Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 19:45:52

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 09:29:34 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.07.16 20:35:59
Hozzászólások: 7
Igen ilyen is volt.
De olyan egyszer sem, hogy Hermest engedd el, pedig ha valakinek akkor neki kijárt volna ez a kis figyelmesség. Véleményem szerint nem csak a versenyzőktől kell elvárni a sportszerűséget.

Na, én kiadtam a fáldalmamat, végül is győzött a jobb.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 09:46:13 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
"Véleménymondó"-val csak félig értek egyet.
NEM tudom elképzelni, hogy az az áram nem véletlenül ment el. Pár éve ismerem már a csapatot, és nem hiszem, hogy erre képes lett volna valaki.
Abban viszont egyetértek, hogy a speaker-nek nem szabadna kiemelni neveket. Le a kalappal Molnár Imi előtt, nem először vezetett már off-road versenyt idén, de én egy kicsit visszásnak érzem az "engedd el a XXX-t", mivel - és kövezzetek meg, ha nem így van - ez egy olyan verseny, ahol mások is vannak. Mindenki becsületesen küzdött a jobb helyezésért. Ha valaki jobb, menjen el a gyengébb mellett.
Egyébként pedig a legtöbb futamot végignéztem, és én nem tapasztaltam azt, hogy valaki is szándékosan feltartott volna valakit.

Végül pedig köszönet a Szebellédi családnak és a támogatóknak. Isten tartsa meg a jó szokásukat :)

A buggy élmezőnynek pedig szintén gratula a kimagasló teljesítményhez, mivel a 30 perc alatt nem köröket, "csak" métereket kaptak. Az olasz srác pedig tényleg jobb volt, ezt mindenki láthatta.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 11:41:35 
Offline
Személyi titkár
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.05 20:50:43
Hozzászólások: 602
Tartózkodási hely: Madeira
Szervusztok!

Én szeretném mindenkinek megköszönni a részvételt! Nekem tetszett a verseny nem volt problémám semmivel azt nem mondom hogy senkivel.

"Véleménymondó"-ról, nem mondanék véleményt.

Gratulálok mindenkinek!

Lacus

_________________
Sponsored by: UNICO MODELLSPORT
Losi 8ight 2.0
JP Racing & RB Concept Engines
Sanwa M11 DSSS Radio
Sanwa ERG-WX Servos
Proline Tires & Accesories
RB Revolution R2 Fuel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 13:07:38 
Offline
Pullstarter szaggató
Avatar

Csatlakozott: 2006.07.17 11:23:59
Hozzászólások: 2
Sziasztok!

Szeretném megköszönni a Kép csapat támogatását, azon belül is Tóth Zolinak hogy felkészítette az autót... Nagyon élveztem a versenyt és köszönöm a lehetőséget.

Sziasztok,

Bálint


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 13:10:41 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.06.19 22:06:17
Hozzászólások: 11
Szia Mindenki!


Ott voltam, indultam, ügyes nem voltam.
Életem második versenyét futottam, és hát tetszett a hangulat.
A speaker tevékenysége valóban kissé túlzott volt. Valóban a döntő legyen döntő. Már várom a szeptembert mert ez a pálya egy nagyon jó pálya, csak hamar lelaktuk. :-D


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 15:53:04 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
:oops: EREDMÉNY IS VOLT :?: :oops: :roll: :)

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 18:41:46 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.05 21:01:17
Hozzászólások: 352
Én is Véleménymondok!

Lacus előttetek le a kalappal! Ezt nem is ragoznám... Mondjuk amikor a 220-at rövidre tetted az oszlopra felmászva az nem volt szép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ami a Molnár Imi -t illeti ha megfigyeltétek csak a lekőrözéseknél szólt bárkire is... ((és nem csak a Gergőnél) ez ugyanis nem hangzott el senkitől) Hermes-t meg egyébként se kellett félteni a legtöbb versenyző felfogta hogy megy mint a mérgezett puskagolyó mindenhol (kivéve PÍÍÍÍÍT master-t :lol: ), így amúgy is elengedték ... de mégha fel is akarta volna tartani valaki az kb. olyan lett volna mint nekem győzni esélyem 8) ... ha megfigyeltétek még a Gergő is vette a lapot hogy gyorsabb és halál korektül elengedte mindkétszer mindkét futam elején ... az egész kb. olyan volt mint amikor a városi nagymenő lejön falura ... szerencsére a Hermes nem játszott rá, sőt halál frankó volt úgyhogy ez így teljesen kerek volt ...

Szóval aki az Imit "báncsa" annak letépem a karjait és azzal szúrom le! Meg is ragadnám az alkalmat hogy minden jövőbeni BÍRÓT felszólítsak hogy igenis szóljon rám ha lekőrőznek hogy engedjem a "jóskapistát" aki épp odabasz rám 1 kört (előre is köszi), hogy ne kúrjam el a szórakozását. Ha megfigyelted Ramses akkor azért láthattál olyat hogy a kört kapó versenyző (akinek semmi esélye), azért elkezd racsingolni az első helyezettel ... Ez itt sajnos nem annyira a kultúra hazája (bár megjegyzem jó irányba tart a többség) és igen is szükség van még ezekre a bemondásokra is... Láttam én már így pozicióból kiesni sokakat ...

Én speciel a Gergőnek meháztam, (és szurkoltam) de sajnos itt nagyon látszott a technikai fölény, meg persze "némi" tapasztalati is ...

száz szónak is 1 a vége! marha jó kis döntő volt úgyhogy le a kalappal a döntősök előtt ...

Kiemelném "Ócskavasbuherátor" Tüfe "gentleman" urat ;) illetve a ! (szerintem) legudvariasabb "failsafebajnok" :lol: Faur Krisztiánt is ...
A Charlie is jó volt csak Zozo biztos sajnált tőle egy friss SH mocit :lol: :lol: :lol:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 20:12:53 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.21 09:43:00
Hozzászólások: 18
Tartózkodási hely: Szirmabesenyő, Miskolc
Szeretném megköszönni a részvételi lehetőséget a miskolci RC-sek nevében, gratula a győzőknek és több szerencsét a kevésbé sikeres versenyzőknek. Nagyszerű rendezés volt, remélem még sok ilyen vagy hasonló rendezvényen tudok résztvenni a két fiammal, számukra ez egy óriási élmény! :P

Légyszi képeket tegyetek fel a versenyről!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 20:52:19 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.09.20 09:58:30
Hozzászólások: 438
Tartózkodási hely: miskolc
Hali!!!
Nekem is nagyon tetszett a verseny.
A pálya is jo volt a hangulat is és persze a rendezés!!!!
Éa Zsomikenek igaza van!!!!! :-D :lol:
Képeket!!!

_________________
HotBodies,
LRP Accesories,Mugen,OS,Futaba,Kopropo,GRP,
Tourex tyres,JConcepts
Erdészeti,kertészeti kisgépek-> www.fur-mot.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.17 22:44:58 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.04.19 11:44:47
Hozzászólások: 18
üdv mindenkinek.
Köszönöm a Szebellédi családnak az egész hétvégét, és az UNICO MODELLSPORT-nak a hibátlan autót, motort, és Molnár Iminek a profi vezetést.

_________________
XRAY T2 XB8 TQ
SANWA M11 HUDY


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.18 07:34:07 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Képeket fél órán belül teszek fel!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.18 08:05:34 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Az összes képet itt találhatjátok: http://www.rcoffroad.hu/rendezvenyek/ve ... 0715-2.php

És pár ízelítő:

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.18 12:41:28 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.10.24 20:27:07
Hozzászólások: 147
Tartózkodási hely: Salgótarján
Szerintem naom jóvolt!!!! Egy kis video a döntőről!!!
http://www.deltahf.hu/download.php?view.48


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.18 13:48:26 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.10.08 20:37:50
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Esztergom
Sziasztok

BOKOR 2006

Video ( klipp ) és ( vágatlan verzió )
Itt. -- http://www.deltahf.hu/download.php?list.16

Üdv. Mindenkinek

_________________
Deltahf, a senki:
...de itt elérsz! 30 9933469


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.18 20:08:28 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
A zEREDMÉNY: http://www.rcauto.hu/verseny.asp?t=1

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.18 23:45:43 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.03.27 19:57:07
Hozzászólások: 212
Sziasztok!

Szeretném megköszönni Lacuséknak, hogy egy örömteli hétvégét szereztek mindazoknak akik ellátogattak Bokorba múlt hétvégén.

Véleménymondó kollégának:
Ha valami bajod van akkor miért nem mondod el személyesen ott a versenyen, ha már egyszer úgy is együtt állunk az emelvényen?! Az hogy a a győztes olasz körözésénel nem szóltak az egyszerű hazugság. Tudod a legszomorúbb az, hogy itthon egy-két lekörözött pilótával (köztük veled is) még mindig küzdeni kell, sőt, versenybírói figyelmeztetésre van szükség, mert a saját eszével nem jut el odaig, hogy rájöjjön arra, hogy talán valami oka van annak, hogy a másik már rávert egy 30-40 másodperces kört...

Az ún. "jóembernek" meg minimum egy köszönettel lehet tartozni, akinek ellenben veled van neve (és gerince)...

Üdv:
Csekő Gergely

_________________
TEAM LOSI RACING 8ight 2.0 EU
RB CONCEPT Engines
AKA Tires
PRO-LINE Tires & Accessories
SANWA Radio & Servos


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.19 07:57:56 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.10.08 20:37:50
Hozzászólások: 154
Tartózkodási hely: Esztergom
Fiúk !

Hermes nagyon köszöni, hogy köztetek lehetett.
Elismerése a megyar élmezőnynek. (A villany tényleg hülyén jött ki.)
De megoldódott és biztos, hogy tanultak is belőle a szervezők.
'szünetmentes' Köszönjük.
Gergő helye nem itthon lenne. " itthon órákig beszélt róla"
VÉLEMÉNYMONDÓ csak a félreértések végett nem én vagyok!
Ha nekem gondom van én megmondom.

Csak mert hívtak már, mert azt hiszik én vagyok ilyen néven.
Kérlek hogy fedd fel kiléted, vagy tartsd meg a véleményed.

Köszön és köszönünk mindent Mindenkinek

Hermes és deltahf

_________________
Deltahf, a senki:
...de itt elérsz! 30 9933469


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.19 08:51:51 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.07.16 20:35:59
Hozzászólások: 7
Kedves Gergő!

Egyszer leírtam a véleményem, és szándékosan nem firtattam tovább a témát, mert nem akartam + rossz érzést kelteni azokban akik ott voltak, élvezték, jól szórakoztak.
Egy olyan valaki meg ne nevezzen gerinctelen embernek aki, tudomásom szerint folyamatosan "PRIVÁT" edzéseket kapott a pályán, miközben mást a közelébe sem engednek. Van ezzel kapcsolatban még elképzelésem, de azt nem írnám egyenlőre, mert annyira már nem akarom felkorbácsolni a kedélyeket.

Természetes, hogy megvéditek egymást, hiszen egy slepben vagytok. :oops:


Deltahf-hoz semmi közöm.


üdv, Véleménymondó.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.19 09:30:20 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2004.11.03 14:24:02
Hozzászólások: 64
Mivel olyanok is olvassák a fórumot akik pontos információval nem rendelkeznek egy kis kiegészítés az áramszünethez, melyet talán megtehetek, mivel én ültem a számítógépnél.

Az áramellátást a faluból - nem lokális áramforrástól - kaptuk.
Az áramszünetet - mely csak egy rövid áramkimaradás volt - követően a rendszer újraindításor derült ki, hogy az utolsó jel akkor Rajki Bálintté volt 14 perc 50 mp körül. (Halál pontosan látszik a részletes futameredményeknél döntő futamban.

Ez csak a rendszer újraindításakor derült ki, addig csak annyit tudtunk hogy kb 15 perc telt el.
Tegyük hozzá, hogy addig tökéletesen az időterv szerint haladtunk, ezért a polgármester úr aki a díjátadót megnyitotta éppen megérkezett.
Amikor a hangosbemendón megkértem mindenkit, hogy ne kapcsoljon be semmit, stb. akkor szólt közbe, hogy az áramszünet a teljes hálózaton (a faluban) volt, melyet követően abbahagyta Ő is a munkáját a számítógépén és jött fel a verseny helyszínére.
Látva, hogy ez milyen problémát okozott visszament a faluba és elhozta fia szünetmentes áramforrását - erre vártunk még egy pár percet - majd a szünetmentes áramforrás bekötése után indítottuk újra a futamot.

Szintén kiegészítendő. A versenyt megnyerő Hermes Andriolo is szándékosságot feltételezett. A verseny után viszont személyesen nekem (is) megköszönte az időmérést.

Azt is tegyük hozzá, a döntő újraindításával a szabályok szerint jártunk el, mely kimondja, hogy amennyiben a futamidő fele nem telik el akkor az eredmény törlendő!

Természetesen vélelmezhető, hogy esetleg - mivel módom van rá - beavatkoztam a futameredmények megmutatásába. Ezt nem kívánom kommentelni, csak azt emelném ki, hogy a rendszer újraindítása közben kb 6-an álltak mögöttem várva az utolsó beütés időpontjának megjelenését. Elsőként ezeket az információkat mutattam meg, és kockázatos lett volna (akkor is ha szándékomban állt volna csalni) manipulálni az eredményeket.


üdvözlettel:
Eszenyi Gábor


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.19 09:33:21 
Offline
Személyi titkár
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.05 20:50:43
Hozzászólások: 602
Tartózkodási hely: Madeira
Kedves Véleménymondó!

Nem értem kinek mi köze van ahhoz hogy az ÉN pályámon ki mikor és hogyan edz. Tudod én mint tulajdonos ezt megtehetem és senkinek semmi köze hozzá, ezzel nekem nem kell beszámolnom. Ilyen baromi egyszerű.
az meglehet hogy te akkor odajöttél és elküldtelek, de én mint tulajdonos mondhatom hogy nem autózhatsz a pályán.
Ezzel sem téged sem senkit nem szeretnék megsérteni de ez így van.

Baráti Üdvözlettel:

Szebellédi Lászó

_________________
Sponsored by: UNICO MODELLSPORT
Losi 8ight 2.0
JP Racing & RB Concept Engines
Sanwa M11 DSSS Radio
Sanwa ERG-WX Servos
Proline Tires & Accesories
RB Revolution R2 Fuel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 83 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 9 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség