Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.18 20:05:44

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 440 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.17 21:01:51 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.11 08:59:29
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Zebegény
https://picasaweb.google.com/103094170224536203836/2012Szeptember15RCORVII

a facebookra is töltöttem fel képet

Az összesítőkhöz betettem két táblát még érdekesség képen ahol az autó és motorgyártókat szedtem össze, itt látszik, hogy jellemzően mivel megy a mezőny. futyulok

_________________
Losi 8ight-T 2.0 Tekno Rc V4 Brushless kit
http://www.godrcklub.hu
Tel: húsz-öthuszonkilenc-0090


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: rcor
HozzászólásElküldve: 2012.09.18 21:23:18 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.11.20 18:03:29
Hozzászólások: 195
Pár fotó!!!! :-D

http://www.rcpilot.hu/gall/rendezvenyek ... futam.html

_________________
MUGEN MBX6 M-SPEC
TEAM DURANGO DESC410R
TEAM DURANGO DEX210
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: rcor
HozzászólásElküldve: 2012.09.18 22:48:58 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.06.02 11:09:14
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Szombathely
fagyi77 írta:


Szuper...

Nemsokára érkezik még egy adag fénykép is, valamint lesz 1-2 retusált extrán jól sikerült is.

Szeki.

_________________
Traxxas - Mugen - Hobbytech


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.20 19:44:00 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

2012 –es nyári RCOR kupa ünnepélyes díjátadó 2012. október 12. Péntek. Részletek hamarosan.

2012-es évi rendes taggyűlés tervezés alatt, részletek hamarosan.

2013-as nyári RCOR versenynaptár a lenti táblázatban.

Üdvözlettel:
Fally György

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.20 20:18:07 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
9db időpont????????????
szvsz ez túl sok lesz... rögtön 7db téli után, ami szintén rengeteg...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.20 23:05:02 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Pont jók ezek a számok. Sokaknak tetszik.

Több téli sorozat legalább ennyi forduló, miért éppen a mienken hàborodsz fel?

Senki mem lesz kényszerítve, de aki ott lessz azt szívesen látjuk, még akkor is, ha nem mindegyiken lesz ott.

Üdv:

Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.20 23:49:49 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Gyuri... csak leírtam a véleményem. Félek emiatt még kevesebben leszünk az MBn. Szó sincs felháborodásról. :)

A offroad naptárat jobb lett volna közösen egyeztetni szerintem, mint tavaly.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 07:55:07 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Szia!

Szerintem itt nincs helye a vitának. A pályatulajdonosokkal megtörtént az egyeztetés.

Az MB-vel kapcsolatban csak annyi, hogy nem mi távolodunk el tőlük. A jövő hétvégi debreceni futamra felajánlottam, hogy begyűjtjük a nevezéseket, mivel a mienk a leglátogatottabb fórum Off-Road témában, így valószínűleg itt láthatja azt a legtöbb off-road-os modellező. Árvai Pisti-től, nagyon határozott és markáns nemet kaptam. Ő tudja, de ha nem kér belőlünk, én nem erőltetem.

Velünk soha az égadta világon senki sem egyeztet a saját versenyeivel kapcsolatban. Miért sértő ez, ha mi tesszük ugyanezt.

Büszkék lehetünk rá, hogy a szabadtéri szezonban mienk az egyik leg látogatottabb versenysorozat. Úgy gondolom, a kissebségnek kellene alkalmazkodnia a többséghez, és nem fordítva. Valamint igazítanunk kell a sorozatot az igényekhez.

Részemről szeretném, ha nem vitáról sértődésről és szólna az időtöltés, melybe szabadidőmet és nem kevés pénzemet és munkámat is rakom. Sokan vagyunk ezzel így, egyszerűen jól akarjuk és fogjuk is magunkat érezni.

Köszönöm az észrevételedet. Akinek sok ennyi futam majd jön kevesebbre. Így is, úgy is szívesen látjuk.

A továbbiakban meg szoljón arról a topik, amiért létre lett hozva. Az RCOR kupasorozatáról, melyben figyelembe lett véve számos versenyző és pályatulajdonos kívánsága. A versenyeknek több mint a fele, baráti pályákon fog lezajlani. Ez a fontos és az, hogy magas színvonalon és jó hangulatban versenyezhessen az az 50 fő, akik rendszeresen látogatják futamainkat. Nekik a 90%-a nem látogat más versenysorozatot, ezért feltételezhetően, nem is lesz nekik sok a futamok száma.

Szinte minden versenyen megjelennek új arcok, és a régiek maradnak, hisz megkapják, amit azt várnak a sorozattól. Ez elegendő jelzés arra, hogy feltételezhessük, jó irányba haladunk.

Ennyi.

Üdvözlettel:
Fally György


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 09:30:26 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Szerintem nagyon rosszul látod most a dolgokat.

1. Nem vitázott senki, csak leírtam, hogy szerintem sok a 7+9 futam.

2. Az, hogy a debreceniek nem az RCOR-en neveztetnek, azt nem az MB eltávolodása az RCOR-től. Nem éltek a felajánlással, mert máshol szerették volna begyűjtetni a nevezéseket. Ez nem ok sem sértődésre, sem messzemenő következtetések levonására. Nem is értem ezt miért kellett ezt itt személyeskedve felhoznod.

3. Történt valamiféle egyeztetés a pályatualjokkal. Én spec. nem voltam ott, nem is tudtam róla, pedig elnökségi tag vagyok az RCOR-nél. Tudok még pár pályatulajt aki szintén nem volt ott és nem is tudott róla.

Véleményem szerint a futamok számának, helyszínének meghatározása az RCOR taggyűlés feladata, ahol minden érvet meg tudunk hallgatni, nem csak azokét akiket épp magunk köré gyűjtöttünk! Vagy volt bármi szavazás, igényfelmérés a fórumban amiről nem tudok?

Az MB a rangosabb versenysorozat, ha egy ilyen előre odatett naptárral elnyomod, az RCOR-re az nem jó fény fog vetni. Egyeztetni kellene előtte a jövő évi RC Offroad szakbizottsággal, ami még meg sem alakult, mivel még tart az MB.

Elhamarkodott lépés volt a naptárat így kitenni.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 11:31:11 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Még annyit szeretnék hozzátenni az előző írásomhoz, hogy ennyire sok nyári futam megnövekedett utazási+nevezési+rc fenntatási többletköltség a modellezőknek és a pályáknak egyaránt az ideihez képest.

Így sok verseny lesz kevés nevezővel. Sokkal rentábilisabb lenne kevesebb verseny több nevezővel. Félek kevesen lesznek akik mind a 9-re elmennek (autó felkészítésel együtt nem kevés idő). Család is van, nem csak a hobbi.

De ne csak én írjak, mások véleményére is kíváncsi vagyok. Ne csak hallgassatok... :)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 12:17:25 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Senki nem sértődött meg. Nem személyeskedtem, tényeket írtam le. Kérem, ne ferdítsd el azt, amit írtam. Nem nyomtam el semmit, és kérem, mellőzd a hasonló feltételezéseket. Az Off-Road MB oda és akkor rakja, versenyeit ahova annak szakbizottsága csak akarja, felnőtt emberek alkotják, mi nem korlátoztuk őket semmiben. On-road-ban is számos verseny van az MB mellett, az összes előbb tette ki saját naptárát, mint az MB. Még is mindegyik elfér egymás mellett.

Elég szomorú, hogy ha az Off-Road MB mellett más is mer a szakágban futamot rendezni, azt úgy látod, hogy az hogy az MB kárára van. Szerintem kár ezekkel a gondolatokkal fertőzni a topikot. Legalább 40 olyan embernek rendezünk versenyeket, akik soha nem jártak MB-re, és nem is igazán tervezik. Úgy gondolom ezt azért szabad úgy tenni, hogy nem szükséges kívülállók engedélyét beszerezni. A versenyeinken résztvevők közel 90%-a nem jár MB-re, elsősorban nekik kell, hogy komfortos legyen a sorozat. Néhány MB-s is látogatja a sorozatot, de jellemzően nem az összes futamot. Őket is szívesen látjuk, akár csak, alkalomszerűen.

Azokkal a pályákkal és azokkal az emberkékkel megtörtént az egyeztetés, ahol futam lesz, és akik tettek az idei sorozatért. Más nem jelezte, hogy futamot szeretne rendezni. Illetve egy jelentkezett, de ő kiesett, mert rendezni azt nem tud és nem is akar, csak pályát adott volna. Természetesen ez kevés, mert ügye ki dolgozott volna ott.

A díjátadón el fog hangzani azoknak a neve, akik tettek azért, hogy idén is volt hol versenyezni. Te is közéjük tartozol, mint RCOR Elnökségi tag. Munkát is végeztél, hisz a versenyeket te raktad ki fórumra, ugyan ezzel véget is ért felsorolás. Többségükkel a jövő évi egyeztetés is megtörtént. Az eredmények mutatják, hogy jó úton járunk. Más ötleteire meg fórumos és tagságos szavazásra, nem igazán van szükség. A korábbi évek tapasztalata mutatja, hogy az az irány káosz és zsákutca. Természetesen a véleménye mindenkinek megalgatásra kerül, de a döntésbe nem vonunk be mindenféle olyan gondolatot, mely szembe megy minden normális tervezéssel.

Egyébként, ha úgy érzed, minden kívánságnak teljesülnie kell, akkor hagy írjak én is kettőt.

Ne kelljen minden futam után Rockco barátommal szemetet szednünk, valamint jövőre svéd nagymellű szőkék borogassák a felborult járgányokat. :lol:
Legalább az egyiket szeretném ha teljesűlne. ;)

Mindenkinek jó versenyzést kívánok.

Üdvözlettel:
Fally György
RCOR Elnök


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 13:47:31 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Szia Rob!

Én úgy látom, hogy az RCOR közösség ki alakult az évek alatt. Ha valakinek szimpatikus itt versenyezni Pl. Neked akkor befogadja a közösség, ha nem jön más akkor pedig meg vagyunk magunk, jól érezzük magunkat és ennyi.

Én meglátásomban az MB egy intézmény, a RCOR egy közösség. Ez így erős de innét nézve ez látszik. Na már most hivatalba nem szeretek járni és hideg tekintetű emberek közé, ezért én RCOR-re teszem és tettem le a nevezésemet.

Tényleg semmi köze a két sorozatnak egymáshoz. És mint rendező is elmondom, hogy szívesebben adunk helyet egy lelkes, nagyobb, baráti mezőnynek lásd RCOR. Azért mert a befektetett munkánk minden féle szempontból megtérül. Ez a véleményem sajnos az idei MB után fogalmazódott meg. És ez ne csak anyagi értelemben értsd.

Igaz, hogy sok futam lesz, de már tavalyi közgyűlésen is volt szó költség csökkentő szabályok meghozataláról, ezeket újra kell tárgyalni.

Más:
Nem tudom szó nélkül hagyni, de az utolsó RCOR nitros döntő futamon, amit előre látható volt, hogy mekkora tétje van, két alapjában MB-re járó versenyző borított fel, számomra nem tiszta módon. És emiatt konkrétan Fagyi feltette a polcra a nitros buggy-t.
Ezzel adva egy pofont az RCOR mezőnynek.

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 17:05:48 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Gyuri:

1.
Nem tudom ki hogy van vele, de Árvai Pisti nevét felhoztad és ez személyeskedés. Nem ferdítettem, nem feltételeztem semmit, tényt írtam le. Abszolút nem vágott a témához, mégis beírtad.

2.
Előre elfoglalni a jövő évi naptári időpontok nagy részét igenis elnyomás bármely versenysorozattal szemben. Nem korrekt. Autós szakági vezetőként a teljes közösség érdekét kellene szem előtt tartanod, de ezek szerint ez nem megy.

3.
Kizártnak tartom, hogy mindenki elmegy mind 9 futamra, a vége felé egyre kevesebb lesz a létszám, aztán lehet fejet vakarni miért van ez. Ha költséget akarsz csökkenteni, azt nem a versenyek számának emelésével kellene megtenni. (9x utazni, 9x autót felkészíteni, 9x nevezni)

4.
És a legszebb:
"Munkát is végeztél, hisz a versenyeket te raktad ki fórumra, ugyan ezzel véget is ért felsorolás. "

Na ez a belémrúgás, aminek valljuk be nagy mestere vagy: gusztustalan volt! De ha bárkit érdekel miért nem szakadtam meg az idén leírom: végigmelóztam a egész tavalyi évet és azt azt megelőzőt elnökként, fölemeltük a létszámot 50 körülire aztán hopp, a tavaly év végi közgyűlésen egy előre megtervezett szavazáson ki lettem golyózva, mert az úgy nem jó ahogy én csináltam, mert én nem akarok minden futamot Apajra vinni. Ki került az RCOR elnöki székbe? Fally György. Változott valami? Nem. Ugyanúgy több helyen vannak futamok! Mindenki gondolkozzon el, hogy akkor mi értelme volt ennek akkor.

Ezek után ezer bocsánat, hogy nem szakadtam meg az idén a melóban, de szerintem tettem így is eleget.

u.i: ..de igen, egy dolog mégis változott, rendes kupák, vagy üvegdíjak helyett filléres műanyag táblákat kaptak a díjazottak az apaji futamokon. Az ország legnagyobb nevezőszámot magának mondható versenysorozatában.

_________________
Kép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára RoB 2012.09.21 17:07:58-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 17:06:51 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
szanyin írta:
Nem tudom szó nélkül hagyni, de az utolsó RCOR nitros döntő futamon, amit előre látható volt, hogy mekkora tétje van, két alapjában MB-re járó versenyző borított fel, számomra nem tiszta módon. És emiatt konkrétan Fagyi feltette a polcra a nitros buggy-t.
Ezzel adva egy pofont az RCOR mezőnynek.

Erről nem is tudtam, fejtsd ki légyszí, érdekel mi volt! Lemaradtam róla.

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 17:36:11 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.11 08:59:29
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Zebegény
RoB írta:
szanyin írta:
Nem tudom szó nélkül hagyni, de az utolsó RCOR nitros döntő futamon, amit előre látható volt, hogy mekkora tétje van, két alapjában MB-re járó versenyző borított fel, számomra nem tiszta módon. És emiatt konkrétan Fagyi feltette a polcra a nitros buggy-t.
Ezzel adva egy pofont az RCOR mezőnynek.

Erről nem is tudtam, fejtsd ki légyszí, érdekel mi volt! Lemaradtam róla.


A döntőben "véletlenül" leállt a motor vagy kifogyott a tank a 2 helyen levőnek így a 3 helyen levő sporttárs a 2-nak futott be emiatt több pontja lett és így lecsúszott Fagyi az összetett 1 helyről

Kicseréled a két számot és már látszik is
eredeti:
Kép
elméleti:
Kép

(kicsit kinagyítottam így jobban látszik)

_________________
Losi 8ight-T 2.0 Tekno Rc V4 Brushless kit
http://www.godrcklub.hu
Tel: húsz-öthuszonkilenc-0090


A hozzászólást 4 alkalommal szerkesztették, utoljára migkillerlaci 2012.09.21 18:46:04-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 18:10:51 
Offline
RCOR Alelnök

Csatlakozott: 2004.07.23 01:08:25
Hozzászólások: 428
Tartózkodási hely: Budapest IX.ker.
RoB írta:

1. Nem vitázott senki, csak leírtam, hogy szerintem sok a 7+9 futam.

Ha neked sok, akkor csak annyira jössz el amennyire csak teheted !

3. Történt valamiféle egyeztetés a pályatualjokkal. Én spec. nem voltam ott, nem is tudtam róla, pedig elnökségi tag vagyok az RCOR-nél. Tudok még pár pályatulajt aki szintén nem volt ott és nem is tudott róla.

Történt egyeztetés mert a versenynaptárunkban az időpontok mellett láthatod a helyszínt is, Spec. tényleg nem voltál ott, mert más jellegű tevékenységen sem szoktál ott lenni ami az RCOR kicsi közössége szempontjából hasznos lehet. Olyan pályatulajról pedig biztos nem tudsz aki szimpatizál az RCOR-rel és kihagytuk a szervezésből.

Véleményem szerint a futamok számának, helyszínének meghatározása az RCOR taggyűlés feladata, ahol minden érvet meg tudunk hallgatni, nem csak azokét akiket épp magunk köré gyűjtöttünk! Vagy volt bármi szavazás, igényfelmérés a fórumban amiről nem tudok?

Papíron tagja vagy az egyesületnek csak a szíved már rég nem miértünk dobog! " Véleményem szerint" Egyébként diktatúra van, akik dolgoznak és tesznek bármit is azért, hogy a verseny és futamok időről-időre megrendeződjenek és elinduljanak azok döntenek a jövőről és arról mit csinálnak jövőre! Vagyis; F_Gyuri, Rockco, Gödi, Pápai és Balatoni barátaink illetve mindenki aki tett valamit aktívan a versenyeinken!

Az MB a rangosabb versenysorozat, ha egy ilyen előre odatett naptárral elnyomod, az RCOR-re az nem jó fény fog vetni. Egyeztetni kellene előtte a jövő évi RC Offroad szakbizottsággal, ami még meg sem alakult, mivel még tart az MB.

Szerintem mindenki eldönti magában, hogy neki melyik a rangosabb verseny. Ez a Te álláspontod. Az RCOR független mindentől, nem kell senkivel egyeztetni. Mindenünk megvan egy tökéletes versenysorozat megrendezéséhez és ami isteni szerencse, vége az idei sorozatnak és már lehet is a jövőévi sorozatot szervezni!

Elhamarkodott lépés volt a naptárat így kitenni.

Nem elhamarkodottnak inkább előrelátónak és előremutatónak nevezném véleményem szerint!!

_________________
KépKépKép


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Rockco 2012.09.21 18:36:00-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 18:11:19 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.11 08:59:29
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Zebegény
Egy pár szót én is hozzáfűznék az előttem szólókhoz.
Azzal kezdem, hogy teljesen egyetértek Norbival!
Mi se tervezünk több MB-t rendezni mert az idei futamot anyagilag bebuktuk, de azt még bevállaltuk volna ha legalább egy Köszönjük fiúk! -ot kaptunk volna! (tisztelet a kivételeknek! de volt aki még a díjátadón se fogott kezet miközben felállt a dobogóra!)
Nem tudom hol ment volna az MB ha Göd és Balatonfűzfő nem ajánlja fel a segítségét?!
A hangulat és a visszajelzések is azt mutatják, hogy az "RCOR" egy baráti társaság míg az "MB" csak a lóvéról szól. Az meg nekünk nincs vagy csak kevesebb van. (győzzetek meg ha nem így van)
Az is katasztrófa, hogy kb 3 kategória életképes az MB-n míg az RCOR idén 6 kategóriában minimum 44 fővel ment!
Több embertől is kaptam visszajelzést akik jövőre újoncként indulnának az RCOR futamain, vagy akik most is mentek mindkét sorozatban nem mennek MB-re mert jobb itt és jobban érzik magukat!
Azt nem értem, hogy az MB mitől "rangosabb" sorozat?
Úgy gondolom, hogy NE nézzük le azokat akik nem járnak az MB-re és nem költenek milliókat a technikájukra mert ők alkotják a többséget szerintem.
Ha kívülállókén nézném a két sorozatot akkor az idei létszámadatok és a készült publikált képek azt közvetítik, hogy az RCOR "rangosabb", jobb sorozat!
Itt van kivel beszélgetni, csatázni (nagyobb létszám miatt is), segítőkész mindenki.
Egyszerűen jó ide járni szórakozni.

Jónak tartom a leendő költségcsökkentő szabályokat is mivel így még több ember jöhet el egy-egy futamra!

Az előző hozzászólásomhoz nincs mit mondanom mert ami történt nem bizonyítható de ezt gondolom: :szetlolek :szetutlek

_________________
Losi 8ight-T 2.0 Tekno Rc V4 Brushless kit
http://www.godrcklub.hu
Tel: húsz-öthuszonkilenc-0090


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 18:29:19 
Offline
Beton

Csatlakozott: 2008.05.27 19:27:42
Hozzászólások: 190
Sziasztok!

Már ne is haragudjatok,de én nem érzek különbséget egy MB és egy RCOR futam között...
Ugyan azok a szabályok,a lebonyolítás,csak annyi a különbség hogy kevesebb a nevező.De miért? Ezt nem tudom.
RCOR közösség?? MB egy intézmény??
Nem értem!!

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 18:32:58 
Offline
RCOR Alelnök

Csatlakozott: 2004.07.23 01:08:25
Hozzászólások: 428
Tartózkodási hely: Budapest IX.ker.
RoB írta:
Gyuri:

1.
Nem tudom ki hogy van vele, de Árvai Pisti nevét felhoztad és ez személyeskedés. Nem ferdítettem, nem feltételeztem semmit, tényt írtam le. Abszolút nem vágott a témához, mégis beírtad.

2.
Előre elfoglalni a jövő évi naptári időpontok nagy részét igenis elnyomás bármely versenysorozattal szemben. Nem korrekt. Autós szakági vezetőként a teljes közösség érdekét kellene szem előtt tartanod, de ezek szerint ez nem megy.

3.
Kizártnak tartom, hogy mindenki elmegy mind 9 futamra, a vége felé egyre kevesebb lesz a létszám, aztán lehet fejet vakarni miért van ez. Ha költséget akarsz csökkenteni, azt nem a versenyek számának emelésével kellene megtenni. (9x utazni, 9x autót felkészíteni, 9x nevezni)

4.
És a legszebb:
"Munkát is végeztél, hisz a versenyeket te raktad ki fórumra, ugyan ezzel véget is ért felsorolás. "

Na ez a belémrúgás, aminek valljuk be nagy mestere vagy: gusztustalan volt! De ha bárkit érdekel miért nem szakadtam meg az idén leírom: végigmelóztam a egész tavalyi évet és azt azt megelőzőt elnökként, fölemeltük a létszámot 50 körülire aztán hopp, a tavaly év végi közgyűlésen egy előre megtervezett szavazáson ki lettem golyózva, mert az úgy nem jó ahogy én csináltam, mert én nem akarok minden futamot Apajra vinni. Ki került az RCOR elnöki székbe? Fally György. Változott valami? Nem. Ugyanúgy több helyen vannak futamok! Mindenki gondolkozzon el, hogy akkor mi értelme volt ennek akkor.

Ezek után ezer bocsánat, hogy nem szakadtam meg az idén a melóban, de szerintem tettem így is eleget.

u.i: ..de igen, egy dolog mégis változott, rendes kupák, vagy üvegdíjak helyett filléres műanyag táblákat kaptak a díjazottak az apaji futamokon. Az ország legnagyobb nevezőszámot magának mondható versenysorozatában.


Rob, mi már sokszor beszélgettünk. Megint bajba kerültél a "SAJÁT? VÉLEMÉNYED miatt.
Szerkeszd át még egyszer a hozzászólásod, mit is csináltál mint elnök?
Leírhatnád azt is pontosabban miért is lettél leváltva?
U.I:. Ha nem pontosítod mi miért történt akkor a tisztán látás végett Mi Magunk tesszük meg!!!!!

_________________
KépKépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2012.09.21 19:30:16 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.11.18 12:08:30
Hozzászólások: 992
Tartózkodási hely: Bp XI. ker
Semmit nem csináltam az elnökségem alatt, az egész 2011-es évben. Véresre vakartam... Minden teljesen magától történt meg!

Semmi értelme leírjam mi történt a tavalyi RCOR gyűlésen, aki magától volt ott annak meg van a saját véleménye. Akit vittek, az meg kapott egyet odafelé menet. Mondjuk őket azóta sem láttam, pedig minden versenyre elmentem...

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 440 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség