Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 11:27:34

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 412 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.13 09:29:17 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.07.20 16:18:41
Hozzászólások: 48
Sziasztok
Nagyon jó nap volt !
Nagyon jól éreztem magam !
A pálya az király volt !
:-D

_________________
Kép
Traxxas Revo 3.3
Align,Savox,Novarossi,
Mugen mbx6R


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.13 10:23:52 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2010.08.19 09:55:41
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Budapest XIII.
Srácok, nagyon örülök, hogy az eredetileg tervezett időpontban elmosta a természet a futamot, így most részt vehettem rajta.
A pálya élvezetes nyomvonalú volt, jónéhány trükkös elemmel (az látszik, hogy a célegyenes végén a palánkot majd meg kell erősíteni :kinyirlak :-D ) bár a truggysok számára lehet, hogy túl nehéz volt előzni rajta. A talaj talán a legjobb, amin mentem, szépen megőrizte az állapotát a nap végéig. A reggelre leesett víz miatti pánikot a rengeteg fűréspor és a sok munka szerencsére kiválóan megoldotta, jól megszerveztétek.
Gratula!

_________________
Losi TEN-SCTE-Castle SCT-Futaba 3PKS
Losi 8ight 2.0 EU-Nosram F8-Futaba 3PKS


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.13 12:46:35 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2011.03.02 16:44:34
Hozzászólások: 106
Gratulálok a Pápai csapatnak nagyon remek pályát csináltak!
Jó volt a tegnapi verseny jól éreztem magam.
Remélem még sokat mehetünk rajt.

Le a kalappal srácok! eljen:

_________________
Team Durango DNX408
Novarossi 4Plus-BTT
Savox 1256
Szerencse :)
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.13 13:41:57 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2012.06.24 11:56:53
Hozzászólások: 2
Sziasztok!! köszönet a jó pályáért és versenyért a PAME-Rc tagjainak !! eljen:
    magasra tettétek a mércét mindenkinek a köv. szezonra
    hurra és ami a legjobb senki nem távozott üres kézzel,az emléklap tuti ötlet velem együtt mindenkinek örök emlék marad! hurra
:integet Petya


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.14 04:59:13 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.04.06 17:42:46
Hozzászólások: 154
SZIASZTOK!!!

ÓRIÁSI KÖSZÖNET ÁRPI BÁCSINAK / polg.m / és MINDENKINEK akik segitettek a Pályát versenyre alkalmassá tenni NÉLKÜLETEK NEM SIKERÜLT VOLNA!!!


KÖSZÖNJÜK!!!!!!


Nagyon örülünk hogy mindenkinek teszett a verseny a Pálya!!! Gratulálunk mindenkinek az eredményéhez!!! Videok és Képek lassan már készülnek !!!!

REMÉLJÜK JÖVŐRE MÉG TÖBBEN LESZÜNK !!!!!

ÜDV KETYE PAMERC.hu

_________________
PINK-DURANGO DNX 408T


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.14 08:01:14 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Üdv!

Szép munka volt, hogy ilyen színvonal/ár/energia arányban ide rittyentették a Pápai modellezők ezt a pályát. Mindegyikőtök meg veregetheti a vállát, a többit már meg kaptátok tőlünk. esedezem

Szinte biztos vagyok benne, hogy jövőre ez csak még tovább fog fejlődni, és még jobb lesz. Őszintén meg mondva, csak úgy egyedül autózva is szívesen le fogom tenni nálatok az autót egy egy alkalommal a pályára, mert jó rajta menni.

Mindenkinek gratulálok az éves összesített eredményekhez. Jó volt versenyezni veletek.
:integet

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.14 08:08:47 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.04.06 17:42:46
Hozzászólások: 154
Pár izgalmas pillanat, pár előzetes fotó a Pápai futamról!


Csatolmányok:
14_01.JPG
14_01.JPG [ 158.66 KiB | Megtekintve 11170 alkalommal. ]
11_01.JPG
11_01.JPG [ 171.02 KiB | Megtekintve 11170 alkalommal. ]
7_01.JPG
7_01.JPG [ 203.2 KiB | Megtekintve 11170 alkalommal. ]
5_01.JPG
5_01.JPG [ 183.67 KiB | Megtekintve 11170 alkalommal. ]
4_01.JPG
4_01.JPG [ 209.75 KiB | Megtekintve 11170 alkalommal. ]
1_01.JPG
1_01.JPG [ 199.09 KiB | Megtekintve 11170 alkalommal. ]

_________________
PINK-DURANGO DNX 408T
Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.14 12:58:00 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.07.20 16:18:41
Hozzászólások: 48
köszi ketye !! :-D :-D

vá !! vigyáz jön a revo ! :-D :-D

_________________
Kép
Traxxas Revo 3.3
Align,Savox,Novarossi,
Mugen mbx6R


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.14 16:09:31 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
Először is gratulálok a szervezőknek, nagyon komoly pályát dobtak össze!
Iszonyatosan jó volt rajta autózni, nagyon tetszett a ritmusa.
Az emléklap meg csak hab volt a tortán, szóval kösz mindent!

Én sem örülök neki, hogy a sok pozitív hangulatú hozzászólás után egy kicsit el kell rontanom a hangulatot, de úgy érzem, hogy egy-két dologról beszélni, írni kell!
Ennek semmi köze a pályához, sem a szervezőkhöz, még a pályabírókhoz sem.

Egyetlen emberhez van köze, akivel szemben úgy érzem, mindent megpróbáltam, hogy normalizálódjon a viszonyom, de be kell látnom, hogy teljesen esélytelen.

Az egész történet a 2012-2013-as téli szezonban kezdődött (szerintem).
Azon belül is az egyetlen téli versenyen, amin elindultam. :-D A rövid történet annyi, hogy épp eme úriember futama alatt végeztem segítői feladataimat a pálya bal alsó sarkában, amikor is a pályán lévő autók közül az egyik autó a pálya jobb felső részén elkezdett visítani.
Ez elterelte a figyelmemet, és sajnos eme úriember pont nálam dobta el az autót, amit így nem vettem észre mindaddig, amíg le nem kiabált nekem. Én vettem a lapot és vágtam egyből, hogy hibáztam, így egyből fel is szóltam, hogy „bocs”.

Azt hittem, hogy ezzel le van rendezve, mivel ez szerintem minden egyes futamon előforduló dolog. Azt azért hozzá kell tenni, hogy nálam jobban szerintem soha, senki nem törte magát azon, bármikor is voltam segítő, hogy jól és gyorsan odaérjek a felborult autókért.
Szóval azt hittem, hogy le van rendezve a dolog, de nem. Eme sporttárs lejőve az emelvényről a legnagyobb megdöbbenésemre elvörösödött fejjel nekem rontott, hogy számon kérjen a hibám miatt. Elsőnek köpni nyelni nem tudtam, de aztán felvettem az idegbeteg ritmusát és persze visszaszóltam neki, hogy vegyen vissza. Mert ugye hogy jön ő ahhoz, hogy ott 40 ember előtt úgy beszéljen velem maximum 5 másodperc miatt????
Pont ő, aki mindig hangoztatja, hogy hány éve űzi az ipart, meg, hogy a szabályokat be kell tartani, illetve, ami itt lényeges és minden futam előtt elhangzik:
„hogy a segítőkkel normálisan kell beszélni minden körülmények között, különben….”
Na itt nem volt különben, nem volt semmi, mert Ő az, aki…
Harry Potteresen: TUDJUKKI :-D

Szóval szerintem innen indult a mi „baráti viszonyunk”.

Később, a 2013-as nyári szezon alatt aztán szinte minden versenyre jutott ebből az oda-vissza beszólogatásokból. Volt keményebb stílusú, volt lightosabb, de az biztos, hogy Ő minden versenyen főszerepet játszott bennük. Többnyire engem talált meg, de sokszor volt (nagy megkönnyebbülésemre), hogy mással akasztotta össze a bajuszát! :-D

Ami viszont a szombati, homokbödögei versenyen történt, az a legalja volt a részéről!
Arra rájött mindenki E-buggyban, hogy, ha zöld autót lát a maga közelében a pályán, akkor ott érdemes nagyon észnél lennie, mert nem lesz egyszerű a szitu. Ez szinte már mindenkiben benne van tudat alatt esküszöm. Van olyan pl. aki hangosan ordít neki, hogy figyelj, mert körözni foglak.
Én is így tettem szombaton, igyekeztem mindig különös figyelmet fordítani rá. Az első döntőben elég sokat autóztam mögötte, mire külső íven meg tudtam előzni, de aztán sikerült neki egy nyél gázzal a következő kanyarban (pici huplival ellátott balos visszafordítóban) kilöknie a poros ívre. Persze NEM VÁRT BE! Én magamon is csodálkozva nyeltem egyet és nem szóltam. Gondoltam jó lesz ez még későbbre. :-D

A második döntőben a jobb felső sikános részre az egyenesből megérkezve lökött ki egy zöld autó, ahol ugye teljesen esélytelen előzni. Én azt hittem, hogy Szántó Dani volt, amit jeleztem is neki a futam végén, hogy "legközelebb nem így kellene", amire ő jelezte, hogy nem ő volt. Akkor ismét nyeltem és nem mentem tovább az igazi tetteshez.

Na a harmadik döntőben jött az a dolog, amire azt mondom, hogy minden határon túlment!
Eséllyel az összetett 3. helyért és botrányos jó tapadással (köszönet Kosina Petinek a gumáért) vágtam neki.
Magamhoz képest nagyon jól ment és éreztem, hogy ebből bármi lehet.
Hát lett is! :-D
A célegyenes előtti két ugratót megugorva tiszta volt előttem a pálya, húztam is neki, ahogy csak tudtam, majd az a bizonyos zöld autó valahonnan a büfétől nyíl egyenes behajtott a pályára és telibe vert. Meglátva, hogy ismét eme úriembernek sikerült enyhe túlzással immáron az egész évemet a kukába dobnia, elszakadt a cérna és beszóltam neki, hogy:
„ésszel gyere már vissza a pályára b@zdm.g!”
Ezt hallottam, hogy az átlagosnál érzékenyebb lelkivilágával zokon vett, és elkezdett puffogni.
Próbáltam a versenyre figyelni, hátha nincs még veszve minden, de azért hallottam, hogy nem hagyja abban.
Na ezután jött az a szitu, ami nálam egy életre kiverte a biztosítékot nála.
Sunyi módon a versenybíró Fagyinak hátat fordítva odasomfordált mellém az emelvényen és elkezdett szapulni! Mondtam neki, hogy menjen onnan és hagyjon békén, erre
ELKEZDTE SZÁNDÉKOSAN LÖKDÖSNI A KORMÁNYZÓ JOBB KEZEMET!!!
(több tanú is van rá)
A versenyemnek ezzel végleg pontot téve a végére persze.

Na ekkor mondtam neki mindent, ami csak eszembe jutott és még most sem bántam meg és nem is fogom.
Ez egy olyan tett volt a részéről, amit szerintem a földkerekségen soha, semmilyen körülmények között, egyetlen modellező sem tett volna meg a másikkal.
Hát Ő megtette!

Nem tudom, hogy mi volt az oka ennek, és mi az oka annak, hogy minden versenyen összeveszik valakivel.
Talán az, hogy Ő az RCOR elnöke, de senki nem tiszteli, vagy az, hogy baráti társaságok összefogva színvonalasabb pályákat dobnak össze kicsi pénzekből, mint maga az egyesület, vagy szimplán otthonról hozott feszkó?
Nem tudom, de nem is érdekel, mert mindenkinek meg van a baja.

Azt nem tudom, hogy ennek a levélnek mi lesz a folytatása, lehet ki leszek tiltva, vagy csak gyorsan le lesz törölve, de a lényeg, hogy itt tartunk, hogy ilyenek történnek meg egy szimpla B@zdm.eg miatt, ami egyébként kb. 3 másodpercenként hangzik el egy versenyen.

Ezen is túl lehetne lépni, de az a nagyon súlyos, hogy mindezt a hazai Off-Road modellezés első embere (legalábbis szerintem ezt hiszi magáról) tette!
Az biztos, hogy erősen elgondolkoztam azon, hogyan tovább. Egy biztos, nem sok kedvem van ilyen körülmények között autózni, de majd meglátjuk.

Az is biztos, hogy én sem vagyok szent, nekem is szállt már el az agyam, de szerintem mindig észre vettem magam, és legalább elnézést kértem, vagy beismertem, ha én hibáztam.
De egy ilyen szándékos, és gusztustalan dolgot tenni, háááát….., nem semmi.

Még egyszer bocsi a pápaiaktól, hogy ez a fullos verseny után (még ezek után is nagyon örültem, hogy ott lehettem, nagyon zsír volt) :-D ilyen lehúzó voltam, de ez van.
Szerintem ez mellet nem lehet csak úgy elmenni.

_________________
Team Durango DEX408 / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Team Losi 8ight-e 2.0 EU / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Traxxas Slash 4x4
Sanwa M11X


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.14 19:23:47 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves Gábor!

Nem is mentél el mellette, csak rajtam múlott, hogy nem verekedtél, erre is több tanú van.
Simán többször is közölted, hogy még egy szó, hogy bevered a képemet, mindezt tetted az emelvényen többször illetve úton arról lefelé is. Valahogy ez kimaradt az igazságról, és végtelen toleranciádról szóló írásodból.

Ennyit a béketűrésedről, etikádról.

Az írásod többi részét nem kommentálom, mert elég egyoldalú szemszögből vetítetted, a történteket.
Azt leírnám, hogy a b....g-ekből, a barátaidon kívül, a verseny során kapott mindenki gazdagon, tőled és a melletted álló barátodtól is (a másik vitában ő volt a főszereplő). Érdekes módon, sem nekem sem másnak (kettőtökön kívül) egyetlen mocsok trágár szó sem hagyta el a száját az egész nap folyamán, az ominózus utolsó futamig. A nyitást akkor is te produkáltad és nem is akartad abba hagyni, azért mentem oda hozzád. Nem vagy te felruházva semmilyen extra joggal, hogy napi több b…-gel és egyéb trágársággal minősítsd, versenyző társaid teljesítményét.
Ha csöndben maradtál volna, akkor semmilyen probléma nem lett volna. A pályákon elkövetett hibák szankcionálására a versenybíró dolga lett volna és nem a te trágár szád.
Édesanyád biztosan nem erre tanított, de akármit is mond neked az ember, te tévedhetetlennek érzed magad. Neked egyszerűen csak igazad lehet, ha hátulról leversz a levegőben és nem vársz meg, vagy mocskolódsz az egész futam folyamán. Úgy gondolod neked mindezt szabad. (Hát tájékoztatlak, hogy nem).

Ha már tájékoztatást nyújtottál a nyilvánosságnak arról, hogy bizony volt még egy vita, amibe belekeveredtem, akkor azt is korrektül kellett volna írni. Az ominózus esetet nem írom le, elég legyen, hogy Minorics Roland hibázott, ezt a versenybírók is egyértelműen igazolták. Az eset után azonnal, még a futam alatt, Minorics Roland, Ernő és édesanyjuk is folyamatosan, nem válogatva a szavakkal, szórták az átkot a fejemre. Jeleztem abba kellene hagyni, nem tették. Nos, tudtommal, ahogy téged úgy őket sem ruházta fel senki ehhez a tevékenységhez való jogokkal. Mondjuk a Minorics Roland barátod (tudod, akivel egész nap osztottátok a mocskot) már határainkon túl is bebizonyította, hogy neki bizony sem a versenybíró, sem más ne mondja meg a versenyen, hogy mit szabad és mit nem. Tehát referencia az van. A fesztivált megcsinálja úgy is, hogy nem kell nekem ahhoz ott lennem.
Te tudod, hogy értékeled a munkámat illetve az egyesület munkáját. Szerencsére sokkal többen vannak, akiknek tetszik, mint akiknek nem. Én el tudom fogadni, hogy nem mindenkinek azonos az értékrendszere.
Érdekes módon a meghatározó többségnek soha semmilyen problémája nincsen. Néha-néha közénk kerülnek hozzád hasonló emberkék, akik képtelenek beilleszkedni, az amúgy igazoltan a lehetőségekhez képest jól működő rendszerbe. Szerinted itt minden ellenetek versenyzők ellen van.

Biztos vagyok benne, hogy az évek folyamán azért tapasztaltál valami csekély jó dolgot személyem és az RCOR Egyesülettel kapcsolatban, hisz minek jártál volna ide, ha itt minden rossz. Emlékeim szerint egyszer hazavihettél nyereménybe egy nagy értékű modellautót is, melyet én nyomtam a kezedbe az Egyesület nevében. Szerintem ez sem annak a jegyében történt, hogy ne érezd jól magad.

A többi pályával kapcsolatos megállapításaiddal kapcsolatban, pedig tájékoztatlak, hogy soha Magyarországon még egyetlen versenysorozat sem adta át, amúgy sikeres sorozatának egyetlen fordulóját sem megrendezni, egyetlen baráti társaságnak sem. Mi nem, hogy csak átadtuk, de minden tőlünk telhető segítséget megadtunk hozzá, hogy azokon a pályákon is legyen verseny, versenyző, valamint normális lebonyolítás. Idén a nyolc fordulóból ötöt, átadtunk barátainknak. Cseréltünk Pápával, mivel a másik dunántúli pálya kijelentette, hogy ő bizony nem cserél, ő a legjobb dátumról nem mond le. Nekünk így egymásután kellett lebonyolítani a három fordulónkat, ami már előre láthatóan nevezőszám vesztést okozott. Megtehettük volna ugyanúgy, mint a Balaton ring, hogy nem cserélünk, de akkor Homokbödögén idén nem lett volna futam. Mielőtt újabb összeesküvés elméletet gyártasz, a Fagyi szájából származik a tény, hogy ha nem cserélünk, akkor nem lesz futam.

Szintén az üldözési mániád megcáfolására írom, hogy nem lesz, törölve hozzászólásod, és kitiltva sem leszel a fórumról. Természetesen ez az ígéret az eddigieknek szól. Azt nem tudom megígérni, hogy a későbbiekben, bármit megtehetsz.
Ott hagytam, amit írtál, én is leírtam mit gondolok. Ugyan azt kicsit fáj, hogy továbbra is tartod, amit ott mondtál, ( a beverem a pofádat-tal együtt).

Ha továbbra is jössz, rendezvényeinkre mi szívesen látunk, ha nem, azt is el tudjuk fogadni.

Részemről a témát lezártnak tekintem. Aminyiben folytatása lesz, úgy számítani lehet törlésre (az eddigieknek is), és a fórumból való kitiltásra is.

Nem vagyok makulátlan, hibázok én is. Én a nevemet ide írom, amennyiben bárki kíváncsi rá, ki volt a másik úriember legyen itt a neve (Pásztor Gábor).

Az meg, hogy nem lettél összetett harmadik, az nem ezen az egyetlen ütközésen múlott, azt te is tudod. A helyezésed az egész éves teljesítményedet tükrözi. A versenyre is úgy érkeztél, hogy az összetett ötödik helyén álltál, hét forduló után. Az időmérők után is csak a hatodik rajthelyet tudtad megkaparintani, én a lassan vezető öreg hobbyautós, kopott gumikon a negyediket. A harmadik helyet az viszi, akit az a teljesítménye alapján az megilleti.

Szép éjszakát mindenkinek.

Üdv:
Fally György

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 10:16:01 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
Elolvasva a reagálásod igencsak hiányérzet van bennem.
Gyakorlatilag mindenről írtál, csak arról nem, amire igazából választ vártam volna.
Ehelyett felhoztál olyan dolgokat, amiknek abszolút semmi köze sincs ahhoz, amit felvetettem.
Én egy szót nem szóltam az RCOR körüli dolgokról, versenyek felosztásáról, nyeremény autóról. Ez mind RCOR Egyesülethez kötődő dolgok, amikhez semmi közöm és nem is érdekel.
Az irományom elején azzal kezdtem, hogy ez csak Rólad és rólam szól!
Nem is értem, hogy miért kellett belevonni olyan személyeket pl. - ráadásul negatívan beállítva azokat -, akikről egy szót sem ejtek.
De, ha már megtetted, akkor annyi véleményem azért van, hogy azok az emberek és azok a pályák szerintem többet adtak az RCOR-nek, mint fordítva. Bár nem látok bele, lehet, hogy rosszul gondolom.
Egyébként én személy szerint nem is igazán tudom definiálni, hogy mi is, ki is az az RCOR jelenleg???
Jössz azzal, hogy azért milyen jó volt ott nekem anno stb.
Szerinted azért éreztem jól magam, meg mentem el versenyezni, mert az maga az RCOR?
Tévedés! Az ott megjelent emberek és a velük összekötő hobby miatt.
A nyereményautó felhozatal is nevetséges volt szerintem, főleg azzal a körítéssel, hogy a "kezembe nyomtad". :-D
Véleményem szerint a hazai modellezők léteznek, léteznének RCOR nélkül is szerintem, de fordítva már biztos, hogy nem!
Szóval szerintem teljesen felesleges volt belevonni a többieket, max olaj lesz a tűzre.
Azt írod, hogy néha közétek keverednek olyan emberek, mint én?
Akkor ahhoz mit szóljak, hogy eme tökéletesen működő rendszert olyan ember irányítja, mint Te???? Na de mindegy is, mivel ez az RCOR-es rész tényleg nem érdekel.

Volt még ugye az összesített E-buggy téma, amivel kapcsolatban szintén lenne egy-két kiegészítésem, kiigazításom:
Mivel Szanyi Norbi nem indult az utolsó futamon, én és Pakot Jani mentünk a dobogó 3. helyéért 2 pont különbséggel. Tehát az vitte a 3-at, aki előrébb végez. Nézz utána nyugodtan még1x! (Egyébként egyikőnk sem feszült a helyezésért, mivel mindketten tudtuk, tudjuk Janival, hogy ez a lehetőség csak Norbinak volt köszönhető), mindketten csak az aznapi versenyre koncentráltunk.
Jöttél azzal is, hogy elvertél kopott gumikkal az időmérőn!
Ezek szerint csak neked kerülte el a figyelmedet, hogy mind a két időmérőn kört kaptál tőlem, de sajnos egyszer a 9., majd a következőben a 8. percben merült le az akksim. Az elsőnél a 3. helyről kiesve.
Gratulálok eme teljesítményedhez, hogy így meg tudtál előzni, és behúztad a 4-et! :-D
A döntőkben is volt esélyem, bár tényleg nem volt egyszerű a 6.ról rajtolva. Ráadásul - ahogy írtam már - Te sem igazán segítettél benne a vezetési stílusoddal
Egyébként meg innen Gratulálok Pakot Janinak az egész évéhez, mivel nekem ebben az évben ő volt a reális ellenfelem, megérdemelte.

Szóval úgy érzem, a fő problémát nem sikerült megoldanunk, de nem is reménykedtem benne.
Te az egyes dolgokra való reakciómon vagy kiakadva, én meg azon, amik a reakcióimat kiváltották!
És szerintem ez utóbbi sokkal lényegesebb.
Én mindig bevállaltam és be is vállalom, ha hibázok, vagy kicsúszik a számon nem oda illő szó, de Te melyik részét vállalod be annak, amit szombaton műveltél????
Egyébként meg, mivel Bognár Zoli fölött szoktam állni az emelvényen, így meg is szoktam kapni a korrekt és megérdemelt figyelmeztetéseimet. A francba is, jó füle van! :-D
Veled kapcsolatban most is tartom magam ahhoz, hogy ott amiket mondtam Neked, azokat úgy is gondoltam az utolsó szóig.
Nem is értem, miért csodálkoztál rajta azok után, amiket képes voltál megtenni.

A végtelen toleranciámról még annyit, hogy te a vezetés közbeni szándékos kéz lökdösődésed után vita közben is mellkason böktél az emelvényen, amit egyébként tényleg nem sok embernek néznék el, ráadásul olyan előzmények után, amit egész nap műveltél ellenem.
Biztos vagyok benne, hogy vannak páran, akik ellen ha ugyanezt megtetted volna, nem csak fenyegetőztek volna. Téged ismerve szerintem Te magad sem lettél volna képes annyira türtőztetni magad, mint ahogy én tettem Veled szemben.
Fenyegetőzni fenyegetőztem, ahogy írtad, de hidd el, az volt a legtöbb részemről.
Kíváncsi lennék, hogy fordított helyzetben Te mit reagáltál volna!
Mondjuk igazából bele sem merek gondolni azok után, amiket szoktál reagálni fisz-fasz dolgokra.

_________________
Team Durango DEX408 / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Team Losi 8ight-e 2.0 EU / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Traxxas Slash 4x4
Sanwa M11X


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 15:15:32 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Neked is, Szia!

1. Ha kettőnkről szól, akkor nem értem az egyoldalú vetítést a nyilvánosságnak.
2. Mással folytatott vitákra szintén te hivatkoztál.
3. Más társaságokat, pályákat szintén te kevertél bele. Olvasd vissza első hozzászólásodat.
4. Az összetett harmadikkal kapcsolatban:

Összetettben az ötödik helyen álltál érkezéskor. Csak abban az esetben lehetett matematikai esélyed az összetett harmadik helyre, ha Szanyi Norbi barátod, nem nevez, aki egyébként az idén az összes olyan versenyen, amin megjelent indult is a kategóriában, most valamiért ezt kihagyta. Semmi közünk hozzá, az ő döntése. Tehát Norbi kivételesen itt most nem nevezett. Meglett a matematikai esély. Még magad mögé kellett volna utasítanod Pakot Janit, a nap végére,hogy teljesüljön az elképzelés.
Senkit nem érdekel milyen technikával kvalifikáltad magad az időmérőkön. Csak rajtad múlik, mit teszel le. Hatodik voltál és kész. Pakot Jani ellenben az időmérőn megkaparintotta a harmadik rajtkockát.

Az első két döntőn sikerült egy hatodik és egy hetedik helyet összehoznod, mindkét alkalommal körhátrányban az élmezőnytől, Pakot Jani mindkét döntőn egy-egy negyedik helyet hozott.

Jött az utolsó időmérő, mikor már annyi dolognak kellett volna összeállnia, hogy a lottó ötösre nagyobb az esély, mint arra, hogy összetett harmadik legyél. Meg kellett volna nyerned futamot ahhoz, hogy megvalósuljon az elképzelésed, és Janinak sem szabadott volna a negyedik helynél előrébb végezni, mert különben megint dől a matek. Nem tudom, hogy gondoltad, hisz egész nap folyamán egyszer sem sikerült akárcsak megközelítened az élmezőnyt, de ez már a te gondod. A harmadik döntőben valóban hibáztam mely néhány másodperc pluszt jelentett neked. De az élmezőny jelen esetben is távol autózott tőled. A hibám után úgy beszéltél velem, mint kocsis a lovával, úgy gondolom, nem vagy te sem apám sem anyám, hogy ezt megengedhesd magadnak. Jeleztem, hagyd abba, nem sikerült.

Már ott fejemhez vágtad, hogy csak miattam úszott el az összetett harmadik helyed. Nos ha az ütközésünket jóváteendő kapnál egy teljes plusz kört, akkor is annyira lennél, az összetett harmadik helytől, mint Makó Jeruzsálemtől. Tudom, hogy fájt, hogy nem sikerült a terved, el is gurult a gyógyszered rendesen. A te éves eredményedhez köze nem volt annak, hogy ott akkor hibáztam, és neked mentem. Úgy gondolom más is, én is, és te is hibázol, még sem osztod neki ugyanazt, mint nekem. Ezt sem eddig, sem ezután sem engedem meg sem neked, sem másnak.

Egy biztos, nem én szólítottalak meg a versenyen, és itt a fórumon sem. A hisztit mind két esetben te generáltad. Okosabb lett volna, ha azt tetted volna, amit tőlem is elvársz, befogod a szádat. Nekem sikerült egyetlen vitát sem indítottam, pedig forgattak ki gazdagon, köztük te is.

Előző írásomban jeleztem, hogy marad írásod, nem törlöm, hagy tájékoztass arról mindenkit, hogy milyen rossz ember ez a Fally Gyuri, és milyen korrekt legény a Pásztor Gábor.

Nos, hagyom ezt is. Kétszer írhattál gonosztetteimről. Kétszer válaszoltam én is nyilvánosban, azt az útvonalat választva melyet kijelöltél.

Azt, hogy kik keveredtek bele, csak a te felelősséged, csupán reagáltam az írásodra, csak azokat vontam bele, akiket te vettél bele az irományodba. Legközelebb jobban gondold át, mit is akarsz írni, és kit akarsz belekeverni.

Nos, itt a vége. Elfogytak a lehetőségek.

Elégedj meg ennyivel, azt hiszem más fórumon már régen repült volna az írásod és a regisztrációd is.

Amennyiben folytatod, a későbbiekben törlöm a témához kapcsolódó bejegyzéseidet.

Üdvözlettel:
Fally György

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 16:13:45 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2009.04.06 17:42:46
Hozzászólások: 154
AZÉRT REMÉLEM MINDENKI JÓL ÉREZTE MAGÁT A VERSENYEN !!!!!!


Sziasztok!!!!!


LEGYEN BÉKE MÁR GYREKEK OKTÓBER 15.e van a verseny már elmúlt VÉGE !!!! :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

JÖVÖRE lehet folytatni !!!!!



Üdv : KETYE

_________________
PINK-DURANGO DNX 408T


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 16:16:24 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.17 13:37:05
Hozzászólások: 206
Tartózkodási hely: Szolnok
Jobbnak látom én is, ha megelégszem azzal, amit "válaszként" kaptam!

Köszönettel: Pásztor Gábor

_________________
Team Durango DEX408 / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Team Losi 8ight-e 2.0 EU / Leopard 1800KV / Xerun 120A
Traxxas Slash 4x4
Sanwa M11X


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 17:01:40 
Offline
Egyhelyben pöfögõ
Avatar

Csatlakozott: 2012.04.12 06:53:37
Hozzászólások: 53
Tartózkodási hely: Veszprém
Szia Gyuri,

A személyes vitáitok nem érdekel, ezt a meccset ti játsszátok, de tisztelettel kérdezem, hogy ez a mondat:

"Cseréltünk Pápával, mivel a másik dunántúli pálya kijelentette, hogy ő bizony nem cserél, ő a legjobb dátumról nem mond le."

melyik kérdésre vagy felvetett témára adott választ?
Kérdem ezt azért, mert egyrészt az állítás így ebben a formában nem igaz, másrészt mert a "másik dunántúli pálya" csapattagjaként általa minősíttetve érzem magam. Félre ne érts, nem a minősítés zavar, sőt az segít, hogy helyén tudjam kezelni a dolgokat. Ami zavar, hogy igaztalanul vádolsz meg minket csak úgy mellesleg, egy olyan vita közben ami nem is rólunk szól. Vagy...?

Üdv:
Jani

_________________
Traxxas Slash 4X4 Ultimate
Team Durango DESC410R
Leopard 3800KV
Toro SCT 120A
Sanwa MT4
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 18:12:34 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves János!

Fagyi kérte a cserét, a Szanyi Norbi személyesen az egyik Apaji verseny napján ezen ügyben történt egyeztetésen mondta el nekem, hogy ő bizony nem cserél, neki a Balaton mellett az augusztusi időpont kell, ebből nem enged. Fagyi tájékoztatott, ha nincs csere, még csak pályát sem fog csinálni. Nem maradt más, Apaj vállalta be, azt a számára egyébként kedvezőtlen opciót, hogy háromszor egymás után rendez futamot. Mondhattam volna én is, hogy Apajnak kedvezőtlen a csere, akkor nem lett volna Homokbödögén sem pálya sem verseny. Ugyanezen az Apaji versenyen lett bejelentve a csere.

Mindez az alábbiak miatt került be az írásba (kiemelve a lényeg).
shep írta:

Nem tudom, hogy mi volt az oka ennek, és mi az oka annak, hogy minden versenyen összeveszik valakivel.
Talán az, hogy Ő az RCOR elnöke, de senki nem tiszteli, vagy az, hogy baráti társaságok összefogva színvonalasabb pályákat dobnak össze kicsi pénzekből, mint maga az egyesület, vagy szimplán otthonról hozott feszkó?

Tehát, így kerültek bele a baráti pályák, Pásztor Gabi által vitába. Szerintem cáfolnom kellet Gábor ténylegesen igaztalan állítását.
Kérdezd Norbit vagy Fagyit, hogy miért nem jött létre a csere, ha már nekem hiszel nekem, és igaztalannak állítasz be mielőtt bármit is reagálhatnék.

Azt hiszem minden tőlem telhető segítséget megadtam a „baráti” pályáknak, ahhoz, hogy sikeres legyen a rendezvényük. Ezért elég rosszul esik, ha azt olvasom, hogy……….. lásd feljebb shep beidézett ok fejtegetését.
Nem csak, hogy nem zavar, hanem minden segítséget megadtam ahhoz, hogy ilyen remek eredményeket mutathassanak fel.

Verd el a port azon, aki a nyilvánosság elé tárta a témát.

Nagyon szomorú vagyok, de ez van.

Egyszerűbb lett volna felemelned a telefont. Nem én vagyok akit ebben a témában el kell számoltatnod, ha tisztán szeretnél látni.

Üdvözlettel:
Fally Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 18:24:39 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!

Felraktam a hétvégi forduló eredményeit.

Jó csemegézést kívánok mindenkinek.

Az összesítést hamarosan Szabadkai Laci elkészítí.

Ezúton is köszönöm a munkáját.

http://www.rcoffroad.hu/eredmenyek/2013 ... pa-2013-8/

Üdv:
Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 19:38:51 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Tisztelet Modellezők!

A 2013-as RCOR kupa összesített díjátadójának a szervezését megkezdtem. A díjak hamarosan készülnek, az összesítés Szabadkai Lacinak köszönhetően hamarosan elkészül.
Engedjétek meg, hogy ezúton köszönjem meg mindenkinek, aki segített abban, hogy idén is megvalósuljon ez a versenysorozat. Külön köszönet azoknak a pályáknak, akik helyszínt adtak a sorozat öt fordulójának.

A díjátadó időpontja: 2013.október 25. péntek 18:00-tól 24:00-ig.

Helyszín: Trófea Grill Étterem Óbuda http://www.trofeagrill.com/slide-hu.html#!/slice-five/


Az étterem, ami már a századfordulón is fogadta a budapesti polgárokat, most különleges szolgáltatásokkal várja Önöket! Varázslatos svédasztalt állítottak fel, amelyről:
Meghatározott összegért korlátlanul fogyaszthat, több mint 100 féle ételből és italból!
Használja ki a svédasztalos rendszer előnyeit és válogasson saját ízlése szerint a különböző ínyencségek között. Bőséges kínálatunkban a hideg és meleg előételektől kezdve, főételek sokaságán át a desszertig számtalan fogás megtalálható. A hagyományos magyaros ételek kedvelői éppúgy megtalálják kedvenceiket, mint a reformkonyha hívei és a vegetáriánusok. A svédasztal részeként tizenkét különböző pácban friss nyers hús és zöldségek találhatóak, amelyeket szakácsaink az Ön választása alapján látványkonyhánkban készítenek el.
Kérjük, ne felejtse el, hogy az ár tartalmazza a következő italokat is: száraz és édes pezsgő, folyó bor, csapolt világos és barna sör, szénsavas és szénsavmentes üdítő italok, ásványvíz és kávé!



Kérek minden olyan modellezőt, aki részt kíván venni a rendezvényen az, adja le nevezését az RCOR oldalán http://nevezes.rcoffroad.hu/versenyek.php

Mivel az idő nagyon szűkős ezért kérem, hogy mindenki legkésőbb 2013. október 20.-án vasárnap 24:00-ig adja le jelentkezését. Kérem, a megjegyzés rovatban, pontosan megjelölni, hogy sajátmagán kívül, plusz hány fővel érkezik a jelentkező. Kérem legyetek pontosak a létszámmal, mert eddig minden esetben teltház volt, és így nem igazán tudunk helyet biztosítani, azok számára, kik nem jelezték előre részvételi szándékukat.

Továbbá kérem, hogy a szűkős határidőre való tekintettel mindenki értesítse modellező társait az eseményről és a részvételi feltételekről.

Nekem legkésőbb okt. 21.-én hétfőn be kell fizetnem 30% előleget. Melytől visszalépni már nem lesz lehetőség.

Ezért kérem, hogy mindenki komolyan vegye a jelentkezését, mert amennyiben regisztrált, az már a nevezések lezárta után nem módosítható, fizetnie kell akkor is, ha mégsem jön.

A péntek eseti vacsora 5 500 Ft/ fő, mely tartalmazza a fentebb olvasható ínyencségek és italok korlátlan fogyasztását. Ezt a díj teljes mértékben az étterem kasszájában landol.


ui:

Amennyiben valaki a fent részletezett tételeken kívül más fogyaszt (pl. tömény italt) az saját maga kell, hogy rendezze rendelését.
Mindenkit szeretettel várunk!

Üdvözlettel:

Fally György

Végezetül néhány kép korábbi díjátadókról:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Csatolmány:
DSCF1237a.jpg
DSCF1237a.jpg [ 364.7 KiB | Megtekintve 11053 alkalommal. ]
Csatolmány:
DSCF1196a.jpg
DSCF1196a.jpg [ 387.19 KiB | Megtekintve 11053 alkalommal. ]

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 20:00:49 
Offline
Adminisztrátor
Avatar

Csatlakozott: 2009.07.11 08:59:29
Hozzászólások: 305
Tartózkodási hely: Zebegény
Sziasztok!

Elkészült az összesítés ami itt elérhető:
http://www.rcoffroad.hu/eredmenyek/2013 ... %C5%91.pdf

Először is hadd gratuláljak minden dobogós helyezettnek mind a magam és a Göd RC Klub nevében egyaránt! eljen:

Másodszor, hadd köszönjem meg a magam és a Göd RC Klub nevében az RCOR Egyesületnek, hogy részt vehettünk a 2013-as sorozatban!

Harmadszor és nem utolsó sorban mindenkinek aki részt vett a gödi futamokon.

Reméljük találkozunk 2014-ben is!

Sporttársi üdvözlettel:

Szabadkai László
Göd RC Klub elnök

_________________
Losi 8ight-T 2.0 Tekno Rc V4 Brushless kit
http://www.godrcklub.hu
Tel: húsz-öthuszonkilenc-0090


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: RCOR kupa 2013
HozzászólásElküldve: 2013.10.15 23:28:51 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2008.12.27 19:00:49
Hozzászólások: 882
Tartózkodási hely: Balatonfűzfő
Szervusz Gyuri!

Már lefeküdtem a családommal ma este, de a lenti olvasottak után, egy görcs maradt a gyomromban a keletkezett feszültségtől. Ezért felkeltem inkább és ki írom a gondolatokat a fejemből, hátha akkor nyugodtan alhatok.

Nem akarom véleményezni, sem bírálni a PAME futamon történteket, láttam amit láttam és halottam amit halottam. (Magamba bírálom)

Látom majd mindegyik hozzászólásodban említesz hozzám fűződő részeket is, ezért érzem érintve magam jelen esetben. Betudom ezt annak, hogy majd egy hónapja fenn áll köztünk egy ellentét a jövő évet illetően, ami kapcsán már több nem kevésbé ingerült beszélgetésen vagyunk túl.

Kezdeném ezzel:
F_Gyuri írta:
A többi pályával kapcsolatos megállapításaiddal kapcsolatban, pedig tájékoztatlak, hogy soha Magyarországon még egyetlen versenysorozat sem adta át, amúgy sikeres sorozatának egyetlen fordulóját sem megrendezni, egyetlen baráti társaságnak sem. Mi nem, hogy csak átadtuk, de minden tőlünk telhető segítséget megadtunk hozzá, hogy azokon a pályákon is legyen verseny, versenyző, valamint normális lebonyolítás. Idén a nyolc fordulóból ötöt, átadtunk barátainknak. Cseréltünk Pápával, mivel a másik dunántúli pálya kijelentette, hogy ő bizony nem cserél, ő a legjobb dátumról nem mond le. Nekünk így egymásután kellett lebonyolítani a három fordulónkat, ami már előre láthatóan nevezőszám vesztést okozott. Megtehettük volna ugyanúgy, mint a Balaton ring, hogy nem cserélünk, de akkor Homokbödögén idén nem lett volna futam. Mielőtt újabb összeesküvés elméletet gyártasz, a Fagyi szájából származik a tény, hogy ha nem cserélünk, akkor nem lesz futam.

Fally György


Kell azzal felvágni, hogy a futam szám növeléssel adtatok ki versenyeket más pályáknak!? Szerintem mi csak hozzá adtunk a sorozathoz, és ennek az RCOR csak előnyét élvezte. És hogy mit adtunk mi: színvonalas, többeknek élvezetes nyomvonal amit versenyről versenyre fejlesztettünk. Magas nevező létszámot, amire az RCOR is büszke volt. Jó hangulat valahogy mindig összejött. Jó minőségű büfé. Pénteki napokon ingyenes szabad edzés, bográcsozás. A legutóbbi versenyen próbáltuk fokozni a hangulatot a megrendezett flúgos futással, amit külön díjakkal díjaztunk is. A rendezéshez a saját eszközeinket használtuk, a szabályzatot igyekeztünk követni, a díjakat magunk terveztük, kiviteleztük és a Zolit is kifizettük. ???

A nevezési felületet az idő táblát és a csoport beosztást, az év végi díj átadó szervezését, a rajtszámokat az RCOR és benne Gyuri biztosította egész évben. Köszönjük!

Aztán lásunk már tisztán az időpontok terén is.
Tavaly megállapodtunk hogy ki hány futamot akar rendezni idén. Mi meg adtuk, hogy kb melyik időszakban lenne jó nekünk. A naptárat Gyuri elkészítette. Akkor ezeket az időpontokat senki nem sérelmezte és azt sem lehetett akkor tudni, hogy éppen aznap esetleg esős nap lesz, vagy épp sütni fog a nap. Visszatekintve az eseményeket mindig lehet máshogy értékelni, de nincs értelme. Ennyit a jó időpontokról.

Na ez a futam csere hát tényleg felháborító. Olyan mintha be akarnál sározni a barátaim előtt. Jelzem nem fog menni, mert mi nekünk egyértelmű és őszinte a kommunikációnk egymással.
Valóban mindenkinek fejtörést okozott, hogy az eredeti naptártól el kell térni, mert hát jó munkához idő kell. Ez be bizonyosodott itt Pápán is. Fagyival már jóval előtte elkezdtük beszélgetni, hogy nem fognak beleférni az időbe, és ha kell akkor cserélünk. Amikor ez körvonalazódott, újra beszéltünk és felmerült a kérdés, hogy mi lenne ha az Apaji futamot cserélnék el, mert nekik is több idő jutna az építésre. Na ekkor ketten a Fagyival oda mentünk a Gyurihoz és meg kérdeztük tőle mit szólna hozzá. Erre azt mondta neki megfelel így is.
Ehhez még hozzá tartozik, hogy épp eleget segítettem a Fagyiéknak a hétvégi verseny, technikai részeiben, hogy elmondhassam, hogy jól meg van a két dunántúli csapat és összetudunk dolgozni az eredményért.

Az első apaji futam után az volt a tapasztalat, hogy csúnyán szét esett a pálya. Mivel elmaradt az őszi és tavaszi karbantartás is ezért felhívtalak, hogy jöjjünk össze a következő Apaj futam előtti héten és segítünk összerakni a pályát. Elmentünk ketten Hári Jani barátommal mint egyszerű modellezők (nem mint RCOR tagok), és végig dolgoztuk a napot nálatok. (Természetesen önzetlenül és szívesen mentünk.)

Ne akarj régi már feledésbe merült döntésekkel vissza élni, és jelen esetben rossz színben feltüntetni engem, és társaimat. (Ezzel csúnyán kiverted a biztosítékot nálunk.)

Még egy fontos dolog. Nem az RCOR-es busz vitte a versenyzőket a futamokra, hanem mi mentünk csapatostul, önszerveződve, mert sok a kötödés köztünk. Ezt láthattad a közös sátrakban is.

Na ez a "Szanyi Norbi Barátod" -al, már tele a tököm. Pászti is Mino is én is egyéni versenyzők vagyunk. Mi nem játszunk össze soha, de még csak nem is kíméljük egymást. Igyekszünk sport szerűek lenni, de ha nem sikerül, akkor azért mindenki egyénileg felel. Nem vettem a nevemre őket, nem fegyelmezem őket. Amiben segítem őket, hogy tudjanak pontosan, koncentrálva vezetni, és átadom a tapasztalataimat, az autó beállítását illetően.

És, hogy miért nem indultam el E-buggy-ba, ugyan azért amiért fűzfőn SCT-ben. A jelen összesített pontszámításból adódóan, az egy kihagyott Gödi futam után (nász úton voltam) behozhatatlan hátrányba kerültem úgy, hogy addig torony magasan vezettem mindkét kategóriában. Ezt nem találtam így helyén valónak, és emiatt eldöntöttem hogy nem akarok összetett dobogóra állni. (SCT-ben összejött egy 3. hely). Aztán jött a gondolat, hogy a 2008-as robbanós buggymmal meg nézem mire vagyok képes. Hát egy jót autóztam Pápán.
Ez megint egy unszimpatikus, meg lebegtetem a szennyest beszólás volt. Persze nem lehet bele kötni abba amit írtál. Minden esetre én tisztességes sport szerű versenyt űzök a többiek ellen.

Az évet összefoglalva magamban a következőkre jutottam.
-Meg kérlek, hogy vegyetek ki az RCOR elnökség tagjai közül. Továbbiakban nem tudok azonosulni az RCOR egyesülettel.
-Nem újítom meg a tagságomat, az előbbiek miatt.
-A szombati Pápai verseny utáni beszélgetésen elhangzottakkal ellentétben, ne vegyétek be a jövőévi RCOR sorozatba a Balaton Ring-et. Továbbiakban nem élünk a felkínált rendezés lehetőségével. Ezt a döntés nagyban a kialakult feszültségek későbbeni elkerülése végett hoztuk. Mi jó hangulatú társaságként szeretnénk eltölteni ezeket a verseny napokat, nem akarjuk hogy ilyen helyzetek mérgezzék azt.
-Természetesen a szabályzattal kapcsolatos felvetéseimet sem kell meg fontolnotok. Illetve ahhoz többet nem fűzök.

A Pü-ben érkezettre meg már válaszoltam.

Örülök, hogy pár szezon (2009-2013) jó és sikeres RCOR sorozatot élhettem meg itt. Mára ez meg változott számomra, ezért én köszönöm az eddigieket.

Minden jót.

_________________
Team Durango DNX408 Norbi mod :)
Team Durango DEX408
Novarossi Bonito,HobbyWing
Sanwa MT4
Savox 1268,1267
VP-PRO Blade
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 412 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 2 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség