Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 18:46:14

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 962 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2013.06.04 07:28:53 
Offline
Pullstarter szaggató

Csatlakozott: 2013.06.03 15:53:12
Hozzászólások: 2
Bö76 írta:
Először látnotok kellene élőben az autókat,beszélni a tulajokkal,mivel a papír sok mindent elbír.
Az anyagi lehetőségeidet magadnak kell ismerned,de ne dönts addig,amíg nem láttad működés közben a
gépet.Az autókat megnézni versenyeken lehet,vagy a közelben lévő modellező klubokat megkeresni,és
ott megnézni egy "autózást".Egy kereskedő hiába dícséri a portékáját hiába adja olcsón,nem biztos,hogy ért is hozzá.Neki az a dolga,hogy eladja.Mindenképpen keress meg modellező klubot,vagyunk néhányan az országban.Amodellezést egyedül elkezdeni nagyon nehéz,és alkalmasint drága is lehet.

Szia!

Köszönöm a válaszodat. Látni már láttam, egyik kedves ismerősöm a barátaival szokott kijárni terepre és szaggatnak keményen a járművekkel. Ő konkrétan kezdésnek ezt a típust ajánlotta: http://shop.modell.hu/hpi-blitz-rtr-sko ... 05833.html
Persze igazad lehet, több emberrel is érdemes lenne beszélnem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
HozzászólásElküldve: 2013.06.04 17:38:28 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2010.10.28 19:08:22
Hozzászólások: 56
Tartózkodási hely: Veresegyház
Szia.Szerintem 4WD,és ha már elektromos akkor ne szénkefés motort.A 4WD-t sem mindig egyszerű a pályán tartani,a 2WD pedig rémálom is lehet.Én egy GS XUT PRO RTR truggyt hajtok,de a gyári dolgok egy részét már kicseréltem másra.(pl.:szervók,kerékagyak,távirányító)Egyébként Blitz alvázat már láttam kettétörni ütközéskor.Egy klubtársam most rakott össze egy losi sct-t,nagyon jól sikerült.Az rtr gépek jók kezdésnek,de az ember hamar rájön ,hogy fejlesztenie kell és többet költ mintha egy kit -et rakna össze.

_________________
GS XUT PRO RTR
HK 2.4 Ghz
www.godrcklub.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 962 hozzászólás ]  Oldal Előző  1 ... 45, 46, 47, 48, 49

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség