Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 08:45:53

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.25 08:11:00 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Szia Gyuri!

Nem akartam veletek kiszúrni. Nem gondoltam át, hogy milyen problémákat, vet fel ha nem megyek, holott jelentkeztem. Egyedül az időjárás és a másnapi verseny elmaradása, ami miatt nem jelentem meg, mivel messze van Apaj, és én csak a másnapi versennyel összekötve gondoltam úgy, hogy el mennyek egy nappal előbb.

A rám eső kaja részt a következő RCOR futamon befizetem a kaszába. Nem akarom károsítani az egyesületet ezzel.

Máskor ha jelentkezem akkor azt csak akkor teszem, ha utána attól semmi kép sem térnék el.

Örülök, hogy Ti jót autóztatok.

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.25 10:38:53 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Semmi gond, az időjárás szúrt ki velünk, emiatt nem jöttek el többen. Nem neheztelek senkire aki a bizonytalan idő miatt nem autózott át az egész országon 400Ft-os benzinnel...

Ha nem áll el az eső kora délutánra, a bemutató is elmaradt volna. Épphogy, de elegen voltunk, jól sikerült...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.25 20:55:54 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
szanyin írta:
Szia Gyuri!

Nem akartam veletek kiszúrni. Nem gondoltam át, hogy milyen problémákat, vet fel ha nem megyek, holott jelentkeztem. Egyedül az időjárás és a másnapi verseny elmaradása, ami miatt nem jelentem meg, mivel messze van Apaj, és én csak a másnapi versennyel összekötve gondoltam úgy, hogy el mennyek egy nappal előbb.

A rám eső kaja részt a következő RCOR futamon befizetem a kaszába. Nem akarom károsítani az egyesületet ezzel.

Máskor ha jelentkezem akkor azt csak akkor teszem, ha utána attól semmi kép sem térnék el.

Örülök, hogy Ti jót autóztatok.


Szia!

A legkevésbé se aggódj. Azokkal semmi gondom akik az ország egy távolabbi szegletéből, nem indultak el a bizonytalanra. Természetesen semmilyen befizetésről szó sem lehet.

Azok viszont, akik a közelből jöttek volna, és még egy telefont sem engedtek el, hogy ne várjunk, és ne készüljünk rájuk, hát azok szégyellhetik magukat.

Ők azok akik, könnyen kedvét veszik az embernek attól, hogy dolgozzon a közösség javára.

Csak ennyi.

Természetesen ezután is szeretettel várunk mindenkit a rendezvényeinken.

Üdvözlettel:

Fally György

ps: a helyiek még éjjel kettőkor is ették a paprikás krumplitokat, és itták a a jobbnál jobb söröket, melyek nektek lettek oda varázsolva. Természetesen , nekik is váljék az egészségükre.
;) :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: .
HozzászólásElküldve: 2011.07.26 05:19:19 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.08.05 12:40:49
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: tököl
Szia Gyuri!

Semmi kedvem szégyelni magam azért mert nemmentünk a bemutatótokra,ugyanis Rob 1 órakkor felhivott engem,hogy az elmarad az eső miatt.
Hárman mentünk volna.
Azthittem ti ezt megbeszéltétek azért hív fel,mert egyébként elindulunk.

Üdv csaba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2011.07.26 06:26:36 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Mint írtam a messziről érkezőkkel semmi bajom nincsen. Ha meg, egyeztettél RoB-bal akkor végleg nem értem miért vennéd magadra.

Nem akarom ismételni magam, de ezt írtam: "Azok viszont, akik a közelből jöttek volna, és még egy telefont sem engedtek el, hogy ne várjunk, és ne készüljünk rájuk, hát azok szégyellhetik magukat."


Egyébként arról szó sem volt, hogy a bemutató elmarad.

Rob kérdezett róla, a válaszom az volt, ha esik ha fúj ott meg kell jelennünk. Ha kell, akkor akár, egyedül körözgetek ott egy SCT-vel.

Kizárólag a verseny lett törölve, az is csak késő délután.

Na de annyit nem ér az egész, hogy ezen marakodjunk.

Akinek nem inge az ne vegye magára.

Mint lentebb írtam "ezután is szeretettel várunk mindenkit a rendezvényeinken".




Üdv:

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 45 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség