Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.21 17:59:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 254 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 09:14:15 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
Köszi, akkor megyek toborozni!

Kép

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 09:28:15 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Hali,

Eddig nem irtam ide mert előszőr nagyon csöpögősnek találtam a sok dícséretet.... de most írok ... tényeket :!: gondolatokat ...

- Jól éreztem magam, kellemes nap volt ... (a wc hianyzott a baratnőmnek .. nekem jó volt a mező, a végén neki is :lol: :lol: )
- A pálya belátása - Nekem - problémát okozott de pár kör után kezdtem megszokni... igen csúszott még a monster Dirt Bone gumma is de ilyen volt és kész ....mindenkinek 1 forma volt ... valamint végre nem 1 autógyilkos pálya ahol SZINTE törés nélkül lehet autózni ... (nagy szó!!)

Összegezve: jó volt, ingyen volt, tanulságos volt, közel :!: európai volt .... én szívesen fizetnék akár egy későbbiekben talán -a kiszolgálóegységek területén is- világszínvonalu pálya használatáért, pláne ha itt lessz az idei idény versenysorozata.
Nevetséges hogy itt el és megértik egymást az emberek holott egyenlőre ajándéknak érzem a sportunk számára hogy van 1 ilyen lehetőség. Ettől én 1 csavarral sem veszek többet itt vagy ott de gondolom ennek nem is ez a célja ... (ha igen akkor kérek felállítani 1 shop-lakókocsit és ha szükségeltetik valami ott és akkor, úgy nyilván ott vásárolok... 8) )

Vagyunk ebben a hobbysportban (on-off országosan) kb 200-an akik komolyan veszik vagy szeretnék komolyan venni és nem csak a parkolókban tütükélni :lol: , szóval szerintem itt nincs értelme sem on sem off valamint márkák szerint viaskodni ... mindenki a maga pénztárcája és szabadideje szerint űzi a vasat úgy ahogy tehetsége bírja ...

Én ezt igy gondolom és le lehet ezért köpni vagy nézni, de ha kint vagyunk a pálya mellett bárki odajöhet hozzám és ha tudok segítek (legyen az bárki) ... és talán ezt várom mástól is. vagy én 1 naiv idealista fax lennék :?: ;)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 09:33:45 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
MitsuL200 írta:
Köszi, akkor megyek toborozni!

Kép


Ez 1 technikás pálya ahogy észrevettem ugyhogy szerintem igenis van esélyed még a robbanós ellen is ha jól kezeled a vasat ... ugyis kevés a vállalkozó kedvü monster-es ... én még a vegyesfutamoknak is örülnék :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 09:44:52 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.10.18 11:54:38
Hozzászólások: 78
Gratula!

Tipikus magyar feeling: "szomszéd tehene"

1. Az igazi az lenne, ha több legális pálya lenne kicsi országunkban, így létrejöhetne puha felületű, kemény, poros, taknyos, stb...
2. Aki fikáz mutasson szebbet, jobbat, egyáltalán valamit!
3. Ha nem nyerem meg a versenyt, vagy nem érek el jó helyezést akkor először magamba keressem a hibát!
4. El kellene gondolkodni mindenkinek, hogy mit tesz a nem megfelelő hangnemben írt, fikázó hozzászólásaival: "Szégyenlem magam, hogy ezt a szép szombati napot veletek akartam eltölteni és nem a családommal! "
5. Önmérséklet Uraim! Ne mindég az irigység beszéljen belőlünk!
6. Egy-két hozzászólástól Mexikó deja vu-m lett, ugyanis az ominózus 0-6 után hangoztatta az akkori vezetés, hogy nem tudta megszokni a válogatott a magaslati levegőt! Kérdem én a Szovjet csapat a völgyben játszott?
7. Aki bajnoknak hívja magát, illetve tehetségesnek, annak tök mindegy a pálya talaja!
8. Reklám: Ha építek egy saját pályát a saját zsebemből és kihasználom ezt az általam forgalmazott termékek reklámozására, akkor ez egy teljesen logikus és korrekt marketingfogás! Párhuzamban a fórumokban igyen közhírré tett hiper, szuper, extra, best, first, stb.. dolgokkal!

Tudnék még pár dolgot írni, de csak a szót szaporítanám, tekintettel arra, hogy felnőtt emberek irkálnak ide, csodát nem várok, mert tudjuk a nevelési stádiumion már túl van mindenki...

Végezetül gratulálok Zozóéknak a pályához, mindezt úgy teszem, hogy nem tervezem Kyoso gyártmánnyal bővíteni gépparkomat és képességeimet ismerve tuti, hogy nem nyerek versenyt! Ugyanakkor szégyellem magam azért, mert újfent itt tartunk!

ui. tisztelt moderátorok, amennyiben úgy vélitek Zozóékkal egyetembe, hogy van értelme, akkor nyissatok egy topicot ahol irodalmi stílusban elmondhatná mindenki javító, hangsúlyozom javító észrevételeit!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 10:28:37 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
Jó ötlet, hogy elektromos buggy v. monster kategória is legyen.
Nekem is tetszene, de a robbanósokkal bizti nem kéne össze engedni Őket, mert abból csak a baj lenne.
Sokan meglepődnének, hogy 1 "gagyi" elektromos mit tud!
Szóval, összekéne rántani 5-6 embert és nosza, indulhat a verseny.
És gondolkozzanak a Triálosok is, mert hamarosan a Triál pálya is megszültethetne, ötleteket is szívesen vennék a TRIÁLpályával kapcsolatban, de csak PÜ-ben!!!!!


Zozo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 11:17:35 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
zozo a trial palya jo otlet!otthon rengeteg szar megmaradt az épitkezésekből,tudnék vinni egy két okosságot!
a trial gepet meg mar en is epitem

a palya jo csak meg kene egy ket ugrato.....

csacsi:amugy szintem sem volt semmi serto......

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 12:11:02 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Sajnos válaszolnom kell itt nyilvánosan hiszen érintett lettem. Remélem nem vált ki több vitát és megérti mindenki mondanivalómat.

Tisztelt Világjáró

Érdekesnek tartom, hogy mint egy bűnözőt „X-Y és társa” jelzővel bélyegzel meg. Ez nekem nem igazán tetszik. Valószínűleg ezt valami hátsó indíttatás sugallta. Már csak azért sem helytálló ez a jelző, mert ha a hozzászólásomat nyugodtan végigolvasod és értelmezed, akkor semmilyen rosszindulatú megjegyzést nem találsz majd benne. Javaslom, újra olvasd el amit írtam és próbáld értelmezni. Ha nem megy, szívesen segítek.
Csak a bal oldalra kell tekintened, ahol jól látni a regisztráció dátumából és a hozzászólások számából, hogy nem a “kopaszok” közé tarozom. Talán első hozzászólásod alkalmával megtehetted volna, hogy használod azt a topikot, melynek neve: Bemutatkozások. Így mindenki tudná ki vagy. És ha még olvasgattál volna ezen a fórumon, akkor hamar rájöttél volna, hogy én nem 1-2 modellezőnek a TSA vagyok hanem az, aki minden találkozón ott van és még távvezérlőt is tud a kezében tartani. Ezeken a talikon mindenki a TSA-m!


Ennyit erről és most rátérnék a lényegre.

Úgy döntöttetek, hogy anyagi áldozatot vállalva olyan projektet hoztok létre, mely kiváló reklámnak ígérkezik, s mely a termékek eladási volumenét, imázsát fogja szolgálni.
Ez a vállalkozás kiváló ötlet hiszen jó reklám és a magyarországi Off Road-os társadalomnak is tetszik majd, hiszen pályagonddal küszködik. Ebben az elgondolásban nincs semmi kivetnivaló, én is, és más is így tett volna.
Az, hogy a befektetés megtérül-e vagy sem, idővel kiderül majd.

Pár hozzászólásodat olvasva úgy tűnik nekem, hogy anyagi áldozataitok ellenére nem értitek miért kritizálunk, háborgunk.
Mi nem háborgunk, nem kritizálunk. Építő javaslatokkal próbáltuk elmagyarázni mire is volna szükségünk, milyen pálya kialakítást szeretnénk, hogy valóban egy szinvonalas Off Road Rg pálya legyen.

Nem ellenségeskedtünk, nem szervezkedtünk, csak illedelmesen kértünk.

Miért nem lehet elgondolkozni a javaslatokon? Ellenőrizd! Pár kattintás az interneten és máris láthatod, hogyan néz ki egy Off Road pálya. A képek, videók még a hely hangulatát is megjelenítik.
Olyan sok Off Road pályát építettél már, hogy tuti gyakorlatod van benne?

Nem, nem. Ebben az országban még senki sem mondhatja el, hogy ilyen pálya építésében gyakorlata van.

Többször elmondtad, hogy rengeteg energia, pénz, munka van ebben a pályában. Ezzel senki sem vitatkozik és kétségbe sem vonja!
De szívesen meghívlak egy Off Road pályára amit a fiúk 3 nap alatt építettek 50,000.-Ft-ból. /Nem mossa el az eső./
Itt megmutathatnád nekünk, hogyan kell egy buggy-t 2 méter magasban irányítani, hogy a talajra érkezéskor biztonsággal továbbmenjen a kiszemelt nyomvonalon. Szívesen tanulunk tőled!

Pálya tekintetében figyelmedbe ajánlanánk a Kyosho reklám filmjét, ahol Kanai mester nem sóderon csúszkál, pörög össze-vissza.

Mint forgalmazó, 4 autót sponzorálok a kupasorozaton elérendő jó helyezések reményében. Ha sikerül, nekem és a HN-nek jó reklám lesz és a versenyzőknek siker.

E hétvégi mérlegünk 2 rezó szett, rugótorony féltengely, body-k stb. Mindez a sódereres, csúszós talajnak köszönhető részben.
Ez is pénzbe került de nem nyafogok.

Meggyőződésem, hogy egy újonnan megépült pályának nem csak az önös reklámot kell szolgálnia, hanem szinvonalas események színtereként a használóinak is.

Próbáltam udvarias stílusomat elővenni és így remélem a leírtakban nem sértettelek meg semmivel.

Üdvözlettel
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 12:50:55 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.07.02 09:07:03
Hozzászólások: 196
Sziasztok !

Engem szinte senki sem ismer,de én már sokatokkal találkoztam.
Nem vagyok egy kaszkadőr pilóta,sem egy nagyon dumás manus,mégis tudok kötődni hozzátok. Hogy miért is ? Mert amikor kinnt vagyok az adott pályán és valakinek valami problémája van a járgányával, akkor mindenki önzetlenül segíti, amikor meg akar tanulni egy vezetési stílust, akkor mindnenki elmagyarázza neki, hogy ő mit csinálna jobban és ezzel segít a másiknak tanulni. Szerintem ez a csapat, akiket én ismerek egy önzetlen és teljesmértékben jóindulatú csapat. Nem értem, hogy most miért x-y-nak miért kell kötekedni a másikkal,amikor esetleg a jó aldaláról is lehetne nézni a dolgokat. Nem létezik a világon olyan ember aki mindent tud,de olyan sem aki semmit sem. Szerintem mindenkit meg kéne hallgatni és nem egyből vitázni. Az óvodában a gyerekek szoktak összekapni ugyanígy,amikor a homokozóban az egyik kisrácnak jobban tetszik az a kék ásó ami persze a "barátjánál" van. Részemről csak annyit akartam ezzel mondani,hogy szerintem nagy baromság így hergelni egymást,mint ahogyan itt tette x. Ez a sport nem erről szól,hanem arról hogy tanuljunk és hogy ettől egyre jobban menjen minden. Lehet szó járgányról, pályáról , segítőkről...
Ezzel megalapozva a következő rc generációt.
Szerintem ne fikázzuk egymást emberek !!!!
De ez SK vélemény.

Asty


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 13:25:19 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.06.30 14:03:38
Hozzászólások: 440
Tartózkodási hely: XXI ker
Csak egy mondat. amit már múlt év végén megjegyeztem.

Addig nem volt ilyen amig nem kezdődött ez a vérprofi versenyzési mánia.

_________________
SAVAGE SS .27 SIRIO FM 40.815
OFNA Hyper7 PBS .21 FM 40.835


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 14:08:17 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.04.23 21:30:03
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Bp.1195jókai.u.28
Egyébként szerintem nem muszály hogy a pálya tele legyen rakéta kilövőkkel.Én például kezdő vagyok (még kocsim sincs teljesen kész)és nagyon jó volt álmodozni arról hogy melyik kanyart hogy kell venni, és az hogy nem kell kb 15méteren azon izgulni(a pálya mellet) hogy lehet hogy az első ugratón jól ment de mi lesz ha a másodikon pont felém száll. Szóval lehet nyugodtan figyelni a kanyarokra és a levegőben való irányításra, mert volt olyan aki 3-4 métert repült.

Ui:És én is megköszönöm a szervezőknek a.....stb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 14:22:48 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.22 12:21:33
Hozzászólások: 160
Mazlee írta:
Csak egy mondat. amit már múlt év végén megjegyeztem.

Addig nem volt ilyen amig nem kezdődött ez a vérprofi versenyzési mánia.


mazlee! tök mindegy akkor máson volt a vita, nem azon múlik...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 16:18:37 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Ez hobby. Az élményt kell nézni. >

A buggy versenyen én mechás voltam F_Gyurinál,
...de mikor a modelléből kiesett egy csavar és egy kis koccra eltört a kormányzott kerekénél a kerékagy> behoszállítottuk a modellt sebbel-lobbal a depóba, Zsolt megnézte mi a hiba, visszapattintotta a törött műanyag elemet, én kerestem egy célcsavart, Tamás fogta szét ne ugorjon, a többiek szurkoltak, összebütyköltük, majd rohantam vissza megtankolni, beindítani és mikor visszahajítottam a pályára a picit és F_Gyuri be tudta fejezni a verseny utolsó köreit vele... nos én akkor irtó boldog voltam :lol: , mégha nem is nyertünk az időveszteség miatt. Igazi csapatmunka volt, ketyegő óra mellett.
Komolyan, ez többet ért élményben, mint mikor néztem a modelleket szabályosan körözgetni.

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 17:13:03 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
szégyen gyalázat ami itt megy!
ez egy hobby basszátok meg!az a célja hogy sokan együtt jól érezzük magunkat.
sajnálom hogy ilyen szinten el tud mérgesedni az egész...
csak egy vmit kérnék.aki egyszer belekezdett sose adja fel még akkor sem amikor ilyen visszhangja van mert lehet hogy 5 ember hisztizik de sokkal többen jól érzik magukat egy egy ilyen talin(szerintem még Qk is).sosem fogok kupát nyerni az tuti de akkor is ott leszek annyi versenyen amennyin csak tudok mert nagyon jól éreztem magam.ne felejtsétek ez NEM VÉRRE MEGY!!!!

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 17:49:21 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2005.04.23 21:30:03
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Bp.1195jókai.u.28
Ámen esedezem


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 18:40:51 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.24 19:34:12
Hozzászólások: 468
Tartózkodási hely: Siófok
NagyG, köszi, hogy hozzászóltál!
Azon leszek, hogy minél előbb buggy-t vásárolhassak, és sok talira feljussak, hogy ott autózhassak mögöttetek! ;)

Hajrá tovább!

Sziasztok!

_________________
Akinek még a fűnyírója is elektromos...:)

"Van aki füvezik, van aki fázik, van aki barom mégis pofázik... " :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 20:35:21 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.04.05 00:32:39
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Bp.Helikopter lakópark
Hát akkor legyen válaszom Thomasnak, aztán lehet, hogy megkérem a rendszergazdát, törölje a nickemet, mert úgyis felesleges, ha normálisan próbálom megvilágítani azt az oldalt, ahol nem feltételes módok, (így csinálnánk, úgy csinálnánk) hanem konkrét tények vannak.

Megpróbálok tételről tételre menni, megadni neked válaszaimat, majd részemről lezárom az esetet, a legközelebbi versenyre készülve:
- az X-y és Tsa kifejezés teljesen használatos a magyar nyelvben, nem kizárólag bűnözők részére fenntartott kiszólás, így annak semmilyen általad jelzett értelme nem volt.
- pontosan tudom, hogy nem a kopaszok közé tartozol, elég sokat olvastalak az elmúlt évben, tudom hogy a szuperlativuszokból kevesen tudnak nálad többet beírni egy adott felületre, jelen esetben erre a fórumra. Ugyanakkor engedd meg, hogy a modellezői múltat ne feltétlen a fórumra való feliratkozás dátumához kössem, ne az alapján ítéljem meg.

Bemutatkozásról csak annyit, hogy amikor mindkét hétvégén találkoztunk a Kyosho pályán, még csak köszönésre sem méltattál, annak ellenére hogy én köszöntem, azt gondoltam (tévesen) hogy két márka hazai képviselője csak összeismerkedhetne, esetleg kezet foghat (ami már a történelemben is azt bizonyította, nincs nálam fegyver), de Te még biccenteni sem voltál hajlandó felém. Elfogadtam.

Írtad:"az elgondolásban nincs semmi kivetnivaló, én is, és más is így tett volna" hát akkor miért nem? ekkora modellező múlt, a szuperlatívusz-járgány forgalmazása, 4 fős gyári csapat, stb mellett saját dicsfényetek hegyezése mellett miért nem áldotatok, áldoztál a többiekre. Rajtunk kéred számon, hogy nektek milyen pályára van szükségetek a jó eredmény eléréséhez. Milyen alapon. Összekevered a fogalmakat: számonkérő, taknyozó írásaitok messze elkerülik a kérés, még inkább a jó indulatú javaslat fogalmát

Azt írtad:
"Mi nem háborgunk, nem kritizálunk. Építô javaslatokkal próbáltuk elmagyarázni mire is volna szükségünk, milyen pálya kialakítást szeretnénk, hogy valóban egy szinvonalas Off Road Rg pálya legyen.
- Szerintem ha olyat szeretnél, akkor építsd meg! A valóban ésszerű javaslatokat átgondoljuk, de csak a Te kedvedért nem fogunk két méteres dobbantókat építeni arra a pályára, amit rajtatok vérprofikon kívül más is használ. Átmeneti javaslatom, hogy a Te utadat felvezetjük a kicsinyke ugrató mögötti földkupacra, és arra repkedhetsz, amerre csak szeretnél.


Írtad:
Itt megmutathatnád nekünk, hogyan kell egy buggy-t 2 méter magasban irányítani, hogy a talajra érkezéskor biztonsággal továbbmenjen a kiszemelt nyomvonalon. Szívesen tanulunk tőled!
- Talán háttal ültél a monitornak, mikor az írásomat olvastad: pontosan leírtam, hogy ezt a pályát szeretném először megtanulni, és annak ellenére, hogy zöldfülű kezdőnek tartasz, hidd el jóval nagyobb az alázatom a pálya és teljesítmény iránt mint neked. Én személy szerint ezen a pályán sem tudtam rendesen végigtalálni az autómmal, amit annak ripityára tört első futóműve jelez pontosan, így oktatást végképp nem vállalnék. De tanulni hajlandó vagyok, félre ne értsd, olyanoktól akik bizonyítottak. Charlie, Gergő, Zozó szavai számomra aranyat érnek, remélem hosszabb távon ez kupákban materializálódni is fog.

Részemrôl lezártnak tekintem ezt az eszmefuttatást, hiszen energiánkat sokkal inkább hasznos, a modellezôk, beleértve mindenkit, még a hongnorosokat is, érdekeit szolgáló dolgokra kívánom fordítani a jövôben.

Üdvözlettel:

Telek Gábor
világjáró
Kyosho World

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 21:11:31 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.21 22:36:21
Hozzászólások: 492
Tartózkodási hely: Cork, írország
Az eredményeket, és az időket mikor teszitek fel?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 21:13:05 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Janika.Hu írta:
Az eredményeket, és az időket mikor teszitek fel?


Várjuk az időmérő szaktárstól az eredményeket. Sajna még nem kaptuk meg, de ahogy az inboxban figyel, azonnal közzé tesszük!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 21:15:56 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Janika.Hu írta:
Az eredményeket, és az időket mikor teszitek fel?

Sajnos a papír formátum eltünt az esti pakolásban de az idő mérőt kezelő úriember megigérte, hogy elektronikus formában elküldi a részünkre.
Már nagyon várjuk.
Ahogy megérkezik egy kis tördelés az oldalra és olyan formában mint a versenyen volt látható kifüggesszük a fórum oldalára is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.05.04 21:26:57 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.04.05 00:32:39
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Bp.Helikopter lakópark
Tisztelt modellezô társaink!
Viszontagságos napokon vagyunk túl, de nálunk az élet nem áll le, és gôzerôvel készülünk a hamarosan induló RCOR offroad bajnokságra a Kyosho Katlanban. A pálya kész, a versenyzôk a hétvégén már bizonyították szándékukat a csapatásra, így a Kyosho World nevében újabb bejelenteni valót tartogatunk.(':roll:')
Csapatunk egyhangúlag úgy döntött, hogy az RCOR által a Kyosho Katlanban lebonyolítandó versenyeken a normál autós FIA szabályzat szerinti pontozás mellett díjazni kívánjuk a teljesítményt. Ez azt jelenti, hogy minden egyes megszerzett pont után 1000 azaz egyezer forint összegű vásárlási utalvány jár a helyezetteknek.
Lefordítva: elsô hely 10e, második hely 8e, 3.hely 6e, 4. hely 5e, 5.hely 4e,6. hely 3e, 7. hely 2e, de még a 8. hely is egy ezres lehetôségével lesz gazdagabb.
Reméljük, ezzel tovább fokozzuk az egyébként is magas versenyzési kedvet.
Várunk szeretettel MINDENKIT a bajnokság nyitó futamán.

Sportársi, baráti üdvözlettel a Kyosho WORLD nevében

Telek Gábor
világjáró

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 254 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség