Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 16:25:34

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 412 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.16 01:37:50 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves Norbi!

Igen így is le lehet írni a futamcserével kapcsolatos történéseket. Mindenesetre a tényeken semmit nem változtat. Te nem adtál lehetőséget a cserére, és erről engem egyértelműen tájékoztattál, ahogy azt a korábbiakban leírtam. Az sem érdekelt, ha a Fagyi így akár nem rendez versenyt. Ha kell, eskü alatt is megerősítem.

A hozzászólásod többi részével kapcsolatban. Várható volt már a lemondásod. Te már hetekkel, talán hónapokkal ezelőtt eldöntötted, hogy kiszálsz az RCOR kupából, és a háttérben szervezkedve, már több lépést tettél abba az irányba, hogy ezt a méltán népszerű sorozatot, teljesen eltöröld. Valamint feldarabold a jelenlegi Off-Road mezőnyt, és saját hasznodra fordítsd ezt a helyzetet.
Tisztességesebb lett volna, ezt szemtől szembe közölni, és nem megvárni azt a helyzetet mikor magadat mártírként feltüntetve léphetsz ki a szövetségből.

Mindenesetre köszönöm a rengeteg kapott segítséget, melyeket egyébként azt hiszem minden estben a nevezési díjaitok mérséklésében vagy teljes eltörlésével, ha csak kis mértékben is, de honorálni tudtam, úgy neked, mint társaidnak is. Ennyire tellett, remélem nem sértettem meg vele senkit.

Sikerült egy komoly lépést tennetek a hazai Off-Road modellezők mezőnyének tovább darabolásában.

Egy biztos én nem erőszakoltam rátok egy futamot sem. MB-t is rendezhettetek volna. Nektek-neked kellett az RCOR futam, másról hallani sem akartál, és nem is rendeztél mást az idén.

Tudod más pályák is szívesen rendeztek volna (Budakeszi, Lajosmizse). Mindkettő felkeresett, de gondoltam azok érdemlik, akik járnak a futamainkra, és hosszú távon lehet építeni rájuk. A versenynaptárt közösen készítettük, akkor semmi kifogást nem találtál benne.

Bejelentésedet megértettem és tudomásul vettem. Nyugodtan megmondhattad volna szombaton is, ha már a pénteki megbeszélésre el sem jöttél. Mi a Rockoval ott voltunk, a megbeszélt helyen és időpontban. Szemtől-szembe gerincesebb lett volna, hidd el.
Na nem baj, így legalább most túl vagy rajta!

Sok sikert kívánok nektek a jövőben.
Üdvözlettel:
Fally György
RCOR Elnök

ui.: külön köszönet a bográcsos ételért. Remélem nekünk, Apajiaknak sem kell szégyenkeznie, mert modellezős pályafutásom alatt sehol sem láttak annyi modellezőt vendégül, mint az Apaji pályán.

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.16 08:52:17 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.12 06:53:37
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Veszprém
Kedves Gyuri,

Senkit nem szeretnék elszámoltatni, elverni a port meg pláne nem. A pálya/versenyidőpont cserét nagyon egyszerűnek gondolom. Volt egy helyzet ami megbeszélést kívánt, a megbeszélést követően született egy megállapodás. Hát ennyi. Ha bárkit ezzel kapcsolatban sérelem, hátrányos megkülönböztetés stb. ért akkor azt ott helyben kellet volna megosztani az érintettekkel, nem hónapokkal később egy olyan vitában érvként használni, amely vitához a hivatkozott esetnek szerintem továbbra sincs köze.

Kérdésem tehát még mindig az - bár Norbival váltott írásaitokat olvasva ez már lehet, hogy csak költői kérdés -, hogy egy általános megállapításra - Gábor nem nevezett meg pályát - miért nem általános reakció érkezett válaszként? Miért volt fontos belénk rúgni?

Ha csak annyit írtál volna, mint amennyit a nekem írt válaszleveledben írtál: "Azt hiszem minden tőlem telhető segítséget megadtam a „baráti” pályáknak, ahhoz, hogy sikeres legyen a rendezvényük." bőven elegendő lett volna elsőre is. Szerintem ezt nem lehet elvitatni tőled, ezért teljesen szükségtelennek és bántónak érzem, hogy mindezt célzottan egy olyan esettel támogatod meg ami minket - egyoldalúan és továbbra is tartom igazságtalanul - rossz fényben tüntet fel. Összegezve, attól nem lesz szebb a menyasszony, ha azt bizonygatjuk, hogy mások meg rondábbak.
Azt gondolom az idén egy remek versenysorozaton vagyunk túl, ahol kiváló pályákon versenyezhettünk, amely sikerre az RCOR elnökeként méltán lehetsz büszke, azokkal a pálya tulajdonosokkal, szervezőkkel együtt, akik mindehhez - rengeteg befektetett munkával - hozzá tudtak tenni. Csapatmunka volt! Véleményem szerint ezt kell leírni, nem lezárt eseményeket, megoldott konfliktus helyzeteket felhánytorgatni, azokon az idő már túlhaladt.
Ezt a témát természetesen telefonon is megbeszélhettük volna, de mivel itt indult a fórumon ezért úgy éreztem itt kell rá reagálni és itt is kell befejezni.

Üdv:
Jani

_________________
Traxxas Slash 4X4 Ultimate
Team Durango DESC410R
Leopard 3800KV
Toro SCT 120A
Sanwa MT4
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.16 13:03:06 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Sosem mondtam, hogy hibátlan vagyok. Úgy tűnik, ebben a világban viszont csak én tehetek mindenről, ami rossz. Rajtam kívül mindenki más tökéletes.

Teret adtam, neki, hogy adjatok nekem hideget-meleget, nem töröltem a hozzászólásokat, kivéve Pásztor Gábor utolsó írásait. De azt is jeleztem is előre, mivel ő is kapott rendesen lehetőséget. Két igen hosszú és részletes írása most is olvasható gonosz tetteimről. A töröltek gyakorlatilag ugyanazt tartalmazták, mint az első kettő, azzal a fenyegetéssel megtűzdelve, hogy a történetet más fórumokon és kör email-ekben továbbra is terjeszteni fogja.

Ezúton kérek mindenkitől elnézést, akit megbántottam volna. Nem állt szándékomban. Ez érvényes, még Pásztor Gáborra is.
Bízom benne, hogy más is követi példámat és dob egy pár sort, amennyiben úgy érzi, túl lőtt a célon, és a célja a béke megteremtése.

Kérem, ezután folyjék a kommunikáció arról, amiért is létre lett hozva, ez a fórum, topik és kupasorozat.

Mindenkinek, további jó, és eredményes modellezős életet kívánok.

Megértéseteket köszönöm!
Üdvözlettel:
Fally György
RCOR Elnök

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.17 07:57:50 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
F_Gyuri írta:
Tisztelet Modellezők!

A 2013-as RCOR kupa összesített díjátadójának a szervezését megkezdtem. A díjak hamarosan készülnek, az összesítés Szabadkai Lacinak köszönhetően hamarosan elkészül.
Engedjétek meg, hogy ezúton köszönjem meg mindenkinek, aki segített abban, hogy idén is megvalósuljon ez a versenysorozat. Külön köszönet azoknak a pályáknak, akik helyszínt adtak a sorozat öt fordulójának.

A díjátadó időpontja: 2013.október 25. péntek 18:00-tól 24:00-ig.

Helyszín: Trófea Grill Étterem Óbuda http://www.trofeagrill.com/slide-hu.html#!/slice-five/


Az étterem, ami már a századfordulón is fogadta a budapesti polgárokat, most különleges szolgáltatásokkal várja Önöket! Varázslatos svédasztalt állítottak fel, amelyről:
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat, több mint 100 féle ételből és italból!
Használja ki a svédasztalos rendszer előnyeit és válogasson saját ízlése szerint a különböző ínyencségek között. Bőséges kínálatunkban a hideg és meleg előételektől kezdve, főételek sokaságán át a desszertig számtalan fogás megtalálható. A hagyományos magyaros ételek kedvelői éppúgy megtalálják kedvenceiket, mint a reformkonyha hívei és a vegetáriánusok. A svédasztal részeként tizenkét különböző pácban friss nyers hús és zöldségek találhatóak, amelyeket szakácsaink az Ön választása alapján látványkonyhánkban készítenek el.
Kérjük, ne felejtse el, hogy az ár tartalmazza a következő italokat is: száraz és édes pezsgő, folyó bor, csapolt világos és barna sör, szénsavas és szénsavmentes üdítő italok, ásványvíz és kávé!



Kérek minden olyan modellezőt, aki részt kíván venni a rendezvényen az, adja le nevezését az RCOR oldalán http://nevezes.rcoffroad.hu/versenyek.php

Mivel az idő nagyon szűkős ezért kérem, hogy mindenki legkésőbb 2013. október 20.-án vasárnap 24:00-ig adja le jelentkezését. Kérem, a megjegyzés rovatban, pontosan megjelölni, hogy sajátmagán kívül, plusz hány fővel érkezik a jelentkező. Kérem legyetek pontosak a létszámmal, mert eddig minden esetben teltház volt, és így nem igazán tudunk helyet biztosítani, azok számára, kik nem jelezték előre részvételi szándékukat.

Továbbá kérem, hogy a szűkős határidőre való tekintettel mindenki értesítse modellező társait az eseményről és a részvételi feltételekről.

Nekem legkésőbb okt. 21.-én hétfőn be kell fizetnem 30% előleget. Melytől visszalépni már nem lesz lehetőség.

Ezért kérem, hogy mindenki komolyan vegye a jelentkezését, mert amennyiben regisztrált, az már a nevezések lezárta után nem módosítható, fizetnie kell akkor is, ha mégsem jön.

A péntek eseti vacsora 5 500 Ft/ fő, mely tartalmazza a fentebb olvasható ínyencségek és italok korlátlan fogyasztását. Ezt a díj teljes mértékben az étterem kasszájában landol.


ui:

Amennyiben valaki a fent részletezett tételeken kívül más fogyaszt (pl. tömény italt) az saját maga kell, hogy rendezze rendelését.
Mindenkit szeretettel várunk!

Üdvözlettel:

Fally György

Végezetül néhány kép korábbi díjátadókról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.17 14:44:42 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tisztelt Modellezők, Versenytársak!

Örömmel tapasztalom, hogy egyre nagyobb számban regisztráltok, a 25.-én megtartandó ünnepélyes díjátadóra.
Norbinak ugyan már jeleztem, de szeretném megosztani másokkal is a lentieket, akit esetlegesen érint a témakőr.

Amennyiben úgy jelentkezik valaki, hogy vacsorát nem kér, úgy annak nem tudom garantálni, hogy be is engedik az étterembe. Mivel, itt minden egyes vendég után fizetni kell, mert nem tudnak a „csak jövök és megyek” vendégek mellé egy-egy alkalmazottat állítani, hogy ellenőrizhessék, hagy valóban nem fogyasztott semmi. Továbbá, telt ház esetén széket sem tudnak biztosítani a számukra.
Kérem mindenkinek a megértését. Jelzem, én elhiszek bármit, a fent leírtak az étterem álláspontja. Ezelőtt két évvel is volt ilyen jellegű probléma, és fizetéskor a végén akadt belőle kellemetlenség gazdagon. Ezért kérem, hogy aki nem kíván fogyasztani és értelemszerűen így fizetni sem, az intézze saját magának (az étterem elérhetősége http://www.trofeagrill.com/slide-hu.html#!/slice-five/ ), hogy beengedjék a kívánt időpontban. Nekem személy szerint lesz éppen elég elfoglaltságom, nem hiszem, hogy ilyen jellegű kívánságokra maradna kapacitás.

Amennyiben valaki nem tud jönni, és szeretné megkapni a díját, az kérem, jelezze, hogy milyen úton gondolta az átvételt. Ezt a visszajelzést is a nevezési határidő lejártáig kérem, ide a topikba.

Vasárnap 24:00-ig van lehetőség, ilyen vagy olyan módon jelentkezni. Akik jelentkeznek, azoknak foglalom a helyét és kifizetem az előleget hétfőn. Jelzem, vissza nem adnak pénzt, ha valaki meggondolja magát. A „nem kérek vacsorát” státuszban lévőknek nem tudok garantálni semmit. Illetve azt sem tudom megígérni, hogy ha valaki előzetes jelentkezés nélkül érkezik, akkor lesz helye, hisz teltház esetén őt sincs hova ültetni.

Aki nem jön és esetleg nem is jelzi, hogy milyen módon kívánja átvenni a díját, azoknak nem készíttetem el a trófeát, hiszen azért nem költöm a pénzt, hogy a kukába kössön ki a névre elkészíttetett díj.

Kérem a fentiek figyelembe vételét, különösen a jelentkezési határidő betartását.

Megértéseteket köszönöm!

Sporttársi üdvözlettel:
Fally Gyögy

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.17 15:45:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Üdv!

Felhívtam az éttermet, és megoldható a bejutás. Érkezéskor jelezzük, hogy mi nem fogyasztunk, ezt a pincérekkel közlik.

A díjat szeretnénk át venni (Gyuri: emailben jeleztem kikről van szó), és verseny társainkat is meg tisztelni azzal, hogy meg tapsoljuk őket.

Norbi

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.17 16:32:47 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2008.08.05 12:40:49
Hozzászólások: 90
Tartózkodási hely: tököl
Szia Gyuri!

Sajnos nem tudok elmenni a díjátadóra,mert este 8-ig dolgozom.
Az én díjamat a díjátadón Pakot János venné át.
Légyszíves neki add oda köszönöm.

Üdv Csaba.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.18 21:27:40 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2010.11.03 21:12:01
Hozzászólások: 86
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Pár kép a Bödögei versenyről:

http://rcpilot.hu/gall/auto/271/20131018210328/hobo_ring.html


Üdv.

_________________
Team Durango DEX408
HobbyWing, Leopard 4065
Futaba
Fitech 5617 HV
Louise Tires
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.27 20:25:24 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2012.08.12 22:32:08
Hozzászólások: 24
Sziasztok !

Akinek van a díjátadóról képe meg tudná osztani. Ja és a FAGYI STÚDIÓ által készített új filmet is. konyorgok

Köszönöm


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.11.05 13:59:54 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.11.22 17:46:01 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2010.11.10 09:47:58
Hozzászólások: 19
Tartózkodási hely: Pápa
Sziasztok!

DVD-k Fagyinál :)
Amíg nem ér el hozzátok, íme egy kis ízelítő:


Jó szórakozást!

_________________
Rólatok Nektek: ez a magicDVDstudio


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.11.25 09:40:42 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2007.11.20 18:03:29
Hozzászólások: 195
SZIASZTOK!

Nálam vannak a dvd December 7. kén az Arénában átvehetők!
Ha ott nem megfelelő akkor kérem jelezétek felém és megoldjuk máskép!

Üdv! Fagyi

_________________
MUGEN MBX6 M-SPEC
TEAM DURANGO DESC410R
TEAM DURANGO DEX210
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 412 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség