Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 22:19:27

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.13 10:44:03 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Aron1 írta:
Godzilla írta:

Bocs Áron, de én is csak most jutottam hozzá a képekhez... Még majd lesz egy pár, de addig is ebből csemegézhettek: http://www.rcoffroad.hu/versenyek/gal.php?verseny_id=10


Zsír, nagyon köszönöm! Marha jó képek lettek!

Az időeredmények kb mikor kerülnek fel?

Köszönöm!

Áron


Hai!

Nálam vannak, de még nem volt időm sajna. Talán ma este lesz egy kis processzidőm.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.13 14:56:11 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2006.10.23 12:28:56
Hozzászólások: 288
Tartózkodási hely: Törökszentmiklós
F_Gyuri milyen volt a Tündibündi barátok dvd? :lol: :lol:

_________________
Üdv.: Ákos
Abbahagyta a modellezést.
Hong nor x1 crt pro Truggy eladó:
viewtopic.php?t=11750


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Az újjáépítés jegyében
HozzászólásElküldve: 2007.06.13 17:16:17 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.09.27 22:31:40
Hozzászólások: 12
Sziasztok.

Nem tudom megállni szó nélkül.
Sajnos engem nagyon bánt, miért kell a széthúzás, olyan emberek közt, akiknek egy a célja és egy az öröme.
JÁTÉK!
Szeretném megkérdezni hol az a gödör, amibe ti is betettetek valamit.
Ekkora egyesületből miért nincs egy nevező sem?
Pedig nektek Kb. fele annyiba kerül, mert ez visszakapjátok Egyesületi szinten.
A GrimRC egyesület áldozz arra, hogy nektek minél szebb pályátok legyen.
Ti bőrhúzásnak nevezitek a játék díját?
Szerintem, nem kell OB ahhoz, hogy nagy csapat legyen.
Örömmel jól érezzük magunkat együtt egy kellemes versenyen.
Erre itt a lehetőség, talán ezt megváltoztathatjátok.
Köszönöm: Serfy

A hétvégén lesz a GrimRC Nitro Challange versenysorozat második fordulója. Szeretnénk ha minél többen jelentkeznétek erre a versenyre.
A verseny leírása itt: http://www.grimrc.com/forum/viewtopic.php?t=711
Ezen a versenyen a nevezésből befolyó összeg egy részét támogatásként átutaljuk az RCOR egyesületet részére. Evvel szeretnénk támogatni, hogy minél hamarabb felépíthessék új pályájukat. Továbbá lehetőséget nyújtunk arra, hogy további önzetlen támogatás is elhelyezhető legyen számukra.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Az újjáépítés jegyében
HozzászólásElküldve: 2007.06.13 19:34:57 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
serfy írta:
Sziasztok.

Nem tudom megállni szó nélkül.
Sajnos engem nagyon bánt, miért kell a széthúzás, olyan emberek közt, akiknek egy a célja és egy az öröme.
JÁTÉK!
Szeretném megkérdezni hol az a gödör, amibe ti is betettetek valamit.
Ekkora egyesületből miért nincs egy nevező sem?
Pedig nektek Kb. fele annyiba kerül, mert ez visszakapjátok Egyesületi szinten.
A GrimRC egyesület áldozz arra, hogy nektek minél szebb pályátok legyen.
Ti bőrhúzásnak nevezitek a játék díját?
Szerintem, nem kell OB ahhoz, hogy nagy csapat legyen.
Örömmel jól érezzük magunkat együtt egy kellemes versenyen.
Erre itt a lehetőség, talán ezt megváltoztathatjátok.
Köszönöm: Serfy

A hétvégén lesz a GrimRC Nitro Challange versenysorozat második fordulója. Szeretnénk ha minél többen jelentkeznétek erre a versenyre.
A verseny leírása itt: http://www.grimrc.com/forum/viewtopic.php?t=711
Ezen a versenyen a nevezésből befolyó összeg egy részét támogatásként átutaljuk az RCOR egyesületet részére. Evvel szeretnénk támogatni, hogy minél hamarabb felépíthessék új pályájukat. Továbbá lehetőséget nyújtunk arra, hogy további önzetlen támogatás is elhelyezhető legyen számukra.
Szia!

Nem tudom mért gondolsz széthúzásra ebben az esetben.Sokunknak ezen a nyáron többek között az egyesület miatt ez az első szabad hévégéje.Én pl dolgozni fogok Alsóörsön a Harley Davidson fesztiválon.Ha megnézed a vasárnapi szolnoki versenyt ott sem volt fele annyi RCOR tag sem mint ahány tagunk van.Azért gondoljuk "bőrhúzásnak" mert semmit nem tudunk szolgáltatni cserébe azért a támogatásért amit kapunk.Szolnokon mi rendeztük a versenyt és intéztük az ajándékokat a tombolára.Szolnokon egyedül Riska képviselte a Grimrc-t.Ez is elgondolkodtató ,de nagyon sok ajándékot kaptunk többek között Thomas szaküzletéből is amit ez úton szeretnék megköszönni.Igazán rendes dolog volt és személy szerint én nagyon örültem neki.Mi vasárnap kiástuk a gödröt szolnokon és beletettük a mi részünket.Sajnos nem volt senki kompetens a Grimrc részéről ,hogy ők is beletehessek a részüket.Szóval ez a nagy helyzet.

Jó versenyzést hétvégére!
üdv.:nagyg

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.13 22:01:42 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
esedezem :oops:

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.14 04:47:32 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.09.27 22:31:40
Hozzászólások: 12
Kedves nagyg.

A félre értések elkerülése véget, nem keverném össze a GrimRC egyesületet a szaküzlettel.
Én úgy gondolom, hogy Thomas ezzel a gesztussal beletetette a magáét mint szaküzlet.
Az egyesület pedig most próbálja beletenni a magáét.
Nem látom tisztán mit tettetek bele Szolnokon, mi a ti részetek?
A magatoknak rendezet verseny?
Én szeméjesen végignéztem a csomagotok készültét, dolgoztam azért, hogy a Grim verseny kellemesen teljen, a Vuki alvás nélküli támogatásáról nem beszélve.
Mi ezzel teszünk az ügy érdekében, ezt is meg kell becsülni.
Talán ha megjelenne valaki, akkor lehetne érezni kompromisszumot, hajlandóságot.
Most itt lesz mindenki aki kompetens a Grimrc részéről.
Lesz valaki az rc off-road részéről?
Ha nem jelentek meg akkor is lesz támogatás! Nem kell szolgáltatni a támogatásért. Mert önzetlen!
Én Diósdon élek, láttam a pályátokat mikor született, sajnálom a történteket.
Nem lehet a múltat törölni, de a jövőnkért tehetünk.
Köszönöm a válaszod.
Baráti üdvözlettel: Serfy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.14 08:05:22 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Hello Serfy!

Én már napokkal ezelőtt neveztem a Grim versenyre. Azt pedig, hogy az egyesület mit tett az "Újjáépítés" rendezvényért azért nem tudod, mert még életedben nem csináltál semmilyen ilyen rendezvényt, nem kalappoltad körbe a kereskedőket. Nem cipeltél cuccot a versenyre, nem 1 órával korábban érkeztél, mint a többiek, hogy a cuccot összepakold, és nem később mentél 1 órával, hogy a cuccot összepakold, és nem halasztottad el a saját versenyedet, mert időt mértél, hogy ne kelljen költeni semmire, és nem csücsültél az időmérő előtt, és nem mondtad be 1-2 percenként az időt, és nem csináltál végig egyetlen versenyt sem. Nem indítgattad 10 percenként a futamokat, és nem "könyörögtél" a versenyzőknek, hogy legyenek kedvesek segítőnek kiállni, és nem kérted őket arra sem, hogy álljanak már fel az emelvényre, hogy ne legyen csúszás, és nem szántál a saját idődből arra, hogy megcsináltasd a kupákat, és nem szántál arra sem időt, hogy a nevezésekkel bajlódj, és nem szántál arra időt, hogy ...nem folytatom, mert már unom. Ahogy azt is, hogy a nevedet sem írod oda, hogy tudjuk ki vagy. Hogy tudjuk, hogy egy eseteges személyes találkozó esetén megbeszéljük a dolgokat, és ne félrebeszéljünk egymás mellett.
Ha valaki aláássa azt, hogy az egyesületek között jó kapcsolat legyen, vagy legalábbis jobb, akkor az pont te vagy, amit a tájékozatlanságodnak lehet köszönni. Az egyesületek igenis kommunikálnak egymással, csak te ezt nem tudod. Én pl többször beszéltem Thomas-al, Vukival (vele személyesen is beszélgettem az egyesületek közötti viták elsimitásáról, és én úgy gondolom, hogy nem csak a célunk közös...stb), a Riska-val, Piit-el....nem folytatom.

Szal' velem pl. személyesen is találkozhatsz szombaton, és ha gondolod, akkor beszéljünk róla élőben, és akkor nem írsz le olyanokat, amikkel félrevezetsz másokat, hogy mi semmit nem tettünk bele ebbe a rendezvénybe. 200 évvel ezelőtt ezért a kijelentésedet párbaj követte volna, mivel egy eléggé bicskanyitogató volt. Kikérem az egyesület és a magam nevében is. TE ne degradáld le más munkáját.

A másik pedig, hogy NEKEM NEM FÁJ, HOGY A GRIMRC versenyt rendez. Már most többen mentek el, vagyis neveztek, mint eddig bármikor is. Ez - többek között - van azért is, mert én a saját számmal mondtam pár embernek, hogy igen, lesz egy ilyen verseny, és ha kedved menj ki. 2 ember biztosan megy, akivel beszélgettem, hogy mit csinálok hétévégén, pedig sem nem RCOR-es, sem nem GRIM-es. Ennyi.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.14 13:25:37 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves serfy!

Ugyan a múltban sok súrlódás volt a két egyesület között, remélem ez a jövőben sokat fog változni pozitív irányban.
A hétvégén, Szolnokon igenis vártuk a Grim egyesület prominens tagjait, hogy közösen elássuk a csatbárdot. Sajnos ez az ismert okok miatt nem történt meg. Na de ami késik, nem múlik.
Az idei télen sokat dolgoztunk az Off-Road modellezés jövőéért.
A szezon beindultával tovább szaporodtak a tennivalók, bizony-bizony egy-egy rendezvény előtt már 8-10 nappal el kell kezdeni a szervezést, a feladatok megoldását és végráhajtását, hogy az adott esemény a megfelelő minőségben legyen lebonyolítva. Ezen feladatok egy részének felsorolását Ramses előttem, már megtette.
Mivel az idei évben Már túl vagyunk egy RCOR kupa két MB és két nagyszabású bemutató, egy jótékonysági verseny lebonyolításán, valamint részt vettünk az immár hagyományosan megrendezett Bokri traktor majálison is (7 rendezvény). Ezért érthető, hogy nem sok időnk maradt, egyéb családdal rokonsággal kapcsolatos teendőkre.
Nem várt esemény volt a pálya megsemmisítése sem, oda is elment egy hétvége a kármentesítésre.
Ebben a hónapban. hátra van még egy nagyszabású bemutató szintén népautóztatással, valamint a Grim pályán megrendezésre kerülő MB, melyen biztos, hogy részt kívánunk venni.
Ezt a hétvégémet már több mint egy hónapja a családnak ígértem.
Nem volt szándékomban panaszkodni, hisz örömmel végzem ezt a tevékenységet, de igenis rosszul esik, hogy sok esetben érkezik, számonkérés.
Úgy érzem, nem tartozunk magyarázattal senkinek sem. Amit hozzáteszünk a modellezéshez azt a szabadidőnkből, a munkaidőnkből és sok esetben a családunktól, barátainktól vesszük el.
Azt írtad, hogy
serfy írta:
Nem kell szolgáltatni a támogatásért. Mert önzetlen!

Ha úgy is gondolod, ahogy írod, akkor kérem, hogy a segítséggel példálózva ne kérjél számon semmit rajtunk, mert onnantól esetleg az önzetlen jelző, más értelmét veszi.
Bízom benne, hogy minél többen neveznek a rendezvényetekre. Ahogy eddig elnéztem a jelentkezők létszámát, soha nem látott számú versenyző fog megjelenni a Grim RC kupasorozatán. Gondolom azért ez a tény büszkeséggel tölti el Egyesületetek minden tagját. Nincs szándékomban olyan ígéretet tenni, amit esetleg nem tudok betartani. De azt ígérhetem, hogy mindent tőlem telhetőt meg fogok tenni annak érdekében, hogy ott lehessek szombaton a Grim pályán.

A segítséget meg sokadszorra és sokadikként újra meg köszönöm!

Sporttársi üdvözlettel:
Fally György

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.15 05:22:46 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2005.09.27 22:31:40
Hozzászólások: 12
Sziasztok.

Nem kívántam senkit megbántani, tudom mit jelent ez a feladat amit ellátok, és menyi energiát emészt fel.
Kedves Ramses nem bujkálok a Serfy név mögé!
Szerintem ismerhetek, mert már találkoztunk néhányszor.
Bocsánat mert nem látom tisztán mitől csökken a távolság, ezt próbáltam megtudni.
Azért mert nem kapcsoltad a név mellé az arcomat támadni kell?
Amint lesz lehetőség szeméjesen, kereslek benneteket és bemutatkozom.
Köszönöm F_Gyuri korrekt válaszát, első a család.
”Na de ami késik, nem múlik.” Igazad van!
Számomra mindennél többet ér ez a mondatod: ”De azt ígérhetem, hogy mindent tőlem telhetőt meg fogok tenni annak érdekében, hogy ott lehessek szombaton a Grim pályán.”
Köszönöm.
A többit személyesen.
Elég régen olvasom a fórumokat, soha nem szóltam egyik fórumhoz sem!
Most megtettem, mert bántotta az igazság érzetem, sajnos én sem vagyok tökéletes.
Ígérem, többet nem teszem!
Köszönöm a lehetőséget, bocsánatot kérek, ha valakit megbántottam.
A személyes találkozásig maradok tisztelettel.
Serfy.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.15 07:44:52 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Serfy: nem a neved miatt írtam amit írtam, hanem mert bicskanyitogató volt a hozzászólásod, másrészt pedig - nem csak a magam nevében - sértő is. Ki vagy te, hogy ledegradálod más munkáját? Ha olyan nagy a szád, miért nem voltál ott, és akkor ahol kellett?
Még1szer: nem a neved miatt írtam azt, amit írtam, akkor is ezt írtam volna, ha te lennél a Bill Clinton...

:Ramses Ramses :Ramses

Ui.: "szeméjesen" helyesen "személyesen". Bocs, de bántja a magyarságérzetemet.
Ui2.: szombaton megmutatom neked szeméLYesen, hogy hol van az a gödör, amibe tettünk sok mindent, csak te nem látod.

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.19 09:36:48 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2005.03.25 14:57:19
Hozzászólások: 176
Tartózkodási hely: Cegléd
Sziasztok!

Az időeredmények mikor kerülnek fel :?: :?:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.06.19 15:14:35 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Telipó írta:
Sziasztok!

Az időeredmények mikor kerülnek fel :?: :?:

A nevezéseket most raktam rendbe, elvileg most már a tényleges állapot van fent. Remélhetőleg hamarosan Ramsesnek is lesz egy kis ideje és felkerülnek az eredmények is.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 92 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 14 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség