Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.07.05 20:18:21

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.29 23:17:54 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Szervusztok! Mevettem életem 1. robbanós offroadját, egy lightning stadium sport 1/10-es truggyt. Igaz, hogy nem buggy, de HB és nem akartam emiatt új topicot nyitni. Nagy öröm volt számomra, amikor kisebb nehézségek árán, de be tudtam indítani és kisebb tűtekergetésekkel elpöfiztem vele 3 tankot.Mégcsak egyhelyben állitgatom, mert egyelőre nem tudom, hova menjek itt Pest környékén autózni. Mindkét komolyabb pálya kissé messze van... :( Az lenne a tiszteletteljes kérdésem, hogy ha az alapjárati tűt kicsit jobban zárom, hirtelen elkezd emelkedni a fordulat, és csökkentenem kell az alapjáratot, akkor beáll, azonban néha lefullad, és vissza kell állnom dúsabbra, hogy újraindithassam. Ez attól van, hogy ennél a zárásnál már túlságosan elszegényedik? A válaszokat előre is kösz!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.30 08:10:16 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Sefi írta:
Igaz, hogy nem buggy, de HB és nem akartam emiatt új topicot nyitni.


Pedig érdemes, hisz más kategória! Ezért nyitottam is neki új topikot. :)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.30 11:31:13 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Godzilla írta:
Sefi írta:
Igaz, hogy nem buggy, de HB és nem akartam emiatt új topicot nyitni.


Pedig érdemes, hisz más kategória! Ezért nyitottam is neki új topikot. :)
Kösz Godzilla, az új topic nyitása a gép számára nagy örömmel tölt el, így még praktikusabb lesz számomra az éreklődés, illetve remélem, más tulajok is csatlakoznak a topichoz. Közben utánaolvastam újabb cikkeitekben, és választ kaptam a kérdésemre(alapjárat emelkedik, túlszegényítettem az alacsony fordulati tűvel :) )

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.03.31 17:06:58 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.09.24 19:21:38
Hozzászólások: 500
Szia.
Milyen a gép eddig mi a tapasztalatod vele????
Mert én is szertnék a honapokban venni egy ilyen gépet.

_________________
Carson Specter Race Factor SH Engines
AM.40.735


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.01 08:29:35 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Nitrorush írta:
Szia.
Milyen a gép eddig mi a tapasztalatod vele????
Mert én is szertnék a honapokban venni egy ilyen gépet.

Szia! Már jó két hete megvan a szekér és még mindig nem gurítottam vele sajnos. :cry: Csak egyhelyben állítgattam, tehát egyelőre nemigen van vele tapasztalatom. Természetesen igyexem majd leírni minden jót és kevésbé jót a későbbiekben. Addig is: A gépet érdemes átnézni (rtr), az enyémről pl. lemaradt elöl két kis csavar a lökhárítónál. Azt hittem szándékosan van így, hogy ütközésnél lepattanjon, de mivel hátul ezek rajtavannak, így megbizonyosodtam róla, hogy pótolnom kell elöl is. Nem nagy tétel, de azért új gépnél... Fogok bele venni üziszűrőt, ezen nem múlhat a motor egészsége, meg Fail Safe-t is.A többi része tisztességesen összerakottnak tűnik, de azért beszereztem csavarrögzítőt is :) Sztem ugyanaz a t15-ös moci van benne, mint az MT2-ben min. különbségekkel. Ami nekem elöny volt pl az Mt2- vel szembem: állitható fém összekötők, fém rezó, első-hátsó stabilizátor, és persze az ára.

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.04.01 13:29:56 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.09.24 19:21:38
Hozzászólások: 500
Szia.
Eddig nagyon jól hangzik amit mondtál.
És mit kellett még venned a kocsihoz hogy teljesen üzemképes legyen???

_________________
Carson Specter Race Factor SH Engines
AM.40.735


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: first run
HozzászólásElküldve: 2007.04.13 10:27:48 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Üdv mindenkinek! Múlt hétvégén került sor az első körökre Siófokon egy egyenes betonplaccon. 6-án (péntek) kb. két órányi állítgatás után már lefulladás nélkül, egyre élvezhetőbben lehetett terelgetni a járgányt.Folyamatosan mértem a motorhőt infrás cuccal, igyekeztem a 120-130 fokos tartományban maradni. Volt, hogy kasztnival délidőben, tűző napon felment 160 fok körülire, de aztán normalizálódott kb.Veszi a fordulatot, füstöl is, és kegyetlenül megy, van benne kajak dögivel. kb. 8-9 tank után húzogattam csak teljes gázt, kis időkre.Az újraindítás megy hidegen-melegen, bár nem elsőre, mindig az alapjátatot emelem meg, és ha már beindult, visszaállitom, ha tudom, hajszárítozom a hengerfejet, nekem bejött.Nyilván még finomítani kell a karbit. Az autó jól kezelhető, provokálva csúsztatható, valszeg nehezebben, mint egy 2wd, de emiatt könnyebb is vele menni.Azért bőven lehet hülyülni, oda-vissza kormányozva, vagy kanyarodva megfékezve, és újra gázzal frankón csúszik :lol: Fék jó, nagy sebességről nem blokkol, de tisztességgel fog(kell is).Nem mértem, de kb 10-15 perc 1tank.Kétszer csaptam oda, egyszer vezetési hiba miatt kisodr.betonpadka-balhátsó kerék-levegőben pörgés-megúszta kisebb karcokkal.Másodszor rádiózavar miatt ismét padka fogta meg, de most az ütköző ért oda(hálisten).Failsafe benne van, nemtom mi volt, lehet, h. a vevőantenna nincs eléggé a csőbe belehúzva.
(egyszerűen nem tudon a csőbe teljesen végighúzni.Tud vki erre vmi módszert?)Gumik nem koptak egyelőre túlzottan, a durvább beton és csúsztatások ellenére.Egyelőre ennyi most hétvégén folyt köv, üdv mindenkinek!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: first run
HozzászólásElküldve: 2007.04.13 13:07:43 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
:) grat!

antenna. pökjél bele a "szivoszáladba" picit, a vevo antennat meg finoman, a ket ujaddal jo erossen (FINOMAN) huzd vegig parszor, mint ha ki akarnad simitani.. Ettol egy idore merevebb lesz picit (ilyen ez az ujjal huzogatosdi :) ) es a "beolajozott" szivoszalon is konnyen atmegy. Probald ki, mukodni fog!

udv,
csacsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: üdv
HozzászólásElküldve: 2007.04.13 21:31:09 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Csacsi írta:
:) grat!

antenna. pökjél bele a "szivoszáladba" picit, a vevo antennat meg finoman, a ket ujaddal jo erossen (FINOMAN) huzd vegig parszor, mint ha ki akarnad simitani.. Ettol egy idore merevebb lesz picit (ilyen ez az ujjal huzogatosdi :) ) es a "beolajozott" szivoszalon is konnyen atmegy. Probald ki, mukodni fog!

udv,
csacsi

Szervusz Csacsi! Köszönöm a jótanácsot, ma hat körül értem Kaposvárra és egyből nekiestem az antennának, és most sikerült már végighúzni a csőben, elég volt az intenzív kiegyenesítés, pökés nélkül. Természetesen ha nem ment volna, akkor köpök ám, de hirtelen!! :-D Mégegyszer kösz, jó hétvégét!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.02 15:42:02 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Sziasztok! ápr 22-én vasárnap kilátogattam egy Kaposvárhoz közeli krosszpályára és az volt első igazi off-roados autózásom. Jól hasított a szekér eleinte, azonban extrém poros a pálya és próbára lett téve rendesen.Iszonyú látványos volt, kár, hogy nem volt kamera.Az volt a baj, hogy többet kellett szerelni, mint amennyit játszottam,mert mindig túlmelegedett és leállt(kb 150-160fok).Aztán míg le nem hült nem volt benne kompresszió és nem is ind.be.Lehet, hogy a sok por miatt melegedett, a szűrőt is cseréltem, eddig nem volt betonon ilyen gondom.Így ment végig, agyon dúsítottam, de nemigazán lett jobb.Aztán kezdett sötétedni, optimálisabb lett a levegő, de elhagytam egy imbuszcsavart, és a bal első kutyacsont kicsúszott a helyéről, megállt, vége lett aznap a dalnak.Most a hosszú hétvégére szereztem csavart(Syl-Kánál, nagyon rendesek voltak)és összeraktam. Siófokon autóztam, betonon, azonban kb fél napig állítgattam, mire nem állt le közepes fordulaton.Gyertyát is cseréltem, de nem azzal volt a baj.Végül tudtam autózni, de alapjáraton egyidő múlva állandóan megállt.Már nem úgy tűnt, hogy karburálási probl.Nem is tudott igazán felmelegedni(nem,hogy túl).Kissé beparáztam, hogy a krosszpályás nyúzással hazavágtam a mocit, de pöccre indul,csak állandóan megállt.A poros pályán kétszer borultam nagyobbat,de az egyiknél le sem állt, nem tudom, hogy károsodhatott-e vmi a motorban.Aztán észrevettem a karbi és a főtengely körül némi olajat-kerülhetett oda akár a rezóból is, de félek, hogy ereszt.A gép 2,5liter 20%-os tornado üzit evett meg-kissé korainak tartanám. Ha valamelyőtöknek lenne néhány tippje, hogy mi lehet a probl, írjatok, szívesen venném. Előre is köszönöm, mindenkinek jó modellezést!!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.03 21:57:16 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Kép

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.06 18:57:29 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Hello mindenkinek! Sajnos ez a hétvége sem volt makulátlan autózás szempontjából :cry: Legutóbb attól tartottam, hogy megfőztem a motoromat, és a hétvégén igyekeztem utánajárni.Péntek este beleraktam a 16%-os carson üzit, de ezzel egyszerűen el sem tudtam indÍtani.Másnap fullra töltött izzitóval végre sikerült.Kimentem egy parkolóba állitgatni és egész jól sikerült, de délidőben, főleg kasztnival eléggé melegedett.Gyakran le is állt, de hamar újra lehetett indÍtani.Ez számomra pozitIvan hatott, volt benne valamennyi kmpresszió.Aztán eleredt az eső és hazamentem. Ma(vasárnap) ismét kint voltam, de az alapjáratot sehogyansem tudtam rendesen belőni,sokszor leállt, a végén dadogott is, úgyhogy lehet, hogy mégis károsodott a moci :( .Gyertyát is cseréltem, szűrőt is, mindent, de hiába.A helyzet nem változott.A friss gyertyával már be sem tudtam indÍtani, mert szerencsétlenségemre a nagy ráncigálásba kiakadt(?) a pullstarter rugója, úgyhogy ez megadta a kegyelemdöfést.Próbáltam otthon szétszedni, de nemigen értek hozzá, nem is sikerült levenni a hátlapot, a csavarokat nehezen végre kiszedtem, de a berántó részt nem lehet igysem levenni.A zsinór nem szakadt el, csak a visszahuzó rugó nem mük.Igy már elég szÍvás a berántó iszonyatsok kinlódás. Eleinte nem volt semmi gondom, a motor pöccre indult, de ha gáz van, akkor véresre rángatom a kezem!Sajnálom, mert az elején (kb első 10 tank)nagy élmény volt az autózás, volt bennem kitartás is, azonban mostanában csak kitartóan, de KINLÓDOM vele.Vélhetően a motor problémája miatt van a többi gubanc is. Valszeg felviszem Pestre a gépet, és ott kérek segitséget.Lehet, hogy mocit is cserélek, vmi tutibbra,ráadásul sztem már csak startpados jöhet szóba.Hát, ez sem lesz egy ócsó mulaccság!Tanácsokat továbbra is szivesen fogadok, kellemes maradék 7végét minden modellezőtársnak![/i]

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2007.05.06 19:20:56 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Még valami. A gyártó által(HB) igen részletesnek nevezett "instruction manual" könnyfakasztóan gyenge, tul. képpen csak felületesen kezel minden, a modellel kapcsolatos kényesebb kérdést. Az összeszerelésről is csak nagy vonalakban tájékoztat, meg a végén egy robbantott ábra, húú, nem semmi. Oké, hogy rtr a gép, és készre van szerelve, de ha bármi gond van, akkor igencsak meg vagyok lőve. Vannak gyártók, akik az ilyesmikre sokkal nagyobb hangsúlyt fektetnek, ők csinálják jól.üdv.

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Stadium 10
HozzászólásElküldve: 2007.08.01 07:47:47 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

Nekem is van egy ilyen "csodabogaram" mondjuk nekem nem a sport változat de nekem semmi gondom nincs vele bár még csak aszfalton kapott keményen mert terepen még csak szokom a darabot! Sikerült bekalibrálnom egész jól nem is melegszik túl és pöccre indul(mostmár)!
Az indulásról csak annyit hogy igazi kezdőként kétszer is előfordult velem hogy öt perc próbálkozás után jutott eszembe hogy talán lemerült az izzító és azért nem indul,és beismerem így is volt! Szerintem jó kis gép és jól is megy.(mondjuk nekem előtte nem volt még nitrósom és csak elektromoshoz tudok viszonyítani)Mondjuk igaz ami igaz egy percig nem használtam a saját távirányítóját! Az általam használt Futabával jobban be lehet állítani azt hiszem :lol: !
Az előttem hozzászólóhoz csatlakozva viszont tényleg igaz, nem volt egyszerű a beállítgatás!Állóhelyzetbe nekem nem is sikerült, ahogy letettem leállt, csak mikor már letettem,hogy szaladjon a kicsike akkor lett jó!Igaz ekkor is eltöltöttem vele egy-két órát vagy kétszer biztos! :lol:
Nekem jól működik a masina egyenlőre remélem így is marad!

Üdv!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Stadium 10
HozzászólásElküldve: 2007.08.13 11:25:54 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
NuGyi írta:
Üdv!

Nekem is van egy ilyen "csodabogaram" mondjuk nekem nem a sport változat de nekem semmi gondom nincs vele bár még csak aszfalton kapott keményen mert terepen még csak szokom a darabot! Sikerült bekalibrálnom egész jól nem is melegszik túl és pöccre indul(mostmár)!
Az indulásról csak annyit hogy igazi kezdőként kétszer is előfordult velem hogy öt perc próbálkozás után jutott eszembe hogy talán lemerült az izzító és azért nem indul,és beismerem így is volt! Szerintem jó kis gép és jól is megy.(mondjuk nekem előtte nem volt még nitrósom és csak elektromoshoz tudok viszonyítani)Mondjuk igaz ami igaz egy percig nem használtam a saját távirányítóját! Az általam használt Futabával jobban be lehet állítani azt hiszem :lol: !
Az előttem hozzászólóhoz csatlakozva viszont tényleg igaz, nem volt egyszerű a beállítgatás!Állóhelyzetbe nekem nem is sikerült, ahogy letettem leállt, csak mikor már letettem,hogy szaladjon a kicsike akkor lett jó!Igaz ekkor is eltöltöttem vele egy-két órát vagy kétszer biztos! :lol:
Nekem jól működik a masina egyenlőre remélem így is marad!

Szervusztok! A kezdeti problémák után "megjavult a masina! Lehet, hogy vmi kis piszok,stb eltömeszelt vmit a karbinál, de már be tudom állítani, jó az alapjárat is, szal már nincs vele bajom!Én is többnyire aszfalton autózom, az igazi egy jó kis offroad pálya lenne...Az egyedüli problémám, amit már mások is írtak, hogy ,ha úgy állítom be, hogy jól húzzon, akkor egy idő után túlmelegyzik és leáll(felhabosodik az üzi), ha dúsítok, vmivel jobb a helyzet, de nem megy olyan jól...A kasznit mondjuk még nem vágtam ki sehol a gyárinál jobban.Lehet, hogy az lenne a megoldás, illetve ki kéne próbálnom eggyel vastagabb izzószálú gyertyával is, hátha.... Jó modellezést!

Üdv!

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: HB Lighting!
HozzászólásElküldve: 2007.08.18 17:23:36 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

Én rendesen kihasználom mint off-road bányába itt-ott ahol lehet vagy találok jó pályát ott megjáratom!Nekem olyan problémám volt vele, hogy kicsit lógott a hátulja ezért az alvázat össze vissza verte a hátuljánál,illetve az első futam után szétszedtem és a csapágyai nem kicsit be voltak álva pedig, nem sokat ment még akkor nehezebb körülmények között :lol: !Úgylátszik ezt ellenőrizgetni kell!A hátulját a gátló kőkemény kihézagolásával megoldottam azzal nincs is gond azóta!Nekem gyári izzitóval nincs semmi gondom tökéletesen szuperál pöccre indul!Ja még annyit átmértem mindent rajta és a futóművek állithatók és gyárilag össze-vissza álltak hiába RTR ezt érdemes beállitani!
Az autó nagyon jó minden percét lehet élvezni a játéknak!

Üdv!

NuGyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HB Lighting!
HozzászólásElküldve: 2007.08.19 17:03:33 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
Helo!
Örülök, hogy végre másnak is van ilyen verdája, legalábbis aki fórumozik is, és tapasztalatot lehet cserélni :)
Én úgy gondoltam, hogy direkt, gyárilag van a gép hátulja lejjebb a földhöz, és tényleg könnyen leérhet terepen(puha a gátló is és leüti az alját). Meg lehet változtatni kissé a hasmagasságot, ha a gátló alsó rögz.csavarját átteszed a másik lyukba(asszem).Egyébként hogy hézagoltad ki a gátlókat?
Nekem a futóművem nem volt annyira összevissza gyárilag, nem is nyúltam hozzá...
A difiket sem hézagoltam ki, nem tudom, hogy ki kéne-e egyáltalán, én még nem kaptam szét soha fullra a gépet.És difit sem hézagoltam még soha :oops:
üdv

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HB Lighting!
HozzászólásElküldve: 2007.08.22 10:50:59 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

Én úgy hézagoltam ki hogy leszurattam esztergályosnál csövet hézagolni és azt hiszem most a 13mm-es van benne ebből hátul.Így nagyon király!Nem veri oda a hátulját de ugratásnál sem beton a darab!Mondjuk én az elsőn is kicsit keményítettem az is bevált!A másik lukba egyébként megpróbáltam átcsavarozni a gátlót de bizonyos helyzetekben feszült!Úgy döntöttem nem ez a megoldás!
A difit én nem piszkáltam nekem nincs vele bajom megnéztem szerintem gyárilag ok!
Gyertyát neked mért kellett cserélni???

Üdv!
NuGyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HB Lighting!
HozzászólásElküldve: 2007.08.22 13:25:00 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2007.02.21 10:42:11
Hozzászólások: 88
Tartózkodási hely: Budapest 8ker, Kaposvár, Siófok
NuGyi írta:
Üdv!

Én úgy hézagoltam ki hogy leszurattam esztergályosnál csövet hézagolni és azt hiszem most a 13mm-es van benne ebből hátul.Így nagyon király!Nem veri oda a hátulját de ugratásnál sem beton a darab!Mondjuk én az elsőn is kicsit keményítettem az is bevált!A másik lukba egyébként megpróbáltam átcsavarozni a gátlót de bizonyos helyzetekben feszült!Úgy döntöttem nem ez a megoldás!
A difit én nem piszkáltam nekem nincs vele bajom megnéztem szerintem gyárilag ok!
Gyertyát neked mért kellett cserélni???

Üdv!
NuGyi


Szevasz! Kösz az infókat, sajna nincs esztergályos ismerősöm, úgyhogy egyenlőre hagyom. Egy alkalommal alapjárati-indítási gondjaim voltak és akkor cseréltem gyertyát, de nem az volt a gond, a gyári gyertya is müködik, szal semmi komoly probl.nem volt! üdv.

_________________
Sefi
HB lightning stadium 10
HB MINIZILLA 7800kv brushless
Iwaver 02M (Mini Cooper S)
LRP Shark Truggy FT
TAMIYA FF01
TAMIYA TT01R
TAMIYA M03R
MUGEN MBX6(dobozban)


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: HB Lighting!
HozzászólásElküldve: 2007.08.23 07:40:36 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2006.05.15 08:35:59
Hozzászólások: 17
Üdv!

Ha kell ilyen hézagoló lehet meg tudom neked oldani!Lefényképezem az enyémet akkor megnézed milyen és ha tetszik vagy érdekel megoldjuk valahogy! ;)
Az autó nagyon jó most meg akarom hozzá rendelni az alváz letámasztásokat fémből!Remélem sikerül! :oops:

Üdv!
NuGyi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 100 hozzászólás ]  Oldal 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 11 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség