sorrendet a szurkolók :-D , és nem csak találgatják hogy kik is állhatnak a dobogós helyeken.
A másik dolog amit megjegyeznék, bár szerintem ezzel ti is ugyan úgy tisztában vagytok, talán még jobban is mint én :lol: hogy a Monster kategóriában induló Revo és Savage abszolúte nem egy kategória. Ezek a Revok inkább a truggykra ütöttek, mint sem a klasszikus Monsterekre. Egyszerűen a Monstereknek (nekem ők az RC autók bohócai - mivel sok videón láttam hogy menyit esnek-kelnek), a felépítésükből adódóan esélyük sincs versenyre kelni a Revokkal. Ha lenne több induló (amit jelenleg tudom hogy nem egyszerű) mindkét típusból, akkor külön kategóriát lenne érdemes csinálni a 2 típusnak. Vagy esetleg egy versenyen indítani mind2 tipust mint most is, csak külön kellene értékelni őket. Úgy mint pl a LeManson is több kategória képviselteti magát, egyszerre futnak a pályán, de külön kategóriánként értékelik a verseny után. De gondolom ezzel ti is tisztábban vagytok, nem én fedeztem fel a "spanyol viaszt" :oops:

Egy szó mint száz, jól éreztem magamat a Vasárnapi napon, és most már testközelből is megcsodálhattam ezeket a méregzsákokat. Eddig a képernyőn keresztül a Truggyk voltak a kedvenceim, és a Buggyk annyira nem jöttek be, de be kell hogy valljam hogy pozitív irányba csalódtam így élőben a Buggykról. Testközelből egészen mások, mint így a videókon, és képeken elnézve. De azért továbbra is a Truggyk a fő csapásirány, de ki tudja, még lehet hogy a végén csak Buggy lesz belőle majd. A Revok is nagyon bejöttek, csak hát az áruk, meg a kis létszámú indulók miatt nem vonzó számomra.
De ki tudja, ha nyerek a Lottón akkor veszek 25-30 Revót és akkor már lehet külön kattegóriát is indítani nekik, ahol én is rajthoz állhatok :lol:
Ne erre szokták mondani "hogy a bilibe lóg a kezed, és felébredtél" :twisted:

Remélem mihamarabb nekem is lesz majd egy járgányom, amivel én is részese lehetek ennek a közösségnek, és akkor majd reszkessetek :twisted:
Ja, és akkor majd, a tegnapi társadalmi munkámért járó RCOR-os pólóért (L-es a méretem) is jelentkezzem ;)

Addig is itt a fórumon rontom a levegőt :twisted:

üdv
Paler


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2009.07.27 08:25:48 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Köszönkük a beszámolót.
A legközelebbi versenyen jelentkezz a Pólóért. Szombaton többet osztottunk, de vasárnap nem volt a Zsolt és az összes póló nála van.

üdv.

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 30 hozzászólás ]  Oldal 1, 2  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség