Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.03.28 22:32:33

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.15 17:31:17 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Sziasztok!

Röviden az újság egy nagy reklám, abszolut tudatlan laikusoknak készült, ezenfelül tele van szarvashibákkal és tévedésekkel.

Szerintem nagyon gyenge az egész, 60 oldalért 528 Ft, amiből csak 27 oldal autós! Részemről 2 forintot se ér.

Ezenkívül pedig ezt találtam:

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=8695

Ismerős még???

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.15 18:19:35 
Offline
Személyi titkár
Avatar

Csatlakozott: 2004.04.05 20:50:43
Hozzászólások: 602
Tartózkodási hely: Madeira
Roppantul érdekes! Most nemazért de ha HPI hungary akkor vajon miért van egy Savage 25 a címlapon?????? Valaki tudna mesélni????

Lacus

_________________
Sponsored by: UNICO MODELLSPORT
Losi 8ight 2.0
JP Racing & RB Concept Engines
Sanwa M11 DSSS Radio
Sanwa ERG-WX Servos
Proline Tires & Accesories
RB Revolution R2 Fuel


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.15 18:46:32 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.20 14:29:40
Hozzászólások: 451
gergew írta:
Sziasztok!

Röviden az újság egy nagy reklám, abszolut tudatlan laikusoknak készült, ezenfelül tele van szarvashibákkal és tévedésekkel.

Szerintem nagyon gyenge az egész, 60 oldalért 528 Ft, amiből csak 27 oldal autós! Részemről 2 forintot se ér.

Ezenkívül pedig ezt találtam:

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=8695

Ismerős még???


Igaza van gergewnek, az újság enyhén részrehajló a bemutatott termékekkel kapcsolatban.

Vagy csak repülők, vagy csak HPI termékek vannak az újságban, és repülő alkalmatosságból is annyi, hogy nem győztem lapozgatni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.15 20:39:59 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.02 23:14:15
Hozzászólások: 452
Tartózkodási hely: Paks
sziasztok!
nem akarok vitába keveredni, de miért mondjátok hogy sok benne a repülö? én magam is csak autózok (és én is jobban örülnék ha több lenne a kocsi), de azért ez az újság nem RC-CAR GAMES hanem RC-GAMES "Rádió-távirányítású modellek nagyító alatt"
szal itt nem csak kocsikról van szó.
ja meg még annyit hogy szerintem ahoz képest hogy első szám nagyon tetszik meg inkább örüljünk hogy van ez is!
ez az én véleményem!
üdv!

_________________
Xray T2
Xray M18

Sanwa M8 - 40.975, 40.665, 40.695


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 08:54:11 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Egy kicsit elfogultak vagytok, nem? Ez nem autómodellező újság, hanem modellező újság, ami azt jelenti, hogy helyet kell kapnia repülőnek is. Ha ez téged sért (Gergew és Gergely), akkor tényleg nem neked való az újság. Én például a megjelent számban olvastam a repülős cikkekket, és EGYÁLTALÁN nem zavart.

Ami pedig a szarvashiobákat illeti (érdekes a fogalmazásod, de hát nem vagyunk egyformák. Esetleg legközelebb ha találkozunk, akkor megnézném a kocsidat, hogy van összeépítve, és annyira tökéletes vagy-e, mint ahogy itt azt beállítod a többiek előtt, amit amúgy kétlek). Szóval visszatérve a hibákra: valóban elírás pl a 8 olajos gátló...stb. De a "lényeg" ugye kimaradt, és "részrehajló" a történet.
Namost akkor kedves Gergew. A kritika hangját úgy kell megütni, hogy az kritika legyen, és ne fika. Légy oly kedves, és mondd el, hogy a cyclone-ból mi maradt ki. De komolyan! És objektív dolgokat várok, nem pedig a saját...na, remélem érted.
A részrehajlóságról: semmi olyan nem hangzott el (akarom mondani íródott le), ami részrehajló lenne. De hallgatlak. És felhívom a figyelmedet, hogy NE légy gyerek (ahogy eddig), és ne azzal gyere, hogy neked nem tetszik, a cikk írójának pedig tetszett, mert ez nem érv. Észérvekeet várok tőled, mégpedig a kemény fikádnak megfelelőt.
Aztán még valamit. Ha neked nem ér meg 2 forintot, akkor légy oly kedves, és küldd vissza a példányt, és vissza fogjuk fizetni az árát (halálkomoly, én fogom neked visszaadni). Nem tudom hol élsz, de mégis mit gondolsz? Hogy a kereskedők az ajtónkban tolongtak, hogy az újságban cikkezzünk az autóikról? Ez Magyarország, ember? Nem vagy kicsit túl keveset látott még? :)
Egyébként abból a hozzászólásodból, amit írtál nem jön le nekem más, mint hogy örülsz, hgy találtál valami hibát, és most tapsikolsz örömödben, és eljátszod, hogy mekkora ász vagy. :) Legyél. De a többieket ne verd át ezzel a dumával.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 09:12:31 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.02 23:14:15
Hozzászólások: 452
Tartózkodási hely: Paks
tökéletesen egyetértek Ramses véleményével!

ui.: ebben a számban még hajók nem is voltak szal?! pedig legyenek mert én nagyon szívesen elolvasgatom a repcsis és helis cikkeket is mert azért jó egy kicsit képben lenni azokkal a modellekkel is sztem.
máshol sajnos úgysem hallok, látok ezekről semmit.

_________________
Xray T2
Xray M18

Sanwa M8 - 40.975, 40.665, 40.695


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 09:12:31 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2004.11.16 10:47:18
Hozzászólások: 129
Tartózkodási hely: Kaposvár
Egyetértek!

Ki kötelez rá bárkit is hogy megvegye a lapot!? Örülnétek neki hogy ebben a "nyamvadt" kis országban egyáltalán láthattok ilyen témájú MAGYAR! nyelvű magazint! A részemről tetszik! És ez még csak az első szám volt, biztos vagyok benne hogy fejlődni fog még....

Az hogy "abszolút tudatlan laikusoknak" készült miért lenne baj? Szerintem jóval többen vannak azok akik még csak érdeklődés vagy ismerkedés szinten kezelik az egész RC témát és a lapból szeretnének tájékozódni. Egy kezdő igenis sokat tanulhat a cikkekből. Egy "profi" meg mit akar látni? Azért kíváncsi lennék.....

_________________
Üdv.: Gab
palfi.g@gmail.com


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 09:32:43 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
gergew írta:
Sziasztok!

Röviden az újság egy nagy reklám, abszolut tudatlan laikusoknak készült, ezenfelül tele van szarvashibákkal és tévedésekkel.

Szerintem nagyon gyenge az egész, 60 oldalért 528 Ft, amiből csak 27 oldal autós! Részemről 2 forintot se ér.

Ezenkívül pedig ezt találtam:

http://forum.rcmodell.hu/viewtopic.php?t=8695

Ismerős még???


Szia Gergew! El kell, hogy mondjam, most sajnos csalódtam benned. Azt hittem, más vagy, főleg egy ilyen kezdeményezéssel kapcsolatban. Sajnos én sem találtam semmi építő kritikát a hozzászólásodban, csak fikát, ahogy Ramses is írta. Azt hittem, hogy pontosan tudod, milyen egy modellezéssel kapcsolatos kezdeményezés megvalósítása itt Magyarországon. Biztos, hogy tudod, hisz pont nem is olyan rég veszítettünk el egyet (szőnyegpálya), pont akkor, amikor már lett is volna értelme, hisz egyre többen szerettek volna oda járni. Nem szabad így viselkedni, hisz ez az újság is pontosan egy olyan dolog, ami érted, értem, és a többi modellezőért van. Még akkor is, ha számodra ez nem sikerült olyan jól, mint ahogy szeretted volna. Nem kérem (nem is kérhetem), hogy vond vissza, amit mondtál, de ez tényleg egy rosszindulatú hozzászólásnak tűnik, amit - úgy gondolom - sokkal kultúráltabb formában is le lehetett volna írni. Úgy, hogy az ember ne azt érezze, hogy már megint belerúgtak (pedig érted is dolgozott), hanem azt lássa, hogy segíteni próbálsz!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 09:56:20 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Urak!

Had meséljek el valamit. Kb 4-5 hónappal ezelőtt Aba Zsolt megkeresett, hogy van realitása szerinte arra, hogy elindítson egy MAGYAR !!! modellezéssel foglalkozó újságot, és lenne-e kedvem írni bele cikkeket, illetve esetlegesen a lappal kapcsolatban egyáltalán tevékenykedni. Majd bepisiltam örömömben, hogy végre, legalább van/lesz egy ilyen is. Nekem hobbim a modellezés, ahogy gondolom itt a legtöbbeteknek, és igencsak örülök, hogy legalább van valami.

Igen, persze hibák mindig is vannak, és lesznek is, és ha hiszitek, ha nem abszolut örülök, hogy az által is tanulhatunk, hogy Ti helyesen rávilágítatok azokra. De fejlődünk, agyalunk, most is több ötlet van a fejünkben, amiket meg szeretnénk valósítani. Olyanok, amiket máshol nem taláhattok meg. NEM hiszem, hogy senkinek semmi újat ne tudtunk volna mondani. Én pl életemben nem repülőmodelleztem, de legalább annyira élvezettel olvastam a repcsis cikkeket, mint a többit.
Ja, és szegény ember vízzell főz. Szívesen írnánk mi is úgy, hogy visszaadunk pár tesztre kapott autót a MO-i forgalmazónak, mondván,hogy annyi autót kaptunk tesztelésre, hogy nincs rá idő. Vagyis: olyan cikkek születtek, amilyenekre LEHETŐSÉG volt. Ez van. :)

Ez úton is köszönöm az "építő" hozzálszólásokat.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 14:57:36 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.20 14:29:40
Hozzászólások: 451
Gergely írta:
Igaza van gergewnek, az újság enyhén részrehajló a bemutatott termékekkel kapcsolatban.

Vagy csak repülők, vagy csak HPI termékek vannak az újságban, és repülő alkalmatosságból is annyi, hogy nem győztem lapozgatni.


1. A hozzászólásomban a vagy- vagy használata inkább keserű felhang, amit az újság iránt érzett csalódottság okozott. Nem fikáztam.

1,5. Én nem szóltam le az újságot, csak megemlítettem, hogy szívesen látnék több és más autós cikket.

2. Mindazonáltal meglepően szép az újság, semmi bajom nincs a minőségével, meg a cikkek tartalmával, sőt: kifejezetten jól jön egy olyannak,aki kb. 5 hónapja modellezik.(én :P )

Bocsánat, ha akárkit megsértettem, nem szántam annak, inkább csak úgy kibukott belőlem.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 15:07:33 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Gergely!

Az újságban olyan autókról szóló cikkek kerültek be, amilyen autókat a forgalmazók felkínáltak, és nem pedig, amire "lefizettek". Most ezt értsd, ahogy akarod, nem akarok ezzel semmi rosszat senkiről elmondani, de azt be kell látni, hogy a magyar modellezősport nem a gazdagságról híres, és talán nem minden forgalmazó tudja megtenni, hogy minden modelljéből kiad 1-1-et tesztelésre, ez van. Csak ezt sokan nem látják be. A keresűséged érthető, szívesen írnék én is másról, de hát a "zsebpénzemen" nem tudok venni tesztelésre szánt autót, így most - egyenlőre - marad ami van. Szegény ember vízzel főz :)

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 15:19:04 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Úristen. Majdnem mondtam, hogy akkor az én kurvaanyámat, már ne is haragudjunk de ez egy fórum, ahol olyan véleményt irok le a témával kapcsolatban amilyet szeretnék, legyen az pozitv, negativ.

Először is nem azt írtam, hogy szar az újság. Véleményem arra irányult volna, hogy mint ahogy itt mindenki tudja ez az ujság független minden kereskedőtől. Ehhez képest 6 oldalt beborít a reklám, amire nem biztos hogy mindenki kíváncsi. Ha reklámot akarok ott a Pestiest vagy az Exit magazin, melyek mind ingyenesek, pontosan azért, mert a reklámokból fedezik a nyomdai és kiadói költségeket. A 6 olalon kivül persze még a fél ujság az, ahol olyan márkák vannak bemutatva, melyeket egy cég forgalmaz. Ez nekem szemet szúró, és felettébb zavaró.

A tartalmat illetően nagyon nagyot kellett csalódnom. Kiderül, hogy a Savage-nek 4 kereke van és jobbra-balra lehet kormányozni a távval, mely pirosan villog ha merülnek az akksik. Namost azt hisezm egy kezdő modellezőnek nem pont erre van szüksége. Mutassunk be egy autót, melyet ha megvesz a boltban (akár neten) nem kell majd csalódnia. Én is voltam kezdő, én is vettem Mt2-őt, és szoptam is vele mint a torkos borz. Gyenge lengőkarok, C-hub, ótvarul szerelhető, beállithatatlan motor, melyből szintén volt 3 is tulajdonomban, és alkatrész utánpótlás gyökkettő. Anyagminőségi elemzésről szó sincs. Nem kell mondani, tudom hogy van jó HPI is. Volt RS4 nitro 2-őm is, és szerettem azt az autót, pedig már több mint 5éve nem gyártják. Én személy szerint nem murtattam volan be se a Hot Bodies-t, se a Savage-et, se az MT-t. Lehetett volna pl. RDX, REVO és egy buggy, mondjuk SP2-es. Vagy ha már nagyon egy kereskedő felé hajlunk, akkor inkább a legújabb Savage. Ez olyan mintha egy autós ujságban bemutatnánk most egy 3-as Golfot, ami ugye kit érdekel??? Amit még nem igazán értek, hogy ha már Mikó Peti autóját mutatták be akkor mért nem Ő írta a cikket? Azt hiszem kettőtök közül talán kicsit többet tudna mondani erről a típusról, vagy nincs igazam? Nem tudom valahogy ugy vagyok vele, ha már egy komoly autót mutatunk be mutassuk is be szakszerűen, mert ez a cikk laikusoknak tökéletes, akiknek fogalmuk sincsen mi az a versenymodell.

Egy szóval ez a magazin csak egy pénznyelő azok számára akik előfizettek rá, laikusoknak és profiknak egyaránt, ha már végletekről beszélünk, nem beszélve arrol, hogy a legtöbbnek még meg se érkezett az első szám!

Remélem már érted mi itt a bibi.

Őszintén nem szerettem volna ezt ide leirni és mint most mér tudod direkt kerültem ezzel a nyilvánosságot, az egészet csak Te, Jáger Péter provokáltad ki belőlem. Ki is mondta itt, hogy én tökéletes vagyok? Mert ezt a részét nem igazán értettem. A sértő és nem egy felnőtt embertől elvárható megjegyzéseidet pedig kikérem magamnak, személyeskedni lehet PÜ-ben, vagy telefonon, hívj föl nyugodtan, nem foglak kinyomni.

Köszönettel,

Juhász Gergely

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 15:25:37 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.02.02 23:14:15
Hozzászólások: 452
Tartózkodási hely: Paks
én azért remélem hogy nem végzi ez a topic a "Szemetesládában"! :cry:

_________________
Xray T2
Xray M18

Sanwa M8 - 40.975, 40.665, 40.695


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 15:33:59 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Juhász Gergely:

1. Sokszor leírtam, de leírom még1szer: csak olyan autókról kerültek be cikkek, amilyen autókat kaptunk. Mi a farkamat csináljak, ha olyan autók jöttek be tesztre, ami nem neked a kedvenced? Erre kérlek válaszolj, mert úgy veszem észre, hogy eddig még egyetlen kérdésemre sem válaszoltál OBJEKTÍVEN, ahogy ezt kértem tőled korábban.

2. Fika, nem fika: senki nem mondta, hogy nem szabad leírni a véleményed. Azt írtam, hogy a "...A kritika hangját úgy kell megütni, hogy az kritika legyen, és ne fika...". Érted? Nem? Elmagyarázom. Amit te írtál, az sértő módon tetted, ami baj ugyan, de arra sem vetted a fáradtságot, hogy akkor "megmutasd" nekünk, hogy mi a helyzet, de erre is még mindig várok, mert nem írtál többet/jobbat. Hajrá.

3. Hogy miért nem Mikó Péter írt? Kérdezd meg tőle talán. Vagy inkább elmondom: nem tudtak megegyezni az újsággal, de hogy egészen konkrét legyek: én ingyen és bérmentve írtam a cikkeket...de nem folytatom, gondold oda a többit.

Tehát: még mindig várom, hogy mit kellett volna írnom, illetve tételesen várom tőled a magyarázatokat a fenti 3 pontban.

Gyerünk...

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 15:36:40 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Még valamit kedves Gergew: nem hívlak fel, mivel elkötlöttem a HPI-tól kapott nagyon-nagy összeget, és ezért nincs pénzem telefonra :) Na???? ...kisgyerek!!!

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 15:41:18 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.05.22 16:40:09
Hozzászólások: 748
Tartózkodási hely: Budapest, Hungary, Earth
Igazad van. ;)

Nem vitatkozom tovább idiótákkal. Most boldog lehetsz.

üdv,

gergew

_________________
...american way of drive...
...american way of life...


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 15:51:30 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Mióta vita ez? Vagy a te érveid nem valósak? Még mindig várom a válaszaidat, bár gondolom most már hiába.
Viszont elkövettem azt a hibát, hogy lesüjjedtem a te szintedre..sajnálom. Igyekszem a jövőben kerülni a magadfajták szintjére való leereszkedést.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 19:12:18 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Sziasztok!
Én csak annyit fűznék hozzá, hogy ha valaki jobban tudja csinálni, az mutassa meg kíváncsian várjuk!
Az újság mind tartalmilag mind formailag kiváló, nagyon nehéz ennyi pénzért ilyen kis példányszámú lapot ilyen minőségben produkálni.
Sokkal nagyobb példányszámban megjelenő lapokban is rengeteg a reklám, amit a mai időkben egy kiadó sem tud mellőzni, mert különben még az önköltsége sem térülne meg, vagy olyan drágán kellene az utcára dobni a lapot, hogy azt nagyon kevesen vásárolnák meg.

Én csak gratulálni tudok azoknak, akik tettek azért, hogy ez a szaklap a kezünkbe kerüljön, további sikereket kívánok nekik.

Még csak annyi, rengeteg újság kapható, aminek a tartalma nekem nem tetszik, és ezt a problémát úgy oldom meg, hogy nem veszem meg őket!

F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 19:15:50 
Offline
Játékmester
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.18 23:21:48
Hozzászólások: 542
Tartózkodási hely: Dunakeszi Auchan
......Jézusom!

Én itt szeretnék mindenkinek Boldog és Békés Karácsonyt Kívánni.

Zozo


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2005.12.16 19:28:59 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
gergew írta:
Igazad van. ;)

Nem vitatkozom tovább idiótákkal. Most boldog lehetsz.

üdv,

gergew



Ez azér egy kicsit erös.
Nem csak Ramsest sérti,hanem szerintem mindenkit zavar hogy káromkodsz,idiotázol,és irkálsz fölösleges hülyeségeket.
Ha nem tetszik az ujság,ne vedd meg.
Ez a probléma meg is van oldva.
Viszont az kimondottan idegesit,hogy k.anyázol,f.szozol..
Mellözd ezt a stilust.Légyszives.
Te még kisgyerek vagy ahhoz,hogy f.szozz....
Nem szeretném ha ez a vita fokozodna.
Ha lehet akkor folytatodjon emberi hangon a beszélgetés.
Köszi.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 111 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség