Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.05.08 14:45:46

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 09:09:38 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Én nem akarok és nem is hibáztatok senkit - a költői megjegyzés meg azért volt mert a költői megjegyzéseket nem kell megválaszolni - tiszta ügy hogy az egyesület 1 hobbyegyesület még a vezetők számára is ... tehát nem főállás ... bárcsak az lenne ... :lol: meg is pályáznám a posztok valamelyikét... és nyilván nem itt nyomogatnánk a billentyűt akkor hanem kinn valamelyik pályán a gázkart ...

A fórum szerintem arra való hogy kinyilvánithassa mindenki a véleményét, és esetleg megvitassuk azt, de ezen nincs mit megvitatni, mert ez 1 tiszta ügy jelen esetben ... elmarad ... eső mosta ... ha rugalmasabban gondolkodunk akkor meg megcsinálhattuk volna, különösebb plusszköltség nélkül ... szerintem ennyi, ezt mindenki látja...

és egyébként se kell ezt vérremenően komolyan venni ... igen Vuki valóban az ő hatáskörük a dolog tehát az van amit mondanak és kuss, én csak felszólaltam - annak érdekében hogy jól érezhesd magad te is, én is és még sokan mások akik ezekre a 7 végékre készülnek - hogy ha legközelebb ilyen vagy hasonló szitu van akkor meg lehet esetleg szervezni ezt rugalmasan. Ez mindannyiunk érdeke.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 09:12:09 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Koppon írta:
...hogy ha legközelebb ilyen vagy hasonló szitu van akkor meg lehet esetleg szervezni ezt rugalmasan. Ez mindannyiunk érdeke.


Köszönöm! Pont ezt mondom! Mennyivel jobban esik ezt hallani, mint az, hogy "a szervezési hiba, az szervezési hiba"

eljen: :integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 10:24:09 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok.

Nem hagyott nyugodni a dolog, hogy döntésünk helyes volt vagy sem. Reggel ½ 8-kor már kint voltam a pályán. Szikrázó napsütés enyhe szél és nedves fű fogadott. A pálya felülete szikkadtnak látszott. Na el.........tuk mondtam magamban. Óvatosan ráléptem és mint ha vizes szivacsra léptem volna. Puha vizes volt az egész. ¾ 10-kor jöttem el de addig nem nagyon változott semmi. Csak a szél szárította meg a füvet. Ha így marad vasárnap autózható lenne. De kérdezem én milyen verseny az ahol a pálya megismerésére edzésre egy csepp idő sem jut.
Egyet meg kell érteni.
A tegnapi napon felelősséggel dönteni kellett.
A döntés hozás alapjai a következők voltak:
Eláll e az eső vagy sem.
Ha eláll az eső akkor olyan állapotba kerül e a pálya felülete, hogy szombaton 8 órától fogadni tudja a versezőket edzésre.
Ha szombaton alkalmatlan edzésre akkor rendezhető e verseny ezen a pályán vasárnap edzés nélkül.
Gondolni kell a távolabbról érkező versenyzőkre akik több száz kilométert tesznek meg azért, hogy részt vegyenek az eseményen. Ők jártak volna a legrosszabbul prompt döntés esetén. Ez megengedhetetlen.

Így a pénteki napon délelőtt úgy döntöttem, hogy ezt a versenyt most el kell halasztani. Az RCOR vezetése is mérlegelte a körülményeket és egyetértett evvel a döntéssel.

Én kaptam a –megtisztelő- feladatot, hogy ezt a fórumon tegyem közzé. Megtörtént.

A topik végigolvasása utánn látható, hogy az RCOR egyesület a meghirdetett kupasorozatát az egyesület a szigorú menetrendje szerint folytatja. Így látható, hogy a következő verseny a terminusban meghatározott időben és helyen lesz megtartva.

Szeretném megjegyezni, hogy a GrimRC pályára több színvonalas jó nyilvános, meghívásos versenyt tervezünk melyek természetesen saját kiírás és szervezéssel kerülnek lebonyolításra.

Üdv
Thomas
GrimRC

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 11:09:12 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Egyszerűen nem értelek benneteket. Felnőtt emberek vagytok, és úgy viselkedtek, mint egy taknyos gyerek, aki nem a kedvenc fagyiját kapta. Hát kérem szépen. Hoztunk egy döntést, hogy esőnap lesz. NYUGONDJUK már bele. Mi a fene van akkor, ha szikrázó napsütés lesz mégis? Nem láttuk előre, és nem hiszem hogy emberéletek múlnának ezen. Persze megértem a csalódottságot, hiszen mindenki vártva-várt versenyéről van szó, de akkor is. Viselkedjünk már felnőtt módon. Utoljára pisis gyerek koromban hisztiztem, mert anyám nem vitt el ide, vagy oda.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 12:38:07 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Ramses írta:
Egyszerűen nem értelek benneteket. Felnőtt emberek vagytok, és úgy viselkedtek, mint egy taknyos gyerek, aki nem a kedvenc fagyiját kapta. Hát kérem szépen. Hoztunk egy döntést, hogy esőnap lesz. NYUGONDJUK már bele. Mi a fene van akkor, ha szikrázó napsütés lesz mégis? Nem láttuk előre, és nem hiszem hogy emberéletek múlnának ezen. Persze megértem a csalódottságot, hiszen mindenki vártva-várt versenyéről van szó, de akkor is. Viselkedjünk már felnőtt módon. Utoljára pisis gyerek koromban hisztiztem, mert anyám nem vitt el ide, vagy oda.

:Ramses Ramses :Ramses


Ezzel abszolút egyetértek, és világjaro személyeskedése engem pl. nem sért, inkább én szégyellem magam amiért olyanokat irtam amihez semmi jogom ugyanis egy egy porszemet nem mozditottam a Kyosho pályáért, csak használtam.

Ez csak 1 azaz egy verseny abbol a "sok" versenyböl ami nyáron megrendezésre kerül, merthogy az RCOR kupán kivül is lesznek baráti futamok az biztos!

Én egyáltalán nem tépem a szám emiatt, ugy vagyok vele hogy ami itt megy az csak mindenkinek a saját bosszankodása is, és itt vezetjük ezt le. Aki versenyezni autózni edzeni akar az menjen el Norbuékkal Gyöngyösre... elvégre ott is ugyanugy lehet autózni, akár versenyezni..

gergew

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 13:36:06 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Ebben a nagy kavalkádban nem tudom ki mit írt, de örülük neki, hogy így látod (Gergew). Mi annak örülünk, ha Ti örültök, ti pedig örüljetek annak, ha mi tudunk örülni annak, hogy Ti örültök (király). Bármit rosszul sült el, bármi nem úgy alakult, ahogy szerettük volna, egy dolgot nem tudtok/tudnak az RCOR-től (és természetesen a Kyosho Katlan, Grim RC pálya, Gyöngyösi pálya) elvenni. Elkezdődött egy versenysorozat, elindult valami MO-n, noha vannak dolgok amin javítani kell.
Olyan "szar" az élet, nem tudunk most hétvégén versenyezni....áááá....Na és akkor mi van? Lesz még alkalom, hogy megmutathassátok ki mit tud. Én tudom, hogy sokat költ mindenki erre a sportra, és szeretné megmutatni másoknak, hogy az épp legújabb szerzeménnyel ki mire képes, de értékeljük azt ami van, mert valljuk be: van "valami". Sőt. Igen is sok van.
És nem azt szeretnénk, hogy kinyaljátok a seggünket, és hogy dugjátok homokba a fejeteket. Igenis mondjátok el a véleményeteket, de ne úgy, hogy az ne bántson meg olyan embereket, akik igenis sokat tettek érte.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 14:27:06 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.02.04 13:55:12
Hozzászólások: 205
Tartózkodási hely: Budapest
Koppon írta:
.......hogy ha legközelebb ilyen vagy hasonló szitu van akkor meg lehet esetleg szervezni ezt rugalmasan. Ez mindannyiunk érdeke.


Szerintem lehetett volna máshogy szervezni a hétvégi versenyt, de már leírtam hogy hogyan.

Tisztán látszott más szerda este hogy az aső nem fog elálni és a Grim pálya nem lessze használható a hétvégén (a Kyosho katlannal együtt.). Lehetett volna még akkor szervezni a dolgon 1-et és esetleg Gyöngyösre rakni a mostani fordulót. Ez nem történt meg, így elmarad a mostani forduló. Az pedig hogy tartsák meg a rendezők jövő héten az elmaradt versenyt az szerintem nem nagyon járható, mert azért van a versenynaptár, hogy ne ugráltasson és szervezzen keresztbe senki senkinek, nembeszélve arról, hogy csak így lehet tervezni az egyébb programokat. Persze akinek se kutyája se macskája az könnyen veszi a dolgot.

Reméljük az elkövetkezendő időkben nem lesz verseny elhalasztás mert csak 1 eső nap van.

_________________
Üdv.

Gyula akit nem zártak ki mint Tomi Tomit csak Stop And Go-t kapott.
Aki a mai napon (2005-10-06) tiszteletbeli VSZK tagi címet kapott.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 15:00:39 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.06.10 06:43:15
Hozzászólások: 5
Tartózkodási hely: Budapest IV.
Hi!

Most jöttem haza pályáról(15:30) még mindig szivacs jellegű.
Szerintem még vagy két száraz nap kéne neki hogy használható :evil:
legyen. szerintem..
Igy egy pillanat alatt malomkő nagyságú lenne a kerék és +2kg az autó. ;)

_________________
Udv:
.... __/ \__
.... ~O-O~
ooO--"--Ooo
Szabó Tibor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 15:39:53 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Sok felvetés hangzott el az uraktól bár semmi konkrét sajnos csak sugallatok.
Én arra kérem mindazokat akik ennyi tehetséggel vannak megáldva és úgy érzik ezt lehet jobban többet másként tegyék meg, hogy belépnek az egyesületbe vagy megkeresnek benünket személyesen.
Keresünk olyan embert aki megalapozottan és határozottan tud úgy dönteni bármiben is ami 50-100 embernek egyformán ínyére lesz.
Sőt tovább megyek és szívesen átadom a gyeplőt és ámúlva nézem miként tehettem volna jobban szebben okosabban.
Tehát urak tökös legények itt a kiválló alkalom a nagy lehetőség nem csak a fórum keretei között megmutatni mit tudtok átadom a lehetőséget.

Végezetül csak egyetlen kérésem lenne mindenkihez.
Ha mindneki kellően megkritizálta megköpködte azt ami számára nem optimális akkor szálljon mindenki magába és egy kis relax után ne essen nehezére senkinek azt mondndani köszönjük Kyosho, GrimRC, Labali és csapata Gyöngyös ring, RCOR stb.
Csak azért mondom nektek ezt okos értelmes urak ha a fent felsorolt emberek nem tettek volna értetek akkor nem tudnátok hol és min köpködni megvéleményezni és mindenek elött a legfontosabb MODELLEZNI!!!!!!!!!!!!


Köszönöm a figyelmet.
Mindenkinek további kellemes hétvégét

UI.Mennyire rossz döntés!? csepelen például új szépen neki eredt az eső.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 16:13:12 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.03 22:11:37
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Bp. XV.
Gyerekek! RC-sek!

Én ugyan majd 1 évet kihagytam az RCOR világából, de akkor ez egy barátokból, értelmes emberekből álló csapat vol.
Én ezekhez az emberekhez jöttem vissza, mert találtam értelmet a cselekedeteikben, mondandójukban.
Meg kell, hogy mondjam, CSALÓDTAM.
Most is itt vannak közöttünk, és ahogy nézem, háttérbe szorultak, és frusztráltak azok miatt, akik csak köpködnek, de nem tesznek semmit, mivel így minden a nyakukba zúdul! (akinek nem inge, természetesen ne vegye magára)

Remélem mindenki, akire vonatkozik, az elgondolkodik!
És remélem, hogy a barátokat továbbra is barátaimnak tekinthetem.

u.i.: Elnézést, ha ez valakit bánt, de mint említettem, "Akinek nem inge...."


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.11 16:18:55 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Thomas írta:
Sziasztok.

Nem hagyott nyugodni a dolog, hogy döntésünk helyes volt vagy sem.



helyes döntés volt, mert semmi szükség rá hogy az 1 heti munkátokat összetúrjuk a semmiért... az agyagos talaj nem szárad ki 5 perc alatt .... ez 1 értelmü. (Nem beszélve a versenyzők plusszköltségeiről (csapágyak).)

Remélem nem veszi egyik RCOR vezetői tag sem magára a részemről elhangzottakat, hiszen személyükre vonatkozólag semmi kivetnivalót nem találok, csupán konstruktív javaslattal próbáltam előállni a tanulság kedvéért, a köz javára, s remélem nem is túl pofátlan hangnemben (hiszem közöm nincs a dolgaitokhoz, mivel nem vagyok tag sem). Ugy gondoltam ez a fórum - mint minden fórum - a kultúrált véleménnyilvánitást és információcserét szolgálja.

Ha nem igy van kérem törölni a profilomat az összes hozzászólással 1 ütt, és megpróbálom levonni az eset tanulságait, vagy csak küldjetek 1 egyszavas pü-t (kuss) :lol: .


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.12 21:12:22 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Koppon, csak mer utallak:

Kuss, lépj be az egyesuletbe ! :)))))


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.12 21:43:32 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Csacsi írta:
Koppon, csak mer utallak:

Kuss, lépj be az egyesuletbe ! :)))))


:nyelv beee, nem lépek beee azése :nyelv

:idea: inkább okoskodok a háttérből :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.13 07:58:47 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.04.03 22:11:37
Hozzászólások: 235
Tartózkodási hely: Bp. XV.
Koppon írta:
Csacsi írta:
Koppon, csak mer utallak:

Kuss, lépj be az egyesuletbe ! :)))))


:nyelv beee, nem lépek beee azése :nyelv

:idea: inkább okoskodok a háttérből :lol: :lol:


én visztont belépek, de csak jövő hó elején :nyelv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.14 19:38:33 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.13 16:22:37
Hozzászólások: 1090
Tartózkodási hely: Budapest
szerintem hülye kérdeés amit kérdezek de ott is lehet majd szombaton gyakorolni??

_________________
Van egy kisautóm egy szevidzs huszonöt négy eggyes
Meg van még nekem egy szevidzs iksz négyhat bik blokk
És még van egy tamijjja efszázkettőgétém
szijasztok!
:D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 16:11:40 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Minden jó alaposan meg van beszélve...

...és mikor lesz a verseny
:?: :?: :?:

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 16:36:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
http://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?t=2398 -> Edzes lehetosegek
http://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?t=2014&start=0&postdays=0&postorder=desc&highlight= -> verseny naptar. Bar beismerem ez a topic kicsit zavaros lett.


Tehat kov. verseny:
2005.07.03. - 3. futam - Kyosho RC Katlan (azert 3. mert a Grim palyas masodik az esonapra csuszott, azaz oktober)
Edzes a versenyig:
Junius 25 1000 HUFert, ha nem Kyosho autod van
Julius 02 verseny elotti napon, ingyen


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 18:54:35 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
pajzi írta:
1000 HUFert


Amit levásárolhatsz a Kyosho World-ben :!: :lol:

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.06.17 22:02:26 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
gergew írta:
pajzi írta:
1000 HUFert


Amit levásárolhatsz a Kyosho World-ben :!: :lol:


Igaz, ezt kifelejtettem, bocsanat. :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 99 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség