Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 11:24:49

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.03 22:08:26 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
lacibishi írta:
Sziasztok!

Én is remekül éreztem magam. A szervezés és a környezet szuper volt! A segítők szuperul végezték a munkájukat és együtt éltek a versennyel! A döntőig számomra hibátlan volt az egész, csak némi keserű szájízem van, mert úgy érzem, hogy a 10 MP-es büntetés jogtalan volt! A bírói döntést elfogadtam és elfogadom, hiszen ŐK a bírók!

Nagyon sajnálom ugyanakkor, ami Szabó Ádám autójával történt, viszont nem érzem magam hibásnak. Először is én a 7-ik helyről indultam ő Ádám pedig a 9. Azzal az okkal lettem kihívva, hogy én nekimentem és ezért csapódott neki az oszlopnak, majd lett az autója használhatatlan. Szerencsére videó is készült a rajtról és ebben szerintem nem ez látszik. Igazából kicsit olyan érzésem van, hogy itt arra ment ki az egész, hogy keressünk egy bűnbakot... áááá legyen a 14 rajtszámú, hiszen ő egy ismeretlen ember.... Semmilyen rossz szándék nincs bennem még verseny közben isem! Aki láthatóan SOKKAL gyorsabb volt azt elengedtem. Dobit, az 5. kanyar előtt a kis ugrató után úgy engedtem el, hogy még meg is álltam. Atek-ot is elengedtem, még ha ugyanabban a körben is voltunk! Bár tudom, hogy Ő nem ezt érezte! :) No lényeg a lényeg sajnálom ami történt, de nem érzem magam hibásnak.

De itt a video:
http://www.yousendit.com/transfer.php?a ... 8D005B16E5

Szerintem nézzétek meg és döntsétek el.... Nem akarom, hogy az legyen, hogy én milyen szemét módon kitoltam az Ádámmal, mert szerintem nem tettem! Csak nem akarok veszekedéseket!!!!

Bocsi a terjedelemért, de az igazságérzetem ezt kívánta!

Laci


ui: Tényleg nagyon szuper volt a 7vége, a verseny és a pálya.




Kedves László!
Sajnálom, hogy a helyszínen nem jelezted a problémádat, mert akkor ott, minden érintett részvételével megnyugtatóan lezárhattuk volna a problémát.
Így utólag csak arról tudlak biztosítani, hogy nem azért lettél kihívva, mert idézem „Azzal az okkal lettem kihívva, hogy én nekimentem és ezért csapódott neki az oszlopnak, majd lett az autója használhatatlan”, hanem azért mert leszorítottad a pályáról. Az, hogy Ádám ezután is húzta a gázt és nekiment az oszlopnak, csak magának köszönheti, egy kis gázelvétellel elkerülhető lett volna a baleset, de ennek a megítélése már nem bírói feladat.
Megnyugtatlak bűnbakkeresésről szó, sincs távol áll tőlünk meg csak a gondolat is, hogy bűnbakot keressünk (ettől a feltételezésedtől nekem lett kicsit keserű a szám íze).Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy néhány panasz már érkezett a korábbi futamokon is személyed ellen.
Visszakerestem az eredményekből, hogy a helyezésedet szerencsére nem befolyásolta a büntetés.
Kérem, hogy ha a későbbiekben hasonló problémád van, akkor azt nyugodtan, jelezd bármelyik versenybírónak.
Bízom benne, hogy ez a kellemetlenség nem vette el a versenyzéstől a kedvedet és máskor is, találkozhatunk veled futamainkon. Mi továbbra is szeretettel várunk.
Sporttársi üdvözlettel:
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.03 23:46:35 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.17 14:44:32
Hozzászólások: 954
Tartózkodási hely: XXII-kerület
Hát ez is egy SZUPER verseny volt. :-D
Nagyon jó volt a szervezés, lebonyolítás. eljen:
Sajnos a truggy-m kuplungja megadta magát, de majd legközelebb! :-D
És szeretnék köszönetet mondani az időmérős úrnak aki kitünően végezte a dolgát, esőban , fagyban. :) eljen:
Kép

_________________
Kép
Design by www.rcpaint.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.04 07:52:04 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.09.20 09:28:32
Hozzászólások: 4
Sziasztok!

Azzal a mondattal, hogy Ti vagytok a bírók, ezzel NEM AKARTAM MEGBÁNTANI senkit! SŐT ezzel azt akartam mondani, hogy ez a feladatotok, hogy megtartsátok a rendet. Amit a bíró mondd az van! Ez minden sportban így van! Abszolut semmi problémám nem volt sem a szervezéssel, sem a bíráskodásotokkal... csak nem tudom, hogy ez hogy működik ilyen esetben. Nem szoktak szólni a mehásnak mielőtt megszületik a döntés??? Csak kérdés..... :) Hja.. csacsinak megmutatuk a videót.

Mégegyszer elnézést, ha valakit megbántottam a kijelentésemmel, miszerint bűnbakot kerestetek...

Üdv,

Laci


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.04 08:01:14 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
lacibishi írta:
Sziasztok!

Azzal a mondattal, hogy Ti vagytok a bírók, ezzel NEM AKARTAM MEGBÁNTANI senkit! SŐT ezzel azt akartam mondani, hogy ez a feladatotok, hogy megtartsátok a rendet. Amit a bíró mondd az van! Ez minden sportban így van! Abszolut semmi problémám nem volt sem a szervezéssel, sem a bíráskodásotokkal... csak nem tudom, hogy ez hogy működik ilyen esetben. Nem szoktak szólni a mehásnak mielőtt megszületik a döntés??? Csak kérdés..... :) Hja.. csacsinak megmutatuk a videót.

Mégegyszer elnézést, ha valakit megbántottam a kijelentésemmel, miszerint bűnbakot kerestetek...

Üdv,

Laci


Semmi probléma nincs, ne emészd megad, részünkről lázárt az ügy. Gyere máskor is, és érezd jól magad.
Igazán korrekt az ahogy, a fórumon kommunikálsz.
:-D üdv:
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.04 11:27:13 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Minden kategóriában az első 10 helyezet teljesítményét oklevél formályában ismertük el! Aki nem maradt ott a díjátadóra és nem vette át, az megteheti a Bokor kupán, mível az okleveleket ott hagytuk Lacusnál.
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.04 20:41:33 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.01.07 22:21:37
Hozzászólások: 242
Tartózkodási hely: Szolnok-Makkoshotyka
Sziasztok!

Raktam föl pár képet a versenyről és minden másról (inkább a minden másról) remélem mindenki rajta van. Jó nézegetést!


http://mizoli.mailpont.hu

a maradék most megy kb.:még 1óra

Üdv.: Mizo

_________________
Baja 5B SS
Spektrum Dx3 T:70/370-47-52


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 86 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 10 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség