Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.12 09:19:12

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 06:54:03 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
UTALOM AZ IDOJARAST :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 06:56:11 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Rekettyés jóreggelt! :integet

Számítottam hasonlóra. Semmi gond. Beszéljük meg. ;)

Nem biztos, hogy jól emléxem de a Kyosho áttúrása egy száraz pénteki napon történt, hogy legyen edzés szombaton...nomost pénteken itt esett egész nap.
A Katlan pályára rá lehetett menni munkagéppel. A Grim pályára nem.
Szerintem nem kéne már ezt....persze lehet szépen mindent kiforgatni....de nemérdemes. Mindenkinek mások a lehetőségeik.
----------
Csacsi!

Tegnap pontosan ezért kértelek meg arra, hogy Ti irjátok be a fórumba, hogy a verseny elmarad és erre ígéretet is tettél. 14:23-kor beszéltünk. A telefonban nemejtettél szót mindenféle ilyen földmunkás dologról. Ugyanis tessék csak visszaemlékezni mit mondtam. "[b]Ha kell minden áron átalakitjuk a pályát, hogy versenyezni lehessen rajta[/u]" Azt mondtad, hogy nem kell mert egyetértesz abban, hogy értelmetlen.

A Grim pályán komplett földcserét kellene végezni a mai napon, hogy ott vasárnap verseny legyen. ...és akkor még nem volt edzés nap!


hmm...lusz 200.000Ft Most vagy a Kyoshot kellene sajnálnom vagy a Grimet. De hogy jön ez ide, hogy kinek mennyi pénze van és mennyit szán ebből pályaépítésre?

Bergerrel szintén lezajlott egy ilyen beszélgetés. Ő arra kért meg minket, hogy írjuk mi ki a verseny elmaradását. Mivel a pajtások már zúgolódtak, hogy mivan és mivel vannak vidékről is emberek akik szeretnének tervezni ezért valami infót kellett kiirni. Megtettük....

Jó lett volna ha valaki kijön tegnap a pályára az RCOR egyesülettől. Tény: nem ért rá senki (és ez nem baxogatás) mert dolgozott. Berger mondta "bízom a szakmai megítélésetekben"
------------
Ma süt a nap (még). Fene vigye el. Ha tegnap nem a MET vagy az OMSZ előrejelzésére hallgatunk akkor azaz 5 ember aki rajtra kész volt esőben is dolgozni akkor lehet, hogy ma már délután rá lehetne menni a pályára légpárnás RC-vel. Lehet.... Én is sajnálom az egészet.

u.i.: Zozo: 3X átolvastam és javitgattam....de vannak száraz tények.

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:06:45 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Vuki, Zsolt74 stb...... !


Nagyon jó lenne már ha abbahagynátok a személyeskedést. Ha nagyon akarta volna a többség akkor lett volna verseny vasárnap, de úgy látszik nem akarta nagyon. Én már megbarátkoztam a ténnyel hogy dagonya verseny lesz és már kezdtem is így felkészíteni az autót és akkor jött a hír hogy elmarad. Ez van !!! Én személy szerint nagyon sajnálom és készülök a következő versenyre ami 2005.07.03.-án a Kyosho RC Katlan-ban lesz.

Szerintem tegye ezt mindenki !!!!!!

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:12:30 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
A 19-ikét pedig javaslatnak szántuk. Megnéztük az on-road versenynaptárt és igy jött ki nálunk a 19. Nincs ütközés (elvileg) más versennyel. Nem erőszakoskodás.
Szintén telefonbeszélgetésünkre hivatkozva ennek állitólag csak technikai akadálya lenne. Mégpedig az, hogy van-e időmérő berendezés avagy nincs. Akkor azt az ígéretet kaptuk, hogy át lesz gondolva. Átgondolódott. Tiszta.
------------
Mint magán ember viszont szeretném megkérdezni, hogy ha netántán más futam is így járna, hogy eső miatt nem lehet megrendezni....akkor az is tolódik? Szerény véleményem szerint azt az esőnapot tartogatni kellene valami későbbi dátumhoz ha beütne valami gixer. Ha tényleg csak egy időmérő berendezés a kulcsa a versenynek... Szerintem meg lehet azt oldani valahogy. Tény, hogy van egy olyan oldala is akiket úgyhívunk versenyzők. Vajon ráérnének-e? Kérdezzük meg! :)

Mivel tanuló évről van szó ezért szerintem kis rugalmasság beleférne a versenynaptárba is. Ha arra gondolok, hogy lesz mondjuk még 2 elmaradt verseny akkor még decemberben is pótnapok lesznek.
Én nyáron jobbszeretek autókázni :)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:12:55 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
egyetertek.

de a dagonyanak nem lett volna ertelme, nem autoszinten, hanem segito szinten, kepzeljetek el, ha be kellett volna szaladni az agyagra...

monjuk mokasakat nevettunk volna, de lehet, hogy csak az elso fel oraban.

legkozelebbi versenyre keszuljunk, ennek mar lottek.

Vuki. nem is azt mondtam, hogy MLRNETURTATOKAT?, hanem, hogy beszoptuk.

es hogy ertem miert irja ezt meg azt az egyik meg a masik.

Thomasnak is megirtam, este PÜ-ket valtottunk, hogy mindketten ilyenek vagyunk : :cry:

en mert nem tudok menni okorkodni kozetek, o meg ezert is, meg azert is mert egesz heten melozott veletek egyutt, erre elmossa az eso.

igy jartunk. haladjunk tovabb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:15:10 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Brain75 írta:
Vuki, Zsolt74 stb...... !


Ha nagyon akarta volna a többség akkor lett volna verseny vasárnap, de úgy látszik nem akarta nagyon.


bocsika bocsika....itt nem a többség akaratáról van szó és ezt az icipici tényt nemárt látni.
Száraz tények vannak...

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:29:49 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Úgy látom kedves Vuki pajtásnak szómenése van és nem tud leállni csak "száraz tényeket" tud emlegetni. Szerintem itt az ideje hogy ezt befejezze mindenki.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:31:23 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Vuki írta:
Brain75 írta:
Vuki, Zsolt74 stb...... !


Ha nagyon akarta volna a többség akkor lett volna verseny vasárnap, de úgy látszik nem akarta nagyon.


bocsika bocsika....itt nem a többség akaratáról van szó és ezt az icipici tényt nemárt látni.
Száraz tények vannak...


És én úgy látom hogy ezt a kioktató stílust nagyon gyorsan be kellene fejezni. Szerintem Vuki veled nem beszélt így senki.

Most már elég !!!!!!!!!!

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:38:27 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Én kérek elnézést!

(de ha beírsz egy ilyen fatális mondatot amilyet, akkor ne csodálkozz ha kinyílik a bicska mások zsebében.)
Te kértél minket, hogy ne személyeskedjünk. Hallgasd meg Önmagad is.
Kioktató stílus: bocs...bocs...bocs...

Ha PÜ-ben irtad volna akkor most ez is PÜ-ben menne :)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:38:34 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Jó reggelt :? ,

Olvasgattam miket irtok, világjáróban kellemest csalódtam (leszámitva a nevek emlitését :!: - azt kihagyhattad volna mert semmi szükség rá, csak tüzet csinál ...).
Sajnos az tényleg tény hogy az új pálya agyagos és mire az a vizet elengedi ... azt meg hogy ki mennyi lóvét tesz oda hogy meglegyen a verseny az a saját szuverén joga ...
De :!: a verseny megrendezése nem a pályaüzemeltetők felelőssége :!: - ugye :?:
Tehát ha "akartuk volna" kijelentés igencsak ül ... lásd Gyöngyösi pálya topic ... illetve (tudom illegális a terület) ott a Monster - Vuki te is tudod hogyha kimegyünk oda ketten két lapáttal 1 óra alatt rendbe tesszük akár most is, mert olyan az anyaga ... :shock:

100 szónak is 1 a vége a verseny sajnos elmarad, és mindenki levonhatja az eseményekből a saját igazságát ... marakodni ugyis felesleges ...
Én engedek Norbuék invitálásának és holnap megyek autózni 1 jót ... még van 1 vagy 2 ülés szabadon a kocsimban ... ;) nagy bánatunkban autózunk 1 jót ... :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 07:53:08 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Vuki írta:
Én kérek elnézést!

(de ha beírsz egy ilyen fatális mondatot amilyet, akkor ne csodálkozz ha kinyílik a bicska mások zsebében.)
Te kértél minket, hogy ne személyeskedjünk. Hallgasd meg Önmagad is.
Kioktató stílus: bocs...bocs...bocs...

Ha PÜ-ben irtad volna akkor most ez is PÜ-ben menne :)


Nem baj ha nem pü-ben megy a dolog. Ha nagyon akarta volna a társaság akkor még esetleg pénteken reggel (amikor már láthatóvá vált hogy a Grim pályán nem lessz verseny) át lehetett volna rakni a helyszínt mondjuk Gyöngyösre ahol jó a talaj, de nem így tett senki, hanem 1 nappal a verseny előtt le lett mondva az egész. Én szoktam halgatni önmagam. Szeintem nem volt fatális a mondat, de ha te úgy érzed akkor az a te dolgod.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:04:57 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Törölve... bocsi, de csak kultúráltan!


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Godzilla 2005.06.11 08:06:35-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:05:42 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:
Törölve... bocsi, de csak kultúráltan!


Így volt korrekt !!!!! eljen:

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:09:31 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Koppon írta:
... azt meg hogy ki mennyi lóvét tesz oda hogy meglegyen a verseny az a saját szuverén joga ...
De :!: a verseny megrendezése nem a pályaüzemeltetők felelőssége :!: - ugye :?:


hat nem egeszen.

kicsi jovokep: az RCOR infrastrukturat "vesz" a palyakat uzemeltetoktol, es versenyt rendez.

mert amit Te mondasz, az kb. olyan, mint kimenni egy go-kart palyara, fizetni, es elotte meg palyat is epiteni.

de ez most tenyleg ilyen jovobemutato, es nem veszekedos resz akar am lenni, konyorgom ertsetek igy. Ezert mondom azt, hogy nem mindegy, ki mennyit dob a palyara.

Thomasek megtettek amit meglehetett tulajdonkeppen azon a helyszinen tenni az ugyert, de az eso kitartobb volt, es tonkretette a programot! szerencsere van esonap.

haladjunk tovabb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:21:54 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Csacsi írta:
Koppon írta:
,
... azt meg hogy ki mennyi lóvét tesz oda hogy meglegyen a verseny az a saját szuverén joga ...
De :!: a verseny megrendezése nem a pályaüzemeltetők felelőssége :!: - ugye :?:


hat nem egeszen.

kicsi jovokep: az RCOR infrastrukturat "vesz" a palyakat uzemeltetoktol, es versenyt rendez.

mert amit Te mondasz, az kb. olyan, mint kimenni egy go-kart palyara, fizetni, es elotte meg palyat is epiteni.

haladjunk tovabb.


Egyetértek Csacsi :!: haladjunk tovább ...
Csak 1 :!: költői :!: megjegyzés:
Kár hogy nem tudod belátni hogy 1 egyesület ha nem bír saját ezközökkel és a nevezési/egyéb díjakból bérli az egyesületi élethez szükséges helyszint és ezközöket, akkor miért nem lehet a helyszin rugalmas és átgondolt? na erre céloztam én... de ezzel ti is tisztában vagytok ... valamint ez csak az én véleményem erről tehát L lehet nyomni mert ez még csak 1 :lol: :lol: de a szervezési hiba az szervezési hiba marad ... szerintem... :cry:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:36:11 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Koppon sapkás bácsi! :integet

Kemény szavak. Én ezt picit lágyitanám.

Az RCOR egyesület hatáskörébe tartozik a versenyek megrendezése a meglévő infrastruktúrával. Lemondani egy versenyt szintén az Ő hatáskörük! Ők így mérlegeltek. (értsd: a pálya üzemeltetői véleményét, javaslatát mérlegelték a saját álláspontjukkal egyetemben). Így döntöttek amit el kell fogadni. Ha aztmondják, hogy nincs lefújva akkor a pálya üzemeltetője (lehetőségeihez mérvén) megteszi a szükséges lépéseket ahhoz, hogy a verseny megrendezésre kerüljön. Más tészta, hogy sikerül avagy sem. Akár már ma is dagonyázhatott volna mindenki a holnapi versenyre készülve aki akart vlna.

Sokan okultunk a jelenlegi problémából.
A rugalmasság viszont jó irányelv lehet.

Peace :)

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:36:44 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
nem lehet akarhol szervezni, hiszen a palyanak efra szabvanynak kell lennie. egy helyre mehettunk volna, az gyongyos.

es hogyan ugrasszunk minden technikat, idomeroembert, es mindenkit 1 nap alatt egy "kicsivel" mashova?

Te szervezozseni! :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:44:25 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Koppon írta:
... akkor miért nem lehet a helyszin rugalmas és átgondolt?


De lehet! Csak még kezdők vagyunk. Esőnap még nem volt, ezért kialakult stratégia sem. A jövőben biztos jobb lesz.

Koppon írta:
de a szervezési hiba az szervezési hiba marad ... szerintem... :cry:


Ez is igaz! Csak ilyenkor mindig azon gondolkozom - biztos túl érzékeny a lelkületem és azért veszem mindig fel - hogy miért kell azt mondatni, hogy HIBÁZTATOK. Ez ugye azért esik rosszul, mert aki nem csinál semmit, az nem is hibázik (ezt most általánosságban mondom, nem személyeskedés). Aki sokmindent csinál, annak jóval nagyobb az esélye a hibázásra.

Mivel mindenki tudja, hogy kezők vagyunk mindenféle szervezési és rendezvény témában ezért sokkal jobban éreznénk magunkat, és éreznénk, hogy EGYÜTT konstruktívan haladunk előre, ha nem azt mondanád, hogy hibáztunk, hanem azt, hogy van egy jó ötleted: "ez, meg az, meg amaz, bla-bla... Esetleg a jövőben lehetne így is csinálni". A véleményed is meghallgatásra találna és mi sem éreznénk azt, hogy egy csomó mindenben HIBÁZTUNK.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 08:53:26 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.22 18:54:19
Hozzászólások: 293
Tartózkodási hely: Budapest XV.
Godzilla! :integet

Vuki írta:
A 19-ikét pedig javaslatnak szántuk. Megnéztük az on-road versenynaptárt és igy jött ki nálunk a 19. Nincs ütközés (elvileg) más versennyel. Nem erőszakoskodás.
Szintén telefonbeszélgetésünkre hivatkozva ennek állitólag csak technikai akadálya lenne. Mégpedig az, hogy van-e időmérő berendezés avagy nincs. Akkor azt az ígéretet kaptuk, hogy át lesz gondolva. Átgondolódott. Tiszta.
------------
Mint magán ember viszont szeretném megkérdezni, hogy ha netántán más futam is így járna, hogy eső miatt nem lehet megrendezni....akkor az is tolódik? Szerény véleményem szerint azt az esőnapot tartogatni kellene valami későbbi dátumhoz ha beütne valami gixer. Ha tényleg csak egy időmérő berendezés a kulcsa a versenynek... Szerintem meg lehet azt oldani valahogy. Tény, hogy van egy olyan oldala is akiket úgyhívunk versenyzők. Vajon ráérnének-e? Kérdezzük meg! :)

Mivel tanuló évről van szó ezért szerintem kis rugalmasság beleférne a versenynaptárba is. Ha arra gondolok, hogy lesz mondjuk még 2 elmaradt verseny akkor még decemberben is pótnapok lesznek.
Én nyáron jobbszeretek autókázni :)


Egy javaslat :roll:

_________________
SANWA M8
HongNor X1CR Pro
International HongNor Racing Team Hungary
GrimRC SE
sponzored by: R/C System Co.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 09:08:07 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Vuki írta:
Egy javaslat :roll:

Vuki, ez teljesen jó, ez tényleg javaslat, és jövőben biztos figyelembe is vesszük, és tanulunk a mostani helyzetből. Tehát nem neked irányult a kérésem, hanem Kopponnak, esetleg azoknak, akik a jövőben, más témával kapcsolatosan vennék észre a hibáinkat.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség