Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 20:00:26

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.28 15:12:02 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
Sziasztok!

Felhívnám a figyelmet arra, hogy ha beköszönt a tavasz, akkor előzetes terv szerint március 31-ig a pálya ingyenesen használható.

Természetesen a használatot csak az alapvető teendőkkel engedjük:
-Jelezd felénk, ha a pályán autózni szeretnél. Itt üzenetben, vagy telefonon.
-Ne hagyj magad után szemetet a pálya környékén sem!(Se törött alkatrészt, se cigarettacsikket, se csokipapírt. Semmit.)
-A pálya karbantartásában kérjük vegyél részt.
-Ha többen autóztok figyeljetek egymásra. Csak menetirányban és az egész pályán körbehaladva autózzatok.

Üdv: Radzsbi

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.28 20:36:00 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.27 17:25:53
Hozzászólások: 19
Radzsbi írta:
Szia!

Tartok tőle, hogy erre a kérdésedre sajnos nem tudunk választ adni, ugyanis Tahitótfaluban nem szoktunk autózni, illetve a vörös követ sem tudjuk, hogy merre lelhetnénk ott.

Hogy közvetlen közelében Tahitótfalunak tudsz-e autózni, azt sem tudom.

De íme egy útvonaltérkép, hogyan tudsz eljutni a pályánkra, amely topikba most írtál. (Térképen az "A" pont.) Itt garantáltan tudsz autózni, ha beköszönt a tavasz.
http://goo.gl/maps/5nvCd

Ha azt veszem figyelembe, hogy akad köztünk olyan, aki rendszeresen Csepelről jár ide autózni, már Tahitótfalu sincs messze. (20km)

Üdv: Radzsbi


Szia!

Köszi szépen a választ.

Üdv,
Robi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.28 21:05:58 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.27 17:25:53
Hozzászólások: 19
Szia!

Nekem egyébként még nincs modellem. Egy Ansmann deuce elektromos RTR-en gondolkodom. Eredetileg nitrosat szerettem volna venni, de lebeszéltek róla, mert mondván sok gond van velük. Na nem az elején jönnek ki a gondok, hanem kb fél év múlva. Porlasztó beállításokkal gondok lehetnek, kuplung stb. Ez tényleg így van? Látok benne egyébként igazságot.
Amit ajánlottak robbanósban azok a 2T benzinesek, de pl. egy Baja is baromi drága.
Mi a véleményetek?

Robi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.28 23:30:39 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
Egyik sem jobb a másiknál. Elektromoshoz meg már most be kell vásárolni legalább 3-4 akksit, hogy legyen értelme elindulni valahová autózni. Ha pedig rendszeresen nyúzod az autót, akkor fél év múlva az akksi fogja magát megadni. De az elektronika is szokott ám huncut fejtörőket adni, vagy szimplán minden jel nélkül végleg megmakkanni.

A Nitrosnak is sok hátulütője van, kezdve a folytonos karburálással a külső hőmérséklethez, vagy hasonlóak. És ott meg tankolni is kell az autót. Árban értve.

Szóval amit az egyiknél akkura költesz, a másiknál üzemanyagra. Ami az egyiknél motorra, a másiknál szabályzóra, vagy elektromotorra.

Itt már csak az dönt, melyikre teszed le a voksod.

Mindkét fél megtalálható sorainkban. Én is kacsingatok az elektromos felé, de a nitrószag az nitrószag. Tavasszal újra megérezni, egy külön érzés.

A Bajákkal is ugyanúgy van gond. Hacsak nem több... pláne, ha tényleg repesztesz vele, nem csak tötyörögsz.
Sőt, még egy gonddal több A nagysága. Még nehezebb hozzá olyan helyet találni, ahol értelmesen kihasználhatóak az adottságai. Azzal már a mi pályánkon is inkább ügyeskedés körbemenni, mint élvezet. Meg kell idő, mire a hátsókerékhajtás szeszélyeit megismeri az ember.

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.29 08:01:23 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.27 17:25:53
Hozzászólások: 19
Radzsbi írta:
Egyik sem jobb a másiknál. Elektromoshoz meg már most be kell vásárolni legalább 3-4 akksit, hogy legyen értelme elindulni valahová autózni. Ha pedig rendszeresen nyúzod az autót, akkor fél év múlva az akksi fogja magát megadni. De az elektronika is szokott ám huncut fejtörőket adni, vagy szimplán minden jel nélkül végleg megmakkanni.

A Nitrosnak is sok hátulütője van, kezdve a folytonos karburálással a külső hőmérséklethez, vagy hasonlóak. És ott meg tankolni is kell az autót. Árban értve.

Szóval amit az egyiknél akkura költesz, a másiknál üzemanyagra. Ami az egyiknél motorra, a másiknál szabályzóra, vagy elektromotorra.

Itt már csak az dönt, melyikre teszed le a voksod.

Mindkét fél megtalálható sorainkban. Én is kacsingatok az elektromos felé, de a nitrószag az nitrószag. Tavasszal újra megérezni, egy külön érzés.

A Bajákkal is ugyanúgy van gond. Hacsak nem több... pláne, ha tényleg repesztesz vele, nem csak tötyörögsz.
Sőt, még egy gonddal több A nagysága. Még nehezebb hozzá olyan helyet találni, ahol értelmesen kihasználhatóak az adottságai. Azzal már a mi pályánkon is inkább ügyeskedés körbemenni, mint élvezet. Meg kell idő, mire a hátsókerékhajtás szeszélyeit megismeri az ember.


Köszi szépen a választ.

A szentendrei RC boltos tanácsolta, hogy jobb az elektromos a nitrósnál. Igen ő is mondta, hogy kellene 3 akksi már az elején. De olvasva soraidat, akkor most már nem tudom mi legyen... Annyira én nem nyúznám, mert a munkám miatt nincs rá annyi időm. Átlagosan mennyit bírnak az akksik? Amit az RC boltos ajánlott az 2 cellás 5000 mA-es akksi.
Gondolom ha terepen töltöm autóról 12 V-ról, akkor a töltés idejére az autónak járnia kell..?
Az tényleg igaz, hogy kb fél év után jönnek elő a gondok a nitro motoroknál? És van esetleg olyan, hogy már szinte többet szereled, mint játszol vele?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.29 10:22:13 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
1:8 autót általában 4-6 celláról szoktak hajtani. Ami úgy is megfelel, hogy 2db két cellás sorba kötve. 5000-sel kb 10-15-20 percet tudsz elautózni.
Ha ebből van három gariturád(6 akksi, ha két cellások!), na úgy már érdemes nekivágni autózni.
Ha ezek az akksik jobbfajták, akkor már vetekszik a 6 db ára a komplett autó árával...

Hiba bármikor előfordulhat.

Nitroshoz ez a fél év baromság. Ha nap mint nap használnád, 5-10 tankot, de ha csak minden hétvégén ugyanennyit, akkor biztos nem fél év után fog előjönni az első hiba, hanem hamarabb. De ha csak kéthavonta egyszer előveszed, két tankot elpöfögni, akkor meg szintén valószínűleg nem fél év alatt fog hazavágódni a motor, hanem inkább évek alatt...

Nem kell járnia az autónak töltés közben. Csak be kell indulnia, ha indulsz haza.

Üdv.

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.29 11:40:34 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.27 17:25:53
Hozzászólások: 19
Radzsbi írta:
1:8 autót általában 4-6 celláról szoktak hajtani. Ami úgy is megfelel, hogy 2db két cellás sorba kötve. 5000-sel kb 10-15-20 percet tudsz elautózni.
Ha ebből van három gariturád(6 akksi, ha két cellások!), na úgy már érdemes nekivágni autózni.
Ha ezek az akksik jobbfajták, akkor már vetekszik a 6 db ára a komplett autó árával...

Hiba bármikor előfordulhat.

Nitroshoz ez a fél év baromság. Ha nap mint nap használnád, 5-10 tankot, de ha csak minden hétvégén ugyanennyit, akkor biztos nem fél év után fog előjönni az első hiba, hanem hamarabb. De ha csak kéthavonta egyszer előveszed, két tankot elpöfögni, akkor meg szintén valószínűleg nem fél év alatt fog hazavágódni a motor, hanem inkább évek alatt...

Nem kell járnia az autónak töltés közben. Csak be kell indulnia, ha indulsz haza.

Üdv.


Értem, köszi. Szentendrén nekem a srác azt mondta, hogy 2 cellás elég egy 1/8 autóhoz kb 20 percre. És ő azt ajánlotta nekem, hogy vegyek 3 db 2 cellásat+töltőt.
Nektek mi a tapasztalatok vele? Szoktatok nála vásárolni? Ő ezt ajánlotta:
http://www.rcrulez.hu/termek.php?produc ... ebrushless

Mi a véleményed?

Köszönöm a választ előre is.

Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.29 11:51:01 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Szia Rob81!

A szentendrei mentor butaságokkal tömi a fejed.

1/8-as autóhoz 4 cella az ajánlott. A két cellát felejtsd el. Semmire sem elég. Továbbá a menetidő nem a cellák számától, hanem a kapacitástól függ.
Be lehet lőni 2 cellával a 20 percet, persze akkor meg kell elégedne olyan tempóval, mintha csak te tologatnád a járgányt.
Gyere ki egy versenyre, valamint olvasd a topikokat, és ne higgy el mindent, amit mondanak.

Üdv:
Fally Gyuri


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.29 13:39:54 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.27 17:25:53
Hozzászólások: 19
F_Gyuri írta:
Szia Rob81!

A szentendrei mentor butaságokkal tömi a fejed.

1/8-as autóhoz 4 cella az ajánlott. A két cellát felejtsd el. Semmire sem elég. Továbbá a menetidő nem a cellák számától, hanem a kapacitástól függ.
Be lehet lőni 2 cellával a 20 percet, persze akkor meg kell elégedne olyan tempóval, mintha csak te tologatnád a járgányt.
Gyere ki egy versenyre, valamint olvasd a topikokat, és ne higgy el mindent, amit mondanak.

Üdv:
Fally Gyuri


Szia!

Köszönöm az információt. Nézegettem a 4 cellás akksik árait, nos 3 db 5000 mA-es kb. 90 e lenne. Ehhez még hozzá jön a töltő. Lényegében autóval együtt több mint 200 e a végösszeg. Ez egy kicsit sok. :)

Mi a véleményetek a GS Racing Cl-1 1:8 4WD RTR-röl?
Ha nitrosban gondolkodik az ember milyet érdemes venni?


Üdv,
Robi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.29 23:03:44 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
Nálunk elektromosból 1:8ba 4 illetve 6 cellásat használ Joci01.

Amúgy mint említettem 4 cella úgy is összeadódik, ha két db két cellásat sorba kötsz. Az kicsit költségkímélőbb lehet.

Most szereztem be egy Traxxas Slash-t, és ahhoz is 3 cella javallott. Pedig az 1:10-nek van titulálva.

A GS egyáltalán nem rossz választás kezdésnek, de van néhány gyenge pontja.

Itt a pályán többen is HongNor-ra álltunk rá. Abból van Truggy X1CRT és X2CRT, Buggyból Violator, illetve X1CR is.
Ezek minőségben és tartósságban is valamivel a GS felett állnak.

Ha érdekel, Lajos05-nek akad 1-2 jó állapotú darabja, érdeklődj nála ez ügyben, ha érdekel. Sőt, állított össze már több elektromos példányt is ezekből, ha ehhez húz a szíved.

Persze van itt mindenféle járgány is ezeken kívül.

Ahogy azt előttem is mondták, gyere el tavasszal egy-két autózáskor, nézd meg mifélékkel játszunk, és dönts az után, nehogy olyat válassz, amit esetleg később megbánnál.

Üdv: Radzsbi

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.30 08:38:37 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.27 17:25:53
Hozzászólások: 19
Radzsbi írta:
Nálunk elektromosból 1:8ba 4 illetve 6 cellásat használ Joci01.

Amúgy mint említettem 4 cella úgy is összeadódik, ha két db két cellásat sorba kötsz. Az kicsit költségkímélőbb lehet.

Most szereztem be egy Traxxas Slash-t, és ahhoz is 3 cella javallott. Pedig az 1:10-nek van titulálva.

A GS egyáltalán nem rossz választás kezdésnek, de van néhány gyenge pontja.

Itt a pályán többen is HongNor-ra álltunk rá. Abból van Truggy X1CRT és X2CRT, Buggyból Violator, illetve X1CR is.
Ezek minőségben és tartósságban is valamivel a GS felett állnak.

Ha érdekel, Lajos05-nek akad 1-2 jó állapotú darabja, érdeklődj nála ez ügyben, ha érdekel. Sőt, állított össze már több elektromos példányt is ezekből, ha ehhez húz a szíved.

Persze van itt mindenféle járgány is ezeken kívül.

Ahogy azt előttem is mondták, gyere el tavasszal egy-két autózáskor, nézd meg mifélékkel játszunk, és dönts az után, nehogy olyat válassz, amit esetleg később megbánnál.

Üdv: Radzsbi


Szia Radzsbi!

Az lesz a legjobb, ha kimegyek és megnézlek titeket, és akkor majd utána eldöntöm. Köszi szépen az infókat ismét.
Kérlek írj ide ha tavasszal mentek ki, és ha tudok kimegyek én is.

Üdv,
Robi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.31 15:38:23 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
Így lesz! Figyeld majd a topikot, mert itt szoktuk megbeszélni a közös autózások időpontját!

Üdv!

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.01.31 18:49:32 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.08 22:29:59
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest
Figyelem én is a topikot :)

Már előttem a Bulletemmel (1:10) néhány akksit. Tapasztalatom szerint a BL szett kb fél óra alatt végez az 5000 mah 2 cellás akksikkal. De nagyon kezdő vagyok még, szóval ez az infó nem mérvadó amit én adok.

Radzsbi írta:
Így lesz! Figyeld majd a topikot, mert itt szoktuk megbeszélni a közös autózások időpontját!

Üdv!

_________________
Budapest és környékén offroadozást keresek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2013.02.09 08:21:32 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.08 22:29:59
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Mivel nem esik hó, ezért gondoltam kinézek a pályára ma először. Akinek van kedve, örömmel venném ha csatlakozna. Kb 10 körül indulok Budapestről a Kökitől. Bárkit szívesen elviszek, bár lehet kicsit későn írtam meg az infót. Elérhetőségem: +36-70-626-97-00

(Még Radzsbit nem hívtam fel, várom hogy emberi időpont legyen)

_________________
Budapest és környékén offroadozást keresek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új találkozós topik
HozzászólásElküldve: 2013.03.11 14:33:27 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
Sziasztok!

A hétvégén jártam kint a pályán, és remek állapotban van. Ha nem esik jelentős mennyiségű eső, akkor autózható marad hétvégére is! :)

És felhívnám a figyelmeteket ismételten erre:
"..., ha beköszönt a tavasz, akkor előzetes terv szerint március 31-ig a pálya ingyenesen használható. "

Gyertek, és próbáljátok ki a pályánkat!

Üdv: Radzsbi

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új találkozós topik
HozzászólásElküldve: 2013.03.29 21:34:22 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
Sziasztok!

A rendkívül csapadékos időjárás miatt az ingyenes pályahasználatot kitoljuk Április 30-ig.

Így aki szeretne velünk és a pályánkkal megismerkedni, annak nyílik lehetősége.

Üdv: Radzsbi

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új találkozós topik
HozzászólásElküldve: 2013.04.10 15:47:22 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2009.10.23 07:25:11
Hozzászólások: 44
Üdv mindenkinek.

Itt a tavasz végre ! 8)
Vasárnapra tervezhetnénk egy kis autókázást meg kertészkedést, délelőtt lenne jó nekem.
Radzsbi milyen állapotban van a pálya?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új találkozós topik
HozzászólásElküldve: 2013.04.15 12:39:21 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.16 21:32:48
Hozzászólások: 247
Tartózkodási hely: Üröm (BP. mellett), ÜrPil pálya közelében
Sziasztok!

Voltunk kint vasárnap délután, első autózós napnak bőven beillett volna, de ehelyett csak Szeszler úr autózott. Mi vittünk ki lazúrt és átkentük a hidat meg a boxot barátnőmmel.
Valamint egy új modellezővel is beszégettünk néháy percet, akinek pechjére egyik autója sem jutott el a pályáig...

Ha jövő héten is hasonló időnk lesz, jó lenne kimenni ismét 1-2 órát munkálkodni, akinek pedig akad bevethető autója, az felőlem húzhatja a gáz is! :)

_________________
ÜrPil RC Offroad Team /www.urpil.hu/
X1CRT-> SH28
Slash Platinum -> Venileon
Sprint2 -> Carson 12T
SCX10-ek és szerűek :Jeep, Pajero, Honcho, Unimog
20/368-03-83


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új találkozós topik
HozzászólásElküldve: 2013.04.16 18:15:47 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.01.08 22:29:59
Hozzászólások: 26
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Én szívesen kimennék vasárnap kocsikázni délután pár akksit. Azonban félek, hogy esni fog az eső. Amennyiben megyek, szívesen segítek a pálya ápolásában is, illetve lesz hely a kocsimban is (pestről indulok). Részletekért még kereslek telefonon, ha szép időnk lesz :)

_________________
Budapest és környékén offroadozást keresek


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Új találkozós topik
HozzászólásElküldve: 2013.04.16 21:50:15 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2010.06.19 15:12:41
Hozzászólások: 59
Tartózkodási hely: Bp.XXI.ker. Csepel
Sziasztok!
Vasárnapra terveztünk egy kis autózást,aki akar csatlakozhat hozzánk.
Kb12 től.

_________________
HN X2CRT pro RBB9
X2CR pro RBX10
Violator RBB9
Spektrum dx3s
06-20-5919561


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 335 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség