Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.29 01:25:49

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 440 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.22 10:22:56 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
Gyere el versenyezni és megtudod, milyen érzés kiesni dobogós helyről amiatt, hogy valaki kiüti alólad a futóművet egy truggyval! :)
Nagyon is fontos, hogy a futamot figyelő bíró figyelje és szükség esetén figyelmeztesse a kamikaze pilótákat, mivel ez nem egy roncsderbi, hanem egy autóverseny.


hongnorfan írta:
fagyi77 írta:
Ha neked igy jobb legyen nem vagyok kiváncsi sok ember ordibálására mert megközelíted a verseny közbe!


http://kecskemetircmodell.blog.hu/2012/09/21/versenyezzunk_de_engedik

_________________
Team Durango DEX408 / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Team Losi 8ight-e 2.0 EU / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Traxxas Slash 4x4
Sanwa M11X


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.22 10:31:39 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
Arra meg, hogy valaki kategóriát vált az emelvényen való összeszólalkozás miatt csak annyit, hogy ez minden kategóriában probléma és minden futamon előfordul, szóval emiatt kategóriát váltani nagy csalódás lesz! :)

_________________
Team Durango DEX408 / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Team Losi 8ight-e 2.0 EU / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Traxxas Slash 4x4
Sanwa M11X


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.22 10:37:06 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.04 08:05:00
Hozzászólások: 45
shep írta:
Gyere el versenyezni és megtudod, milyen érzés kiesni dobogós helyről amiatt, hogy valaki kiüti alólad a futóművet egy truggyval! :)
Nagyon is fontos, hogy a futamot figyelő bíró figyelje és szükség esetén figyelmeztesse a kamikaze pilótákat, mivel ez nem egy roncsderbi, hanem egy autóverseny.


Mint írtam, ha úgy jön össze a jövő évem, mint ahogyan én azt szeretném, alap kategóriában indulni fogok.
Én ezt mint néző figyeltem meg, hogy sokszor rászóltak a versenyzőkre, hogy így csináld meg úgy csináld. Nem csak nekem tűnt ez fel, hanem több velem ott lévő "nézőnek" is. Tudom, hogy nem roncsderbi, de gondolom nem szándékosan mennek neki a versenyzők a másiknak (az esetek nagy részében legalábbis) és bevallom engem idegesítene, ha egy-egy véletlen ütközésnél mindig azt kellene hallgatnom, hogy vigyázz, stb. Szerintem mindenki éppen eléggé vigyáz a másikra, csak nem mindig jön össze.

Szóval jövőre ha minden igaz majd megtapasztalom ezt és akkor majd bízom benne, hogy személyesen is visszatérhetünk erre a témára.

Ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam és mint írtam a blogon is, ha máshogyan nem is, de nézőként biztosan ki fogok látogatni egy-egy versenyre.

Üdv.

_________________
Hong Nor X1CR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.22 11:12:58 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
[/quote]
Mint írtam, ha úgy jön össze a jövő évem, mint ahogyan én azt szeretném, alap kategóriában indulni fogok.
Én ezt mint néző figyeltem meg, hogy sokszor rászóltak a versenyzőkre, hogy így csináld meg úgy csináld. Nem csak nekem tűnt ez fel, hanem több velem ott lévő "nézőnek" is. Tudom, hogy nem roncsderbi, de gondolom nem szándékosan mennek neki a versenyzők a másiknak (az esetek nagy részében legalábbis) és bevallom engem idegesítene, ha egy-egy véletlen ütközésnél mindig azt kellene hallgatnom, hogy vigyázz, stb. Szerintem mindenki éppen eléggé vigyáz a másikra, csak nem mindig jön össze.

Szóval jövőre ha minden igaz majd megtapasztalom ezt és akkor majd bízom benne, hogy személyesen is visszatérhetünk erre a témára.

Ettől függetlenül nagyon jól éreztem magam és mint írtam a blogon is, ha máshogyan nem is, de nézőként biztosan ki fogok látogatni egy-egy versenyre.

Üdv.[/quote]

Igazából pont az alap kategória az(én is ebben toltam ebben a szezonban) ahol nagyon is szükség van erre,mivel itt többnyire rutintalan versenyzők futnak. Szóval jövőre biztos vagyok benne, hogy tapasztalni fogod! Legalábbis remélem! Mármint azt, hogy indulsz, nem azt, hogy telibe vernek! :)
Egyébként ez ebben a szezonban nagyon sok problémát okozott, mivel több dobogós helyről való kiesést okozott az, hogy valaki RENSZERESEN nem fért el 4 méter szélességű pályán,pedig már rettegve lehúzódtunk előle. :) Ezért kifejezetten kértük a bíráktól, hogy fektessenek erre nagyobb hangsúlyt és, ha kell, akár kizárással is szankcionálják!
Ezek szerint ennek a kérésnek az eredményét tapasztalhattad, aminek így utólag megtudva örülök is személy szerint, és szerintem te is fogsz jövőre. A lényeg, hogy oda kell figyelni a másikra és ezt csak ezzel lehet elérni.

Üdv

_________________
Team Durango DEX408 / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Team Losi 8ight-e 2.0 EU / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Traxxas Slash 4x4
Sanwa M11X


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.22 11:19:02 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2011.10.04 08:05:00
Hozzászólások: 45
shep írta:
... hogy tapasztalni fogod! Legalábbis remélem! Mármint azt, hogy indulsz, nem azt, hogy telibe vernek! :)

Üdv


Úgy legyen!

Addig is Love, Peace and Unity for all!

:integet

_________________
Hong Nor X1CR


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 11:06:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Sziasztok!

Elindult a a nevezés a díjátadóra!

http://nevezes.rcoffroad.hu/versenyek.php

RCOR + MB 2012 díjátadó rendezvény
Kupa neve: RCOR Kupa 2012
Rendező: RCOR Helyszín: Trófea Grill Étterem Óbuda - térkép

A rendezvény időpontja:
2012.10.12. 18:00 - Péntek
Nevezési határidő:
2012.09.24. 0:00 - 2012.10.02. 23:59

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 14:39:52 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
F_Gyuri írta:
Tisztelet Modellezők!

A 2012-es RCOR kupa összesített díjátadójának a szervezését megkezdtem.

Rob hibásan tette ki a nevezést. Az MB díjátadójának a szervezésére senki nem kért fel, ezért hozzá sem fogtam, vagy valamiből kimaradtam.
Jelenleg az RCOR 2012-es sorozatának az összesítet díjátadójáról tudok, ezért a nevezés oldalon javítottam a kiírást.


Elindult a a nevezés a díjátadóra!

http://nevezes.rcoffroad.hu/versenyek.php

RCOR kupa 2012 díjátadó rendezvény
Kupa neve: RCOR Kupa 2012
Rendező: RCOR
Helyszín: Trófea Grill Étterem Óbuda

A rendezvény időpontja:
2012.10.12. 18:00 - Péntek
Nevezési határidő:
2012.09.24. 0:00 - 2012.10.05. 23:59

Üdvözlettel:
Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 16:26:34 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
A tavalyit másoltam, és csak a dátumokat írtam át. Bocsánat. Egyébként szívesen.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 16:30:08 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Egyébként teljesen megértelek, hogy nem szervezed az MB díjátadót, sokkal bonyolultabb feladat lenne az a plusz pár ember.

Tavaly ment a közös díjátadás, tavalyelőtt is. Idén nem fér bele. Igazán sajnálom.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 16:48:31 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.01.10 18:41:46
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Gyuri,

Személy szerinte, nekem tetszett a tavalyi díjátadó, jó volt, hogy együtt volt az RCOR és MB. Jó lenne ha ez a "hagyomány" folytatódna és ismét együtt lenne a díjátadó. Kinek kell felkérni téged, mint az off-road szakág vezetőjét, hogy megszervezd a díjátadót? Én szívesen megkérlek, ha az megfelel, ha nem, akkor megkérem akit meg kell, hogy kérjen meg téged :)

A szervezésbe is szívesen besegítek, ha kell.

udv,
Zsolt

_________________
Muadib


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Díjátadó
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 18:07:37 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.13 20:25:03
Hozzászólások: 54
Sziasztok

Szeretném kérdezni, hogy ha a feleségem is eljönne azt külön jelezzem?
Bocsánat ha ostobaságot kérdezek, de sajnos ez lesz az első díjátadóm.

Köszönettel: Bicskei Miklós

_________________
Mugen-Traxxas-Hobbytech


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Díjátadó
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 18:10:53 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.06.13 20:25:03
Hozzászólások: 54
Bubu írta:
Sziasztok

Szeretném kérdezni, hogy ha a feleségem is eljönne azt külön jelezzem?
Bocsánat ha ostobaságot kérdezek, de sajnos ez lesz az első díjátadóm.

Köszönettel: Bicskei Miklós



Azt hiszem megoldottam a kérdést.........?

_________________
Mugen-Traxxas-Hobbytech


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 18:22:29 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Szia Muadib !

Nincs ezzel semmi gond. Hozzáfűzném, hogy kettő éve nem én vagyok az Off-Road szakág vezetője, ennek ellenére a feladatok, azok megmaradtak nálam. Azt nem akarta senki elvenni tőlem, csupán a titulus az amitől sikeresen megfosztottak, néhány emberke aknamunkájának köszönhetően. A lényeg az volt, hogy ne Fally Gyurinak hívják az szakági vezetőt, hogy a feladatokat ki lássa el az már nem volt fontos. Jelzem ugyanezen emberkék könyörögtek be az MMSZ elnökségébe, mert ott meg mást nem akartak látni.

Tudod nagyon sok támadás ért ezért vagy azért.
Nem akartam, hogy úgy látszódjon, hogy megint én döntök akármiről is az MB-vel kapcsolatosan.

Volt most ez a nevezéses ügy. Úgy gondoltam segítek a rendezőnek, ha felajánlom, hogy az oldalunkon történjen a nevezések összegyűjtése, mivel az Rcauto leállt, és itt található a legtöbb olyan versenyző, aki az Off-Road szakág szerelmese. Lehet, ha meglátják, hogy hol lesz MB futam, és már úgy sem tudnak idén szabadtéren hol versenyezni, akkor megjön a kedvük és neveznek a jövő szombati futamra. Nagyon markáns, indoklás nélküli elutasítást kaptam. Nem tudom miért, de igazán már nem is nagyon érdekel. Ezzel csak a versenyzőket sikerült bántani, én már megszoktam a támadásokat. Úgy gondoltam ezután nem tolakodom, majd ha szeretnének valamit akkor megkérnek rá.

Az égadta világon semmilyen jelzés nem érkezett arra, hogy csináljam vagy ne. Viszont az RCOR díjátadóját elkezdtem szervezni, hisz annak s sorozatnak már vége van.

Amennyiben az MB-s versenyzők is szeretnék, ugyanazon rendezvény keretein belül átvenni a díjakat, úgy azt valamilyen formában (meg nem támadható módon) jelezzék, és én megcsinálom a közös rendezvényt, és elkészíttetem a díjakat, ugyanúgy, ahogyan azt a korábbi években is megtettem.



A díjak finanszírozása még nyitott kérdés, de a napokban az is lezáródik, így nem sokáig kellene gondolkodni, hisz azokat is le kell még gyártani, a hagyományoknak megfelelően névre szólóan, valamint a héten a fejenkénti 30%-os előleget is be kell fizetnem.

Nagyon jól esett írásod. Köszönöm szépen. Nekem a te kérésed is elég lenne. Félek, hogy másoknak nem elég. Amennyiben egységes ez az álláspont, akkor kérem, hogy azok akik, úgy érzik, hogy ők az illetékesek, akkor kérjenek meg, és minden úgy fog történni, mint az előző két évben.
Üdvözlettel:
Fally György

RoB:
RoB írta:
Egyébként teljesen megértelek, hogy nem szervezed az MB díjátadót, sokkal bonyolultabb feladat lenne az a plusz pár ember.

Tavaly ment a közös díjátadás, tavalyelőtt is. Idén nem fér bele. Igazán sajnálom.

Ha a fentieket olvasod, abból tisztán látod, hogy az ok nem az a kis plusz munka. Azt eddig is megtettem, ezután sem okozna problémát.
Remélem látod, én nem zárkózom el. Csak kérni kell és megcsinálom, de ha még egyszer belém rúgsz, akkor megteszem a szükséges lépéseket, abban az irányban, hogy ezt ne tehesd meg többet ebben a formában.
Üdvözlettel:
Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 18:31:37 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Igazad van, amíg nem kérnek ne csináld, én se tenném addig.

Egyébként teljesen fölösleges fenyegetőznöd fórumból való kitiltással, tisztában vagyok vele, hogy bármikor megteheted!

Egy füst alatt én is megragadom az alkalmat, és megkérlek, hogy a díjátadó szervezésekor és a díjak rendelésekor gondolj majd az MB-s díjazottakra is.

Előre is köszönöm szépen!

u.i.: az MMSZ idén is vállalja a díjat költségét? Jó lenne....

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.24 18:41:27 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.01.10 18:41:46
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Dunakeszi
F_Gyuri írta:
Szia Muadib !

Nincs ezzel semmi gond. Hozzáfűzném, hogy kettő éve nem én vagyok az Off-Road szakág vezetője,


Szia,

Én úgy tudtam te vagy a szakágvezető, ezek szerint rosszul. Ha már itt tartunk, ki az? Ezek a titulusok publikálva vannak valahol? Tudom ez nem az MB topic úgyhogy ha ott tudsz válaszolni azt is megköszönöm.
Csak szeretnem látni, hogy kinek a feladata(ha egyáltalán van ilyen) megszervezni pl. egy ilyen díjátadót.

Udv,
Zsolt

_________________
Muadib


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.10.01 15:17:11 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

A díjátadóra a nevezési határidő 2012. október. 03. Szerda 23 óra 59 perc változott, mivel ez az utolsó időpont mikor megadhatom a létszámot.

Kérek mindenkit, hogy értesítse modellező társait, nehogy bárki is lemaradjon a rendezvényről.

Továbbá: kérésre befogadtuk az MB mezőnyét rendezvényünkre.

Üdvözlettel:
Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.10.03 18:33:06 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2010.10.21 09:26:28
Hozzászólások: 16
Tartózkodási hely: Pécs (Kozármisleny)
Sziasztok!

Nagyon sajnálom, de egyéb munkahelyi elfoglaltságom kapcsán nem fogom tudom összeegyeztetni aznap a dolgokat, így ki kell hagyjam az eseményt (99%), de ezúton is SZERETNÉK GRATULÁLNI az összes kategória dobogós helyezettjeinek és KÖSZÖNETET MONDANI a verseny szervezőknek, hogy biztosították a nevezők számára az ideális körülményeket, illetve külön köszönet azon személyeknek - Fally Gyurit kiemelve -, akik tettek és tesznek a hazai modellezés életben tartásáért és esetleges fellendítéséért, ehhez kívánok erőt és kitartás, a versenyzőknek meg lelkesedést és sok szabad hétvégét, hogy a jövőben is sok szép csatát vívhassunk!

üdv,
Tóth Gergely Dániel
ToTó[/i]

_________________
Kép
MUGEN MBX6 ECO - TEKIN RX8 & T8 (2050kv)
Spektrum DX3S


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.10.13 13:24:53 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.11 08:59:29
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Zebegény
Köszönjük a díjátadót! Jól éreztünk magunkat!
Kimondottan szépek lettek a kupák!
Én külön köszönöm a gravírozott bort is, erre nem is számítottam!


Néhány kép itt és a facebook oldalunkon találhatóak:

https://picasaweb.google.com/103094170224536203836/2012RCOREsMBDijatado?authuser=0&feat=directlink

Üdv: Laci

_________________
Losi 8ight-T 2.0 Tekno Rc V4 Brushless kit
http://www.godrcklub.hu
Tel: húsz-öthuszonkilenc-0090


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.10.15 12:07:59 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Köszönjük a képeket.

Üdv:

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.11.08 18:55:22 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.11 08:59:29
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Zebegény
Sziasztok!

Az összesítő letölthető az eredmények menüből pdf formában.

_________________
Losi 8ight-T 2.0 Tekno Rc V4 Brushless kit
http://www.godrcklub.hu
Tel: húsz-öthuszonkilenc-0090


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 440 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 18, 19, 20, 21, 22

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség