Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.03 20:36:54

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 14:53:39 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.03 22:11:37
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Bp. XV.
sk84life írta:
remélem eső nem lesz...
:!: NAGYON :!: remélem


konyorgok Ámen! konyorgok


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 15:02:47 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok.

Az RCOR egyesület vezetőivel történt megbeszélés értelmében a junius 12-i verseny elmarad.

Ennek az oka az az időjárás mely 3 napja folyamatosan áztatja a frissen elkészült új pályát. A pálya nyomvonalának anyaga változó. Több ponton agyagos föld keverékkel lett feltöltve, hengerelve mely teljesen felázott. Az időjárás előjelzés alapján esély sincs arra, hogy az eső eláll és gyors száradás következzen be. Ez a szétáztatott pálya felület teljes mértékben alkalmatlan autózásra nem hogy egy színvonalas verseny megrendezésére.
Az elmaradt verseny új időpontjára tett javaslatunk június 19-én a GrimRC pályán. Javaslatunk elfogadása az egyesület hatáskörébe tartozik.
Szíves megértéseteket köszönjük

Üdvözlettel
Thomas
GrimRC

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 15:04:55 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.17 16:24:47
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Gödöllő
:evil: :cry: :x
ez nem igaz....
19-én nemtok kimennni :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 15:07:53 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.03 22:11:37
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Bp. XV.
Akkor ráérek nyugiban összerakni a vasat:-(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 16:14:17 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
legalább 1 sörre üljünk le valahol ... már tök szabaddá tettem a 7 végét ... még az asszonyt is Lküldtem az annyáékhoz... :? :? :x


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 16:32:23 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.13 16:22:37
Hozzászólások: 1090
Tartózkodási hely: Budapest
hát sajnálom h elmarad a vereseny de én sajnos nem tudtam volna kimennnni mert biciklivel elestem és vasárnap visza kell mennem 11-kor a heimpálba! de azér kimentem volna nézelődni Üdv:Dancsó, FD

_________________
Van egy kisautóm egy szevidzs huszonöt négy eggyes
Meg van még nekem egy szevidzs iksz négyhat bik blokk
És még van egy tamijjja efszázkettőgétém
szijasztok!
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 16:35:23 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Dancsó írta:
hát sajnálom h elmarad a vereseny de én sajnos nem tudtam volna kimennnni


Nem baj Dancsó, ezt már akkor tudta mindenki, amikor megírtad, hogy jössz! :twisted:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 16:37:31 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.13 16:22:37
Hozzászólások: 1090
Tartózkodási hely: Budapest
mi??? godzi ájál már le!! ma voltam benn kötözésen!! és mondták hogy vasárnap viszakell mennem 11 re. ma tudtam meg mer ma mondták!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!4 :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

_________________
Van egy kisautóm egy szevidzs huszonöt négy eggyes
Meg van még nekem egy szevidzs iksz négyhat bik blokk
És még van egy tamijjja efszázkettőgétém
szijasztok!
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 16:38:15 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Be kellett volna csomagolni azt a pályát :eztbeszoptad dehulyevagyok hiszen úgyis új :!: ... aztán meg vasárnap kicsomagoltuk volna... :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 16:47:53 
Offline
Személyi titkár
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.05 20:50:43
Hozzászólások: 602
Tartózkodási hely: Madeira
Bsszus nláunk nemrég elállt az eső-------ez szivatás :? :x :twisted: :twisted: :cry: akár lehet hogy jó idő is lessz :roll:

Lacus

_________________
Sponsored by: UNICO MODELLSPORT
Losi 8ight 2.0
JP Racing & RB Concept Engines
Sanwa M11 DSSS Radio
Sanwa ERG-WX Servos
Proline Tires & Accesories
RB Revolution R2 Fuel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 18:01:01 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Lacus írta:
Bsszus nláunk nemrég elállt az eső-------ez szivatás :? :x :twisted: :twisted: :cry: akár lehet hogy jó idő is lessz :roll:

Lacus

Szia Lacus
Az lehet, hogy elállt és az jó. Most voltam kint és az agyagos részek olyan puhák mint a vaj. Magyarul ha leteszel rá egy autót akkor álló helyben alvázig süllyed. Ehhez legalább 1 nap kemény napos idő szükséges, hogy megszikkadjon. Tehát a legjobb kondi mellett sem lehet rámenni még min 1-2 napig. Ha ez már egy kidolgozott pálya lenne akkor esély lenne a gyorsabb száradásra. Szomorú vagyok, hogy az időjárás tartja kezében az eseményeket

Üdv
Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 19:35:17 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
probaljatok meg a chatban folytatni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 22:10:54 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Special nekem nem jó a 19., mert másnap érettségizek, és nagyon szomorú lennék ha lemaradnék egy versenyről is :!: Szerintem legyen az eddig betervezett idöponton, azaz júli. 3-adikán.

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 22:24:17 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.04.05 00:32:39
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Bp.Helikopter lakópark
Én részemrôl sajnálom.

Persze korábbi tapasztalataim alapján, mindazon felénk irányuló cseszegetések miatt nem tudom, hogy egy felázott pálya megfelelô indok-e, hiszen amikor a Kyosho Katlanra mondtuk ezt és türelmeteket kértük, akkor mindent kaptunk, csak türelmet nem. Ment keményen a stuff, kaptunk akkorákat, hogy a fal adta a másikat. Most persze ha így viselkednénk, akkor mi lennénk a parasztok. Zsolt74 most miért nem mondod hogy szintezni kellett volna, gergew miért nem irogatsz az edzés idôpontja miatt, emlékeztek? Persze ugrató miatt nem kell reklamálnotok,mert bár nem láthattuk még csak videón, de abból van elég.
Szóval nekem szilárd elhatározásom volt, hogy vasárnap minden körülmények közt menjünk versenyezni, hiszen tôlünk is ezt várta a T. tábor, és ezért dolgozott 4 munkagép péntek este a pályán, hogy igéretünknek megfelelôen biztosítani tudjuk a helyszint. A hála Gergew és Zsolt74 (a többire nem emlékszem név szerint) cseszegetése, kioktatásunk volt, ami most a jelek szerint elmarad.

Mindezek mellett persze drukkolunk a HongNor Ringnek, jó lenne, ha több efra szint? pályánk volna,amihez persze ha jól láttam, még a most elkészült pályán is kell változtatni: ugratók szélessége, állvány mérete, stb. De biztos vagyok benne, hogy idôvel ezek is elkészülnek.

Ugyanakkor szeretném a T. tagság és az RCOR vezetôség figyelmébe ajánlani, hogy esônap meghirdetése esetén a törölt verseny a futamsorozat végére ugrik, a tartalék napra, és a küzdelmek az eredeti kiírás szerinti idôpontokban, és pályákon folytatódik. Tehát nem egyéni ajánlások alapján,hanem a kiírás szerint. Az ajánlott idôben max. egy pályaavató rendezvényt lehet tartani,hogy kipróbálhassa mindenki a garázskanyart, vagy a betakart sikánt.

Üdv

Világjáró


Thomas írta:
Sziasztok.

Az RCOR egyesület vezetőivel történt megbeszélés értelmében a junius 12-i verseny elmarad.

Ennek az oka az az időjárás mely 3 napja folyamatosan áztatja a frissen elkészült új pályát. A pálya nyomvonalának anyaga változó. Több ponton agyagos föld keverékkel lett feltöltve, hengerelve mely teljesen felázott. Az időjárás előjelzés alapján esély sincs arra, hogy az eső eláll és gyors száradás következzen be. Ez a szétáztatott pálya felület teljes mértékben alkalmatlan autózásra nem hogy egy színvonalas verseny megrendezésére.
Az elmaradt verseny új időpontjára tett javaslatunk június 19-én a GrimRC pályán. Javaslatunk elfogadása az egyesület hatáskörébe tartozik.
Szíves megértéseteket köszönjük

Üdvözlettel
Thomas
GrimRC

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 22:56:50 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.12.31 16:49:49
Hozzászólások: 230
Tartózkodási hely: Bp XVI. ker
Világjáro!
Egyet tisztáznunk kell :20 éve modellezem .Lehet hogy akkor még csattogó szárnyú lepkét tologattál.Persze idézőjelbe téve.
Ne baszogass!
Hogy az időjárás közbeszólt az szerintem az égiek hibája lehet nem másoké.
A "ki kell szintezni " szöveg pusztán szakmai jellegű hozzászólás volt!
Gépi földmunkával keresem a kenyerem .
A "kiszintezés" alatt azt értem,hogy úgy kell megmunkálni egy pályát ,hogy az esővíz kifelé csurogjon,és semmiképpen ne maradjon bent a pályán.
Bármi féle munkálatba kezdek, elösször kiszintezem a területet,azaz megcsinálom a tükröt,majd elkezdem a rámbízott feladatot gyorsan,és pontosan végrehajtani.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 23:05:13 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2004.04.05 00:32:39
Hozzászólások: 33
Tartózkodási hely: Bp.Helikopter lakópark
Nem baszogatás, emlékezés arra, mikor Te kezdted. Nem szakmám a gépi földmunka, viszont amikor cikket írok, akkor többször átolvasom mit írtam, feleslegesen nem vádolok, vagy bántok valakit meg, mert írásaim mögé felelôsséggel kell állnom. És ami legfontosabb: nem felejtem el utólag, ha valakibe beleekötöttem, cseszegettem, le sem tagadom, vállalom a szavaim következményeit. Fontos: mindegyikért.

Ehhez meg úgy hiszem Te nem értesz.

üdv

világjáró

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.10 23:25:42 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.12.31 16:49:49
Hozzászólások: 230
Tartózkodási hely: Bp XVI. ker
Igenis ! A jóképeggégű ujságírók mindent meg tudnak magyarázni. :lol:
Világjáró! Te melyik kategóriába tartozol ?Aki nyílegyenesen ível a siker felé,vagy pedig csak ugatja, ill szopogatja az ujságírást?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 01:33:25 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Hi!

Zsolt74. Ez már személyeskedés ("Te melyik kategóriába tartozol ?Aki nyílegyenesen ível a siker felé,vagy pedig csak ugatja, ill szopogatja az ujságírást?"). Legyetek szívesek abbahagyni ezt, folytassátok PÜ-ben, vagy ring-ben (Tényleg. Egy kis iszapbirkózás? Most lenne rá terep is. :) ).


:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 05:47:27 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Valahol en mondjuk ertem miert irja ezt vilagjaro, ugyanis Kyosho valoban atalakitotta a palyat ketszer is eso utan. (plusz 200.000 forintocska bedobasaval....komplett foldcsere az allvany elotti teruleten, vizelvezeto arok, Ti is lattatok anno.)

es ez teny, es ezzel nehez vitatkozni.

de mindegy! mert nem kell vitatkozni!

nem ez a lenyeg, hanem hogy beszoptuk. Es igen, teljesen egyertelmu, hogy nem lesz 19.-en futam, hanem a kijelolt oktoberi (asszem) napra ugrik ez a verseny.

most reggel persze szepen sut a nap....tegnap reggel ota igy kellett volna lennie. fenebe is.

:(


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 06:48:31 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Csacsi írta:
Valahol en mondjuk ertem miert irja ezt vilagjaro, ugyanis Kyosho valoban atalakitotta a palyat ketszer is eso utan. (plusz 200.000 forintocska bedobasaval....komplett foldcsere az allvany elotti teruleten, vizelvezeto arok, Ti is lattatok anno.)

es ez teny, es ezzel nehez vitatkozni.

de mindegy! mert nem kell vitatkozni!

nem ez a lenyeg, hanem hogy beszoptuk. Es igen, teljesen egyertelmu, hogy nem lesz 19.-en futam, hanem a kijelolt oktoberi (asszem) napra ugrik ez a verseny.

most reggel persze szepen sut a nap....tegnap reggel ota igy kellett volna lennie. fenebe is.

:(
Ámen !!!!

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség