Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 15:52:03

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Lennél egyesületi tag az alábbi feltételekkel?
Igen 90%  90%  [ 83 ]
Nem 10%  10%  [ 9 ]
Szavazatok száma : 92
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.04 16:03:33 
Igen lennék, csak túl drága, mivel így is ha talán összejön a pénz egy autóra (már lassan meglesz) akkor is még a tagdíj is? Én ugyan 18 év allatt vagyok 2 és féllel tehát csak 1000 forint, plusz közlekedés, hát...... elég drága, de jó ötlet. Tudom olcsóbban biztos ti tudjátok nem lehet kihozni, mert néha karban is kell tartani a pályát, de havonta 1000 forint, sQt a felnQtteknek 2000 azért az sok. Szerintem.


Vissza a tetejére
  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.04 16:24:23 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Joy(Savage25-öt szeretnék írta:
Igen lennék, csak túl drága, mivel így is ha talán összejön a pénz egy autóra (már lassan meglesz) akkor is még a tagdíj is? Én ugyan 18 év allatt vagyok 2 és féllel tehát csak 1000 forint, plusz közlekedés, hát...... elég drága, de jó ötlet. Tudom olcsóbban biztos ti tudjátok nem lehet kihozni, mert néha karban is kell tartani a pályát, de havonta 1000 forint, sQt a felnQtteknek 2000 azért az sok. Szerintem.

Szia!
Nem is a karbantartás a sok hanem maga a megépítés.Nem csak össze akarunk vakarni egy pályát hanem vmi dögöset szeretnénk és az nagyon sok pénzbe kerül.Az utazás miatt ne aggódj!Biztos van aki beültet maga mellé.
Igaz srácok?

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.04 16:41:19 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 14:53:23
Hozzászólások: 1483
Tartózkodási hely: Gyömrő
Hat ijukorban elhiszem, hogy 2k HUF nem keves penz.
De a hobby egyeb arahoz kepest szerintem igencsak elenyeszo. Egy atlag auto onmagaban 100e HUF, egy jol sikerult hetvegen, pedig 2K-t csak uzemanyagban eljatszol. Nem is beszelve egy esetleges toresrol.

Olcsobban eskuszom nem megy. Nem a zsebunkbe fogjuk tomni. A palya epites onmagban min. 50e HUF, es akkor az nagyon kezdo dolog. Mi pedig szeretnenk keritest, profi palyat, iranyito alvanyt, idomerot, aramot, vizet... hadd ne soroljam.

Aztan ki tudja, ha nagyon jol allunk anyagilag elkepzelheto, hogy pl. 18 ev alatt, vgay diakoknak ingyenes lesz, vagy nemtom.
:integet


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.05 03:55:58 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.23 00:28:00
Hozzászólások: 618
Tartózkodási hely: Ermelo,Hollandia
Hmmm........ :roll:

Csak mennyek haza latogatoba... :lol: adok en nektek :P
De kulonben jo az 5let ;) en is szivessen csatlakozok az ilyen
tarsulatokohoz ahol jo a hangulat.

Talan jovore vagy (iden) en is kimennek nyomulni egy kicsit veletek !!!
:integet

_________________
RC-s Videoim a http://www.YouTube.com-n nezhetok meg.
A YouTube keresobe ird a
(Pacal74)igy ahogy van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.05 08:55:17 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.01.10 18:41:46
Hozzászólások: 226
Tartózkodási hely: Dunakeszi
Nagyon jo lenne egy ilyen palya! persze kerdes hol lesz? Mindenesetre Ha BP vagy kornyeke akkor gondolkodas nelkul fizetem a feleves tagdijat eljen:

_________________
Muadib


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.07 18:52:44 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 00:15:31
Hozzászólások: 273
Tartózkodási hely: Bp.XVI. (Söröző púltjához dőlve)
Ramses-től:"Egy kérdés azért motoszkál a fejemben. Semmiesetre sem cikizés, de azért kíváncsi lennék arra, hogy aki nem-el szavazott, az miért..."
Joy-tól:"Igen lennék, csak túl drága, mivel..."

Ez a tagdíj kérdés azért kényes, illetve azért lehettek "NEM" szavazások is, mivel az emberek egy részének bizonytalan, esetleg alacsony a jövedelme, példának okáért nekem volt egy kb. 5 hónapos időszakom amikor alig volt bevételem(nem is tudtam autókát venni, bármennyire csorgott a nyálam). Egy ilyen időszakban felmerül a kínos kérdés, hogy üzit vegyen az ember fia, vagy belépőt a pályára.

_________________
Én vagyok Riska, akiről teheneket neveztek el...
T:06-70-299-5599
http://ingatlan.com/lak-tar


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.07 19:13:06 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Igen, ez igaz.

Azonban azt is latni kell, hogy ha a szivetekre tesszuk a kezunket, tudjuk mennyit koltunk egy szett gumira a kedvenc kis jatekszerunkre...

Naftarol nem is beszelve...

Ekkor mar azt gondolom, akarasrol es nem akarasrol van szo, kivetel a Riska altal is megjelolt, szamomra is ismeros szitut. :?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.02.07 20:26:41 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Sajna az a helyzet hogy minden pénzbe kerül és nem is kevésbe :cry: .Mi páran akármit is csinálunk nem tudjuk az egészet finanszírozni. :cry: Ehhez kérjük a segítségeteket és mivel egyenlőre mivel máshogy nem megy így tagságot tudunk biztosítani helyette...A tagsági díj nem más mint támogatás csak megpróbálunk minél többet adni érte cserébe. :biznisz szerintem...

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.18 19:27:10 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2005.04.17 16:24:47
Hozzászólások: 208
Tartózkodási hely: Gödöllő
Ezekkel a feltételekkel amit Godzilla írt az elsö üzenetben :EZER ÖRÖMMEL


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.23 16:56:16 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
Remélem eddig se volt olyan ahol haza küldtek valakit aki modellezö mert annak senkisem örülne!

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.07.23 17:00:40 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.05.22 12:57:19
Hozzászólások: 284
Tartózkodási hely: 1147 Budapest
De nem láttam a fátol az erdőt,bocsi. Persze hogy énis iggennel szavaznék még gyerek létemre is!!!

_________________
nitro MT2 4wd 1/10 scale nitro truck, AND A LOT OF "SUFNI"!

MSN: rudolf3@freemail.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lenni vagy nem lenni...
HozzászólásElküldve: 2005.10.10 20:42:28 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2004.09.24 11:10:09
Hozzászólások: 258
Tartózkodási hely: Balatonszemes
Godzilla írta:
Lennél-e egy modellező egyesület tagja, akár havi 2000 Ft-ért is? Ha lenne egy olyan pálya, ahonnan nem küldenek el, nem zavarunk senkit és "bármikor" használhatod...

Diákoknak 18 év alatt 50% kedvezménnyel. A pálya és az egyesület fentartása ennyibe kerülne. Ezert a tagok, akik 6 havi, vagy egy egész évi egyösszegű befizetéseket megteszik, járhatnak egy jó kis pályára, természetesen oda már díjmentesen. Aki nem tag az napi 1000 Ft-ért használhatja. Első körben ennyit tudunk ígérni, de a terveink között még sok szép és jó is szerepel! De ehhez idő kell és összetartás!


Előszöris tisztában vagyok vele hogy már régi a topic, de mivel nincs lezárva gondoltam leirom a véleményem:

Én jó ötletnek tartom ezt a dolgot, bár talán jövedelmezőbb lenne ha a "pályahasználati napidíj (nem tagoknak)" nem 1000 Ft lenne hanem hanem kevesebb 500 - 700 Ft bár ez talán részletkérdés.

Szóval szerintem jó ötlet, bár én ki tudok menni a kroszpályára (3-4 méteres jump-ok, stb), de aki pl Pesten lakik annak biztos jólenne egy ilyen hely.
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)

_________________
By.: Barbár


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: Re: Lenni vagy nem lenni...
HozzászólásElküldve: 2005.10.11 06:21:12 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 08:25:21
Hozzászólások: 1321
Tartózkodási hely: Szentendre World City
Barbár_ írta:
Godzilla írta:
Lennél-e egy modellező egyesület tagja, akár havi 2000 Ft-ért is? Ha lenne egy olyan pálya, ahonnan nem küldenek el, nem zavarunk senkit és "bármikor" használhatod...

Diákoknak 18 év alatt 50% kedvezménnyel. A pálya és az egyesület fentartása ennyibe kerülne. Ezert a tagok, akik 6 havi, vagy egy egész évi egyösszegű befizetéseket megteszik, járhatnak egy jó kis pályára, természetesen oda már díjmentesen. Aki nem tag az napi 1000 Ft-ért használhatja. Első körben ennyit tudunk ígérni, de a terveink között még sok szép és jó is szerepel! De ehhez idő kell és összetartás!


Előszöris tisztában vagyok vele hogy már régi a topic, de mivel nincs lezárva gondoltam leirom a véleményem:

Én jó ötletnek tartom ezt a dolgot, bár talán jövedelmezőbb lenne ha a "pályahasználati napidíj (nem tagoknak)" nem 1000 Ft lenne hanem hanem kevesebb 500 - 700 Ft bár ez talán részletkérdés.

Szóval szerintem jó ötlet, bár én ki tudok menni a kroszpályára (3-4 méteres jump-ok, stb), de aki pl Pesten lakik annak biztos jólenne egy ilyen hely.
8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8) 8)
lehet hogy jövedelmezőbb lenne viszont nekünk ebből 1 forint sem kerül a zsebünkbe.a pálya fentartása és fejlesztése iszonyatos erőforrásokat kíván amit csak így lehet előteremteni

_________________
06203486503


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 33 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség