Bemutatkozás | Hírek | Tagság | Taglista | Alapszabályzat | Versenyszabályzat | RCOR Ring Apaj | Támogatóink
MyModell | Cikkek | Leírások | Fotók | Videók | Versenyek | Rendezvények | Média ajánlat | Kapcsolat
           
Pontos idő: 2024.04.27 08:13:43

Időzóna: UTC + 1 óra




Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.03 15:57:27 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
TBMC-nek sikerült elérnie, hogy egy ideig csak olvasgasson! Sorry! Én mindent megtettem, hogy ne kelljen ezt meglépni!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.03 16:35:41 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2005.01.16 18:12:58
Hozzászólások: 641
Tartózkodási hely: Bp xv.ker +3620 575 23 61
Godzilla írta:
TBMC-nek sikerült elérnie, hogy egy ideig csak olvasgasson! Sorry! Én mindent megtettem, hogy ne kelljen ezt meglépni!




sajna már újra regisztrált! :cry:

_________________
Olyan sokoldalú vagyok, hogy az már szinte gömb!


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.04 08:46:30 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
dobby írta:
Godzilla írta:
TBMC-nek sikerült elérnie, hogy egy ideig csak olvasgasson! Sorry! Én mindent megtettem, hogy ne kelljen ezt meglépni!


sajna már újra regisztrált! :cry:


Igen, írt is PÜ-t... megkapta az utolsó lehetőséget. Utána nem név, hanem IP cím szerint lesz tilva.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.28 17:08:25 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
TMBC büntiben van. 3 napig inaktív. Ha az aktiválás után szintén folytatja a kisded dolgait, akkor szívfájdalom nélkül törlöm a TBMC nevű user-t.
Remélem nem az "én vagyok, akit először törölnek az RCOR-ről" címre hajt, mert tényleg ő lenne az első.
De megteszem. Továbbá visszaél az emberek türelmével és segítőkézségével. Nem 1 embert ismerek - persze magamon kívül - akik szintén panaszkodtak már rá. PÜ-áradatokat enged rá a kiszemelt "áldozatra", aztán jön az SMS, és ha még nem fogyott le a kártyája, akkor fel is hívja.
Szal' most inaktív, és ha meglátom, hogy újrareg-el, akkor kitörlöm mindegyik regisztrációját. Pont. Komment nélkül.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.28 20:08:45 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2005.10.26 09:55:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Veresegyház
Ramses!

Már kérni akartam. Hálás köszönet érte! eljen:

_________________
Raptor 50v2


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.28 22:43:37 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Urak!

TBMC megkeresett e-mailben, és kérte, hogy írjam le neki, hogy mijabaj vele. Nem tettem, mert úgy gondotlam, hogy számtalan helyen megtettem már, illetve még több helyen Ti is.
Ha valaki úgy érzi, írja le neki, mert egyszerűen nem akarok több időt fordítani a TBMC-re, mint amennyit kell általában egy user-re.
Inkább modellezek, végülis azért vagyok itt.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.28 23:43:24 
Offline
RC mániákus
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.23 12:34:36
Hozzászólások: 772
Tartózkodási hely: Kuwait
szerintem fölösleges neki irkálni.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.29 08:24:47 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2004.12.21 22:36:21
Hozzászólások: 492
Tartózkodási hely: Cork, írország
Azért valamit írjatok neki légyszives, szétszekálja az agyamat.......


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.29 09:27:01 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
Én azt gondolom, hogy több esetben több ember több helyen jelezte már neki, hogy ne szövegeljen butaságokat, ne post-oljon feleslegesen, és ne zavarjon másokat a sok-sok PÜ-jével. Ha most még1szer leírod neki ugyanezt, akkor 100+1-edikből nem biztos, hogy meg fogja érteni, vagy én nem is tudom.
Amit tudok, hogy ez a fajta eset nemre, korra, vallásra, stb tekintet nélkül mindenkire igaz, úgy értem, hogy nem azért mert ő a TBMC, hanem mert egy halacska, mint én vagy te. Mindenkire vonatkozik ez. Rá is. Én csak abban reménykedek, hogy az esetből tanul, és nem lesz ennyire szelburdi. Volt már erre példa. És az hasznosnak bizonyult nagyon is.
Remélem nem csak én érzem, hogy a letiltás miatt nincs most lelkiismeretfurdalásom annak ellenére, hogy sajnálom, hogy így alakult.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.05.29 10:19:32 
Offline
Nitro pancsoló
Avatar

Csatlakozott: 2005.10.26 09:55:17
Hozzászólások: 137
Tartózkodási hely: Veresegyház
Vagy nem tanul belőle és regisztrál másik néven. :?
Mint ahogy azt már egyszer tette...

_________________
Raptor 50v2


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.06.06 23:13:32 
Offline
karbantartós
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.21 12:08:13
Hozzászólások: 4361
Barbár_!

netezz ma meg egy kicsit, aztan holnaptol egy pici pihi kovetkezik.

viszlat,
Csacsi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája: romen
HozzászólásElküldve: 2006.07.04 23:12:11 
Offline
RCOR Elnök
Avatar

Csatlakozott: 2004.03.28 19:44:48
Hozzászólások: 4838
Tartózkodási hely: Vác Tel: 30/9501-836
Kedves romen!
Légyszíves kapd össze megad, mert amit a fórumon művelsz az túl lő kicsit a határokon.
Minden topikot tele szemetelsz a privát hozzászólásaiddal.
Ha nem közérdekü amit közölni szeretnél, és csak egy embernek szól, akkor légyszíves pü.-ben tedd.
F_Gyuri

_________________
KépKép


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.07.23 20:06:10 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
TBMC!

Többen jelezték, hogy nem bírsz megint magaddal (no meg én is tapasztaltam saját bőrömön). Összevissza irogatsz mindenkinek, hogy nyissa már ki a pályát, és tsa.
Több esetben kaptam már panaszt rólad hasonló témakörben, a legutóbbit ma du/este. A jövőben vegyél már vissza, és ne irogass összevissza mindenkinek sem PÜ-t baromságokkal.
Már így is komolytalannak tartanak többen, ha ezt így folytatod, akkor pedig már a kutya nem fog veled szóba állni. Gondolkodj el ezen.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.06 10:55:56 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.07.23 20:27:00
Hozzászólások: 202
Tartózkodási hely: Debrecen
Huhh,TBMC kapja rendesen az osztást...de gondolom jogosan ítélitek el,mert ahogy olvastam az üziket,hááát sokmindenki panaszkodik rá...
Hát akkor én is visszább fogom magam,de sztem én még nem mentem az agyára snekinek...de csak szerintem,nemtom hogyvan ezzel más is... ;) :-D

_________________
FG Stadium Truck


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.07 20:02:43 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.04.25 20:18:56
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Üdvözlöm a nagyérdemű társaságot!
Én egy nem kívánt személyre szeretném felhívni a figyelmet, akivel egy autócserét bonyolítottunk le, ezzel semmi gond, de néhány alkatrész nála maradt és ezeket postaúton szeretem, volna, orvosolna, csak az illető (HuTi teljes nevét nem árulom el) többszöri kérésekre sem teljesítette (több módon is megkíséreltem), és amin igazából felháborodtam az a msn-en való második letiltás. Így szeretném felhívni a fórum tagjait erre a személyre!
Köszönöm! Jagi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.07 20:07:16 
Offline
Diótörő
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 19:09:39
Hozzászólások: 5338
Tartózkodási hely: Abu Simbel
jagi írta:
Üdvözlöm a nagyérdemű társaságot!
Én egy nem kívánt személyre szeretném felhívni a figyelmet, akivel egy autócserét bonyolítottunk le, ezzel semmi gond, de néhány alkatrész nála maradt és ezeket postaúton szeretem, volna, orvosolna, csak az illető (HuTi teljes nevét nem árulom el) többszöri kérésekre sem teljesítette (több módon is megkíséreltem), és amin igazából felháborodtam az a msn-en való második letiltás. Így szeretném felhívni a fórum tagjait erre a személyre!
Köszönöm! Jagi


Hi!

"Nem kívánt személy" alatt elsősorban a fórumban rendetlenkedő (lásd: TBMC) személyeket szoktuk megfenyíteni, letiltani. Ha személyes problémád van, akkor egyszerűen nem tehetjük meg azt, hogy azért tiltjuk le, mert valaki azt mondta, hogy...Ezt remélem megérted te is, mivel nem szeretnénk olyan dolog fölött dönteni, amire nincs rálátásunk.
Ha viszont tisztán jóindulatból a modellező társaidat akarod figyelmeztetni, akkor nyiss egy topicot ("Szemetesláda"), és írd le, hogy mit tapasztaltál, és lehet, hogy a másik érintett is hozzászól, akár még meg is oldódhat a problémád.

:Ramses Ramses :Ramses

_________________
http://www.digimappa.hu - digiMAPPA - Iktató és Iratarchiváló Rendszer - Iktatás, iratarchiválás
http://www.ocm.hu/ - OCM2000 - Integrált Vállalatirányítási Rendszer
X-Ray XB8-TQ
Nameg itt van gyilkos is


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.07 20:23:56 
Offline
Egyhelyben pöfögõ

Csatlakozott: 2006.04.25 20:18:56
Hozzászólások: 62
Tartózkodási hely: Budapest
Ez csak figyelem felhívó üzenetnek indult én ezzel senkinek nem szeretnék semmi rosszat,
főleg letiltás!
Elnézést! Jagi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.08.08 11:05:16 
Offline
Nitrofüggõ
Avatar

Csatlakozott: 2005.08.20 14:29:40
Hozzászólások: 451
jagi írta:
Ez csak figyelem felhívó üzenetnek indult én ezzel senkinek nem szeretnék semmi rosszat,
főleg letiltás!
Elnézést! Jagi


Ha bármi gondod van, ebbe a topikba nyugodtan beleírhatod:

http://forum.rcoffroad.hu/viewtopic.php?t=3829


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.12.18 20:36:00 
Offline
Nitrofüggõ

Csatlakozott: 2006.02.01 04:17:47
Hozzászólások: 245
Tartózkodási hely: Budapest
Sziasztok!

Egy új jelenségre szeretném felhívni a figyelmet! Hellfire-nek hívják itt a fórumon. Gondolom többeteknek is volt hozzá szerencséjük, engem még a hozzászólásai előtt sikerült felvennie MSNre és azóta folyamatosan zaklat! Megpróbáltam vele türelmes lenni, minden kérdését megfejteni és türelemmel kielégítő választ adni, de egyszerűen illetlen, szemtelen és sorolhatnám... <jacsoviku92@hotmail.com> ha ezzel a mailcímmel szeretne valaki felvenni titeket a partnerlistájára, óvakodjatok tőle és nem ártana szólni is neki, mert amit itt művel a fórumon az sem elfogadható.
A hozzánemértéséből és ahogyan ezt kifejti kb megsaccolom neki a 10éves szintet. Nagyon bosszantó. Remélem nem csak nekem bántja a szemem.

Üdv.: Csabi


Vissza a tetejére
 Profil  
 
 Hozzászólás témája:
HozzászólásElküldve: 2006.12.19 09:07:29 
Offline
RCOR Star
Avatar

Csatlakozott: 2004.01.20 18:40:49
Hozzászólások: 6790
Nem csak neked... remélhetőleg megtanulja majd a szokásokat. Ha mégsem, akkor küldünk neki figyelmeztetést.


Vissza a tetejére
 Profil  
 
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása Hozzászólás a témához  [ 328 hozzászólás ]  Oldal Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Következő

Időzóna: UTC + 1 óra


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 4 vendég


Nem nyithatsz témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség