Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.08 23:19:00

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 342 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 09:58:32 
Offline
RCR Team Driver
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.08 13:42:33
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Bp.
Szimi írta:
Ahogy Komáromban mondják:
mindenkinek saját lelkiismeretére bízzuk a kategóriában való részvételt


Sziasztok!

Mint az érintett 'versenyző' apja, először is engedjétek meg, hogy köszönetet mondjak azoknak akik ott álltak mellettem, szereltek, meháztak, szurkoltak, a fiamat buzdították, engem pedig nyugtattak, Szimi, Danox, Thief, ToTo....
A futam után sokan odajöttek hozzám, hogy elmondják véleményüket, RoB, Bognár Zoli és még sokan mások, mindenki szinte ugyanazt mondta, sajnálják, és ennek nem így kellett volna történnie. Nem biztos, hogy annak az elektromos buggynak az 'Alap' kategóriában volt a helye.....
Biztos vagyok benne, hogy nem volt szándékos a dolog, számunkra is tanulságos volt, és a 3. helynek is majdnem úgy örülünk mint az elsőnek, de Szimi véleményével egyetértve, kérek mindenkit, legközelebb gondolja végig, melyik kategóriában a helye, és hogy ilyen áron ér-e ennyit a kupája!!!
Köszönöm mindenkinek a részvételt, és a remek versenyt!

Üdv.
Ladányi László
kisLac apja
RCOR elnökségi tag

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: :(
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 12:20:48 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.04.06 17:42:46
Hozzászólások: 154
Rob-éknak külön köszönet a segítők megszervezésért.
Itt sajnos megjegyezném, hogy valószinüleg ez volt Apajon az utolsó.
Nagyon-nagyon kevés pénz jőtt össze.

Hát sajnálattal Olvasom és veszem tudomásul, hogy ezek szerint van egy két SKÓT Versenyző társunk aki sajnálja a Pénzt erre a célra.
Mert ha csak mindenki 1000ft dodbott volna a BECSÜLET KASSZÁBA akkor már elég szép kis summa gyült volna össze.
Nem értem mindenki 100.000 nagyságrendbe tartózó autóval megy +a többi járulék hozzá!
Erre meg sajnálja!!!
Az a baj hogy ha nem lennének állitók ők az Állítást is elsumákolnák!!!!!
Komolyan Gondolkozzon el az aki nem adott bele hogy elég GUSZTUSTALAN amit csinált és más jó indulatával élt Vissza.
Ennyit egy-két ember becsületéről!!!!!!!!


AKI SAJNÁLJA EZT A PLUSSZT SZERINTEM NE MODELLEZZEN!!!


Üdv Ketye!!!



:evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

_________________
PINK-DURANGO DNX 408T


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: !!!
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 12:30:43 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
Üdv!

Már köszönetet nyilvánítottam a szervezőknek és az általuk hadrendbe állított borigatóknak, viszont satu fejjel utólag kell köszönetet mondanom mentoraimnak, segítőimnek, mehásaimnak és mindenkinek, aki hozzájárult ahhoz, hogy egy ilyen élménnyel gazdagodjak!
Elsősorban "nyálas" köszönet :-D : tkdynamic-nak, Gabinak, szanyin-nak, Reninek!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: ...
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 12:44:21 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
ketye 13-al egyet kell, hogy értsek!
Nekem ez volt az első versenyem és emiatt szinte nulla tapasztalattal rendelkeztem az elején, de azt már az első időmérő után tudtam és láttam, hogy ebben a sportban hatalmas szerepet töltenek be azok az emberek, akik egész nap ott főnek a napon étlen, szomjan, folyamatosan a port nyelve, ráadásul még testi épségüket is veszélyeztetve!
Nekem elég kicsi költségvetésből kell, hogy kihozzam majd ezt a szezont, de az nem volt kérdés, hogy dobjak-e abba a dobozba!
Sajnálattal hallom így a végén, hogy nem jött össze annyi, hogy fedezze ezen emberek, egész napos, nem kis teljesítményét!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: :(
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 14:09:49 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
ketye13 írta:
Rob-éknak külön köszönet a segítők megszervezésért.
Itt sajnos megjegyezném, hogy valószinüleg ez volt Apajon az utolsó.
Nagyon-nagyon kevés pénz jőtt össze.

Hát sajnálattal Olvasom és veszem tudomásul, hogy ezek szerint van egy két SKÓT Versenyző társunk aki sajnálja a Pénzt erre a célra.
Mert ha csak mindenki 1000ft dodbott volna a BECSÜLET KASSZÁBA akkor már elég szép kis summa gyült volna össze.


Amennyiben ez így történt volna, akkor több mint elég lett volna a keret.
Igazából, a felét sikerült összerakni, a többit az Egyesület pótolta.

Igyekszünk valamit a következő futamra is kitalálni, amennyiben sikerűl, akkor a rendszer az bíztosan más lesz.

Üdv:

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 14:16:03 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2010.09.05 18:25:33
Hozzászólások: 115
Tartózkodási hely: Sopron
Lac írta:
Szimi írta:
Ahogy Komáromban mondják:
mindenkinek saját lelkiismeretére bízzuk a kategóriában való részvételt


Sziasztok!

Mint az érintett 'versenyző' apja, először is engedjétek meg, hogy köszönetet mondjak azoknak akik ott álltak mellettem, szereltek, meháztak, szurkoltak, a fiamat buzdították, engem pedig nyugtattak, Szimi, Danox, Thief, ToTo....
A futam után sokan odajöttek hozzám, hogy elmondják véleményüket, RoB, Bognár Zoli és még sokan mások, mindenki szinte ugyanazt mondta, sajnálják, és ennek nem így kellett volna történnie. Nem biztos, hogy annak az elektromos buggynak az 'Alap' kategóriában volt a helye.....
Biztos vagyok benne, hogy nem volt szándékos a dolog, számunkra is tanulságos volt, és a 3. helynek is majdnem úgy örülünk mint az elsőnek, de Szimi véleményével egyetértve, kérek mindenkit, legközelebb gondolja végig, melyik kategóriában a helye, és hogy ilyen áron ér-e ennyit a kupája!!!
Köszönöm mindenkinek a részvételt, és a remek versenyt!

Üdv.
Ladányi László
kisLac apja
RCOR elnökségi tag


Sziasztok.

Sajnálatos dolog ami történt, de ilyen történik "nagyobb" kategóriában is. Pittmann Jani társamnak a truggy döntőt kellett feladnia, mert az egyik versenyző szembe jött a menetiránnyal, ütköztek, és kitört a gép jobb eleje. És még csak elnézést se kértek senkitől. A gépem tudása alapján nekem se az alapba kellett volna mennem egyedüli truggysként, de az én tudásom még elmarad a nagyobb kategóriáktól. Igyekeztem vigyázni a többiekre, és úgy érzem sikerült. Ez a probléma fenn fog állni mindíg, ha egy kategóriába nincs megkötés. Tenni ellene nem lehet, el kell fogadni, és megpróbálni a verseny hevében figyelni a másikra is. KisLac pedig nagyon ügyes, csak így tovább, lesz ott még siker. Minden tiszteletem mindenkinek, aki a nagy szél és a por ellenére kitartott, gratula a győzteseknek.

Üdv: Zoli

_________________
Losi 8ight 2.0


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: :(
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 14:42:20 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.03.09 20:22:37
Hozzászólások: 7
Tartózkodási hely: Veresegyház
Sziasztok!

Reméljük, hogy a következő futamon az alap kategória kérdése megoldodik és az most bizonyított versenyzők feljebb lépnek a nekik megfelelő katagóriába. Persze jó lenne ha a helyükre jönne még egy pár ember, hogy a létszám is megmaradjon. Az sem lenne jó ha 4-5 versenyző lenne csak az adott futamban.

Segítő kérdésben pedig sajnálom, hogy igy alakultak a dolgok. Érdekes senki nem állt oda, hogy én NEM fizettem ezért szeretnék segíteni ! :?

Bizzunk abban,hogy ezek a gondok rendeződnek és a következő versenyről mindenki jó hangultban negatív élmények nélkül térhet haza.

Üdvözlettel : Füleki Csaba

_________________
Ansmann X8
Corally F1
Tamiya TRF 415


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 16:15:18 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Üdv!

Segítő finanszírozás ötlet:
A nevezéskor megjegyzésbe írja be mindenki, hogy hozzá járul a borogatók béréhez vagy sem. Ha elég igen jön össze a nevezés zárásakor akkor legyen borogató csapat, és legyen bevasalva ha valaki igent mondott.
A befizetendő összeg alakulhatna az igenek számának megfelelően.
Nem feltételezek rossz indulatot senkitől. Lehet, hogy a reggeli rajt után elfelejtett bele tenni a kasszába, nem tudom.

Én nem várom el senkitől se, hogy kötelezően tegyen bele. Megértem ha nem fér bele a költségvetésbe. De azt sem akarom, hogy a borogató ne legyen kifizetve azért mert utólag derül ki, hogy nem elég a zsé. Inkább akkor aki tud belerak még a kalapba csak meglegyen. Ez szervezés kérdése biztos vagyok benne, hogy mindenki megoldást keresve áll a problémához.

Más:
Szeretném kérni, hogy az alapban szereplő Kiss Balázs teljesítményét mindenki fogadja el. Én ismerem tudom, hogy valóban kezdő, és még az is lehet, hogy tehetséges. A szabályokat betartva megnyerte ezt a versenyt, és ez neki sokat jelent. Ezért őt megróni nem szabad, főleg nem a kedvét elvenni ezzel.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 17:01:33 
Offline
RCR Team Driver
Avatar

Csatlakozott: 2005.11.08 13:42:33
Hozzászólások: 197
Tartózkodási hely: Bp.
szanyin írta:
Más:
Szeretném kérni, hogy az alapban szereplő Kiss Balázs teljesítményét mindenki fogadja el. Én ismerem tudom, hogy valóban kezdő, és még az is lehet, hogy tehetséges. A szabályokat betartva megnyerte ezt a versenyt, és ez neki sokat jelent. Ezért őt megróni nem szabad, főleg nem a kedvét elvenni ezzel.


Uraim!

Balázs nagyon korrekt módon megkeresett és elnézést kért a történtek miatt, természetesen az elnézés kérését elfogadtam, és neki is leírtam, hogy nem haragszom rá a történtek miatt, ami történt egy véletlen baleset volt, senki nem kérdőjelezte meg az elsőségét és nem akarta elvenni a helyezését. Ebből az esetből sokat tanultunk mindannyian, és az ügyet lezártuk! Innen is sok sikert kívánok neki immáron az 1:8 elektromos kategóriában!

Üdv.
Ladányi László

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.11 21:20:54 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Köszönjük szépen az elismerő szavakat! Igyekezni fogunk a színvonalat tartani és ha lehet még tovább emelni. Pl. legközelebb nem lesz porvihar egész nap! :)

Megjöttek a futameredmények Bognár Zolitól, innen tudjátok letölteni:

http://www.rcoffroad.hu/eredmenyek/RCOR-Kupa-2011-1/

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Hello
HozzászólásElküldve: 2011.04.12 15:20:27 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.04.06 17:42:46
Hozzászólások: 154
Hello!!!

Érdeklődnék,hogy képek mikor kerülnek fel a versenyről??
Köszi szépen előre is.

Irány Jászberény!!!! :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
PINK-DURANGO DNX 408T


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.12 19:50:07 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2008.02.11 19:29:34
Hozzászólások: 188
Tartózkodási hely: Rád
Sziasztok srácok!

A apaji versenynapon az általam készített képek felkerültek a galériába, nézegessétek őket! :)

üdv.: Monster158

_________________
HoBao Hyper ST Truggy PRO
SANWA MX-3FG FHSS-2

GÖD RC KLUB: http://www.godrcklub.hu

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.12 19:54:45 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Monster158 kolléga jóvoltából készült egy rakás kép is szombaton, itt tudjátok megnézni:

http://www.rcoffroad.hu/images/20110409

Köszönjük a képeket! eljen:

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.13 06:29:57 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2006.02.08 20:50:55
Hozzászólások: 174
Tartózkodási hely: Bp
RoB írta:
Köszönjük a képeket! eljen:


esedezem esedezem esedezem

_________________
Danoxx74


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.04.27 22:02:42 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Sziasztok!

A jászberényi fordulóra nevezés 1 hét múlva lejár. Ne hagyjátok a végére, mert sokan lehet a látszólag kis létszám miatt nem jönnek! Srácok! Legyünk megint 50en!

Lesznek segítők! Ügyesek, rutinosak, tavaly 3x voltak már itt!

Ezer Ft lesz fejenként a fizetett segítői hozzájárulás. Előre kell fizetni a nevezéskor, de nem kötelező. Aki nem fizet, annak be kell állni segítőnek a futama után!

És senki ne felejtse el az év végi "100% futam nevezés" sorsolást!
Aki minden 2011-es RCOR futamon befizeti a nevezést, az a végén sorsláson vesz rész ahol a díj:

1db vadi új TRAXXAS Slash 4x4 VXL RTR

Kép

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.05.01 17:01:20 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Sziasztok!

Az amatőr pályákon egész nagy mozgolódás van a fórumon. Nem érem, hogy miért nem jön össze ez a sok jó modellező egy versenyre pl. az alap kategóriába ahol gyakorlatilag bármilyen RC autóval indulhat, és esélyes lehet ahogy az az előző futamon is láttuk.

Hol vagytok srácok, miért nem neveztek? Nagyon nagy élmény verseny körülmények közt hajtani a vasat. Erről a fűzfői modellező barátaim is így vélekednek, akik eljöttek az első RCOR futamra, és most is neveztek.

???

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.05.01 19:56:52 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
A felvetés jogos.

- Olcsó a nevezés (3e Ft)
- Nem kell MMSZ kártya

És mégis kevesen jönnek.. egyenlőre. Azon vagyunk, hogy ez megváltozzon.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.05.03 12:40:19 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Hú, ez gyors volt! Köszönjük szépen!

Csoportbeosztásra nem lesz szükség mivel lesznek fizetett segítők.
Ennek díja ezer Ft fejenként. Opcionális. Tehát ha valaki nem szeretne fizetni segítőért akkor nem kötelező, viszont ilyenkor minden futama után be kell állnia segítőnek.

Tombola ismét lesz, az RCrulez-nek köszönhetően! Szimi megírja a részleteket....

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.05.03 13:40:53 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.01.24 17:08:12
Hozzászólások: 381
Sziasztok

Minden nevezőnek kis ajándékkal kedveskedünk, majd az eredményhirdetésen kisorsolásra kerül egy feltuningolt W6-os táv is.

Természetesen a nyeremény csak annak jár aki még ott lesz az eredményhirdetésen is!

üdv

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.05.03 14:28:44 
Offline
Beton

Csatlakozott: 2008.05.27 19:27:42
Hozzászólások: 190
Sziasztok!

A hétvégén minden egyes nevezőnek lesz egy kis meglepetés ajándék.
Továbbá lesz büfé is.
Lesz 2 fajta szendvics(sonkás,kolbászos),üditő,energia ital,kávé,sör.
Ebédre: sertés pörkölt főtt krumplival,hozzá kenyér és savanyúság.

Üdv.:Robi

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 342 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 18  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség