Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 23:56:41

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 14 hozzászólás ] 
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: EREDMÉNYEK 2010
HozzászólásElküldve: 2010.07.01 17:03:53 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Az RCOR Kupa eredményei futamonként elérhetőek PDF formátumban az alábbi címről:

http://www.rcoffroad.hu/eredmenyek/


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.07.14 08:52:49 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Elkészítettem az összesítést kérem, ha eltérést észleltek, akkor jelezzétek PÜ-ben.

Jó mazsolázást mindenkinek.

Hamarosan a főoldalról is elérhető lesz, egy jó minőségű pdf-ben.

Üdv:

Gyuri

Kép

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.07.15 12:34:20 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
A végeredmények mostantól itt lesznek:

http://www.rcoffroad.hu/eredmenyek/RCOR-2010-total.pdf

Minden verseny után felülírjuk a fájlt, tehát a cím nem változik, csak a tartalma!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.08.02 22:15:41 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Elkészítettem az összesítést kérem, ha eltérést észleltek, akkor jelezzétek PÜ-ben.

Jó mazsolázást mindenkinek.

Hamarosan a főoldalról is elérhető lesz.


Üdv:

Gyuri

RCOR kupa 2010 összesített eredmények

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.08.03 22:51:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Felkerült a főoldalra is a 3. futam utáni összesítés.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.08.31 15:02:25 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Elkészítettem az összesítést kérem, ha eltérést észleltek, akkor jelezzétek PÜ-ben.

Jó mazsolázást mindenkinek.

Hamarosan a főoldalról is elérhető lesz, jó minőségben.


Üdv:

Gyuri

Kép

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.09.30 19:00:16 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Elkészítettem az RCOR Kupa 2010-es összesítést kérem, ha eltérést észleltek, akkor jelezzétek PÜ-ben.

Gratulálok mindenkinek az elért helyezéséhez.

Jó mazsolázást mindenkinek.

Hamarosan a főoldalról is elérhető lesz, jó minőségben.


Üdv:

Gyuri




Kép

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.18 14:39:11 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tisztelet Modellezők!

A 2010-es RC Off-Road Magyar Bajnokság és a RCOR kupa összesített díjátadójának a szervezését megkezdtem. A díjak készülnek az összesítés megszületett, mely az alábbi linken elérhető.
http://www.rcauto.hu/kupaeredmenysum.asp?90

Ezúton köszönöm meg Eszenyi Gábornak az RcAuto oldal üzemeltetőjének, hogy egész éven gyűjtötte az MB nevezéseit és tevékenyen részt vett az ezzel a sorozattal kapcsolatos információk szolgáltatásában.

Az RCOR kupa végeredménye itt http://www.rcoffroad.hu/eredmenyek/RCOR-2010-total.pdf található.

Szintén ezúton köszönöm meg mindenkinek, aki segített abban, hogy idén is megvalósuljon ez a versenysorozat.

A tervezett időpont: 2010.október 29. péntek 17:30-tól 24:00-ig.

A tervezett helyszín:
Trófea Grill Étterem Zugló http://www.trofeagrill.com/trofea-grill.php

Az étterem, ami már a századfordulón is fogadta a budapesti polgárokat, most különleges szolgáltatásokkal várja Önöket! Varázslatos svédasztalt állítottak fel, amelyről:
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat, több mint 100 féle ételből és italból!
Használja ki a svédasztalos rendszer előnyeit és válogasson saját ízlése szerint a különböző ínyencségek között. Bőséges kínálatunkban a hideg és meleg előételektől kezdve, főételek sokaságán át a desszertig számtalan fogás megtalálható. A hagyományos magyaros ételek kedvelői éppúgy megtalálják kedvenceiket, mint a reformkonyha hívei és a vegetáriánusok. A svédasztal részeként tizenkét különböző pácban friss nyers hús és zöldségek találhatóak, amelyeket szakácsaink az Ön választása alapján látványkonyhánkban készítenek el.
Kérjük, ne felejtse el, hogy az ár tartalmazza a következő italokat is: száraz és édes pezsgő, folyó bor, csapolt világos és barna sör, szénsavas és szénsavmentes üdítő italok, ásványvíz és kávé!


Az étterem a pénteki napokon teltházzal szokott üzemelni. Lehetőségünk van egy 50 fős különterem lefoglalására. Az ötven főre előleget kell fizetni és gyerekár is csak az örven fős létszám után lehetséges.

Kérek minden olyan modellezőt, aki részt kíván venni a rendezvényen az, adja le nevezését vagy az RCOR oldalán http://www.rcoffroad.hu/versenyek/ vagy Rcauto-n http://www.rcauto.hu/verseny.asp?t=3 .

Mivel az idő nagyon szűkős ezért kérem, hogy mindenki legkésőbb 2010. október 21.-én csütörtök 24:00-ig adja le jelentkezését. Kérem, a megjegyzés rovatban, pontosan megjelölni, hogy magán kívűl, plusz hány fővel érkezik a jelentkező.
Továbbá kérem, hogy a szűkős határidőre való tekintettel mindenki értesítse modellező társait az eseményről és a részvételi feltételekről.
Nekem 22.-én pénteken be kell fizetnem 30% előleget. Melytől visszalépni már nem lesz lehetőség. Sőt a külön terem esetén az 50 fő teljes árát fizetni kell, attól függetlenül, hogy meg lesz-e a létszám.
Ezért kérem, hogy mindenki komolyan vegye a jelentkezését, mert amennyiben regisztrált, az már a nevezések lezárta után nem módosítható, fizetnie kell akkor is, ha mégsem jön.
A péntek eseti vacsora 4.599 Ft/ fő, mely tartalmazza a fentebb olvasható ínyencségek és italok korlátlan fogyasztását. Gyermekkedvezményt csak az 50 fős létszám fölött tud biztosítani az étterem.

Bízom benne, hogy sikerül a korábbi évek hagyományait feleleveníteni és magas létszámmal vesztek észt a díjkiosztón.
Utolsó sorban pedig elnézést kérek, hogy csak most került sor, a szervezés elindítására, de sajnos két MB futamrendező képetlen volt leadni időben az eredményeket, azok nélkül pedig nem lehet összesítést készíteni és díjkiosztót tartani.

Mindenkit szeretettel várunk!

Üdvözlettel:

Fally György

ui:

Kérem Eszenyi Gábort, hogy amennyiben lehetséges, úgy indítsa el oldalán a nevezést a fent részletezett eseményre.

Továbbá kérem, hogy aki MB futamot rendezett az számítson valamennyi közös költségre, melyet a helyszínen kell rendezni (pontos összeget még nem tudok, de remélhetően nem lesz magasabb 2 000 Ft-nál)

Amennyiben valaki számlát szeretne kérni, az étterem személyzeténél azt megteheti.

Amennyiben valaki a fent részletezett tételeken kívül más fogyaszt (pl. tömény italt) az saját maga kell, hogy rendezze rendelését.

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.21 14:28:30 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Elkészültek a díjak, mindenkinek a saját nevére. Szerintem csínos kis darabok! ;)

Mint korábban írtam csütörtök, vagyis ma éjfélig várom a nevezéseket.
Az már tisztán látszik, hogy az 50 fő nem lesz meg. Nem baj majd megpróbálok másik helyszínt keríteni. Remélhetőleg olcsóbbat is, ugyan az első helyszín nagyon magas színvonalú vendéglátásban részesítette volna a résztvevőket.

Kérem, mindenki gondolja át a nevezést, mert a kialakult létszámnak megfelelő termet igyekszem szerezni. Utána, aki nem fér be annak már késő bánat.

Természetesen, ha ma éjfélig mégis összejön az 50 fő, akkor holnap leelőlegezem a termet.

Tájékoztatásul jelzem, hogy 2007 díjátadóra 4 300 Ft a belépő, a jelenlegi 4599 Ft, ami egy jelentősen magasabb színvonalú szolgáltatást takar. Valamint a 2007-es képest pluszban bizonyos szeszes italokból korlátlan fogyasztást is kínál. Nem mellesleg az óta eltelt három év, és az árak sem keveset emelkedtek.

Annyit szeretnék még tájékoztatásul közölni, hogy a MB Buggy harmadik helyezettje Tóth Bence, az Rcautó rendszere másképp rakta össze az összesítést.

Szeretettel várok mindenkit!

Üdv:

Fally György

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.22 16:55:19 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!


Megszületett e végleges helyszín: http://www.trofeagrill.com/trofea-obuda/index.php

Ami nem más, mint az óbudai Trófea étterem. A honlapjukról részletes és elegendő információhoz tudtok jutni.

Az ár ugyanannyi, mint a korábbi helyen volt. 4 599 Ft, ami kerekítve 4 600 Ft. Gyermekár 150 cm-es magasságik ennek a fele, vagyis 2 300 Ft. Kérem ezt az összeget mindenki az érzéskor fizesse be nekem vagy az arra kijelölt személynek (még nem tudom ki). Étkezési jegyben is lehet fizetni, mivel azt is elfogadják. Amennyiben bárkinek számla igénye van azt ott, és időben jelezze, az étterem bárkinek számlát állít ki a saját fogyasztásáról.

Jobb szerettem volna, ha mindenki külön fizet, hogy ne kelljen a pénzzel foglalkozni, de az étterem kérte, hogy az alap összeget az egyben adjuk oda. Szívesen venném, ha valaki vállalná ezt a szerepet és begyűjtené a pénzt és fizetne az étterem felé. Nekem lesz más elfoglaltságom is. Amennyiben segítség úgy szívesen készítek egy táblázatot nevekkel és árakkal, így csak pipálni kell az átvett összeget.

Jelenleg a nevezők létszáma 32 fő. Ennyi emberre foglalóztam le az egyik külön termet. Tervezem néhány olyan személy meghívását, akiknek köszönhet valamit az off-road modellezés. Az ő számlájuknak a fedezetét megoldom, a résztvevőknek, mindenkinek csak a saját fogyasztását kell fizetni. Abban maradtam az étteremmel, amennyiben bárki olyat rendel, ami nem tartozik az általánosan felkínált ételekbe, italokba az, külön rendezi a számláját a felszolgálónál. Nekem (nekünk) csak a közös fogyasztást kell egyben átnyújtanom.

A nevezés tegnap lejárt, mint írtam 32-en neveztek és még tervezem néhány ember meghívását. Azt mondták elméletileg cipőkanállal 40 ember is befér de, 35 főig kényelmes a terem. Ha valaki mégis valamilyen okból lemaradt, vagy csak meggondolta magát az keressem engem, amennyiben még van szabad hely akkor meg lesz oldva, hogy ő is ott lehessen.
Ugyan szerencsésebb lett volna, ha mindenki időben jelentkezik, mert akkor lehetett volna olyan termet foglalni, mely nagyobb létszámra is kényelmes.


Jelenlegi létszámunkhoz a terem abszolút kényelmes és ideális.
Gondolom mindenki ott lesz, aki jelentkezett, mert 30% foglalót kifizettem mindenki után, mely pénzből nem jár vissza semmi, ha az illető nem jön el.


Bízom benne, hogy sikerül közösen egy remek hangulatú díjátadót összehozni.

Üdvözlettel:

Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.26 12:47:50 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

18:00-tól 24:00-ig mienk a helység!

Fogyasztani már 18:00-tól lehet.

Úgy tervezem, hogy díjátadót akkor kezdjük, mikor mindenki megérkezett, de leges leg később 19.30-kor elkezdjük.

Üdv:

F_Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.10.29 09:52:18 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

A mai díjátadó résztvevői.

A végleges létszám 39 fő.

Üdv:

Gyuri

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2010.11.02 11:18:10 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tisztelt Modellezők, tisztelt Versenyzők!

A pénteki díjátadóval lezárult a 2010-es Off-Road versenyszezon.
Remélem mindenkinek sikerült élményekben és eredményekben gazdag évet zárni.

A díjátadóval egybekötött vacsorán 42 modellező tisztelte meg a győzteseket részvételével.

Ezúton köszönöm meg mindenkinek a részvételt!

Továbbá köszönöm minden versenyzőnek, hogy egész évben nevezésével és jelenlétével emelte az Off-Road versenyek színvonalát.

Nem utolsó sorban köszönöm a támogatóknak, a rendező egyesületeknek és magányszemélyeknek, hogy lehetővé tették két színvonalas versenysorozat 2010-es évi lebonyolítását

Üdvözlettel:

Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Díjkiosztó
HozzászólásElküldve: 2010.11.10 23:15:13 
Offline
Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2006.06.24 08:02:05
Hozzászólások: 479
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok,

gratulálok a győzteseknek és köszönet F_Gyurinak a meghívásért és az ünnepélyes díjátadó megszervezéséért, lebonyolításáért!
Remek ötlet volt a trófeákat -stílszerűen a Trófeában átadni :-D

Pár képet feltettem a blog oldalunkra:
http://sylkamodell.hu/hirek/?p=2901

Üdv: SYL

Kép

_________________
http://www.sgmodell.hu
http://www.sylmax.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 14 hozzászólás ] 

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség