Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 16:55:35

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 81 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Csak Mosnter, vagy Truggy (stadium truck) is induljon a Monster kategóriában?
Igen, induljanak együtt! 48%  48%  [ 52 ]
Nem, ne induljanak együtt! 52%  52%  [ 57 ]
Szavazatok száma : 109
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 12:55:49 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.20 14:29:40
Hozzászólások: 451
Szerintem meg tény, hogy egy stadium simán otthagy egy monstert gyorsulásban(ezt a Jatora, meg a Revora értem).

Viszont a pályán máshogy állnak a dolgok: ott nem csak a sebesség számít, sokkal inkább a vezető képességei, ahogyan azt már sokan említették előttem.

Szóval nyota ne legyél olyan biztos az mt2 képességeiben. nemugyvanaz


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 14:36:01 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
szerintem meg csak azok szoljanak hozza ehhez a kerdeshez, akik versenyeztek iden mosnter temaban es lattak mar stadiumot eloben, illetve, akik stadiummal rendelkeznek es jovore versenyezni fognak, szeretnenek.

az o velemenyuk szamit ebben a kerdesben leginkabb, hiszen csak oket erinti a dolog.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 15:41:07 
Offline
RC mániákus

Csatlakozott: 2005.01.05 21:57:55
Hozzászólások: 523
Tartózkodási hely: Győr
Kedves Gergő,

Még mielött Dobby kolléga leteremt elmondom hogy a revó egy 1/10-es monster! Nem stadium! A jatóról nem beszélek, mert mindössze egyszer láttam menni, de az csalódás volt. MT kategória, csak ha jól tudom 2wd.... Az meg hogy melyik gyorsul jobban a revo, vagy a savage, erről meg sokat lehetne vitázni. Az én meglátásom az hogy egy alap revó és egy s-25-ös kb ugyanugy gyorsul.
De ha kap a revó egy 23-as rb-t a savage meg egy 28-es lrp-t akkor megint ua. helyzet brutál lesz mindegyik. szinte vezethetetlenek.
A stadium sem a gyorsaságával üti a monstert hanem mert alacsonyabb a súlypontja, ezért jobban kanyarodik, (főleg a savagenél) és nem borulékony. Szépen ugrik, véleményem szerint kellemesebben mint a buggyk. Ha megnézed a köridő külömbégeket a buggyk és a monsterek közt akkor 40-45mp-s köröknél 4-5 mp csak a diferencia. Na ebből képes a stadium fefaragni szerintem 2-3mp-t. Ez egy döntőben 20 percel számolva 1-1,5 kör.
Szerintem
Thief

_________________
TESCO


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 15:54:40 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.17 14:44:32
Hozzászólások: 954
Tartózkodási hely: XXII-kerület
Én speciál nem el szavaztam.
Láttam már Stadiumot menni és hogy ha az olyan kezekbe kerül a REVO nem nagyon rughat mellete labdába.

_________________
Kép
Design by www.rcpaint.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 17:42:13 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2005.05.20 22:51:58
Hozzászólások: 133
Tartózkodási hely: Pest
Monnyuk én egy valamit nem értek.

Amikó én akartam menni a Blazerrel akkor nem lehetett, a legutóbbi Grim pályás futamon meg piit-nek lehetett az RCOR kupában?

Ezt csak azért kérdezem mert nem igazán látom a következetességet a dologban...

Valaki?


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 18:23:07 
Offline
Nitro pancsoló

Csatlakozott: 2004.01.23 08:13:40
Hozzászólások: 185
Tartózkodási hely: Buda
Marczy írta:
Monnyuk én egy valamit nem értek.

Amikó én akartam menni a Blazerrel akkor nem lehetett, a legutóbbi Grim pályás futamon meg piit-nek lehetett az RCOR kupában?

Ezt csak azért kérdezem mert nem igazán látom a következetességet a dologban...

Valaki?


Hozzád nem méltó! (Bocs, Piit) :-D

_________________
Mugenseiki MBX-5


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 19:45:09 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.02 18:26:20
Hozzászólások: 407
Tartózkodási hely: Budapest XII
Péter írta:
Hozzád nem méltó! (Bocs, Piit) :-D



Kabeee szomszed! :bemutathehe

Szerintem az eddigi versenyek tapasztalata alapjan nyugodtan indulhatott volna a Blazer az RCOR futamokon is, de a Truggy az nagyon mas teszta, aki latta a grim kupa 2. fordulojan menni a monsterek kozt az megerti mirol beszelek, itt latszott a blazer monster es a truggy kozti eles kulonbseg.
Amikor nyertem a Bukott Isten elott, akkor csak azert nyertem mert ő hibazott én meg nem, sokszor ereztem az uvolto savage lehelletet a nyakamon.
A BukottI-nek igaza van, a REVO kap egy nagy dog motort es maris ott liheg az is a nyakamban, nyakában.
Egy biztos, jovore Truggyban indulnek szivesebben, nagyon latvanyos!!
Az ugratokat nagyon szereti, de a technikasakat!! :twisted:
bocs a linkert, remelem eleg fuggettlen :twisted: probaljatok meg nem az autot nezni, inkabb a palyan levo ugratokat, godroket: http://www.5spoke.com/site.php?op=content&contentid=152&file=4684.wmv
Megjegyzem, a godrok nagyon 5letesek.

_________________
:cola fuj ez nem sör!

SANWA M11
HB D8/ Ninja JX21B
HB D4
LOSI XX-4 WE


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 21:20:20 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
piit írta:
...bocs a linkert, remelem eleg fuggettlen :twisted:


Valamilyen "Hegyi" sugallat miatt megpróbálok szemet húnyni! 8) Bár még nem láttam Godzillát angyali szárnyakkal, de hiszek a mesékben! :gloria


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.05 23:55:52 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.20 14:29:40
Hozzászólások: 451
Csacsi írta:
szerintem meg csak azok szoljanak hozza ehhez a kerdeshez, akik versenyeztek iden mosnter temaban es lattak mar stadiumot eloben, illetve, akik stadiummal rendelkeznek es jovore versenyezni fognak, szeretnenek.
az o velemenyuk szamit ebben a kerdesben leginkabb, hiszen csak oket erinti a dolog.


Láttam már stadiumot élőben, és vezettem is: Jatot, méghozzá pályán. :? Így most jó?
Thief írta:
Kedves Gergő,

Még mielött Dobby kolléga leteremt elmondom hogy a revó egy 1/10-es monster! Nem stadium! A jatóról nem beszélek, mert mindössze egyszer láttam menni, de az csalódás volt. MT kategória, csak ha jól tudom 2wd....


Azt úgy értettem hogy a stadium Jato otthagyja a monster Revot. ;)

Gergely írta:
Szerintem meg tény, hogy egy stadium simán otthagy egy monstert gyorsulásban(ezt a Jatora, meg a Revora értem).


Bocs a karakterpazarlásért, de gondoltam ezt azért tisztázzuk. :oops: :oops:


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 08:55:07 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Godzilla írta:
piit írta:
...bocs a linkert, remelem eleg fuggettlen :twisted:


Valamilyen "Hegyi" sugallat miatt megpróbálok szemet húnyni! 8) Bár még nem láttam Godzillát angyali szárnyakkal, de hiszek a mesékben! :gloria

Te egy suttyó kis mókus vagy Godzilla. Vedd már észre, hogy a boszorkányüldözés kora lejárt.

Thomas

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 09:04:18 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 16:26:16
Hozzászólások: 2987
Tartózkodási hely: Budapest XXI.ker. Tel:+36-30/9410131
Thomas írta:
Godzilla írta:
piit írta:
...bocs a linkert, remelem eleg fuggettlen :twisted:


Valamilyen "Hegyi" sugallat miatt megpróbálok szemet húnyni! 8) Bár még nem láttam Godzillát angyali szárnyakkal, de hiszek a mesékben! :gloria

Te egy suttyó kis mókus vagy Godzilla. Vedd már észre, hogy a boszorkányüldözés kora lejárt.

Thomas


Na ezért kár volt azt gondolom csak egy újabb ................. de mindegy lassan itt már rám nem lesz szükség.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 09:54:53 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.25 22:33:39
Hozzászólások: 1317
Tartózkodási hely: Budapest
Misi
Tudod csak azon a ponton sokalltam be, hogy muszáj volt hozzátenni: ezt most csak azért nem törlöm ki mert Berger megkért rá.
Jobb lett volna csendben maradni. Akkor nincs feszültség. Közel egy éven keresztül minden Hong No autókkal, Grrim RC vel kapcsolatos hozzászólást vita balhé követett, törlés moderálás.
És ezt nem a felhasználók csinálták, hanem a tisztelt vezetőség egyes tagjai.
Számtalan videó link található itt mely más márkákat mutat be. Az nem jelent problémát.
Ez amit Piit aki felhasználó és ide belinkelt mint érdekességet az igen. Kérdezem Miért?
Csak azért, hogy a feszültség fokozódjon és azért megjegyzésre kerüljön: jó jó de azért én godzilla vagyok az úr a háznál.

Fiúk jó volt köztetek itt. Remélem találkozunk a pályákon más fórumokon.
Ezt már nem veszi be a gyomrom ezért profilomat törlöm.

Üdv mindenkinek sziasztok

Thomas

Ui: Misi neked pedig sok siker. Rengeteg munkád van itt folytasd ne add fel. A sikerhez idő kell.

_________________
Hong Hor-Jammin Products
http://www.hongnor.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 17:47:15 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
szerintem ezt most felreertetted.

mas: az biztos, hogy a REVO egy RB konfiggal nagyon utos, en ma kicsit jatszottam Kapubéla :P REVOjaval, finom kis allatfajta. Meg kifundalja melyik meretu kuplungrugo a legjobb, es akkor jajj mindenkinek.

de tenyleg az a kerdes, hogy a mit szeretnenek a nagykerekes urak.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 18:20:44 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.17 14:44:32
Hozzászólások: 954
Tartózkodási hely: XXII-kerület
Örülök hogy tetszett. :P
Majd a jövő évi járgányt próbáld ki. :-D

Igazából ugye nem indulhatnának együtt.
Én szivesen egybe raknám őket az okból hogy akkor talán sokkal több csata lehetne illetve érdekesebb lehetne a verseny már önmagában.
De semmiképp nem értékelnénk őket egybe.
Így nem szükséges több idő a verseny lebonyolításához de lehet truggy kategória így két gond is megoldód na, és ahogy említettem sokkal izgalmasabb lenne a Monster futam mivel több induló lenne benne, több harc..............

Érdemes lenne meggondolni. ;)

_________________
Kép
Design by www.rcpaint.hu


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 20:39:35 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
sok verzioban at van mar gondolva, jovore meglatjuk, de addig is itt mindenki ertelmesen ervelhet, mint azt Te is tetted, koszonom.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 21:57:30 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.23 00:28:00
Hozzászólások: 618
Tartózkodási hely: Ermelo,Hollandia
Hi all :!:

Nem sok kozom van az othoni dolgokhoz egyenlore de, itt nalunk pl.
a Nitros & Elekromos Monsterek es kulon kategoriaban a Buggyk (N & E)
egyutt indulnak de, nem pontozak oket egybe.
En IGEN-el szavaztam :!:

Ui; Kapuera kolega irta jol, a meg tobb harc nagyobb versengest eredmenyezne.

Remelem jovore haza tudunk vegre menni egy kicsit,es akkor ...... ;)

_________________
RC-s Videoim a http://www.YouTube.com-n nezhetok meg.
A YouTube keresobe ird a
(Pacal74)igy ahogy van.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.06 22:58:09 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Thomas írta:
Misi
Tudod csak azon a ponton sokalltam be, hogy muszáj volt hozzátenni: ezt most csak azért nem törlöm ki mert Berger megkért rá.
Jobb lett volna csendben maradni. Akkor nincs feszültség. Közel egy éven keresztül minden Hong No autókkal, Grrim RC vel kapcsolatos hozzászólást vita balhé követett, törlés moderálás.
És ezt nem a felhasználók csinálták, hanem a tisztelt vezetőség egyes tagjai.
Számtalan videó link található itt mely más márkákat mutat be. Az nem jelent problémát.
Ez amit Piit aki felhasználó és ide belinkelt mint érdekességet az igen. Kérdezem Miért?
Csak azért, hogy a feszültség fokozódjon és azért megjegyzésre kerüljön: jó jó de azért én godzilla vagyok az úr a háznál.

Fiúk jó volt köztetek itt. Remélem találkozunk a pályákon más fórumokon.
Ezt már nem veszi be a gyomrom ezért profilomat törlöm.

Üdv mindenkinek sziasztok

Thomas

Ui: Misi neked pedig sok siker. Rengeteg munkád van itt folytasd ne add fel. A sikerhez idő kell.


Sajnálom, hogy így döntöttél. Pont akkor, amikor már engem is meggyőztek, hogy tegyem félre a köztünk levő ellentétet, ami az Egyesületre, a rendezvényünkre, másokra és rám alaptalanul dobált gyanúsítások miatt keletkezett.

Profilodat nem tudod törölni, csak egy adminisztrátor. De a fentiek ellenére úgy gondolom, hogy itt mindenkinek van helye, senkinek nem kell távoznia, így felhasználói neved sem törölm, talán egyszer meggondolod magad.

üdvözlettel,
Godzilla


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.07 20:35:39 
Offline
RCOR Star

Csatlakozott: 2004.01.23 18:14:14
Hozzászólások: 2631
hi
nem tom hogy neztetek a szavazo szazalekokat,de nekem 1 %ek hianyzik :lol: :lol: :lol:

_________________
S13 380HP
D2racing
Ironclad
Initial Drifters


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.07 20:41:46 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.18 13:34:35
Hozzászólások: 867
Tartózkodási hely: Gyöngyös
Tucsok írta:
hi
nem tom hogy neztetek a szavazo szazalekokat,de nekem 1 %ek hianyzik :lol: :lol: :lol:


Az 1% tartózkodott... ;)

_________________
Kép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.11.07 23:05:51 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Tucsok írta:
hi
nem tom hogy neztetek a szavazo szazalekokat,de nekem 1 %ek hianyzik :lol: :lol: :lol:


Hali!

"Csalt" a fórum :)

De viceet félretéve, akkor következzen (csakis a gyengébbek kedvéért) egy kis matematika.
Amikor ezt írom, akkor 39-en szavaztak az "Igen" mellett, és 40-en a "Nem" mellett, vagyis a 100%-ot 39/40 arányban kell elosztani, amí úgy megy, hogy 100/(39 + 40) = 1,2658227848101265822784810126582. Vagyis 79 szavazó mindegyike ennyi százalékot nyom. Ha 39-el beszorozzuk (mert ennyien szavaztak az igen mellett), akkor épp 49,367088607594936708860759493671-et kapunk, amit a "buta gép" lefele kerekített (mat. kerekítés), ha pedig 40-el szorozzuk be, akkor pedig 50,632911392405063291139240506329-t kapunk, ami meg több, mint 50 ugyan, de itt is lecsípte a végét a szemét kis gép. Ha a két szám tört részét összeaadod, akkor kijön az a hiányzó 1 %, csak éppen a gép lefele kerekített.

Teccikérteni? :)

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Ramses 2005.11.08 21:11:24-kor.

Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása A témát lezárták, nem szerkesztheted a hozzászólásaid, és nem küldhetsz új hozzászólást.  [ 81 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 0 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség