Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.28 17:21:30

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.25 12:18:07 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Helló!
Tényleg király volt! Kár, hogy nem voltunk többen! Remélem jó képeket csinált Godzilla! Jókat mókáztunk, ugríttunk! Az én Durám is "ugrott" egy párat! Remélem erről is lesz egy kép!
Üdv: Dodge


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.25 12:36:03 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Godzi, a képekre én is nagyon kíváncsi vagyok. Tényleg> azok a fotók, amiket közzé tesztek, azt szabadon fel lehet használni? Arra gondoltam, hogy a weblapomra feltennék néhány Tmaxx-os képet a masinámról.. hurra

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Képek
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 08:46:30 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Üdv mindenkinek! Sakcok, én nem fényképeztem, hanem videóztam. :) Szóval képek nem lesznek, majd csak videók. Most már mindenem megvan ahhoz hogy otthon digizzek, nem kell máshoz alkalmazkodni. Ez nem szemrehányás, csak mondom, hogy így könnyebb.

Bár Péter azt hiszem csinált pár képe, ha elküldi nekünk (kepek@rcoffroad.hu) akkor felteszem, de azt hiszem csak a Savage 25-ről és a Mugenről csináltak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 08:49:53 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Van egy fótós srác, párszor biztos láttátok (a mostanin nem volt kint) Ő azt mondta, hogy kitehetjük a képeket a weboldalunkra. Szerintem Ti is nyugodtan használhatjétok máshol is, csak a logo maradjon rajta.

Peti írta:
Godzi, a képekre én is nagyon kíváncsi vagyok. Tényleg> azok a fotók, amiket közzé tesztek, azt szabadon fel lehet használni? Arra gondoltam, hogy a weblapomra feltennék néhány Tmaxx-os képet a masinámról.. hurra


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 15:24:53 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.22 19:53:12
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: Budapest, XIII
Godzilla írta:
Üdv mindenkinek! Sakcok, én nem fényképeztem, hanem videóztam. :) Szóval képek nem lesznek, majd csak videók. Most már mindenem megvan ahhoz hogy otthon digizzek, nem kell máshoz alkalmazkodni. Ez nem szemrehányás, csak mondom, hogy így könnyebb.

Bár Péter azt hiszem csinált pár képe, ha elküldi nekünk (kepek@rcoffroad.hu) akkor felteszem, de azt hiszem csak a Savage 25-ről és a Mugenről csináltak.


Godzi akkor mérnem rakod föl avidót. :?:
Mert már énis nagyon kíváncsi vagyok.

Speedy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 15:26:07 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Speedy írta:
Godzi akkor mérnem rakod föl avidót. :?:
Mert már énis nagyon kíváncsi vagyok.

Speedy


Még "rágódik" rajta :)

Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 16:08:42 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Hello Speedy! Hat édes jó atyádnak köszönhetően megspóroltam egy firevire kartya árát, és ezzel már sikerült is bedigitalizálni. Üzenem neki, hogy minden nagyon frankó!

Mivel a minőség híve vagyok, ezert nem szivesen tenném fel vágatlanul a videókat, mert akkor már nem csinálnám meg a vágott anyagot, illetve mások sem lennének rá annyira kíváncsiak.

Szóval a "Jó munkához idő kell" alapján még kicsit várnotok kell. Mindenesetre ráálltam a témára. :roll:

Remélhetőleg hétvége felé lesz már valami!

Speedy írta:
Godzilla írta:
Üdv mindenkinek! Sakcok, én nem fényképeztem, hanem videóztam. :) Szóval képek nem lesznek, majd csak videók. Most már mindenem megvan ahhoz hogy otthon digizzek, nem kell máshoz alkalmazkodni. Ez nem szemrehányás, csak mondom, hogy így könnyebb.

Bár Péter azt hiszem csinált pár képe, ha elküldi nekünk (kepek@rcoffroad.hu) akkor felteszem, de azt hiszem csak a Savage 25-ről és a Mugenről csináltak.


Godzi akkor mérnem rakod föl avidót. :?:
Mert már énis nagyon kíváncsi vagyok.

Speedy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Képek
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 16:49:48 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Hahó!

Meg fogja érni kivárni Godzit (mi mást tehetnétek :cry: ), mert a vágott anyag cool lesz!
:mrgreen:

üdv,


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.26 19:33:50 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Az tök jó. Van idő bőven Godzilla. Inkább jó minőség legyen.
A konvertálások, vágdosások, ez+az sok időt felemésztenek.. tudom én is, mert már volt részem benne.. :roll:

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.27 15:41:36 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Akkor el is mesélek egy aranyos kis történetet:

Látván sokak izgatott várakozását, tegnap este nekikezdtem a vágásnak. Már nagyon régen vágtam normális progival, így elég nehézkesen indult a dolog. Aztán szép lassan rájöttem mindenre, ami engem érdekelt, és akkor megkezdődött az igazi meló. Sajnos elég ks winyom van (20 GB) így a 10 GB-os nyersanyag és egyéb cuccok mellett már nem fért volna el az ujravágott video. Na akkor mit lehet törölni? Hat a nyersanyag már úgy sem kell, hiszen "behúztam" a kellő részeket . Puff... letöröl. A biztonság kedvéért SHIFT+DEL, így már a TRASH-ben sem foglalja a helyet, és persze visszavonni sem lehet. Gondolom már tudjátok a végét... Kellett volna a nyersanyag a rendereléshez!!! Egyetlen megoldás, ha újradigiztem volna a videókat (3-at is), de úgy hogy 1/25 másodpercre stimmelnie kellett volna az előző digitalizálással. Mindez csekély 5 óra meló után, éjjel fél 2-kor történt.

Ekkor fordult meg a fejemben, hogy talán :ongyilkos leszek!

Szóval a kedvem is elment és winyót is kellene vennem, hogy elkészüljek... A jővöt még nem látom...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.27 16:12:59 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2004.01.22 22:49:52
Hozzászólások: 786
Tartózkodási hely: Budapest, XVI.ker.
Hú de kellemetlen. :shock: Ha vigasztal, én is jártam már így..
Godzi, épp ezért mondtam :idea: , hogy szívesen segítek, mert a vágdosás tényleg időigényes és nagy koncentrációt igénylő feladat.
Nekem is igen fullosak a winyóim, de ha gondolod, felszabadítgatom a 20GB -at és azt odaadom háttértárnak (ilyen lehetőséget, még senki se kapott tőlem nemugyvanaz ...).
Vagy inkább "saját erődből" akarsz társadalmi munkát végezni (ahogy írtad..) :?:
:integet

_________________
KépTraxxas REVO www.solarklimacad.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.27 16:31:10 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Köszi Peti! Tényleg megtisztelve érzem magam! De nem fogadhatom el. Előbb, vagy utóbb úgy is be kell újítanom egy nagyobbat. És akkor most előbb lesz. Egy kicsit még várni kell, de majd kitalálok valamit. A webes verzióhoz persze elég lenne, csak nem akarok 2x dolgozni, ezért a megvágott DV minőségűből kanyarítottam volna ki a webes minőséget...

Peti írta:
Hú de kellemetlen. :shock: Ha vigasztal, én is jártam már így..
Godzi, épp ezért mondtam :idea: , hogy szívesen segítek, mert a vágdosás tényleg időigényes és nagy koncentrációt igénylő feladat.
Nekem is igen fullosak a winyóim, de ha gondolod, felszabadítgatom a 20GB -at és azt odaadom háttértárnak (ilyen lehetőséget, még senki se kapott tőlem nemugyvanaz ...).
Vagy inkább "saját erődből" akarsz társadalmi munkát végezni (ahogy írtad..) :?:
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.27 17:49:29 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Problem solved. Nekem van pár 40 gigás vincsim elfekvőben, egy, esetleg kettő átvándorol Godzillához.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.27 20:26:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Mit fáraó egy isten vagy :Ramses hurra hurra hurra hurra hurra

Ramses írta:
Problem solved. Nekem van pár 40 gigás vincsim elfekvőben, egy, esetleg kettő átvándorol Godzillához.

:Ramses Ramses :Ramses


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.28 13:40:10 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Na dacolva az összes elém gördített akadállyal, újabb 4 órás munka árán sikerült hasonló eredményt elérnem a videoval, mint amit megsemmisítettem.

Így tehát mondhatom, hogy latogassátok meg a VIDEOK oldalt, mert ott pihen a legújabb videonk.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.28 13:55:02 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Bízvást állíthatom, hogy nem csalódtok a videóban. Azt gondolom sejtitek, hogy az összes eddiginál jobb. Istenien eltalát darab. Na, majd ahogy lesznek még ilyen videók, csináunk egy szavazást, hogy kinek melyik tetszik. Most csak azért nem tartom jónak a szavazást, mert szvsz ez nyerne fölényesen.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.28 14:52:58 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.22 19:53:12
Hozzászólások: 112
Tartózkodási hely: Budapest, XIII
Godzilla írta:
Na dacolva az összes elém gördített akadállyal, újabb 4 órás munka árán sikerült hasonló eredményt elérnem a videoval, mint amit megsemmisítettem.

Így tehát mondhatom, hogy latogassátok meg a VIDEOK oldalt, mert ott pihen a legújabb videonk.


Sziasztok !

Godzi ez a video egyszerűen zseniális. eljen eljen eljen eljen eljen
Tényleg megérte kivárni. :)

Üdv: Speedy


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.28 15:10:43 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Előre is elnézést kérek mindenkitől, aki nem került rá a filmre, de próbáltam az akciósabb, érdekesebb jeleneteket belevágni. Semmi személyeskedés nem volt benne. Szóval egy újabb érv, hogy mások is akciózzanak :P , de senkit nem akarok belekergetni a film végén látható eseménybe, ami pusztán a hideg időjárásnak volt köszönhető (szerintem). Ráértek tavasszal is. :-D

De lesz még bőven videó (sőt, egyéb meglepetés is tavasz-nyár környékén), szóval mindenkinek adva van a lehetőség, hogy bekerüljön a videóba.

Addig is :integet

Godzilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.28 15:36:53 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 12:17:08
Hozzászólások: 1728
Szia Godzilla!
A videó király! Gratula érte! eljen eljen eljen eljen
Üdv: Dodge


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2004.01.28 15:44:43 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.01.23 14:01:06
Hozzászólások: 325
Tartózkodási hely: budapest XIV
hello Godzilla!!! ez lett eddig szerintem a leg királyabb video,többször is meg kell nézni!!!! én hülye meg kihagytam egy ilyen találkozot legközelebb ott leszek! üdv


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 88 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség